26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • DarkSector
    #21146
    Jah értem! Jó tudni...:D
  • Cat 02 #21145
    ez is xfire bug, s-t nyomtam ingame és ember nem mozdult, aztán átállítottam a screenshot és már ment hátra :)
  • DarkSector
    #21144
    Ezt nem vágom, hogy mi?
    én csak az x-ről beszéltem...
  • Cat 02 #21143
    optivmizálatlan :D
  • NEOreg3
    #21142
    nem értem én ezt a cod1-et, szarabb a grafikája mint a 2-nek és ugyanazon a beállításokon kapok 60 körüli FPS értéket D:
  • Cat 02 #21141
    off2:

    akinek nem tud hátramenni a codban az embere az xfireben állítasd át a scrensgotzo scroll+s ről vmi másra
  • DarkSector
    #21140
    Bocs az OFF-ért, de ez valszeg sokakat érinteni fog!!!!!!!!!
    Alaphelyzet...
    Régebben leszedtem az X-fire-t....és most meg UPDATE-elni szeretné magát, de ha ezt megengedem neki, akkor lefagy utána a gépem!!!!!
    Namost aki ezzel a gondal szenved, az most örülhet, mert mérgemben megHACKEL-tem a szemét X-fire-t, hogy ne kezdjen el frissíteni azonnal!!!!!!!!!!!!!
    Akit érdekel, az adjon Priviben jelet!
    ON....
  • lee56
    #21139
    hmm, nvidiának nem ez lenne az első ilyen gondja, az Alien vs Predator 1998as játék, és a 60-90es driver verziókkal szinte el sem indult, mostanában a legujabb driverekkel már müxik miután hónapokig bombázták az ügyfélszolgálatukat a kitartó AVSP játékosok, jah, az ati kártyákon gond nélkül ment egész végig a game, ennyit az nvidiáról...
  • DarkSector
    #21138
    Nálam ott is csak 8x van...
  • V43 1105
    #21137
    Én a tulajdonásgok, Nvidia fülre gondoltam
  • jizzo
    #21136
    nekem is :)

    nemazért linkeltem hanem csak mert jó poén:D

    max vga ban lehet allitani de cod akkor se tudja szvsz
  • DarkSector
    #21135
    Hol van 16x a játékban...nekem max 4x-re lehet feltenni.....
  • V43 1105
    #21134
    1. Nem vagyok afro

    2. Igen.
  • jizzo
    #21133
    ja és 16 os élsimitás??
  • jizzo
    #21132
    korlatozva irtam mivel ugyse lehet elengedni sok szerveren..

    http://www.indavideo.hu/video/mi_folyik_itt_gyongyoson_3
  • gabyka13
    #21131
    Köszi a válaszokat. A baj az,hogy engem főleg a cod1 érdekelne.Mert,ha nem megy azzal a karival,nem veszem meg. Pár külföldi fórumon olvastam valami olyasmit,hogy nem megy a cod és a cod uo.De azt nem tudom,hogy ez driver probléma volt és már kijavította az nvidia vagy pedig eleve nem kompatibilis a játékkal,mert régi vagy mittomém.
  • V43 1105
    #21130
    Pfff... Nekem Leadtek 8800Gts-em van 320mb és DX7-ben 16-os élsímtással fix 300-400 fps xD Dx9 125-200
  • jizzo
    #21129
    cod1 nel nem. dde egyik havernak 8800 GTX el voltak gondjai de nemtom mi... de cod2 ben elvileg nemlehetgond
  • zuzza17
    #21128
    alap
  • V43 1105
    #21127
    Alap map, vagy custom?
  • zuzza17
    #21126
    kikapcsoltam amit mondtál de most ezt irja:
    PB Init Failure
    ez mi?? pls vki help
  • zico87
    #21125
    kikell lőni a feladatkezelőből a pnkbsra.exet...
  • zuzza17
    #21124
    hellosztok!
    nem tudja vki h mit kel ojankor csinálni ha kibasz a pb és ezt irja ki? : No Packet Flow ????
  • NEOreg3
    #21123
    activision/callof duty 2 mappát töröld le egészbe

    tuti nem lesz magyar utána
  • DarkSector
    #21122
    Hogyan??????
    Nem értem így egyben....
  • gabyka13
    #21121
    Kösz Jizzo.Még 1 kérdés. Próbáltad már cod1-nél is?
  • jizzo
    #21120
    cfgm:

    3.4 intel pentium d
    1 giga ram
    Gainward 8800 GTS

    cod2: 125 fps fustben mindenhol megvan amugy 250 is.
    dx9 ben is 125 fix
  • Looooser
    #21119
    nem nekem azzal van a gondom hogy mikor felteszem gépre nekem automaticén bemagyarosodik és nem toom mitől. pedig a többieknek angolul fut és ugyan arrról a dvd-ről telepítettük
  • gabyka13
    #21118
    És nem tudod véletlenül,hogy pl a cod1-be egy duplamagos procival mennyi fps-t ad kb?
  • zico87
    #21117
    de most az uj driverel elvileg nincs gond...
  • Cat 02 #21116
    vááá codcleaner megnyitottam, mindet le akarta törölni, kiírta h ami piros azt nem törli (mind piros volt :D) másodszorra meg nem talált semmit :S
    5let?
  • gabyka13
    #21115
    De ez driver probléma vagy egyszerűen nem kompatibilis?
  • NEOreg3
    #21114
    írták már itt páran, hogy a 8-as széria hibásan jeleníti meg a játékot, szóval van benne valami:\
  • gabyka13
    #21113
    Hi all.Egy kérésem volna amely félig nem is ide tartozik,de van köze a játékhoz,úgyhogy ide írok. Most tervezek venni új gépet,azonban hallottam olyan infókat,hogy az nvidia 8800-as karija nem kompatibilis se a cod1-el se az uo-val és még a cod2-vel se.Tehát kérem azon embereket akiknek ilyen karijuk van írjanak legyenek szívesek,hogy ez igaz-e.Ha nem nagy kérés esetleg 1 fps értéket is kérnék. Előre is köszönöm.
  • DarkSector
    #21112
    Nem az a gondja, mert nem módokkal van a baj...
  • DarkSector
    #21111
    Namost:
    1.mindent törölj ki a "Programok telepítése/törlése"-ből a vezérlőpultban!
    2.Naturba rakd fel a játékot!
    3.Ne magyarosítsad semmi esetre sem!
    4.Fogd és tedd fel az 1.3-as pach-et...és PB frissítés
    5.Ezutám fel kell tenni egy speckó MP crack-et
    6.És ezután hamachi indítása....
    7.szerverkészítés, majd rá kell lépnetek a szerverre!
  • zico87
    #21110
    törölj minen feles modot csak az iw és localized kezdetűek maradjanak+persze a players,demos mappa
  • Looooser
    #21109
    Helló valaki tudna segíteni?
    leszedtem a játékhoz egy magyarosítást annó azóta le lett szedve a játék a gépemről tegnap este lanozni akartunk a hawerokkal felraktam a játékot dse a magyarosítás azonnal felrakta kérdezés nélkül vagy 3szor tettük este újra a játékot és mindig rajta van nem tudja valaki hogy mi lehet a baj???
    a fordítás
    vengeance Extreme Rifles ® v . created by Xt!a'N
    www.vengeance.xxl.hu
    az érdekes az egészben hogy ez az oldal csak egy egyszerű klán oldal még a magyarosítás sincsen fennt
    ha valaki tudna nekem segíteni köszi
  • DarkSector
    #21108
    Tudtok 4 személyre jó multis pályákat ajánlani?
    De ne legyen éjszakai!
  • bigapó
    #21107
    ezt jó lenne tényleg fejleszteni, mert elég zavaró. persze téged meg egyből kinyír, mert látta honnan próbálkoztál és neki meg összejön:((

    egyedül csipással szoktam pölö könyöklövésekkel gyilkolni:)) az nagy élmény:DDD meg vicces is.