26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • GamemoY
    #21227
  • GamemoY
    #21226
    [IMG]http://forumkepek/2007_09/kép.JPG[IMG]
  • GamemoY
    #21225
    megpróbáltam megkeresni a szerverek mappáját és azt csinálni amit dzsí pí mondott de nem találtam a hibaüzenetre utaló részletet sem

    segítsetek!!!!
  • GamemoY
    #21224
    hali valaki segítsen nekem plz ezt írja ki a cod2 hibának és nem tok felmenni jópár szerverre

    Max ammo mismatch for "enifield" ammo :
    'enifield_mp set it to 60, but "defaultweapon_mp"
    alre set it to 96.
  • Dave0092
    #21223
    Hogyan lehet kikapcsolni a port a szerverrről?
  • Ben007
    #21222
    Help az egyik pálya (sp) betöltésénel ezt írja ki: cmod_loadleafbrushes:brushindex exceeded. aki tud segítsen
  • bigapó
    #21221
    Hali!

    A 21stAG-n tegnap nem semmi dolgok történtek. Volt egy srác, nevezetesen Yaxpapa - akinek a nevét azért írom be, mert gondolom több szerón is előfordul majd -, szóval Őt azonnal lehet bannolni, mert ökörbarom csávó és wh-zik egyfolytában. Nem lehet vele beszélni, hogy kapcsolja ki. Szerintem csorog a nyála a gép előtt és vérben forgó szemekkel üvöltözik, hogy "igen, ezt is sikerült kinyírnom" :(( ultraszánalom...

    kábé 3-4 pályán keresztül kellett szenvedni vele, mert persze egy admin sem volt fent akkor. Nem ez a teljes neve, asszem crack vagy mit használ előtte, de a Yaxpapa feltűnőbb.
  • coldon
    #21220
    mcfly:a call of duty :magyarorzág oldalon van egy olyan link,hogy apunkbuster frissitése.na ez a te dolgod,letöltöd,és behelyezed a call of duty 2 ,PB mappájába,,és ennyi
  • GamemoY
    #21219
    Nekem nincs meg a tc ezért jegyzettömbbel nyitottam meg a fielokat, de így is kijött az a sok betű és szám.
    A baj az hogy nem tudom meik mamppa meik szerveré me ilyen hülye neveket adnak nekik , ezért végignéztem az összeset és kiderülthogy mindegyik .cfg-ben ugyan az van és egyikben sem találtam a hibaüzenetre utaló írást. még a main mappában is megnéztem de sehol sem találtam

    ha tc-vel csinálnám akkor más lenne??? azért köszi
    mit tegyek ???????
  • Dzsí Pí
    #21218
    bocs, F4-et:P
  • Dzsí Pí
    #21217
    szia!
    Itt az a baj, h az adott szerveren kevesebb(vagy nemtóm) a megengedett lőszermennyiség a kezdéshet, mint ami neked be van állítva.
    A következőt tedd:(nem kezdem el a konzolt írni, ezis ugya naz lesz, csak manuálisan)
    A Cod2 mappába keresd meg az adott szerver, vagy mod mappáját.
    aztán a mappa/plyers/neved mappa/config_mp.cfg file-t nyisd meg a total commander szerkesztőjével.(kijelőlöd a .cfg-t és nyomsz egy F!-et a tc-be)
    Ne ilyedj be a sok betű-számtól, keress rá a kérdéses bejegyzésre,
    amit a hibaüzenetben kaptál...
    ha megvan, írd át 60-ra
  • GamemoY
    #21216
  • GamemoY
    #21215
    HY all mit tegyek akkor ha azt írja ki a cod2 ha belépek egy szerverre hogy :

    Max ammo mismatch for "enifield" ammo :
    'enifield_mp set it to 60, but "defaultweapon_mp"
    alre set it to 96.
  • mrbaba
    #21214
    Hi all!
    nem ad valaki eredeti cd kulcsot aki nem akar már CoD2zni v nincs Nete és nem tud gamelni? Ha vki ilyen nagylelkü és adna akk pm-be pls küld el.
    THX
  • jizzo
    #21213
    nemtudjatok a keszito msn jet vagy ilyesmi?
  • jizzo
    #21212
    http://www.cod2szanalom.mlap.hu/
  • PeeVee
    #21211
    a MAXPINGes szerverekre nem enged fel.. meg lehet ezt oldani valahogy??? Amugy 30as pingem van játék közben!
  • zico87
    #21210
    kivéve LANOKON szokták engedni a füstgrybnót..de cb-n nem engedélyezik már 1 jóideje
  • csuszi
    #21209
    szal maygarul: füstbomba, gázbomba sincs. és ami nincs, azt nem tod eldobni :)
  • csuszi
    #21208
    se smoke se pályafüst se semmilyen más homok hó köd faszom nincs, pont a haxok miatt ;) nem is lesz...
  • BIZ0906
    #21207
    Itt.
  • gecc
    #21206
    Sziasztok, azt szeretném megkérdedni, hogy melyk csomagküldő cégnél lehet megvenni a játékot, mert a cdgalaxissnál vagy az 576-nál nincsen.
  • Ben007
    #21205
    most magyarítás nélkül eljutottam addig a pályáig és NEM NEM NEM MŰKÖDIK somebody me
  • PeeVee
    #21204
    Mitöl lehet az, hogy olyan szerverre ahol maxping van beallitva(altalaban 150..) nemtok felmenni??? Pedig jatek közben 30as pingem van!?! PLZHELP
  • Dzsí Pí
    #21203
    Ez a füstös dolog...
    Minden cfg fileba átírtam a fx_short-ot ''0'' ról ''1''re meg a rate-t 5000ről 25000re és semmi baja
    amúgy rájöttem én h sztem az volt a baj, h ámuldoztam az új pc-m teljesítményén, aztán minden csutkára kihúztam... az 1.2mb invitel meg nem bírta....
  • Robinho14
    #21202
    ez lol amit mondassz:D
    am: kössz mindenkinek amiket irtatok:D a pam frisités elvileg fenn van a szerón csak nem frisitettem:D de majd megcsinálom :D
  • Dzsezi
    #21201
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki hogy Admiral MOD-ban van e lehetőség hulla eltüntetésre?
  • jizzo
    #21200
    amugy mikor eldobjatok a fustgranatot vagy eldobja valaki es megnyomjatok az F12-t vagy amivel kepet csinalsz akkor mikor a fustgranat belemegy a foldbe. ugyanis belemegy egy picit es arrol pattan fel. na a lenyeg az mikor a fold alatt van akkor f12 es nemlatszodik a fust abban akorben ;)
  • Ben007
    #21199
    ja és ha ez se újra kezdem az összes küldit hátha ez segít
  • Ben007
    #21198
    semmi változá most az lesz hogy megin (Újra)fölrakom magyarítás nélkül ha ez sem működik új crack és ha ez sem megőrülök
  • bigapó
    #21197
    szerintem Ő azt a füstöt kérdezi ami a gázgránátoktól vagy egyébb, játékosok által eldobható füstbombáktól ered. az pedig köztudottan csalás ha nincs bekapcsolva!!
    há nehogymá Ő lásson engem amikor direkt azért dobok füstöt, hogy ne látszódjak!!!

    Az amit Ti mondtok csuszi, azok a pályán előforduló füst és esetleg homok/porviharok, nem? matmata-n van ilyen asszem. de javítsatok ha tévednék. a fentiekhez viszont ragaszkodom:) az csalás.
  • zico87
    #21196
    jaja cb rules no smoke már vagy 3-4 hónapja kb...

    PAM 2.04 CB edition
  • csuszi
    #21195
    ezer éve smoke off-os a cb, tök felesleges ezen rágódni. aműgy régi a pamotok robinho, nem ártana a legújabbat levadászni cb-ről ;) mert azért bizony conflict jár, ha nem az aktuálist használod.
  • ProGabe #21194
    tab-bal kiegészíti a parancsokat!tehát csak kezd el írni,nyomkodd a tabot,és majd a végén javítsd a 0-t 1-re

    Robinho:ha kikapcsolod kivág a PB!ahogy engem és Dzsí Pí-t is,mert ez az fx_sort elvileg pont azt állítja,hogy a füst rendesen jelenjen meg.

    a #21188-at köszi,bár ezeket én is tudtam :) én olyanra gondolok,hogy szintlépés,és az mégis mit ér.azt már tudom,hogy bombázni úgy kell,hogy B-vel távcső fel,és már mehet is a dolog :) ez ugyebár single-ben is így van,csak azt már tényleg nagyon régen játszottam.meg valaki írta hogy shift+f-el lehet gyógyítani a másikat,hát nekem nem sikerült.lehet f1? :S
  • Dzsí Pí
    #21193
    Talán vmi grafikai file-hiba lehet
    próbáld ki h a kérdéses pályarész előtt lebutítod a grafikát amennyire csak tód.(800x600, min minden) aztán ha ez sem segít akkor szedd le, telepíts újra a game-t(mentést mentsd ki). Újratelepítésnél figyeld hogy az egyes file-okra ír-e ki vmi hibaüzenetet. Ha ír, akkor jegyezd meg a file nevét és telepítési helyét és havertól vagy akinél normálba lett felrakva másold át a file-t és illezd be magadnak. Így hirtelen ennyi jutott eszembe, írj, ha van vmi változás...
  • Ben007
    #21192
    somebody hel elindítik egy pályát a tankövetős után van és betöltésnél azt írja ki hogy cmod_loadleafbrushes:brushindex exceeded somebody help me
  • Dzsí Pí
    #21191
    Kapcsold ki a graphicba:) 1ébként nemtóm melyik füstre gondolsz, ha füstgránát, akkor passz, nem minden szerver ad a fegyverekhez(shootgun) olyat; változó....
  • Robinho14
    #21190
    tud valaki olyan parancsot amivel ki lehet venni a füstöt?mert már rohadt sokszor hallotam szervreken.lehet h csak szivattak:D
  • Dzsí Pí
    #21189
    pontosan hogy is kéne beírni ezt az fx_sortot? Mert már le is görgeti, de ne mjól írom be, arra h default 1 meg nemtóm legörgetni...pls help
  • Dzsí Pí
    #21188
    Uh, köcce a helpet, minnyá ki is próbálom.
    Nos amit én tok az admiral modról(saját tapasztalatok)
    -élet/halál a classic módban zajlik, ha meglőnek az életcsíkod(igen, itt ez is van) arányosan lemegy. Zöld/halványöld=nem vészes, sárga/sötét sárga=ez cinkesebb, de egy idő után még ezis visszatöltödik autómatikusan fullra; ezen a szinten már nehézkes a mozgás több/kevesebb ideig, piros és annak különb. változatai= súlyos sebet kaptál, életet folyamatosan csökken míg meg nem halsz, HACSAK!, mivel a páyán más player is elpusztul, ezért kisebb-nagyobb healt kit-eket hagynak maguk után(sorrendben:zsák, zökd doboz, kis tapasz) ezekbe ''belefutva'' életed hozzájuk arányosan visszatöltödik.
    Fegyverek: abban a verzióban amiben én nyomtan ONLINE-on(vmi 2.xxx verzió) miden pályán minden fegyver elérhető, még az aknavető és letámasztható gépfegyver is. Kezdéskor first és secondary fegyvert választhatsz, ezzel jelentősen nő a taktikázási lehetőség. Választás után !ejtőernyővel' érkezel a pályára; az alap spawnpoint-oknál pottyansz le. Levegőben épp érkező ellenfelet nem szép dolog lelőni, de szabad:P A pályák szerver szerint változna, én személy szerint az alap pályákkal futottam össze(Matmata, Caen, Tunesia, stb).
    Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha van vmi konkétabb kérdésed, írd meg, hátha tok még segíteni:) Ja, és kössz a konzolos helpet...