26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • janishakira
    #25908
    Ui: Erről a cdről márrégebben sikeresen feltelepítettem a játékot, csak azóta újra lett rakva a gép...
  • janishakira
    #25907
    Mármint a setup-ot...
  • janishakira
    #25906
    Sikerül elkezdenem, de egy fájlnál (talán iw_04) befagy a telepítő... Tud valaki segíteni?
  • Cat 02 #25905
    /cl_maxpackets 60
  • ZTM
    #25904
    A setup.exe-vel!
  • ZTM
    #25903
    Valaki tud segíteni nekem?:
    A punbuster kidobál több serverről is, átírtam a max FPS értéket 85-ről először 1000-re, ekkor már dobott is ki a hibaüzenetével hogy 1000 a max FPS-em, aztán ezt megváltoztattam 300-ra a szitu ugyan az, most beállítottam 250-re jóvolt egy ideig de, azzal dobott ki hogy valami "maxpackets=30" ezzel már többször is kidobott és fogalmam sincs mit kéne vele csinálni:/
    Aki tud pls help!
    köszi!
  • janishakira
    #25902
    ?
  • janishakira
    #25901
    És a COD2.exe-vel telepítsem autorunnal vagy a setup.exe
  • zico87
    #25900
    rendszergazdaként futtatod ?? nem találkoztam még ilyen próblémával vagy próbáld meg cod2 dvd-n az exere tulajdonságok program futtatása rendszergazdaként vagy kompatibilitási mod
  • csokikutya
    #25899
    sziasztok nincs véletlenül vkinek cod 2 radianthoz magyar leírása???
    Nagyon megköszönném..
  • janishakira
    #25898
    Sziasztok!
    Windows 7-re szeretném feltelepíteni a Call of Duty 2-t de nem sikerül("A program ismert kompatibilitási problémákkal rendelkezik") Van egy olyan választás, hogy "Program futtatása" de ha rákattintok ezt írja ki: "Az osztály nincs regisztrálva"... Tud valaki segíteni nekem?
  • Cat 02 #25897
    Dehogy gáz, az a gáz, ha kérdezi :D
  • Gibor
    #25896
    WAREZ és CHEAT témát mellőzni...

    Benne van a bannerbe... Amúgy az már törvényszerű hogy gáz ha valaki cod2-t warezol...
  • bmate0007
    #25895
    #25891?:O
  • Cat 02 #25894
    Mi csak akkor szoktuk írni, hogy no közös, ha elkezdenek lámáskodni (wh,aim,anyád,tuti csalsz,egyébként jó a honlap:D)
  • BIZ0906
    #25893
    Én csak PUBra járok és leginkább CTF. Ott nehezebb csapatot kovácsolni mint CB-n vagy Klánban mert itt ismeretlenek az emberkék (kivéve a gyakran vissza járók) és csapatot kell kovácsolni belőlük. Persze vannak azok az igen rendes emberek akik leszarják a csapatot és pont emiatt veszít a csapat mert pl: nem fedez vagy arra vár hogy leszedjenek és elvegye a zászlót. De hát ez van ez egy ilyen játék.
  • bujcsik555
    #25892
    mi akkor direkt spammelünkmint az állat amig ki nem dobnak:D
  • bmate0007
    #25891
    Szoval az már törvényszerű, hogyha az 1.3as peccs fentvan, akkor csak a multi lehet jó?:|
  • Gibor
    #25890
    Mi értelme egy 7éves játékot warezolni? oO Főőőőleg ha multizni akarsz, lenézik a "cracked" usereket... Najó a fél magyar scene nem mert azok 13évesek és wart azzal kezdik hogy "no közös"... Olyankor leis lépek ha nem CB :D
  • BIZ0906
    #25889
    Hopp egy rossz crack. 1.3as cracket szedj le és már is jó lesz.
  • hungary27
    #25888
    A válasz:#25885
  • tajthy95
    #25887
    Mármint single-nél írja ki a version mismatch sz*rját, multi hibátlan.
  • tajthy95
    #25886
    Üdv!
    Pont kijött az a problémám, amiről bmate0007 írt. Multi az 1.3-as patch-el megy, de ugyan ezt a version mismatch akármit írja ki. Azzal mit tudok kezdeni? Ezelőtt nem írt ilyet, most a Win újratelepítésével jött elő. :D
    Megoldást?

    Kösz a válaszokat! :)
  • hungary27
    #25885
    vagy single vagy multi van.
  • Csiszka
    #25884
    na ok de akkor azzal hogy tok játszami mert nekem nincs ilyen:S pls
  • bmate0007
    #25883
    Hali!
    Újraraktam a játékot. Egyenlőre a singleplayer megy, viszont a multihoz ugye kell az 1.3as peccs. Namost ha felraknám a peccset, akkor félek hogy megint az lenne, mint eddig mindig, hogy amikor elakarom inditani a singlet, akkor valami olyasmit ír h failed initialization renderer, version mismatch. Viszont a multi biztosan menne.
    Hogy oldjam meg, hogy mindkettő működjön?
    A válaszokat köszi szépen!
  • Gibor
    #25882
    Nincs minden szerveren ne mondj hülyeséget... Olyan szerveren van amin van PAM mode... és mielőtt vissza kérdezel, a pam mode kell a warok lebonyolításához stb stb...
  • hungary27
    #25881
    strat nem start. és téllge le van írva hogy kell megcsinálni. minden szerón van. mert az 1 játéktipus
  • Csiszka
    #25880
    de az nem start mod he
  • bujcsik555
    #25879
    értem mire gondolsz, csak hogy pro nade mod, az ugy hirtelen ütött:D annyira szakadtam elfelejtettem odaírni a stratot :D
  • Gibor
    #25878
    1hsz el lejjebb ott a válasz de ne zavarjon.
  • Csiszka
    #25877
    arra a strategy modra gondolok!!az amikor eldobod a gránátot azt repülsz utána!:D
    ikszdéé sztem szedj le egy direkt x frissitést vagy bazd fel a legujabb verziot és aztán irj h miwan.:D:D
  • bmate0007
    #25876
    Sziasztok!
    Egy kis segítség kéne. Indítottam volna a muliplayert és behozta azt amit először, aztán feketeség egy olyan 5 másodpercig, aztán ugyanoda vissza ezzel a hibaüzenettel:

    Van valakinek valamilyen ötlete?
    Előre is köszi.
    Üdv.
  • Gibor
    #25875
    Strat mod...

    #25869: Logika... Szerintem van klánod, akkor már van szervered, ha van szervered warozol, ha warozol akkor a szerón és van PAM mode, ha van pam mode van strat játékmód amit egy egyszerű paranccsal előhozol, /rcon g_gametype strat /rcon map_restart....
  • Cat 02 #25874
    Szerintem arra gondol, amikor te vagy a gránát, de nem ugrik be most a neve.
  • sztanko15
    #25873
    Olyan nincs is :D:D legalábbis tudtommal nincs xD
  • Csiszka
    #25872
    pro nade mod!!!nem vágod mi az??
  • Csiszka
    #25871
    dikk!
  • bujcsik555
    #25870
    micsodát?????????
  • Csiszka
    #25869
    hali mindenki valaki nem tudna segíteni honnan szedhetek le pro nade módot vagy esetleg ha valaki tudna küldeni megköszönném!!