26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Yoda001
    #21347
    hm... gravity állitás nincs? :P
  • bigapó
    #21346
    Biz, holnap 14 óra után ráérsz?

    Jó lenne, ha benéznél a 21stAG-s szerverre:) kíváncsi vagyok a játékodra:))

    persze jöhet bárki akinek kedve van és befér, mert sokszor van tele.

    szerintem is számít az FPS...
  • kas123
    #21345
    megmondod hogy melyik paranccsal állítod be az ugrás méretét? :P
  • Yoda001
    #21344
    az már játékbeállitás mekkorát ugrasz...ha meg te mondod, biztos gyorsabban megy a golyo :D (bár szerintem semmi értelme ...)
  • kas123
    #21343
    hát pedig de, számít nagyon is

    minnél több az fps-ed annál gyorsabban megy a golyó :), annál jobban beadja a lövéseket, annál nagyobbat tudsz ugrani...stb...

    SZERK: 35 és 300 fps között egetrengető különbség van :), szal számít, hogy mekkora az FPS-ed :)

    Ezt 1 tanult kollégám írta: Sokan azzal érvelnek minek 120 -200 FPS amikor az emberi szem 30-40 nél többet ugyse érzékel, és még 60 fps is teljesen folyamatosnak látja a játékot. Ez így ebben a formában igaz, de már régen is megmondták a bölcsek hogy a lényeges dolgok mindig láthatatlanok! Jelenesetben amit nemlátunk, csak közvetve/közvetlenül tapasztalunk, az az ugrásunk nagysága, illetve a fegyverek szórása. Ha láttátok yoshida muviját megfigyelhettétek hogy 2x akkorákat ugrik mint bárki más! Smiling Ez azért van mert stabil 125 /333 fps el csinálta az ugrásokat! Az ugrás görbéje ugyanis ilyen értékekkel sokkal nagyobb lesz, így magasabbra és messzebbre ugorhatunk. Valamint minél nagyobb az FPSünk annál nagyobb eséllyel találnak célba golyóink is, jobban lehet "tunkolni" nagyobb fpsekkel.
  • BIZ0906
    #21342
    Én 91fps-el átlagban tolom mert ennyit tud a gépem és érdekes modon gyakran vagyok első az atomerőmű ellen. Bár ha szaggat a játék akkor persze én szívok de ez nem fordul elő.
  • Yoda001
    #21341
    paff... biztos vissza rug a fegyo, ha több fpsed van, ugye? hát egyértelmü... nem és nem.. tök mind1 hogy mennyi az fpsed, az a lényeg hogy ne akadjon a játék, és már élvezhetö is, gyakorolni kell... (fps is számit valamennyit, de az mind1 hogy 35 vagy 300 fpsed van) nincs nagy különbség :D (szerintem... bár ennél a játéknál nem tapasztaltam, másiknál viszont igen, semmi különbség)
  • Facek
    #21340
    Üdv! Általánosítok és beírom ide is kérdésem hátha majd tudtok választ adni rá ^^, bár jómagam nem CoD2-őzők.

    Kérdésem következő: Haverom azt állítja, hogy a CoD2-nél számit az hogyha 60fps helyett mondjuk 300fps-ed van, és hogy ez befolyásolja azt is hogy hogyan játszol. Az én meglátásom szerint a kettő között nincs különbség, hisz 1, az agy nem képes felfogni ha jól tudom 35fps-nél többet(lehet hogy ez több vagy kevesebb, nemtudom), 2, és a játékban amit a többiek látnak az nem fog különbözni ha neked több fps-ed van. Haverom még is azt állítja hogyha jobb az fps-ed akkor gyorsabban tudsz reagálni, meg ?nem rúg vissza annyira a fegyver? vagy vmi ilyesmit mondott.
    Megjegyzem még1x, nem értek a CoD2-höz, csak haverom vetette fel a kérdést engem meg érdekel, hogy van e különbség, ami akkora hogy nem elhanyagolható.
  • zico87
    #21339
    Leírás a mod-hoz:
    Telepítés: Tömörítsd ki a modot az Activision/Call of Duty2 mappába. (Nem a mainba!!!) Hozz létre a 'CoD2MP_s.exe' -ről egy parancsikont ugyanebbe a mappába. Az új parancsikonra kattints rá jobbgombbal, válaszd a tulajdonságokat, és ott a 'Cél' -hez írd be a bennlevő szöveg utánn, hogy: "+set fs_game mbot +exec mbot.cfg" (idézőjel nélkül) Támogatott játéktipus: TDM Parancsok: addbot . lehet: allies - a bot beáll szövetségesnek
    axis - a bot beáll beáll németbe
    auto - bot automatikusan áll be oda, ahova kell. Például: "addbot auto" vagy "addbot axis"
    removebot . lehet: allies - minden szövetséges botot levesz
    axis - minden német botot levesz
    all - minden botot levesz
    - leveszi az adott nevű botot
    Például: " removebot bot12 "
    skill : skill bots - skill érteéke 0-tól 10-ig értelemszerűen.
    Szükséges serverparancsok: sv_pure 0 dedicated 0. Tehát csak local-ban érdemes megpróbálni, szerverre nincs értelme feltenni. Jó játékot!

    meatBOT Mod
  • red bull
    #21338
    Hy!

    Honnan lehet ezt a BOT os modot letölteni? Már nekem is felhívta a figyelmem
  • Robinho14
    #21337
    és h tudjuk elinditani őket kezőröl?:D a soti nem vált be:D:D:D
  • zico87
    #21336
    persze a botoknak mindegyiknek 999-es pingje van..mivel hát a szerver kreálja őket vagyis a mod...
  • Robinho14
    #21335
    mi felraktuk a szeróra de minden botnak 999 ces pingje volt azt egyet léptek előre közbe 1 lövés 1 gyet hátra:D valami megoldás?:D
  • zico87
    #21334
    én kipróbáltam nekem mükszik a mod...

    addbot axis
    allies ezzel a 2 parancsal lehet hozzáadni..mert alapból nmlessz 1 bot se...
  • domy75
    #21333
    Köszi Zico hogy segíteni próbálsz, de ez nekem nem jön össze, mindent úgy csinálok ahogy le van írva de BOT az nincs. Ez valakinek egyáltalán működik? A konzolba meg akármilyen parancsot beírok, nem csinál semmit. Biztos én vagyok a kopasz hozzá, az tiszta hogy egy új parancsikont hozok létre a COD könyvtárban és a cél mezőbe írás is tiszta. A parancsbeírások a konzolba, na az nem tiszta. Alapból mikor belépek a LAN játékba lesznek BOT-ok vagy a parancs hatására jelennek meg?
  • madmanic
    #21332
    akkor vajon honnan volt ismerős..? nem értem...

    de tulajdonképpen lényegtelen....

    csaló vagy ( vagy leendő csaló ) és innentől a szememben csak egy

    nagy vonalakban ennyi..
  • marcicsapda
    #21331
    hát nem azzal jelentkeztem be ugy hogy szipi szopi
  • zico87
    #21330
    Leírás a mod-hoz:
    Telepítés: Tömörítsd ki a modot az Activision/Call of Duty2 mappába. (Nem a mainba!!!) Hozz létre a 'CoD2MP_s.exe' -ről egy parancsikont ugyanebbe a mappába. Az új parancsikonra kattints rá jobbgombbal, válaszd a tulajdonságokat, és ott a 'Cél' -hez írd be a bennlevő szöveg utánn, hogy: "+set fs_game mbot +exec mbot.cfg" (idézőjel nélkül) Támogatott játéktipus: TDM Parancsok: addbot . lehet: allies - a bot beáll szövetségesnek
    axis - a bot beáll beáll németbe
    auto - bot automatikusan áll be oda, ahova kell. Például: "addbot auto" vagy "addbot axis"
    removebot . lehet: allies - minden szövetséges botot levesz
    axis - minden német botot levesz
    all - minden botot levesz
    - leveszi az adott nevű botot
    Például: " removebot bot12 "
    skill : skill bots - skill érteéke 0-tól 10-ig értelemszerűen.
    Szükséges serverparancsok: sv_pure 0 dedicated 0. Tehát csak local-ban érdemes megpróbálni, szerverre nincs értelme feltenni. Jó játékot!
  • domy75
    #21329
    Sziasztok, eyg kis segítséget szeretnék kérni. Letöltöttem a BOT módot de nem műkszik. Legyenszíves valaki érthetően írja már le mit és hogyan kell csinálni. Köszi.
  • bigapó
    #21328
    hááát, ezzel pedig futnia kéne faszán, sőt...

    talán rakd fel újra, nekem is volt olyan, hogy minden különösebb ok nélkül egyik napról a másikra behalt. reinstall viszont segített, más ötletem nincs:(
  • csuszi
    #21327
    rád is hat a bullet time
  • Bence94
    #21326
    helo tudna valaki segíteni leszedtem a bullet time modot mindent megcsináltam ahogy kérte de nem működik.játék közben meg nyomom a gombot de nem lassul be a játék hanem 2-3 másodpercre nem tudok mozogni meg lőni.
    mi lehet a baj?
  • Bmx01
    #21325
    DX-be felraktam a legfrissebbet avval is úgyan ez a gond.
  • Yoda001
    #21324
    hm.. milyen az a "jump" szerver? találtam párat de ahonnan meg a pályákat szedné 1-2kb/sel jön... google meg nemsegit :D
  • Bmx01
    #21323
    Bocs nem figyeltem,
    Elméletileg menne dx9-el is
    gépem: asus 8600gt 256MB
    pentium 3200
    kingmax 2GB DDR2
  • bigapó
    #21322
    nem neked ne aggódj:) még ha új reg lennél, akkor megérteném, hogy nem tudod:))

    a kérdésedre válaszolva egy directX frissítés sosem árt, jönnek ki az új játékokhoz az újak, szóval egyet szerezz be valahonna, mondjuk egy augusztusit. a gépet paramétereit nem tudom, de lehet, hogy nem bírja és azért nem tudsz grafot állítani, bár ezt kétlem. esetleg vedd le dx7-re a grafot.
  • Ficsek.hu
    #21321
    A hozzászólása jobb alsó sarkában láthatod kinek írta...
  • bulba
    #21320
    Egyes modok/custom mapok okozhatnak ilyen problémát.
  • Bmx01
    #21319
    ezt most kinek írod barátocskám?
  • madmanic
    #21318
    legalább ide nem azzal a névvel regeltél volna be mint amivel játszani szoktál, te szerencsétlen láma....

    istenem...

    GYAKOROLJ!!!
  • Bmx01
    #21317
    Hy
    Olyan gondom volna hogy Alt+Tab-al kilpéek akkor valamiért nem enged vissza és kidob 1 weblapot hogy a diretx 9-el kapcsolatos valami + nem engedi feljebb venni a grafikát a cod:?
    Mi lehet a gond??
    HELP
  • Attila8805
    #21316
    Neked véged öreg:D
    A betéved valami pro szét anyázza a fejed:D
    Még jó hogy nincs bajom az ilyen csíterekkel a cod3-ban meg a cod4-ben:P
  • kas123
    #21315
    www.szanalmasvagyok.hu
  • marcicsapda
    #21314
    hy valaki nem tudja hogy honann lehet letölteni a cod 2 höz olyan csalást amivel multiplayeren is lehet játszani?
  • Bmx01
    #21313
    Hy
    Olyan gondom volna hogy Alt+Tab-al kilpéek akkor valamiért nem enged vissza és kidob 1 weblapot hogy a diretx 9-el kapcsolatos valami + nem engedi feljebb venni a grafikát a cod:?
    Mi lehet a gond??
  • Tuncee
    #21312
    Igen a 404es hiba az nem az úgy láttam.. szal honnan lehet 100%ost?
  • Yoda001
    #21311
    FAQ
  • Tuncee
    #21310
    CSáo! ömm... vki nem tudja h honnan lehet letölteni 100%os mentést... jah és az miért van h ki****ott lassan tölt be a játék?... 512 ramom van és nem fut semmi a háttérben (semmi xtra)
  • zico87
    #21309
    Egy kis CB-s hír ujra smoke on cb ladderekbe

    smoke back or cb
  • zico87
    #21308
    atombombát pedig a /killserverel