26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Firerock
    #21387
    most kikapcsoltam a tűzfalat
    de még mindig
    de csak ezen a szerveren
    a többin nem.VALAKI HEEEEEELP MERT EZ A KEDVENC SZERÓM
  • Firerock
    #21386
    tűzfallal micsináljak??nicsn routerem
  • zico87
    #21385
    ellenőrízd a tűzfalad,routert stb...
  • Firerock
    #21384
    ja és azért mert ujraraktam a gépet meg a gémet is
    az 1.3as peccset raktam csak fel.és Xfire-al nyomom
  • Firerock
    #21383
    csáttok
    van 1 szerver amin általába lenni szoktam...saját pálya meg sjaát minden
    és amikor belépek és lelövök 1 embert akkor kirug ezzzel a hibaüzivel:
  • Dave0092
    #21382
    Észrevettem hogy ahol PAM 2.04van feltéve, ott szebb, élesebb, tisztább a grafika mint máshol, hogy lehet ezt megoldani hogy egy admiral mod on is iyen legyen? ha kimásolom a fx fileket akkor 100%ra hogy jo lesz?
  • zico87
    #21381
    FPS=frame per secundum=másodpercenkénti képkockaszám...és ezt az fps ügyet lekéne zárni..több fps-em jobba lőssz cod2-ben ez tény ha nemhiszed járj utána kicsi..vagy ne gyere ide pls..untatni minket
  • evildoer
    #21380
    Így van Neo :))
  • NEOreg3
    #21379
    ha több az fps-ed, akkor az azt jelenti, hogy a géped több adatot tud feldolgozni másodpercenként, tehát több adatot tud küldeni a szervernek és ez a többletadat elegendő ahhoz, hogy egy picivel meszebbre ugroj vagy gyorsabban tárazz

    szerintem D:
  • Facek
    #21378
    az fps a monitorodon megjeleno képek frissitési gyorsasága
  • Yoda001
    #21377
    te a pingröl beszélsz nem? frame per sec = képkocka másodpercenként...
  • V43 1105
    #21376
    Én úgy tudtam, hogy a Frame Per Sec, azt jelenti hogy a monitor másodpercenként hányszor frissít!
  • madmanic
    #21375
    fps frame per sec

    a géped és a szerver közti "adatforgalom" sebessége.

    minél kevesebb, annál lassabb a "kapcsolat" tehát akinek több fps e van, annak a gépe gyorsabban küldi illetve kapja a szerverről az adatokat, tehát a több fps el rendelkező játékosnak nagyobb esélye van gyorsabban lelőni téged, ha pl egyszerre lövitek egymást.

    OFF: Ha valakinek van kedve szakszerűen megfogalmazni megköszönném, szarul vok...
  • bigapó
    #21374
    ja, hogy Neked a háttér kell. Szerintem akkor legjobb ha felkeresel egy játékgyártó céget, mondjuk a Digital Reality-t, Ők magyarok, biztos tudni fogják, hogy miért vannak a különbségek.
  • Facek
    #21373
    Jól mondod: látnám a különbséget. De attól függettlenül nem tudnám miért van. TE se tudod elmondani. Én pont ezt szeretném megtudni (ha már ennyien állítják), hogy miért van.
  • bigapó
    #21372
    nem meggyőzni kell Téged, hanem Neked kellene meggyőződni az említett dolgokról, mert a szavak semmik, a tettek a lényegesek:)))

    kicsit költői volt, de mindegy. az a lényeg, hogy játszanod kellene a COD2-vel 30-60-90...300 FPS-en és akkor meglátnád, hogy mi a különbség, mert mi írhatunk itt mindenfélét, egyrészt nem vagyunk (én legalábbis nem vagyok) akkor szakik, hogy ezt szavakba öntsük vagy legalábbis nem tudjuk úgy, hogy azt megértsd, másrészt a franc se fog Téged győzködni, Én inkább megyek és játszok 125 FPS-el:)) Nekem az is jó.

    Próbáld ki és meglátod, ennyi!!!
  • Facek
    #21371
    Hirtelen írtam egy 3 oldalt kb de kitöröltem mert már nincs szívem, hogy untassalak titeket, és még most is azt szeretném ha megmagyaráznátok hogy miért...

    ui.: azért még vágólapon van a 3 oldalnyi szöveg szal csak óvatosan
  • zico87
    #21370
    ne vedd magadra azért az előző comentem de nincs közöd a cod-hoz sztem az itlévő ős codosok jobban tudják mi a helyzet a cod2-be pl:trident,ficsek,csuszi és talán én is konyítok valamit hozzá
  • zico87
    #21369
    facek cod2-be nincs olyan fps limit mint cs-be itt nagyon s számít az fps.ha nemhiszed ne gyere a topicba..menj mariozni és azok a szakemberekkel azért én vitatkoznák hogy ők kmolyan szakembernek merik magukat hívni ?:D
  • Wreck86
    #21368
    +ha iratott akkor van hogy 5 percet is várni kell,hogy elinduljon,amúgy a vista az jolly joker(összegezve TRÉ játékra is)
  • Yoda001
    #21367
    szerinted? a vista nem játékra valo
  • Szili08
    #21366
    Mi van vele?
  • Yoda001
    #21365
    vista....
  • Szili08
    #21364
    Figyusztok! Nekem nem idul el a game! Csak a single! Mikor belépek a multiba akkor lefagy a game! Mi lehet!? Vistám van (64bites) A Gépnek birni kéne a jáccót szte.m! 2Gb ram Geforce 8600GTS 3.4Ghz proci 140 gb szabad hely!:DD Mi a gond akkor?
  • Facek
    #21363
    Nem érted mire célzok, és nem vitatkozni jövök ide hanem hogy megértsek valamit, de még senki se volt képes értelmesen leírni és hálás lennék ha vki végre megtenné -.-
    Nem látom a logikát benne, miért ugranál nagyobbat ha nagyobb az fps-ed ?
  • Robinho14
    #21362
    ha te ugyis tudod minek jössz vitatkozni-.-? ugrást nem lehet álitani mert kidob a pb.játszottam csével de a cod sztem sokkal jobb.ja és nem fps-jumpkra mindre fentok ugrani.szal nem azzal van a gond h lámi vagyok
  • Facek
    #21361
    Érdekes de mivel az a haverod gépe lehet mások is a beállítások-nem biztos hogy az fps a döntő. De hogyha megmondod a MIÉRTJÉT, hálás lennék.
  • kas123
    #21360
    haverom gépén (200 fps) simán átugrok arra a kis párkány szerűségre ott toujanen, a saját gépemen (60 fps) sehogy se megy...
  • Facek
    #21359
    Nemtudom játszottál el CS-vel, mert ott külön törvény van arra hogy hogyan kell hosszabbat ugrani. Én nem CoD2-zök de valószínűleg itt is hasonló lehet a helyzet.
  • Robinho14
    #21358
    ha nem változik az ugrás hoszusága magasága akkpor mért van az tpujanon akinek van 300 fps-ese könyedén felugrik a felső párkányra?én meg 78 fps-el még közel se vok a párkányhoz:D leg feljebb granyóval de az meg kockázatos egy warron pl!
  • Facek
    #21357
    Egy PC-s szakembertől már kaptam egy választ miszerint az ilyen dolgok mint pl "ugrás" illetve "gyolyógyorsaság" nem fog változni hiába nagyobb az fps-ed, de én kiváncsi vagyok a TI meglátásokra is úgyhogy(nemkérem h gebedj bele :D) de megtehetnéd hogy leírod a véleményed ha már van.
  • zico87
    #21356
    :D sztem ficsek barátom is eltudná mesélni mit hogy..fps sztoriról olvas tanulj akkor...hátha okosabb leszel egyszerr én nempazarlom a gépelésre az időm hogy leírjam:D
  • Ficsek.hu
    #21355
    Zico, minden felelősség a tied, ne hogy tudatlan maradjon a hitetlen kutya :P
  • Facek
    #21354
    Oké, győzzél meg, hogy miért.
  • zico87
    #21353
    FPS-nek nagyon is köze van a lővése sebbeséghez nagyobb fps-el könyeben betalálsz stb....
  • BIZ0906
    #21352
    14óra után biztos bár a RSK-szerverhez vagyok szokva de meglátjuk. Az a 14óra után nem tom mikor pontosan mert lehet hogy elmegyek itthonrol szoval majd holnap kiderül.
  • Robinho14
    #21351
    szerintem erröl az fps-dologról inkább zict vagy dridentet lehetne inkább meg kérdezni vagy még vannak egy páran akik nagyon vágják a témát.nekem kb 78 fps em van általába multkor warron az ellenfélnek min 230 volt és volt egy kör amikor mind a 4 tagot belőttem karral és egyik se halt bele:D nekem ebbe jön le az fps-fontosága ja meg a jumpba is!
  • marcokeceli
    #21350
    helósztok.lehet hogy már unalmasat kérdezek,de mért van az(nem találom sehol se)hogy ati 9300-as kártyámmal a singlplayer megy ,de mikor multiba be akarok lépni akkor bejön a fekete kép villan egyet majd visszalép a asztalra??Köszi hogy válaszoltok és ha már irtátok ezer sorry!!!!!
  • lee56
    #21349
    Nem szeretnék belefolyni semmilyen vitába, de annyit azér hozzáfüznék hogy mikor lcd-n kezdtem cod2-zni, és próbából benyomtam a vsync-et, ami ugye = max FPS a monitor képrissítése lesz, azaz nálam 60Hz 1440x900ban, tehát 60FPS-em volt, és elég kellemetlen volt ugy játszani, sokkal többször haltam mint vsync nélkül (amugy alap mapokon 90-230FPS), szóval van különbség azér rendesen játszhatóság szempontjából is...
  • Facek
    #21348
    Miért menne gyorsabban a golyó ? Nem értem , azzal hogy 300 képkockán keresztül repül a golyó vagy 35-ön miért lenne másabb ? Mind2 esetben ugyanakkora sebességgel megy a golyó ebbe az fpsnek nem sok beleszólása van szvsz.