26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • zico87
    #21507
    Ennyi nekünk már nincs annyi időnk mint nektek ifjaknak..énis melózok de azért kockulás ezerel ha tehetem:D és igen ha rendes kupát szerveznénk más lene a mérce csak neves klánokat,emberkéket hívnánk de ez nem aról szól hanem az sg cod2 topic kis fun cupjáról amit én jódolognak tartok.de csuszinak nemszabadna játszani a cupon..én tuti kizárom:D
  • madmanic
    #21506
    ezek szerint no game...
  • csuszi
    #21505
    te 15 éves vagy, ergo tele vagy szabadidővelés energiával, én lassan 30 és ezeknek hijján vagyok ;)
  • Dave0092
    #21504
    énse cb kupát csináltam, enyém is fun, de azért előre kidolgozott volt, de te tudod
  • kas123
    #21503
    ctrl+alt+delete és kicsukod a PnkBstrB-t :), ha a PnkBstrA miatt is sz@rakodik akk azt is kicsukod :)
  • szapor
    #21502
    meg vmi pnktsrb.exe vagy mi :S
  • szapor
    #21501
    az
  • madmanic
    #21500
    hibaüzi?
  • szapor
    #21499
    hy all!mér van az bármelyik szeróra felmek kidob a pb frissitettem már meg minden de akkor is vmi 0 minut
  • madmanic
    #21498
    nekem is küldd át pliz
  • csuszi
    #21497
    ezt egy kicsit félreértetted. grt a kupádhoz, de én kurvára nem ilyennek szántam. 1. ziconak igaza van, ez csak tűzrőlpattant ötlet. 2. kurvára nem az év kupája címért indulunk. 3. nem hiszem, hogy ezt át kellene gondolnom, mert épp leszarom, hogy te hogy cswináltad, ez csak egy funcup, az itt egybegyűlteknek, se időm, se energiám ennél többet invesztelni, és ez nem is erről szól. ha olyan kupát akarnék csinálni, akkor nem innen szervezném a jelentkezőket. van egy pár ember, akik itt szoktak dumálni, merre játszol, milyen eredményekkel, adjál ip-et stb. mindenkiben ott motoszkál a kérdés vajon mit tud az itt lévők közt. ezen a kupán lemérheti, kicsit bandázhat a többiekkel, nem cb kupa ez bazzeg. ennyi a célja, és azt el is éri... ha focikupát szeretnék szervezni, akkor a vb a mérték, és aki nem c sinálja olyan szinten, az hagyja a picsába? remélem érted a hasonlatot. többiek: priviben küldöm az adatokat...
  • zico87
    #21496
    hát azért nincs szervezés komolyab mert ez egy ilyen tűzről patant őtlet azt csak gy funbol
  • csuripi
    #21495
    Hali!
    Az mitől lehet, h rákattintok a COD2 MP-re, bejön a kezdő kép,és ott áll
    3-4 percig,és csak utánna kezd el betölteni.9 hónapig semmi ilyenje nem volt, most meg már 2. napja ezt csinálja.Most telepítettem újra XP-t,COD-ot,és így se javult meg.
  • Dave0092
    #21494
    eléggé roszul szervezed ezt a dolgot....
    amit én szerveztem, annak külön oldala van, ott regisztrálhattak rá, és 60 heyből 60 elis lett foglalva. előre megvoltak adva hogy mikor lesz a köv mérközés, kaptak mailt, a kieskröl, továbjutokrol, és a jelszokrol, nyertes egy kupát kap, ez egy jo leszervezés... sztem gondold át még ezt a kupát, mert nem anyit kel egy jo kupához csinálni hogy reggel gyertek, azt elkezdjük, max 5 ember lesz ott.... előre lekell ezeket fixálni....
  • ronihun
    #21493
    reggel?:S xD legen inkább dél körül mert alszom :D
  • csuszi
    #21492
    hétvégén, amennyiben elhúzódik, akkor jövő hétvégén foltyatódik. játékmód sd. servert biztosítom. holnap reggel kezdődik, véglegesítem a jelentkezőket, eldöntitek holnapig hogy csak egyeneskiesési rendszer, vagy csoportok, és teszem azt az első kettő jut tovább, stb. ma már nem leszek, aki akar jönni küldjön egy privit, és felírom reggel, itt találkozunk sg fórumban. éjjel nem leszek, 8 körül érkezem, és megdumáljuk a többit. alakul ez, csak jöjjenek a szájkaratés sg láááámmmááákkk::D:D
  • madmanic
    #21491
    mikor? hol? játékmod?
  • ffxi
    #21490
    Ízé mikor kezdődik meg ilyenek? Mert akkor lehet hogy jön egy klántársam is.
  • csuszi
    #21489
    semmilyen feltetel...sg esek jatszanak egy jot. ennyi. ti dontitek el hogy legyneek csoportok, vagy egyenes kieseses rendszer...
  • madmanic
    #21488
    leírnád a feltételeket? lusta vok keresgélni
  • ronihun
    #21487
    ronin xD
    igen többen is jöhetnétek:)
  • csuszi
    #21486
    pont most beszeltuk roninnal, hogy miert csak ennyien jonnek, amikor regen allandoan ment a sajat screenshotok belinkelgetese, meg ki merre jatszik, meg en ennyire kemeny vagyok srtb, most itt lenne az alkalom hogy egymassal hatszotok, erre jelentkeznek cirka tizen?:S nah mindegy ma ejfeluig johet a jelentkezes, addig gondoljatok at;)
  • csuszi
    #21485
    :D akkor felírtalak
  • red bull
    #21484
    THX
  • ffxi
    #21483
    De de... asszem puskát rántok :)
  • csuszi
    #21482
    ma éjfélig van határidő a cup-ra, még van hely, 10 körüli a létszám,a győztes nemkap semmit :) szal megéri nevezni. chungee nemképviseled az old-okat?:)
  • zico87
    #21481
    Az mp_configba cl_punkbuster 1
  • ffxi
    #21480
    Hű aztat közvetlenül a config-ba tudod átállítani. 0-ról 1-re.
  • red bull
    #21479
    Amugy mér van az, hogy újratettem a gépem belépek a codba oké minden fellépek kéri a nevet beirom, engedélyezni akarok a pb-t a mp options ba és nem engedi. Ezért is jólenne a help.
  • red bull
    #21478
    Nah ebbe már lehet némi igazság mert a router kapcsolat mindig látom hogy ugrál valamiért. Az is lehet a probléma sztem hogy túl messzi vagyok a routertől (a router a földszinten, a gépem az emeleten) De megnézem a router beállításokat is.
  • Cat 02 #21477
    hali
    valaki nem tudja mi lett a "BIO" cod2 serverrel ??
    fasza htf is volt rajta :S
  • ffxi
    #21476
    Sztem a rúter visszafogja.
  • ffxi
    #21475
    Lehet, hogy Nvidia tűzfal a gyanus.
  • Zickler
    #21474
    Nekem 1megabyte/s -os netem van mégis 140-250 szokott lenni a pingem (pedig elméletileg 30-40 -nek kéne lennie.) Szerinettek mit kapcsoljak ki, Mi miatt lehet magas a pingem? Használok AVG -t és NVIDIA firewall-t.
  • Yoda001
    #21473
    szoval nem játékra
  • Yoda001
    #21472
    istenem, a vista NEM jákra való....
  • Szili08
    #21471
    Hy all!!! Van egy kis gondom! Mikor elinditom a CoD2-őt multi-t akkor lefagy a game! Mikor elindulna lefagy! Mi lehet a gond? 64 bites Vistám van! AZ a baj?
  • red bull
    #21470
    Nem torrentezek msn-t meg mindig kilövöm ha jáccok. Egyébként maxpackets 100 on van. Foggalmam nincs mi lehet a gond. Már felhívtuk az internet szolgáltatót is és újraregisztráltattuk az ip t vagy nem tom mit de igy se működik. Esetleg ha valaki mégis tudná a megoldást akkor plss help!!!!!!!
  • Firerock
    #21469

    ha lelövök vkit akkor ezzel a hibaüzenettel kidob
    de csak 1szerveren ami a kedvencem
    ujraraktam a gépet és azóta csinálja ezt
    csak azon a szerón de akkor mindegyik mapon
    valaki heeeelp
  • ffxi
    #21468
    Torrent, msn stb..?