26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • red bull
    #21547
    -,-' A killcamot mutassa végig. mert nekünk ugy van hogy mindent végig mutat csak azt enm hogy hogy szedett le...
  • ffxi
    #21546
    Egészet? Akkor az már demo, nem?
  • red bull
    #21545
    Hogy lehet a killcamot beállítani ugy hogy végig mutassa az egészet?
    (Nekem ezt egy gyereke mondta, szerintem nem lehet beállítani és pam hiba)
  • dookie
    #21544
    #21524-re nem igaz hogy senki se tudja a választ :)
  • lboyongo
    #21543
    az már megvolt, de nem segített:(
    azért thx
  • adamq01
    #21542
    Császtok!
    már elég régóta CoD2-őzök főleg multizom és akadt egy kis problémám, mikor fel akarok csatlakozni egy szerverre akkor ezt a hibát írja ki h : Max ammo mismatch for "enfield" ammo: 'enfield_MP" set it to 60, but "deafultweapon_MP" already set it to 100.
    Már néztem a main-ben hogy kitörlöljem de nemtalátam ilyen fájlokat, még hasonlótsem és most nem tudom mit tehetnék még, ha valaki tud valami hasznos tanácsotadni az írjon a freemailemre: [email protected]
    előre is kössz!
  • kas123
    #21541
    lehet h azért, de ez megoldja :D, régen nekem is baszakodott azt amikor kicsuktam megjavult, később újraraktam a windowsot és mostmár nem kell kicsuknom :/
  • ffxi
    #21540
    Ez nem azért van, mert szar a net?
  • kas123
    #21539
    nyomj ctrl+alt+deletét és kapcsold ki a PNKBSTRA-t és PNKBSTRB-t :)
  • lboyongo
    #21538
    hali, van ötletetek h mit csináljak, mert a PB némelyik szerverről állandóan ledob losing key packets üzivel. Már próbáltam utánanézni, frissítettem PB, de semmi:(


  • V43 1105
    #21537
    Én egyszer CB Waron ragadtam le rajta xD
  • kas123
    #21536
    emléxem voltam régen Toujanen és észrevettem a rendszámot és elkezdtem lesni :D, vmeik hülye meg elkezdte: miaz? kellene? mert tudok küldeni...
    hát kicsit nc :D
  • Cat 02 #21535
    toujaneon a felrobbantandó autónak is WH a rendszáma
  • dookie
    #21534
    #21524
  • csuszi
    #21533
    irtam neki privit, azt hittem tovabbitja. elkuldom neked is
  • ffxi
    #21532
    Te mán, mi lesz a kupával? Várom a privitet az időpontról :) kiderült, hogy fifakari is sg-s, nem is tudtam. Állítólag jelentkezett nálad 1 privivel. Akkor már nem rajtam keresztül megy a dolog, ha van vmi akkor már tuc szólni neki.
  • ffxi
    #21531
    Pedig elég sok II.világháborús filmeket láttam, de nem figyeltem fel rá :S

    Jah igen, mert az mind a COD2 pályafutásom előtt volt :P
  • csuszi
    #21530
    mivel: wermachtnak a röviditése wh? :O:)
    háborús filmekben is wh mindnek a röviditése,mivgel tényleg wh volt mindnek a rendszámán...
  • ffxi
    #21529
    Uuuf.. csak nekem nem új? :(
  • kas123
    #21528
    pedig eddig olyan szépen csinálta a pb frissítéseket :S
  • Dave0092
    #21527
    ha menézed egyes mapokon, midnegyiknek wh a rendszáma
  • Dave0092
    #21526
    zico nagyivbe leszarja a pubot, és nemfog rendelni abbola csitből, tom me nekem mondta :D
  • ffxi
    #21525
    Hát nem lehet igaz má' :D

  • dookie
    #21524
    hali, nekem olyan kérdésem lenne, hogy tudnám a lan serverünket olyan módba rázni amiben nem csak rifle-ők vannak ?:) mert egy idő után már elég uncsi vele. valami mod, parancs vagy mi:) kösszi
  • Ficsek.hu
    #21523
    Zico biztos rendelt már a szupercsítből és már tudja is az ellenszerét :P
  • madmanic
    #21522
    TELEFONBETYÁR!!!!!
  • bigapó
    #21521
    még az életkedvét is el kell venni a kis pondrónak...
  • Robinho14
    #21520
    ennyi dolog egy wéhás miatt?:D szard már le:D
  • Boron Power
    #21519
    Origi szerón megtudom nézni a guidjait, ez alapján ha regelve van megtalálom cb-n, és ha megadta megtalálom a nevét, lakcímét. Aztán telefonkönyv.

    KL
  • Dave0092
    #21518
    nevét telefonszámtáh ogy a gyikba tudtad meg :)?
  • Boron Power
    #21517
    Ficsek nem tudsz vmi jó honlapot ahonnan friss pb md5tools ellenőrző cfg-t(vagy csak sorokat) lehet leszedni? Tegnap a game-violaions-os pb config mellett, origi szerón(HitandRun) ott wh-zott a srác, hiába anyázta az egész szerver, a pb nem fogta meg.

    Bár onnan könnyen banoltam(ezen kívül rögtön megtudtam nevét, telefonszámát stb.) és a klánjából is kitették, de a pb nem fogta meg.

    Kösz!

    KL
  • Boron Power
    #21516
    Ha így csinálod, mindig újratölti.
    Ha viszont: sv_maprotation ""
    akkor ha egyszer átváltasz toujane-ra(vagy bármire), akkor ottmarad és a végén nem tölt újra, csak egy fast restart lesz.

    Üdv!

    KL_atya'tok
  • red bull
    #21515
    Kösz
  • Ficsek.hu
    #21514
    sv_mapRotation map mp_toujane
    map mp_toujane
    a konzolba
  • red bull
    #21513
    Valaki nem tudja hogy a szerver cfg n belűl hogy kell beállítani azt hogy only toujane és map_restart al.
  • madmanic
    #21512
    nekem minden este jó
  • ffxi
    #21511
    Ment váalsz privi is :)
  • csuszi
    #21510
    szenya:) mentek a privik ifjú titánok:)
  • zico87
    #21509
    éN XTERNETBE ELÉG GYAKRAN JÁROK.JÓFORMÁK VANAK OTT de ez ahogy írtuk másról szól...
  • Robinho14
    #21508
    aki szervezett kupán akar játszani az mennyen d-lanra:D vagy xternet lanra:D szerintem ez király kupa lessz!!!