26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • daf xf
    #21587
    Hi all!
    Lécci segítsetek már nekem.
    Most vettem egy gépet és geforce 8500gt 512mb dd3-as megóriával van felszerelekzve a videókarim és olyan porblémám van nekem h. a cod2 dx9ben szaggat.163.75-ös driver van fent.
    milehet a probléma?
  • red bull
    #21586
    Heh kijött a CoD 4 DEMO hangsúlyozom csak a DEMO és kihalt a forum. Hát mikor majd kijön a CoD 4, a nem demo xD akkor meg bezárják a forumot xD.
  • Balintrial
    #21585
    Kidob a pb, amikor beállok egy csapathoz...
    Szokásos szöveg az elején, aztán "No Packet flow".
    help...
  • Jaffa 2843
    #21584
    hát vistán nagyon ritka ha ezt csinálja, viszont vistán mindig vissza tudtam hozni ctr+alt+dellel aztán bezárás.. de nagyon ritka volt a fagyi
    ráadásul vista x64-en több FPSem volt DX7ben multiba mint bármi más rendzseren.. én arra tippelek hogy a vista dual core támogatása jobbra sikeredett mint az XP-é.. viszont minden egyéb játék lassabb.. szal nemtom mi éri meg jobban..
    ezért használok én 64bites XPt.. arany középút :D
  • geristar
    #21583
    Lehet igazad van mert nekem dualcore-os a procim.
    Nagy kár sajnos! Pedig imádom a játékot. Akkor Vistán tökéletesen műxik?
  • ffxi
    #21582
    THX!!!
  • Jaffa 2843
    #21581
    /rcon login pass

    amugymeg ez egyszerübb: Rcon4CoD2
  • ffxi
    #21580
    HELP!!!
    Adminom távol van. Megmutattam hogyan kell bejelentkezni de tökre elfelejetettem, hogy is van az? rcon_login_pass vagy mi a fene?
  • Jaffa 2843
    #21579
    a megoldás kulcsa aszsem ittvan a kezemben.. vagyis nincs megoldás de a probléma okát valszeg tudom:

    a gond egyetlen szó: DualCore... ugyanis a többmagos prociknál fordul elő ilyen probléma, hogy megáll töltés közbe a cucc.. erre egyetlen megoldást tudok ha ki tudod nyomni a folyamatot, akkor fogsz egy ram takarító progit és kitisztítod a ramot utána ujracsatlakozol.. vagy bejön vagy nem... 64bites rendzseren kevesebbszer csinálja.. vistán szinte soha
  • geristar
    #21578
    sziasztok!
    A gondom nekem is teljesen ugyanaz mint ViniSoundz-nak. Én is várnám a megoldásokat, hogy lehetne ismét jó a cod2-nk!
  • zico87
    #21577
    pedig ha ujraraktad 3-xor akkor lehet mégis ram hiba próbáld hogy ved ki az 1-k modult hátha...cod1-hez 1.51-es patch kell azthiszem..ha nem hardware akor driver téren kéne szétnézni
  • Cicaaa
    #21576
    öszintén...foggalmam sincs...:S
  • ViniSoundz
    #21575
    nah gyerekek nagyon nagy gondom van nékem, szal jó lenne egy kis segítség.kb 5 napja, hogy összeraktam az új gépemet olyan problémám van, hogy csatizni akarok szerverre és kb úgy a 3/4-nél leáll a töltés és nem tölt semmit.
    nem csatizik be sehova, nagyon ritkán, kb 10-ből 1szer. ezalatt azt értem, hogy csak vár, nem ír ki semmit. már 3 éve tolom a codot, szal tisztában vok beállításokkal meg egyéb dolgokkal, de most nem vágom mi van. mindíg ugyanott áll meg a töltés és csak feladatkezelőből tom kilőni, mer amúgy a gép nem fagy meg.
    már gondoltam ram problémára is, de minden más meg működik, meg akkor gondolom egész gép leállna, ha ram problem lenne. már 3x újraraktam,1.3as peccset használok. (lehet 1.5ös kéne?) core 2 duóm van amúgy meg 2g ram meg 8600gt.
    a vidkarit meg a ramot használtam 1 hónapig egy másik lappal meg 1 magos procival, akkor még nem volt semmi gond. mióta a p5b van meg c2d azóta van ilyen gondom.

    szal várom az 5leteket, mer ez naon mérgesít, cod függő vok (kicsit..néha nagyon.. :) köszi előre is
  • Cicaaa
    #21574
    a honlapomon fenn van a crack ( a nevem alatt megtalálod...)
  • NEOreg3
    #21573
    1.3-as crack kell
  • pattogó
    #21572
    császtok! nagyon régóta nyomom má és mot egyszerűen a single nem akar elindulni kiírja h: Fatal Error! error during initalization: failed to initalize renderer: version mismatch. és nem tok vele mit csinálni pls ha valaki tud thx

  • Cicaaa
    #21571
    Sam egyszerű a megoldás:) ird be consoleba hogy: /pb_security 0
  • Cicaaa
    #21570
    hali:)
  • zico87
    #21569
    PB MY mappa

    írd felül a te pb mappádal hátha..

    init failure..pb update,tűzfal,trojan stb elenőrzés
  • Sam87
    #21568
    Frissítettem a punkbuster de még mindig azt írja ki! Valamelyik program zavarná vagy mi lehet a probléma?
  • Sam87
    #21567
    De ez sem segített! Még mindig ugyanaz a baja! Azóta van mióta a rendszer újra lett rakva!
  • DarkSector
    #21566
    PunkBuster frissítése a megoldás....
  • Sam87
    #21565
    Kérlek írjátok le!!!!!!!
  • Sam87
    #21564
    Hol találom ponosan a fórumon belül?
  • Yoda001
    #21563
    nemrág elmondták pár százszor..
  • Sam87
    #21562
    Szerver szétkapcsolódott - XY has been kicked via PunkBuster(for 0 minutes)... PB INIT FAILURE
  • Sam87
    #21561
    Sziasztok!
    Miért írja ezt ki a CoD 2 netne játszás közben! Nem minden szervernél csinálja!
  • Balintrial
    #21560
    mindjárt 4 lesz...és tudomásom szerint a 3 nem jelent meg pc-re.nekemis lenn egy láma kérdésem:
    mért van az hogy nagyokat ugrik az FPS-em?valamikor stabil 100, egyszercsak leugrik 10-re, és beakad minta kurvaélet.kicsit élvezhetetlen így a játék...
  • Darth Vader 500
    #21559
    Hello!
    Lenne 1 kérdésem:megjelent e már a call of duty 3 pc-re?
    Mert ha igen akkor lécci mondjátok hol lehet letölteni!
    Előre is .
  • sheva522
    #21558
    Valaki eltudná küldeni e-mailba hogy kell cod2 szervert csinálni és feltölteni.KÖ[email protected]
  • Boron Power
    #21557
    A killcam elmaradásra a gyógyír:
    /rcon sv_fps 20
    Ezzel valóban újból kicsit magasabb lesz a ping(de normál netnél ez 48, teljesen jó).

    Üdv!

    KL
  • csuszi
    #21556
    "tájékoztatom továbbá a nagyérdemű láma magyar cod-os közösséget, hogy kizárólag a clanbase.com a mérvadó pam kérdésben" nem a callofduty.hu meg faszomtudja.com mer ők aztán vágják mit kell használni a warokon, véletlen se a hivatalos oldal...
  • csuszi
    #21555
    a 2.04-es pam, hogy a pinget alacsonyabbra vigye egy kis trükkkel, sajnos elbaszta a killcamot. ezt sikerült korrigálni a legújabb 1.05 pammal (igen egy számmal kisebb az újabb). letölthető a clanbase ladder rules szekciójából...
    katt a jelenleg érvényes pam-hoz
    tájékoztatom továbbá a nagyérdemű láma magyar cod-os közösséget, hogy kizárólag a clanbase.com a mérvadó pam kérdésben, ugyanis kedvenc idegbajom az volt, hogy feljöttek az okostóni magyarok a serverre, és közölték hogy szar a pamunk már rég van új stb stb... persze, mert valamelyik magyar modder csapat kitalálta hogy csinál új pamot. én meg megreformálom a foci vagy a kosárlabda szabályait, és aztán számonkérem amikor nemzetközi meccseken jönnek hozzánk a vendégek, hogy de igenis ezek az új szabályok. gondolkodni nem ártana emberkék, ez a pam kb két hetes, mégis azt hallgatom az überfasza tiniktől fél éve hogy elavult a pamunk, maikor szerencsétlent, március óta nem frissitették...
  • dookie
    #21554
    most hogy mondod....:) szoktam ilyen sufnituning házi servereken játszani, aztán azok szeretnek mindent felülírni a játékban, mainképtől kezdve mindent :) akkor lehet ők is írták felül az alap mod-ot és ezért indul el sniperekkel?:) de egyszerű, lesikálom és újra felrakom és meglátjuk :P
    köszönöm a választ, ötletet :)
  • NEOreg3
    #21553
    a játékban alapból nem lehet only rifle szervert indítani, ahhoz bizony mod kell, ha ez a helyzet, akkor a szerver gép main mappájára ráférne egy nagytakarítás (természetesen a sok modot kell letörölni):)

    ja és nem csak a main mappából töröld ki a felesleges iwd fájlokat, hanem a főmappában is van saját mappája a nagyobb modoknak, azoktól is szabadulj meg

    remélem érthető voltam, mert most kicsit fáradt vagyok:)
  • red bull
    #21552
    jajj rosszhelyre irtam az üzenetet. SORRY
  • red bull
    #21551
    ez a 105 m/s a 105 fps -t jelentené? Ugye nem?
  • red bull
    #21550
    de a parancsot hogy mivel tom meghosszabítani vagy valami 2.4 es pam javítás... vagy valamit pls
  • ffxi
    #21549
    Jah vágom már. Különben én sem értem mért vannak olyan "hiányos" kill cam-ek? Mi értelme? :S
  • kas123
    #21548
    az egész jelenetre gondol, mert sok szerveren elkezdi mutatni azt ahogyan megölnek csak pont az marad le amikor lelőne :D...