26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Jaffa 2843
    #21667
    őőő véletlenül nem GF8xxx-es karid van?

    tipp: driverben kapcsolj élsimitást ne a játékban
  • ffxi
    #21666
    Driver?
  • nfs world
    #21665
    #21654 pls heeeelp
  • razz
    #21664
    hello.haverom csinált egy cod2 szervert és az lenne a probléma hogy csak eredeti játékkal hajlando felengedni az embereket.tehát a kérdés az lenne ezt hogy lehetne kikapcsolni hogy nem eredetivel is lehessen jönni?(azt irja mindenkinél hogy bad cd-key).na elöre is kösz.
  • BIZ0906
    #21663
    Valamelyik láma a privát képét linkelte be ezért kéri a jelszót
  • red bull
    #21662
    akkor sztem az lenne a jó megoldás hogy a #21605-ös üzenetet törölni kéne .
  • ViniSoundz
    #21661
    Kössz a helpet! Meglesem vista alatt. bár nekem vista alatt régebben nem nagyon akart elindulni a cod2.pontosabban nem is tudtam vele jáccani. nah majd délután. most meló van.
  • NEOreg3
    #21660
    #21605 miatt D:
  • ffxi
    #21659
    ba+ tök idegesítő, mi ez 1átalán?
  • NEOreg3
    #21658
    nekem is bejön, vajon miért csinálja? D:
  • Sáska
    #21657
    de
  • Wreck86
    #21656
    nálatok nem jön be egy iylen képfeltöltő bigyusz jelszó+azonosítóval,mikor erre a fórumra klikk?
  • Sáska
    #21655
    Sziasztok,
    feltettem a játékot, és mikor elindítom akár single-ben, akár multiban, akkor EZTlátom. Már újrainstláltam, akár felpatcheltem, akár nem, mindig szürke volt minden a radar és a szövegek kivételével.
    Legfrisseb nvidia driver van, és dx9.0c van instalálva.
    Mi lehet a gond?
  • nfs world
    #21654
    nah most feldobtam a cod2 öt elkeztem nyomni a singleplayert és naggyon szúrja a szemem hogy vannak az új fejezetek kezdésekor videók/"diák" és a videóknál nincs kép.nekem szar a gépem vagy egyáltalán nincs kép?
  • V43 1105
    #21653
    Bemész a C:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\players\neved amivel játszol mappába, és a config_mp.cfg-ben rákeresel a seta cl_punkbuster-re végén a 0-át átírod 1-re és mehet a játék .. : )
  • nfs world
    #21652
    próbáld frissíteni a pb -t. hogy hogy azt nemtom XD elég rég cod 2öztem
  • martinho040150
    #21651
    Sziasztok!
    Nekem az a problémám hogy vmi oknál fogva magától kikapcsolta a PB-t a játék.
    És igy nem tudok multizni.
    ha be akarom kapcsolni a PB-t akkor kidob hibaüzenettel.
    mit csináljak?
    help plz
  • red bull
    #21650
    Mind 1 már meg van oldva. Azért kösz
  • kas123
    #21649
    adatlap
  • red bull
    #21648
    :S pls privi be és kűld el az msn címed mert ez engem nagyon zavar. kösz ;)
  • kas123
    #21647
    nekem 260 magyar szerót talál perpill és mind1ik előtt ott a zászló :)
  • red bull
    #21646
    Már többször is de letöltöttem a legújabbat meg minden és ugyanez a problémám. Nem talál magyar zászlós szervereket csak 1-et 2-t. Régen pedig tele volt az egész lista. Nem tudom mi történt de ez igy nem a legjobb. Megint jön a szerverek elé a "[HUN]" vagy mi? :S
    Egyébként mindenkinek jó rajtam kívűl?
  • nfs world
    #21645
    újratelepítést már próbáltad?
  • Jaffa 2843
    #21644
    keress
  • setuh
    #21643
    hello!mondtok nekem egy jo sd servert(tortet) ahol kb 20-25 a limit es mindig jaszanak?
  • red bull
    #21642
    #21636 Öhm. pls help
  • nfs world
    #21641
    úhh nagyon kössz megtaláltam!:D akit még érdekel :main mappa->iw05->sound->music
  • vkrisz81
    #21640
    köszi hogy legalabb irtal ! meg ha nem is értesz hozzá (te mondtad :))
    Nos tevedtek mert nekem a 300fps is ment mielott elszallt a cod, igaz nem volt stabil, viszont a 250et siman vitte !!!
    ezert is problema ez nekem, mert miutan elszallt ujraraktam, mar csak 100-160 esetleg 200 fpssel megy, de neha nagyon belaggol... es tudom hogy tud ennel tobbet is
    amugy meg tevedsz, igenis sokat jelent hogy 90 vagy 250 fpsel mesz mondjuk thomsonnal :)
    de3 a sniper palyan is sokat jelent, killcamban latszott regen te meg nem lattad az illetot holott o mar latott.. es ez sokszor mar eleg ahoz hogy ove legyen az elsőbb pillanat...
    az bassza a csöröm hogy tudja ! es megsem megy !
    tud valaki a cfgkrol valami kis infot adni? valahol lattam olyat hogy fps noveles...
    az pl miert van hogy a toujane palyan aranyosan csillog a fehet felulet.... ???
    vkrisz
  • Zickler
    #21639
    Nem tud valaki Vehicle mod-os szervert?
    Aki igen az kérem írja le az IP címét.
    Előre is kössz.
  • Ficsek.hu
    #21638
    Ott van a gépeden valamelyik iwd fájlban a main könyvtárban wav vagy mp3 formátumban.
    Az iwd fájlokat a total commanderrel meg tudod nyitni, mint egy tömörített állományt. Az iwd-n belül a sounds vagy valami hasonló nevű mappában keresd.
  • nfs world
    #21637
    valaki tuggya h hol lehet letölteni a játék zenéit?
  • red bull
    #21636
    ASE-t használok de ez nem új zászló, hanem tudod van a szerverek előtt egy kis magyar zászlócska, nah nekem azt tűnt most el. Most töltöttem le a legújabb verziót. Annál sincs zászló. Help

    Ui.: Robinho megsúgom neked hogy nem ott keresem ;)
  • bkvkbk
    #21635
    Uj zászló??milyen server keresőt használsz? ase?xfire?
  • Robinho14
    #21634
    nálam van:D de ne a németeknél keresd:D
  • red bull
    #21633
    nem tudjátok mért van az hogy újra nincs magyar zászló egy szervernél sem? vagy mindenkinek igy van? help
  • Cicaaa
    #21632
    én dettó...de akkor nem teszem fel a füles...
    ffxi lehet hogy ki lehet kapcsolni, de én hülye vagyok hozzá:D
  • ffxi
    #21631
    Mind2-t használom én is. X-et a kapcsolattartásra és warszervezésre és minden hülye statisztikát készít :D (milyen játékkal nyomom, mennyi ideje stb...)

    Csipogás pedig ki lehet kapcsolni :P
  • Robinho14
    #21630
    nekem mindkettő van:D de x-firét beszélgetésre használom csak asét meg szerver kereséshez:D Én nem viccelek:D:D:D
  • Cicaaa
    #21629
    beszélgetni tudsz team speaken, skypen, msn-en is:):) Egyépként meg sztem elviselhetetlen az xfire csipogása..:D
  • Cicaaa
    #21628
    sztem is jobb az Ase..1000x:)