26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • báttyó02
    #22147
    nincsmit,és szívesen várom/várjuk a további múvikat ha csinálsz :)
  • báttyó02
    #22146
    na megvan,a nevem vmiért nem tetszett a játéknak...
  • Chester1
    #22145
    Köszönöm a választ, jól látod itt inkább a vágás/effektelésre fektettem a hangsúlyt, valóban a fragek nagyrésze nemvolt nagy de zenére készült és így jobban néz ki.

    KÖszönöm az építőjellegű kritikát ;)
  • báttyó02
    #22144
    tetszetős...maga az effekt,meg a vidi készítés az 5ös,viszont ami a videóban van nagy része nem oylan nagy szám,de egy 4est simán megér :) én 4est adtam rá,szal grat jól sikerült
  • báttyó02
    #22143
    az mitől vaan,hogy belépek a klán szerónkra,és kb 2mp mulva,azonnal kidob a pb ? azzal hogy: server disconnected,punkbuster player kicked....máshol nincs ilyen problémám :S
  • SA2B
    #22142
    14 alatt:)
  • Dexantreal
    #22141
    De, ha a problémádat akarod beírni, amit nekem is mondtál a pankráció topikban, azt lehet.
    Nem megy neki vmiért a multi ugyanis :S. És én nemtom, hogy pontosan mi is a hiba :S :S.
  • kas123
    #22140
    nyiss 1 portot a cod2nek
  • Hassel606
    #22139
    Teljesen alap a játék? Nincs valami cfg buhera?
  • madmanic
    #22138
    csak "úgy" nem

    ha vállalod a következményeket, akkor ami a csövön kifér
  • Triple H
    #22137
    ide csak úgy lehet offolni?
  • bigapó
    #22136
    nálad az alapműveltséghez tartozik, hogy "lemarházod" a másikat? próbáltam segíteni, nem írtad, hogy mid van, erre kapom a hidegzuhanyt. így segítsen neked máskor valaki, szerencsétlen. szívesen. anyádékkal kezetfognék, megtanítottak egy-két dologra, gratula.
  • Chester1
    #22135
    Üdv mindenkinek! újabb fragmoviet készítettem ismét szeretném a véleményeteket kérni,
    Remélem elnyeri tetszéseteket:

    - Distorted -
  • Cat 02 #22134
    neted nemhiszem h elég
  • red bull
    #22133
    Azzal kezdte hogy nem akar érte fizetni xD :
    "fizetni nem akarunk érte"
  • SrAta
    #22132
    Sziasztok!
    Nem szeretnénk bérelni szerót ha ez megoldható volna hanem 1-2 war erejáig mé így az elején emulálni egyet!
    Ez megoldható???
    Üdv SrAta
  • kas123
    #22131
    gamecopyworld.com
  • Beni521
    #22130
    #22107 valaki? a callofduty.hu-n tudom h van minden, de ők nem tudják h ne jogtiszta a cod-om, és nem tesznek fel cracket te marha :D
  • Dave0092
    #22129
    www.fgcklan.hu 1800 ft ért már 12 slotosat kaptok, ami nem laggol, azt teszel rá amit akarsz, és enmkell mennie állandoan a gépednek, 1800 ft havonta sztem nem pénz, főleg hogy gondolom vagytok legalább 5 en....
  • SrAta
    #22128
    Sziasztok!
    Lett egy klánom de még nincs szervere!
    Az lenne a kérdésem hogy szervert emulálni hogyan lehetne például úgy mint a wowban?
    Mivel fizetni nem akarunk érte és eléggé erős gépem van ehhez szerintem lehetne. Azt tudom, hogy a Cod 4 ben lehet, de a Cod 2-ben is???
    Ha igen pls részletes leírást írjatok vagy linkeljetek(lehetőleg magyarul)
    A válaszotokat előre is nagyon köszönöm
    Üdv SrAta
  • Dave0092
    #22127
    töröld a modokat
  • báttyó02
    #22126
    dikk beszarooook :@@@@@@@@@@@@@
    másik szeróra meg amint fellépek kiirja h

    szeerver szétkapcsolt,punkbuster kicked player blablabla :||||
  • báttyó02
    #22125
    mennék fel FEAR szerverre,és mikor tölti be a mapot,kidob...ezzel a hibával



    ilyenkor mivan?
  • Dexantreal
    #22124
    Jahm.
  • báttyó02
    #22123
    éppen ezaz,h ennek nem ilyennek kelett volna lennie
  • Dexantreal
    #22122
    Utálom az ilyen fasz módokat, már sry :P.
  • Dexantreal
    #22121
    Értem.
    Közben későn jutott eszembe, hogy a 21stn kiszedték a konzolt a csalók miatt :P.
    Nincs jobb a nod32nél?
    Akkor miért írja ki, hogy nem lehet megnyitni a cuccokat a vírus ellenőrzés alatt? :S
    Ezé akarok én mást.
  • BIZ0906
    #22120
    fos32 XD
  • bigapó
    #22119
    te tudod
  • kas123
    #22118
    bocsi de elég sok vírusírtót használtam már...és az eddigi legjobb a nod
  • bigapó
    #22117
    akkor nod32-őn kívül más vírusírtót még nem használtál...erős túlzás amit mondtál.
  • báttyó02
    #22116
    ááá hatalmas thx !! mondjuk már lassan kezdtenm megszokni a lovakat :DD

  • kas123
    #22115
    felraktak 1 mod-ot, amiben ezek vannak benne, kapcsold be az autómatikos letöltést h letöltse a fájlt és ut kapcsold ki és akk tudsz rendesen játszani :)

    Dexantreal:
    sajna mostanság nemtok jáccani mert meghalt a gépem :(, így a bajnokságban se tudok jáccani :(
    A nod32-nél nincs jobb vírusirtó (sztem).
    És hány fps-ed van? :)
  • báttyó02
    #22114


  • báttyó02
    #22113
    a3b10 a fájl neve ami mindig előjön..
  • báttyó02
    #22112
    srácok,miért van az,hogy felmegyek a szokásos szeróra ahova szoktam,és ilyen köcsög lófejek vannak mikor gránátot dobok,meg sprintelek,ráadásul másodlagos fegyver helyett is egy lófej van :||||| gondolom leszedtem vmit ami bezavar,de main mappából is töröltem minden fölös dolgot,azon kivülről is,de mikor felmegyek mindig ugyanez van,és előjön egy új fájl....pedig ezen a szerón sose volt iylen mod vagy akármi :\
    szerintetek mi zavarhat be? :S
  • bigapó
    #22111
    az a neve, hogy www.callofduty.hu

    ott minden van minden részhez.
  • YaHooo
    #22110
    Sziasztok! Légyszíves ha valaki tud akkor segítsen... PLS A problémám a 22093 és 22092 hozzászólásban van. !!!HELP!!!
  • fules66
    #22109
    Nem így gondoltam a zenét. Van több olyan pálya is ahol az egész pályán szól a zene (pl.:Toybox2...) Arra lennék kíváncsi lehet - e berakni zenét egyéb pálya alá (pl.:Carentan, Gob Rats...) De azért köszi...
  • Beni521
    #22108
    vagy ha ad nem vírusos linket az is jó