26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Beni521
    #22107
    Valaki tudna küldeni 1.3-as cracket? nem megy az SP és ha már megint felraktam illő lenne megint végig vinni a játékot :D MSN-em: [email protected]
  • V43 1105
    #22106
    Én egyről tudok, a neve Mp_commando, egy nagy tanya az egész pálya, belehet lőni az ablakokat, van egy terem, ahol van egy zene gép, ott valami nyálas zene szól, de ki lehet cserélni .. Hm ? :D
  • fules66
    #22105
    Hello!

    Azt szeretném kérdezni, hogy CoD 2- ben a serverünkön lehetséges lenne a mapok alá zenét berakni (van olyan map, ahol alapból van)? Odáig eljutok, hogy megnyitom az iwd - t, de onnan nem tudom hogyan tovább, plz segítsetek!!!
  • Dave0092
    #22104
    Hello, olyan godom lenne, hogy hiába állitom be a MP-be hogy az AA x4 en legyen, mindig nulázodik játékkor.... termsézetesen az eredeti mpbe állitom, nem a szerver főmenüjéből
  • V43 1105
    #22103
    Nincs mit! :]
  • Dexantreal
    #22102
    Thanks!
  • V43 1105
    #22101
    Consoleba : /cg_drwafps 1
  • Dexantreal
    #22100
    Thanks!

    Hogy tom megnézni az fpst? :S
    Érdekel a szerver, amelyiken vagyok?
    Játszjatnánk egymás ellen :P.
    Bajnoksággal mi van? :S Tom, ez picit off volt :P.
    Azt is tudom, hogy nem knée laggolni azon a pingem, de vmiért laggol.
    Vírusírtó a NOD32 nekem, de már régóta gondolkodom, hogy kellene egy másik, jobb.
    Gépet bekapcsolom, akkor abból kilépek és pont azért, amit te is írtál: letölti a frissítést és olyankor nálam is akadozott a géjm.
    Xfire volt, de má nincs.
    ASE-ban lépek be a géjmbe, de mielőtt belépne még gyorsan kilépek az ASE-ból.
    Hm, nagyjából ennyi :S.
  • báttyó02
    #22099
    köszi!
  • kas123
    #22098
    /play demoneve
    a lényeg h itt: Activision\Call of Duty 2\main\demos\ legyen a demó :)

    másik megoldás:
    Seismovision
  • báttyó02
    #22097
    hogyan tudom megnézni a demot? :D mert felvettem párat,de nemtom hogy/mivel tudom lejátszani
  • kas123
    #22096
    kezdjük ott hogy az 50-60as ping az nem laggol mint a sz@r...
    a másik: nem csak a ping-et kell nézni! hanem az fps-t is...valakinek lehet jó pingje de ratyi fps (nekem 25 körül szokott lenni a ping-em és az fps-em max 70), a legkisebb fps amivel még úgyahogy szerintem lehet játszani az a 40-en (itt még nem akadozik a játék). ergó nézd meg, az fps-ed is :)
    +
    amíg játszol kapcsolj ki minden olyan cuccost ami terheli a netet, ha van tűzfalad akkor állítsd be rajta a "játék üzemmódot", a vírusírtónál meg kapcsold ki azt h letöltse a legújabb vírusadatbázist amíg játtszol.

    ui.: nálam az XFIRE mellett akadozik a játék (ez abból adódik h ratyi gépem van és az xfire sokat "eszik"), tehát nézd meg h ASE-vel akadozik e, ha nem akkor az xfiréből kimásolod az IP-t be ASE-be és ennyi :).
  • Dexantreal
    #22095
    Valaki tud a laggra megoldást?
    A szerveren egy friss pb van, amit letölt mindenki, ha felmegy rá.
    21st-ről van szó, gondolom néhányan ismerik innen.
    Másoknak nem szokott laggolni, nekem se mindig.
    Változó.
    De a napokban, amikor bementem, akkor legtöbbször laggolt.
    No nem nagyon, csak minimálisan és nem értem miért.
    A pingem 50 körül volt, de előfordult hosszabb ideig a 23 körüli érték is.
    A másik észre vételem a pinggel kapcsolatban, ami számomra nagyon nem igazságos és bosszantó, hogy: tegyük fel; nekem van a 23-as pingem és lelő egy 50-60 pingű ember és belaggol, mint a szar!
    Miért?
    Hisz ugye a kisebb pingűnek nem kéne laggolnia :S :S.
  • Peetboy
    #22094
    Miért van az,hogy ma már csak 36 magyar Servert talál az X-Fire?
    Tegnap még talált 300-at is.
  • YaHooo
    #22093
    Jajj azt majdnem elfelejtettem mondani: PLS HELP!! :D

    A server így loggol:
    12.11.2007 20:05:30] VIOLATION (PB INTEGRITY) #10006: ^5<{^3La Maffia^5}>^^0Don YaHoo (slot #2) Technical Violation: Failed PunkBuster Integrity Check [(VALID) 195.56.174.104:28960]

    Ezt a hibaüzit kapjuk és az sv_cheat.log-ba menti...

    Ez annyit tesz hogy:
    VIOLATION (PB INTEGRITY)
    Range: #1000-29999
    Most Common: #10006
    -When PunkBuster is unable to verify that a player's gaming environment is functioning properly and/or has not been alterred, an Integrity violation is raised. This also involves the detection of modified game or PunkBuster files.

    Valaki valami megoldást?
  • YaHooo
    #22092
    Egyik napról a másikra kidobálnak a serverek a következő hibaüzenettel: nevem Punbuster kicked player.
    Ha lenyomom a Shift+0 -t akkor néha azt a hibaüzit találom hogy Punkbuster Client Not Connected To Server. Elmondom miket csináltam eddig. Kipróbáltam rengeteg pb-t, formáztam a gépet (mondom hátha vmi vírus), kihúztam a routert hátha annak van baja aztán közvetlenül bedugtam a net kábelt a gépbe, az se segített, cseréltem már cd kulcsot, felraktam windows frissítéseket, pbscv.exe-vel újrainstalláltam a pnkbstrA és B-t, kilőttem a windows tűzfalat, kikapcsoltam minden vírusírtót és szedtem le crackelt multiplayer exe-t és még mindig nem jó. A netem sebessége nem lassult semmit, szal mondhatni stabil nem szakadozik. Van itthon egy másik gép hálóba, azon is próbáltam játszani és ugyanúgy kidob.
  • Robinho14
    #22091
    http://www.own3d.at/download/934

    aki akar látni egy playert aki nem olyan ügyetlen nézze meg:D:D:D
  • V43 1105
    #22090
    Katt ide, itt találsz mod cleanert! :)
  • Gladiator
    #22089
    azt honnan tudjam melyik nem kell?:D
  • V43 1105
    #22088
    C:/ProgramFiles/Activision/CallofDuty2/Main oda tölti a fájlokat, de vigyázz hogy ne hogy kitöröld azokat is amiket nem kéne ! :D
  • Gladiator
    #22087
    két kérdés:

    1. amikor multizok, akkor mindig letölt ilyen plus fileokat, amitől magyar lesz, meg másképp néz ki a fegyver, meg hasonlók, ezt hogy tudom visszaállítani?

    2. az intróból a zenét valahonnan meg lehet szerezni?

    a választ előre is köszi
  • Kicsikiraly
    #22086
    lál :D
  • V43 1105
    #22085
    Hehehe:D Enyém most is ittvan, itt szemtelenkedik a hamburgeremnél, mindjárt megyünk Cod2-zni, majd nyávog ha rakják B-t
  • Kicsikiraly
    #22084
    én egyszer elmentem felvenni a telót közbe macsek ott ült az ölembe és nézte, jövök vissza azt látom, macsek bill-en áll, és valahogy ráállt a w-re úgyhogy mentem szépen előre :D tanul CoDozni :)
  • Peetboy
    #22083
    Itt van a kép a Hiba üzenetről. Mit lehet ilyenkor tenni???
  • Peetboy
    #22082
    Már elegem van a hiba üzenetekből. Nem enged fel néhány új pályás serverre. A pályákat letölti, de nem tud belépni.
    Valami mod hibája van.
  • Killer0078
    #22081
    Valaki megtudná mondani hogy miért kickel engem mindig a punkbuster(all seeing eye-al próbálkozok és "biztonsági másolatom" van)?
  • Firerock
    #22080
    töltsd le az xfire-t
  • Firerock
    #22079
    ezt írja ki amikor csinálo ma szervert(ja és hol tudom átállítani hogy ne internet legyen hanem lan?)
  • taschner
    #22078
    szeretnék multyba játszani de soha nem volt dolgom ilyennel valaki segitsen légyszi mit csináljak.
  • Cat 02 #22077
    elvileg a lan részben látja a szerveredet
  • Firerock
    #22076
    ÉS Ő HOGY CSATLAKOZIK?
  • red bull
    #22075
    Nekem is ugyanaz a problémám mint domesz666-nak. Egyszerűen minden szerverről kirug és nem is figyelmeztet. Visszaolvasgattam de nem láttam hogy valaki tudott volna megoldást a problémára. Ha valakinek van valami ötlete irja le.

    Ui.: PB-t frissítettem, nem csitelek, Cod2-t többször is újratettem, windows-t még nem raktam ujra de ha jolláttam másnak az se segített.
  • dixy
    #22074
    Hello!
    Nagyobbra állitottam a felbontását a játékomnak,és a monitoromnak bal sarkában lévő "radar"-is nagyobb lett,kb,negyed képernyő.
    Ezt hogyan tudnám kisebbre állitani?
    Előre is kösz.
  • Vityuska
    #22073
    rakd újra a gamé-t de előtte amik vannak az Activision mappába szerverekhez dolgok azokat másold ki onnan és utána rakd fel újra a gamé-t utána pedig másold vissza amiket kimásoltál
  • Vityuska
    #22072
    thx
  • Cat 02 #22071
    letöltöd csinálsz "szobát" más is bejön, csinálsz lan on gamet és megy
  • Firerock
    #22070
    és ezt a hamachit vki el tudná magyarázni nekem részletesen??mert nem értek hozzá
  • berlinboy6329
    #22069
    #22054 VKI!
  • kas123
    #22068
    elősször vegyed fel a demót a játékból.

    /record paranccsal indítod
    /stoprecord paranccsal állítod le

    ezután lejáccod a demót és utánna fraps-sal felveszed :)
    vegyél fel msn-en és átküldöm a regisztrált verziót :).