1799
  • JediMaster
    #1461
    Gyerekek nem lenne egyszerübb ha nem nézné senki és mondjuk elkapcsolna héftőn este más csatornára és akkor az RTL Klub nézettsége leesne, csak hát ezzel az a gond, hogy sok emberke kiváncsi mások gazdagságára vagy éppen nyomorára.
    Ezért lehet ilyen adásokkal nyerni a tévében és sajna amig lószarvan addig veréb is van.

    Kitérhetek a GyőzikeShow-ra, a Bajkeverőkre, VV-sorozatra, stb.

    Előre mondom mindenkinem: Én nem nézem és nem is fogom nézni az ehhez hasonló és tartalmú műsornak nevezett szemeteket, és sajnálom azokat az embereket akiknek ez a mindennapi témája és egy családon belül ezt beszélgetik
    Másodizben pedig a gyerek nézőközönséget akik ilyen műsorokból lesik el, hogy még mit szabad megtenni.

    Főleg a Bajkeverőkkel lesz itt még gond. Várom azt a pillanatot, hogy egy drága szülő hazamegy és vízben úszik a hálószóba, erre a gyerek azt feleli, de anya atv-ben láttam, hogy ez egy jó móka.....

    Képzeljék el miként viselkedhetnek a gyerekek az iskolában miután megnézték ezeket a müsorokat. Azon járhat az eszük miként alkalmazhatják az ott látottakat.
    Sajnos ilyen fiatalságnak fogjuk, illetve fogják atadni az ország vezetését és életét. De belegondolva sajna most is ilyen emberek ülnek ilyen pozicióba.

    Remélem nem kell szégyenkezve mondanom magamról, hogy én milyen országban élek.

    Hát köszönöm ebből nem kérek, és megint csak sajnálni tudom az erkölcsileg és értelmileg megsérűlt gyerekeket és embereket.

    Köszönöm, hogy megszólalhattam.
  • obe
    #1460
    szüretre megy a tulok család, ide a rozsdás bökőt, hogy összesen nem szednek le 10 kg szőlőt..inkább ilyen megmutatom magam a vidéki parasztoknak, kicsit hencegek afrikával stb...

    de amit remegő térdekkel várok ,, az az uszásoktatás folytatása-most asszem buvártanfolyamra gyúr- sikongva fogok(unk) fetrengni azon, ahogy 30 cm-es vizben megfulladni készül...ismét sztereotipia erősítés: a cigányember fél a víztől(kutyától is stb), kerüli a külső mind belső fogyasztását..

    jah mégvalami: bár elemezni nem kell, hisz az előző 2 rész suttyóságban verhetetlen, külön említést érdemel hogy Vittóriót meg kell "dicsérnem"..miszerint milyen fasza gyerek is ő, micsoda zseniális üzleti érzékkel huzta le nyomorult 3. világbeli embereket pofátlan alkudozásaival, rövidített meg olyan embereket pár dollárral(biztos szüksége van vittórionak arra a pár dollárra is, szegény) akiknek havi bevételük kb 20-50 dollár. gratula buzikám ügyesen alkudsz, de sajna pont nem ott ahol kéne..


  • bloodrayne2
    #1459
    itt mindenki cigány??
  • Shaman
    #1458
    Győzike topigban rasszizmus...ungyanmá!
  • tigeroo
    #1457
    téleg milesz nma
  • reanimator
    #1456
    Mi lesz ma? Ahogy Kusturica mondaná: "Cigányok ideje" (ez egy film címe mielőtt valaki rasszizmussal támadna meg)
  • Shaman
    #1455
    nah mi lesz ma?

    várjuk!
  • Rafaelo
    #1454
    loál milyen igaz
  • tigeroo
    #1453
    holnap este mise lesz
  • Hanga
    #1452
    mindig nekem
  • Akos 001
    #1451
    Nem valami nagy ték,de ték
  • Hanga
    #1450
    szia
  • Akos 001
    #1449
    jóak topik,ték lesz
  • Rafaelo
    #1448
    ja cigányok istenéhez :DDDDDDDD
  • tigeroo
    #1447
    pogány gecc -.-
    vagy gyözi megvan kereztelve??
  • Rafaelo
    #1446
    győzi az istenem érte imádkozom :D
  • Shaman
    #1445
    mondd!
  • Rafaelo
    #1444
  • Shaman
    #1443
    ne offtopikoljunk,inkább isteníccsük a hősünket GYŐZIT!! :-p
  • DJ Bee18
    #1442
    Szerintem éppen fordítva, Freit már nehezen tudom elviselni, nem tudom miért, amióta [hollivúd]-ozott egymás után többször is :)))
  • Shaman
    #1441
    nm
  • mandarinocska
    #1440
    Köszönöm szépen az eligazítást! Még kezdő vagyok, itt az sg-n!
    De tleg köszi!!!!
  • Apus
    #1439
    Na a rezes legközelebb kimegy külföldre bazze én utánamenek, és amikor elkezdi a bazsevát a négereknek, tuti lefordítom nekik miket mondott :) Aztán volt nincs Győzike:)
  • Shaman
    #1438
    jobb oldalt ha megnézed a kommenemet,ott van,hogy melyik kommentedre válaszoltam (Válasz gomb)

    Már értem mire gondolsz. Ezt logónak hívják. vagy csinálsz magadnak egyet,vagy bemész a logóműhelybe,s elmondod az elképzeléseidet,s csinálnak neked egyet.
  • mandarinocska
    #1437
    a képeset meg arra értettem, h a mandarionocska, ne ilyen snassz legyen, ezért kérdeztem, h csinálhatnék belőle mást... szal érted olyat, mint például a tiéd, ami mozog és színes...érted már?
  • mandarinocska
    #1436
    ezt mire érted? Jó a kép amit beraktál Győzikéről....
  • Shaman
    #1435
    heh?
  • mandarinocska
    #1434
    Valaki megtudja nekem mondani, hogy lehet a neveket formázni? hogy olyan kép, vagy mi legyen?
  • mandarinocska
    #1433
    Hát ez a kép, ez nagyon tetszik!!!
  • mandarinocska
    #1432
    Nem magára a műsorra értem, hoy mű, hanem Kepes Andrásra, hát akárhogyis nézzük, Frei jobban odateszi magát, mikor műsort csinál! De azért Kepes sem rossz... Jó a műsor!
  • Rafaelo
    #1431
    csökkent a győzike show nézettsége 1,8 milkára nemsokára mehet
    a putriba vissza a barnabörü :D
  • zaki
    #1430
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDd
  • Rafaelo
    #1429
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddddd
  • Prof William
    #1428
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
    BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

    Hát ez gyilkos volt! Győzit meg el kéne teleportáni az eredeti filmben szereplő börtönvilágba, ahol a csomó buzi rab majd ráveti magáz. "Friss hús!"

    Kegyetlen ez a poszter!
  • Shaman
    #1427
  • Ramore
    #1426
    szerintem az rtl csatornának nem safari túrákra és egyéb egzotikus utakra kellene elvinnie a családot, hanem az egyik tetszőlegesen kiválasztott általános iskolába, de napi rendszerességgel. higgyétek el, azon is jól szórakozna a fél ország, nem csak az egyszerű mivoltukon, nanem a primitívségükön, ami ott is kiütközne. :)))

    megjegyzem aludni az iskolapadban is lehet, nem kell ahhoz olyan látnivaló, amit az átlagember még képeslapon is csodálva megnéz, ők meg élőben alusszák át. megaLOL
  • Bucser
    #1425
    A Kepes Mű??? A Kepes jó műsort csinál nagyon ahogy mindig is tette a Frei viszont lesüllyedt a könnyen eladható populizmus szintjére:(
  • mandarinocska
    #1424
    A Frei tényleg jó műsor, de valahogy mindig lecsúszom róla...
    Régen mindig néztem, meg most van ez az új Világfalu, vagy mi, az is érdekes, láttam az első részt, nagyon tetszett! Mondjuk Kepes egy picit mű, nem?
  • akyyy
    #1423
    neki is fizetik az utazgatást, és van hogy picit Frei elferdítve mutatja be a valóságot, de akkor is.... anno mikor még az 1-esen ment, is már rajongtam a műsoráért!
  • tigeroo
    #1422
    hát mivel az utazásokat az RTL fizeti..nemláttad multhéten is hogy "lelkesedett" győzike...?:l
    tegnap meg frej doziét néztem, érdekes volt