1799
  • abonyitomz
    #1421
    ja , ezt még én is láttam :)
  • Bucser
    #1420
    Ízlések és pofonok.. szerintem szimplán Primitív:) Az alternatív humoron lehet gondolkodni.. de a primitívségen mit gondolkodsz??? én valahogy egyik részen sem tudtam röhögni...
  • DJ Bee18
    #1419
    A feleségnek aszongya: ,,Maradj már a kurva anyádat"

    NO COMMENT
  • bld
    #1418
    ja csak nm fizetik viszsa: ))
    nálunk ezt lopásnak híjják...
  • zaki
    #1417
    ez komoly? lol
  • Pheel
    #1416
    Ráadásul kölcsönből mennek. Érdekesek...
  • zaki
    #1415
    gyerekeket mé nem viszik utazni?

    engem mindig mindenhová vittek, a tesómmal 1ütt
  • Shaman
    #1414
    nah vótmá?

    nem vagyok sajna TV előtt...
  • Laffite
    #1413
    Győszike mikó megyen mán a kannibálok országába?
  • jointeer
    #1412
    työszige a lekjopap ne bantsatok%!+612"'
  • tigeroo
    #1411
    IK LÍBE DÍK!
  • mandarinocska
    #1410
    Ja, ma este nem lesz semmi a Győzike.... LÁttam én is a bemutatót! HÁt, hogy is mondjam....no comment!! Vagyis talán nem ilyen embernek kéne hirdetni Magyarországot, és itt most nem arról van szó, hogy roma!!!
  • jointeer
    #1409
    jözike a lekjapp%%%%%%%%%%%%%
  • zaki
    #1408
    :DDD
  • Shaman
    #1407
    nah ma este lesznek a kedvenceim,Győzike,meg Bajkeverők ..CCccc
  • Rafaelo
    #1406
    a négernőnek mondja ájlávju :DDD
  • Chief
    #1405
    este...
  • bld
    #1404
    a jackass sztem egy performance mintsem sima primitívség, alternatív humor...
  • akyyy
    #1403
    Hidd el, akik azt mondják hogy utálják, azok utálják és nem nézik. Honét informálódnak mégis? Menj egy az ujságos mellet, és meglátod a sok címlapot!
  • Rage47
    #1402
    ha utálják sztem nem nézik. max egyszer, de akkor is csak a feléig, mert azután már utálják.
  • Bucser
    #1401
    miért a Viva La bam-ot is nézik millióan és a jackAss-t is mennyien bámulták és abban sem volt semmi extra csak a saját primitívsége a műsornak...

    Manapság ez a "trendi"

    Sajna:/
  • jointeer
    #1400
    ték
  • jointeer
    #1399
    én nem nézem-.-
  • mandarinocska
    #1398
    Valamilyen szinten igazatok van, hogy szidjátok őket, mert tényleg , talán Magyarország legbutább családja, de nagyon sokat lehet a műsoron röhögni...
    És az a lényeg, nem?
    Néha azért tényleg felhábrító dolgokat művelnek, az biztos, de akinek nem tetszika műsor ne nézze, ha nekem nem teszik vmi, attól behányok, nem még, hogy leülök és nézem, erre vesztegetem el a hétfő estémet...
    Valamiért mégiscsak megnézik az emberek, még ha utálják is, de valaki megmondaná nekem, hogy miért?
  • tigeroo
    #1397
    afrika rulez
    amit győzike művelt a recepcióssal...énmondom még beásszont sajnáltam -.-
  • tigeroo
    #1396
    htx :o
  • akyyy
    #1395
    ma rokonságnál győzikéről kellet beszélgetni:(
  • jointeer
    #1394
    éjen:o
  • Pheel
    #1393
    Lássuk hová fajul a dolog!
  • Pheel
    #1392
    Szerintem érdemes lenne várni egy kicsit ezzel a topickal, amíg lecsillapodnak a kedélyek, aztán majd meglátjuk. Szerintem...
  • Sickness
    #1391
    Elírtam, ez van.
  • Láma!
    #1390
    öcsém, iq-d mint életkorod...
  • akyyy
    #1389
    muszáJ az pontos J!
  • Sickness
    #1388
    Győzikeshow-ról sztem, de mivel cigány ezért muszály megverni őket :/
  • TITA 2004
    #1387
    Nem én kezdtem ezt az egészet, ebbe az üzibe #1367 a // közt// idéztem hogy gúnyolták ki az adataim a lapomról, meg kétségbe vonták a testvérem is, csak hogy provokáljanak és repüljek, itt kaptam a 4 is mert ezeket montam amit te, aztán má kissé jobban megmontam a magamét. És a hugom is má tiszta rasszista dolgokat irt itt Azután meg én schizo vagyok, nincs is hugom, ez má a teteje mindennek, mié mondanám ha nem lenne?? Na tessék látod ez megy itt #1385, #1386 Akkor ez a Győzike show-ról szól?? Vagy Győziről??
  • Sickness
    #1386
    Egyedül nemjo :|
    Kéne egy csoport akikkel városról városra járnánk és megvernénk őket.
    Salgótarjánba pl kéne olyan 100-200 ember D:
  • Sickness
    #1385
    akkor schizofrénmsaftasdgf vagy.így jobb? DD:
  • Bucser
    #1384
    Akinek baja van a cigányokkal és 16 hozzászólásos ismeretlen/ ismeretlen újregként netvitézkedik az menjen ki a haverjaival az utcára és verjen meg párat... pofázni könnyű menj ki és nézz körbe és ne a nézeteidet erőltesd másra (ez Vendynek szólt).

    Állandóan elő kell rángatni a cigány nem cigány dumát.. Azonkívül hogy a Győző kellően közönséges (lásd Segal a VV-ből vagy bármelyik tuskó valóvilágosat (pedig ott még cigány sem volt bent)) azon kívül semmi kivetnivaló nincs abban amit csinál... talán családszeretetből példát is lehet venni róla.. illemet nem ezalapján kell tanítani a gyereknek... Ő legalább nem lopni jár el hanem haknizni Ő dolgozik és kész. Itt Győzőről kellene, hogy szó legyen és nem a cigányságról. Nem kedvencem mert egy taplónak tartom de ő legalább nem hiszi, hogy okos.. nem úgy mint itt egyesek.. flame-t meg be lehet fejezni...
  • TITA 2004
    #1383
    Ja és tanulj meg írni, nem skizonak hanem (schizofrén)írják!!! Egyébbként ha ma nem kapok egy privit ide se jövök, nem hogy írnék is ide. Nyolc napig se hiányzott ez a rasszista topic, és eztán se fog.
  • TITA 2004
    #1382
    mondd te télleg ilyen beteg vagy??? ő nem tweety csak az én új regnevem volt de sose használtam, és minek reggelt volna uj nicket ha má volt egy használatlan? ő joyce lenne de mi a lényege ennek? a logoján ott van. Ha akartam volna akkor nem vállaltam volna hogy 1 hétig hogy 5 most meg 3 percenként irhatok má nem itt. Mert van mégeggy nick, de azt nem én használom. Akkor meg mi a f**z kínod van, talán neked nincs testvéred vagy mi az any..d p....a kinjaid vannak?? Majd a te két bandzsa szemedé uj nicket vett volna fel?? Amit 24 ora mulva használhatott volna? Hát remélem ezek után a hugomnak se lessz képe idejönni, csak ezt akartam elérni. Talán az egész SG-n nincsenek testvérek, akik nem egyforma topicba irnak?? Menj má az any**ba. Most is mehet a tégla befújni a moderátorokná hogy ki legyek vágva. Mi hasznom lenne a testvérem nevin irkálni?? elgondolkodtá ?? ja nincs mivel!!! Az adatlapjára is oda van irva ő joyce mivel Johanna. Te baba agyu!!! Nem éred el hogy repüljek nem adom meg ezt az örömöt. Én nem vagyok rasszista akkor se ha a fejetekre álltok akkor se, én szeretem Győziéket és más néven se fogom szídni, leesett?? Kamuzni meg az szokott aki a roma lapon reggelve áldja Győziéket,itt meg szídja, csak keresni kell ki az, egész könnyű megtalálni.