1799
  • Tetsuo
    #332
    Akkor én avitt vok esetleg sznob. A TVműsorban is értéket keresek. Sőt ha sok pénzem lenne nem is lenne TVm. :)
  • winnie
    #331
    Mire kapcsol át? Baginacsára? Ugyan már...

    1. nem ÁTkapcsolásra gondoltam, hanem KIkapcsolásra.

    2. nem a kertévénézőkre gondoltam, akiknek csak 2 választásuk van, hanem a többiekre, akiknek minimum 3, maximum 60. (plusz videó, dvd, stb)
  • littleNorbi
    #330
    Remélem az IHM parodizálja őket.
  • Rafaelo
    #329
    bagi nacsát már nem bírom valamiért ellenszenvesek lettek régen bírtam őket
  • Vlala #328
    Mire kapcsol át? Baginacsára? Ugyan már...
    Ez az, amikor az ember már "csakazértis" megnézi, csak hogy kritizálhassa. Magyar virtus. Magyarországon vagy nagyon jó legyél, vagy nagyon hülye és nagyon gazdag. EZ a siker.
  • winnie
    #327
    akkor egyről beszélünk - viszont a hatalom akkor is a néző kezében vagy egy távkapcsoló képében:)
  • winnie
    #326
    Ezt nem Győzike érte el, hanem a pénz, az agymosás..

    kvázi az predesztinálta a bohócposztra, hogy anno az activity-ben neki a terpeszállás terepszállás volt. (mindegy, hogy megírt poén volt vagy sem, ez akkor is az ő műve)

    Semmilyen értéket nem képvisel, nem jó amit csinál hanem überszar.

    ez igaz, de. kérdem én, miért kell valakinek a szórakoztató szférában értéket képviselnie? (szerintem baromi avittas az a felfogás, hogy a médiában (írott-nyomtatott bulvár) értéket keresünk. nem. ott örülni kell, ha érték van, de keresni ne keressünk. nem arra van. a ker. média a tömegek szórakoztatására hivatott populáris miazma. )

    lehet ezt agymosásnak nevezni, de én, amikor néztem valami kertévés műsort, nem éreztem, hogy hülyülök. szerintem te sem. azoknak moshatja az agyát, akik erre fogékonyak, de azokat nem média tette erre fogékonnyá (vagyis szerintem a média felelőssége dolog nem tyúk-tojás probléma, vagyis nem az volt előbb. szerintem.)

    értékeket szerintem máshol érdemes keresni - a lapok le vannak osztva.
  • Vlala #325
    én meg a futtatottat étrem a tévé által 24/7-ben nyomott, "eszednemeszednemkapszmást" emberekre.
  • winnie
    #324
    az egész definíció kérdése - én a sikerest, tömegek által kedvelt/nézett/hallgatott ún sztárocskákra vonatkoztatom. (ugyanígy sikeres a tudomisén fiesta énekese, vagy pokrivtsák mónika)
  • Vlala #323
    legyünk precízek.
    a sikeres jelző helyett a futtatottat alkalmaznám.
  • Vlala #322
    bocs, nem. de el fogom, ha egy véleményen vagyunk.
    tocatpolo. mi is a link?
  • Tetsuo
    #321
    Néha elég nagy baromságokat írsz. Ezt nem Győzike érte el, hanem a pénz, az agymosás.. ő csak egy eszköz mások kezében, egy udvari bohóc. A kollektív agymosás része. Semmilyen értéket nem képvisel, nem jó amit csinál hanem überszar. Amiről nem ő tehet hiszen ezt fel sem fogja. Itt jönne ugye a médiumok felelőssége, ha lenne..
    Mulatós zenében is van nagyon igényes, de arra nincs kereslet, illetve azt nem engedik be a TVbe. Magyarországon az emberek többsége igénytelen, zeneileg/filmesztétikailag mindenképpen, és egyre igénytelenebb lesz. A rongyember az mást jelent.
    Abban igazad van h Győzike sikeres. Ez tény, a Dragostea Din Tei is sikeres, de rémgagyi fos. Ez van.
  • nagykispeter
    #320
    Vigyázz mert lehet györgy péter is olvassa ezt( a kisbetű szándékos)
  • Voltan
    #319
    Látom, olvasod Tomcat blogját...
  • winnie
    #318
    Winnie: győző sikeres? nanemán...

    hanem? szerintem sikeres (a hazai siker ismérvek szerint annak tűnik). tele van vele a média. eladott 10ezer lemeznél többet (az most mindegy, hogy 50ezret, mert itthon a 10 is nagy szó:) + kap egy csomó pénzt azért, mert felveszik, hogy mit csinál
  • Rafaelo2
    #317
    még lehetsz :)
  • Vlala #316
    NEM vagyok fajgyűlölő.
    Nem útálom a romákat, csak a c...kat. A roma ugyanis származás, a c.. viszont egy viselkedési forma.

    Winnie: győző sikeres? nanemán...
  • Rafaelo2
    #315
    zsebmetsző !!!

    egyébként miért irigység egyszerü rasszizmus :)
  • winnie
    #314
    értem és megértem, remélem nem komoly.

    (megjegyzem, bár már hozzászokhattam volna, de én továbbra is furcsállom, hogy valaki zsigerből ennyire irigy legyen másra csak azért, mert sikeres. nekem valahogy nem szokásom más zsebében turkálni
  • Vlala #312
    Nem érvem nincs, hanem pulim nincs... remélem ezt legalább érted.
  • Dynamic
    #311
    ":) reklámot nézni se nagy dicsőség:)"

    jajj, természetesen nem reklámot nézek hanem néha 1-2 egyéb műsort(1-2 film, heti7es, Fábry, Vágó...ennyi) és sajna a reklám elkerülhetetlen.

    "azt viszont el lehet dönteni, hogy érdekli -e az embert vagy sem"

    Végül is ezt mondtam én is.A bemutató alapján eldöntöttem, hogy ez engem nem érdekel.
  • Rafaelo2
    #310
  • Rafaelo2
    #309
    [súg]
  • winnie
    #308
    ha nincs érved, akkor megértem a visszakozást.
  • Vlala #307
    feladom. Valaki súgja meg neki.
  • winnie
    #306
    Rosszul gondolod, egy részt sem láttam.A reklámok utáni műsorajánlóban nyomják mindig orvérzésig.

    :) reklámot nézni se nagy dicsőség:)

    Már azokból is átjött az egész műsor szellemisége minek alapján el tudtam dönteni, hogy nekem erre semmi szükségem.

    hej, ha a filmek előzeteseiből el lehetne dönteni, hogy jó -e a film, vagy sem:) (azt viszont el lehet dönteni, hogy érdekli -e az embert vagy sem)
  • Dynamic
    #305
    "akkor ezek szerint megis nezed, ha tudod hogy milyen...."

    Rosszul gondolod, egy részt sem láttam.A reklámok utáni műsorajánlóban nyomják mindig orvérzésig.Már azokból is átjött az egész műsor szellemisége minek alapján el tudtam dönteni, hogy nekem erre semmi szükségem.
  • winnie
    #304
    Na neee! Ezt nem mondod komolyan! Lószart se csinál a Romanticban, csak ugrál, vigyorog, meg "hop--hopp"-ozik.

    értem mit mondasz, de (és tényleg nem védeni akarom, mert én tényleg nem ismerem a 'zenéjét', ezért ennyiben rátok hagyatkozom) ha valaki gagyit csinál, akkor is CSINÁL valamit.

    te hiába vagy géplakatos, vagy én hiába vagyok szippantós (csak randoom volt:) - a közvélemény lesz*rja. ő elérte (vagy más elérte neki, mindegy), hogy ott legyen a médiában, hogy keresse őt a média, hogy az rtl egy üzleti befektetést lásson benne.

    (zárójelben: tudom, és már írtam, hogy nem kell értékes embernek lenni, ahhoz, hogy valaki a médiában legyen (sok-sok ellenpélda van), de azt el kell érni és ami nehezebb, ott is kell maradni. benned vagy bennem nem látna üzleti lehetőséget egy multi sem. ő megcsinálta magát, így egy cég tíz- vagy százmilliókkal gazdagodik belőle. ez SZERINTEM teljesítmény. (ha nem az, akkor érvekkel meggyőzhető vagyok)

    Magyarországon a zenei igénytelenség párját ritkítja, úgyhogy az eladási statisztikák csak szegénységi bizonyítványok.

    nincs gond a statokkal - máshol (ld. ausztria) is azok a lemezek mennek legjobban, amelyek célcsoportja nem a netes letöltős réteg (ld. mulatós)

    csak 2 kérdés:
    1. az igényes mulatós zenék nincsenek az eladási listákon?
    2. aki szereti a mulatós zenét az rongyember? nagymamáink, akik nem vetik meg az ilyen zenét igénytelen vadállatok?
  • M@TriX
    #303
    kb én is így látom helyzetet, tök muris. Ez a világ sajnos ilyen, röhögni azt lehet rajta, megélni már kevésbé ha normális és becsületes vagy :)
  • winnie
    #302
    Hiába, divat lett a gagyi.

    ezzel annyiban vitatkoznék, hogy már rég régóta az a divat.

    Mégis, mit? Az apja vett neki két csajt, akik csinálnak is valamit azokon a lemezeken, atzán go pléjbekk go...

    ÉS??? ez nem elég? gondolom ő is megszólal azokon a lemezeken. de még egyszer kérdezem. mi ez, ha nem valami? te letettél ennyit? nem. én? nem. (remélem szerinted emiatt nem vagyunk kisebb emberek, mint GY.?)

    Hajós annyival különbözk, hogy legalább játszik valami hangszeren,

    remélem nem az tesz valakit nagy emberré, ha hangszeren játszik? gyorsan megtanulok akkor zongorázni:)

    bár a hetihetes óta elég sokat esett a listán. Az Emil Rulez! ben még volt stílusa, azóta őt is megette a retekklub.

    látod ez egy klasszikus magatartás - sznobhatás (ami szerintem elég gáz). (ez ellen persze csuklóból tiltakozni szokás azok részéről, akire ráaggatják a címkét). amíg underground, addig menő. ha kommerszbe megy át, akkor 'pfúj'. (ha nem is fogadod el, hogy rád is vonatkozik, remélem a jelenséggel egyetértesz)

    hidd el, hajós nem változott semmit. ha láttad a múlt heti desszertet, akkor erről frankón meggyőződhettél, ő mindig ilyen volt.
  • Vlala #301
    hagyd, nem fogja megérteni. Beleszületett.
  • Voltan
    #300
    " ő letett valamit az asztalra. (felesleges azon vitakozni, hogy mit meg hogyan. ami tény, hogy eladott egy csomó lemezt. kész. ez tény. amúgy nyilván nem ismerem a zenéjét)"

    Na neee! Ezt nem mondod komolyan! Lószart se csinál a Romanticban, csak ugrál, vigyorog, meg "hop--hopp"-ozik. Hát ez tényleg teljesítmény. Az pedig, hogy eladott ennyi és ennyi lemezt, az rohadtul semmit sem jelent. A mulatós-slágeres lemezekből is elmegy egy csomó, mégsem állítanám, hogy pl. a Csocsesz letett valamit az asztalra. Magyarországon a zenei igénytelenség párját ritkítja, úgyhogy az eladási statisztikák csak szegénységi bizonyítványok.
  • Vlala #299
    Hiába, divat lett a gagyi.
  • Vlala #298
    Értem. Téged nem zavar, szerinted minden így van rendjén.

    "ő letett valamit az asztalra" LOLLER! Mégis, mit? Az apja vett neki két csajt, akik csinálnak is valamit azokon a lemezeken, atzán go pléjbekk go...
    Az apja tett le valamit az asztalra, kb. 500 kiló import géprongyot.

    Hajós annyival különbözk, hogy legalább játszik valami hangszeren, van némi köze a zenéhez, és nem monfdogatja folyton, hogy "no azé, mer mink magyarok vagyunk"... bár a hetihetes óta elég sokat esett a listán. Az Emil Rulez! ben még volt stílusa, azóta őt is megette a retekklub.
  • winnie
    #297
    Nem azt mondom, hanem azt, hogy fizesse az adót, amelyből finanszírozzák a sulikat és kórházakat.

    ezt írtad: "Gyerekkórházakat és iskolákat zárnak be, mert az országnak nincs pénze a fenntartásukra. Emellett tízmillióért bekamerázzák az ország majomketrecét."

    itt nem a műsor szereplőjéről volt szó. nyilván nem miatta zárnak be kórházakat. a tízmilliót az rtl fizette ki, mivel egy nyereségorientált vállalkozás. még szép, hogy inkább neki adják a 10M-ót, mint egy kórháznak. erre céloztam. (a demagógia alatt azt értettem, hogy mindig elő lehet rángatni ilyen témát, hogy "jaj, kórházak, meg jaj, iskolák" - lehet gazdaságosan is működni, gondolom, ha egyszer a többit nem zárkák be. de ez off.

    10 milliókat keres a tévében

    ami a gáz az ez. mások zsebében turkálni. irigykedni. (tudom, nem irigykedsz, erre ez lenne a válasz, de mégis, hogy képzeli ez ***, hogy ennyit kap. (akkor más miért nem keres ennyit? mindenki előt nyitva az út) ő akarta? nem. megkeresték. hozzávágták a pénzt, ami megjegyzem elég kevés, ha azt nézzük, hogy adásonként alig 1M-ót kap, szóval a nagy lét az rtl kaszálja)

    amúgy a tévében sokkal tehetségtelensebb emberek keresnek sokkal többet. ő letett valamit az asztalra. (felesleges azon vitakozni, hogy mit meg hogyan. ami tény, hogy eladott egy csomó lemezt. kész. ez tény. amúgy nyilván nem ismerem a zenéjét)

    Ez a gyökér meg az apja minimálbérre voltak bejelentve évekig, tehát az ország haszna belőlük: NULLA! Börtön helyett a tévébe mennek "vicceskedni".

    ez nokomment. nem értem, hogy miért egy ember pécézel ki? (ráadásul ismeretlenül köpködni nem vall nagy jellemre:) mennyien vannak minimálbérre bejelentve? (már szinte hallgatólagosan elfogadott a dolog...) sok tízezren? százezren? ezért nem értem a műfelháborodást, ezért nem hiteles. váltsuk meg a világot? jó. de ez az ember szerintem egy szórakoztató műsorban frankón megtanulta magát eladni (még, ha az esetlensége az egyetlen erénye is). mindenki előtt nyitva az ajtó, ott van hajós új műsora:)

  • Vlala #296
    Zenei tudás: A bigbratyóban nyilatkozta, hogy a kedvenc népdala a "Hazám, hazám, te mindenem..."
    Azt a négy sort, amelyet az egyik Romantic-dalban elröfög, két részben kellett felvenni - no comment...
  • Rafaelo2
    #295
    egy biztos talpraesett egy gecie ez az őzike ha olvasni meg számolni nem
    tud de londonba limóval jár !!! (a kúva)
  • Voltan
    #294
    Kicsit tényleg vicces, hogy a Győzike egy teljességgel életképtelen egyede a társadalomnak. Ő aztán tényleg SEMMIHEZ sem ért. Olvasni nem tud rendesen, számolni talán sose tanult, zenei tehetsége és tudása is abszolút zéró (Pedig elvileg ebből él. De hát könyörgöm, azt, hogy "Sálálá pö-rö-bö hopp-hopp" még egy cirkuszi majom is utánacsinálja), és még egy k***a képet sem tud felszögelni a falra. Ja és a családapai fronton sem teljesít fényesen, a kölkei mind totál hülyének nézik, semmi tekintélye nincs, még a családján belül sem. Mégis degeszre keresi magát, mindössze azzal, hogy annyira hülye, hogy az már mókás. Ha régen tudom, hogy ez így működik, be se teszem a lábam egy iskoláb sem.
  • Vlala #293
    demagóg: a XX-XXI. századi politikus szinonimája a "kuss"-ra. Meg tudnád fogalmazni, mi az, hogy demagóg? A Heti hetesben sem tudná senki, pedig Havasnak mindenki demagóg volt, aki nem nevezte Tanárúrnak.
    Off vége:
    Nem azt mondom, hanem azt, hogy fizesse az adót, amelyből finanszírozzák a sulikat és kórházakat. Ez a gyökér meg az apja minimálbérre voltak bejelentve évekig, tehát az ország haszna belőlük: NULLA! Börtön helyett a tévébe mennek "vicceskedni". Nagy mf3.

    Remélem, kened, miről papolok: az ország tele van állástalan diplomásokkal és képzett szakemberekkel, ez a gyökér pedig a dysleyiájával, diszgrfiájával (meg egy vödör diszperzittel) 10 milliókat keres a tévében (de szép dolog sajnáltatni magunkat a betegségeinkkel, pedig egyszerűen csak iskola helyett géprongyozni jártunk...). Ez nálad normális, Inkább a kommunizmus, ott az ilyet ólban tartották, ahol a helye lenne.
  • Esrohnoil
    #292
    Pedig jobb volt, mint most...