1799
  • winnie
    #291
    Gyerekkórházakat és iskolákat zárnak be, mert az országnak nincs pénze a fenntartásukra.
    Emellett tízmillióért bekamerázzák...


    na, ez nagyon lol. vagy demagóg.

    szóval azt akarod mondani, hogy egy vállalat ne nyereséget termeljen, hanem adja a pénzt iskoláknak? ne menjünk már vissza a kommunizmusba.
  • Tikal #290
    minek a térkép? szerinted a sok betubol meg lehet mondani hol vagyunk :)))))
    ezek tényleg ősemberek
  • tigeroo
    #289
    nagy az isten állatkertje, de rövidek a kerítések
  • Vlala #288
    nem, csak megpróbálja sajnáltatni magát.
    Tudod, a jó öreg "azé mer én c... vagyok" duma, mi fajgyűlölők vagyunk, mert nem nevetünk azon, amin sírni kellene.
    Egyébként, ha már fajgyűlölet: Győzőnél (csak a mondat eleje miat nagy betű) nagyobb fajgyűlölőt még nem láttam.
    Példa: Gáspár Laci. Több millióan (ha hihetünk a statisztikának) élvezték az előadásait, van tehetsége, van hangja, ki tud állni egy színpadra, és kellő zenei alázattal el tud énekelni egy dalt.
    erre jön a kedves rokona, aki a lábnyomára sem köphet, és elkezdi hangoztatni, hogy azért nem nyerte meg a Megasztárt, mert roma származású.
    Addig senki nem törődött azzal, honnan jött. a győző persze egyből elővette az aduászt, amit évről évre mindig ki tud játszani.

    Na most mondjátok rá, hogy az ilyen ember a tévébe való, és nem az állatkertbe.
    Gyerekkórházakat és iskolákat zárnak be, mert az országnak nincs pénze a fenntartásukra.
    Emellett tízmillióért bekamerázzák az ország majomketrecét.
  • mikike
    #287
    király volt, ahogy szenvedett a kép felrakással
    jót mulattam
  • Rafaelo
    #286
    ez a londoni rész baszott vicces volt beszélt az a ngol faszikhoz magyarul azok meg csak nézték mint a hülyét én letagadnám hogy magyar a győzike külföldiek elött :)
  • Voltan
    #285
    Jaja! Ráadásul, amikor a kis pulyát beültette a gyerekülsbe, neki se kötötte be az övét. Meg a sajátját sem. Fel fogom jelenteni.
  • tigeroo
    #284
    hál' istennek nemláttam.
  • Gabe18
    #283
    Azért csak sikerült azt az autót elrontania...
    Fel kéne jelenteni angliában is hogy össze-vissza közlekedik a sávok között,szembe megy a forgalommal,stb...
  • Amse
    #282
    tóver brícs bazzeg :D:D:D
  • nagykispeter
    #281
    Szerintetek tényleg visszavonul?Mostanába nagyon hallgat rólla!Szerintem ez is csak kamu volt,mint az egész faszi.
  • winnie
    #280
    zeneiségben nem is hasonlítom össze, ellenben agyi leépültségben lehet, hogy ozzie nyerne
  • Esrohnoil
    #279
    Ezeknek sztem egy barlang bőven elég lenne. :)
  • booyaa
    #278
    de nem ezen volt a hangsúly hanem azon hoo melyik az a műsor amelyikkel mosatnám az agyam!!!Azon legalább lehet
  • Vlala #277
    Már csak zeneiség szempontjából sem.
  • Vlala #276
    Azért Ozzyt ne hasonlítsd össze Győzővel, ne egy kategória.
  • booyaa
    #275
    hát b+ az a ténállás hogy inkább nézem az Osbournes-t mint ezt a szánalma f...
  • littleNorbi
    #274
    jaj de jó ma lesz, jókat fogok röhögni !!!!(ennyi marhát egy helyen)
  • winnie
    #273
    :) de most tényleg - mennyiben tér el az osbournes-tól. vagy, ha gáz az alany, kivel lehetne jól megcsinálni egy ilyen tíousú reality-t?
  • Vlala #272
    KÖNYV?
    Drakula kastélyában láttál fokhagymát vagy szenteltvizet? (Válogatott hasonlatok 2005 - by VLala)

    Winnie: aki ezen szórakozik, ezzel az erővel a vécékagylóval is játszhatna búvárosat. Sajna ez a rideg valóság, ilyen parasztok viszik a pénzt, aztán meg sajnáltatják magukat, hogy élcelődés célpontjaivá váltak szegény (hülye) családtagjai.
    Az autóra jól rábacott, bár meg fogja úszni.
  • Tetsuo
    #271
    Gazdasági szempontból nem tudom ígérni, de szellemi oldalról azonosulsz Győzikével, s ha netán végignézed az összes részt, a felesége negatív IQrekordját is megdöntheted. :)
  • Gandibá
    #270
    A cigány és a tájszólás az kettő :D
  • winnie
    #269
    lol, szegény.
  • Tetsuo
    #268
    Ha ilyen műsorokat néztek ti is ilyenek lesztek!
  • JackDaniels #267
    Én egy részt megnéztem, hogy tudjam, mit is nem szeretek:)) Nekem az tűnt fel, hogy egyetlen könyvet sem láttam a lakásban.:) Mert attól, hogy valaki tájszólásban beszéli a magyart még lehetne intelligens, művelt. Itt spéciel nem erről van szó!:)) Műveltség, intelligencia, olvasottság rulz!!!!! Ez kell a mai magyar társadalomnak! Nekem 10 éve azt mondja valaki, hogy ilyen büdös c****kkal lesz tele a TV, ezt kellene nézni, hát komolyan beleröhögök a képébe. Erre tessék.
  • winnie
    #266
    egy a kérdés. szórakoztató a műsor? ha igen, akkor sznobizmus filozofálgatni, hiszen ez esetben kielégíti a nézők igényeit.

    anno, valami mutogatós játékban volt benne a címszereplő ahol könnyesre röhögte magát szerintem mindenki az esetlenségén. (az nyilván nem érdekel, hogy tényleg ilyen, vagy jól rájátszik - de ott szórakoztató volt)
  • hali
    #265
    akkor ezek szerint megis nezed, ha tudod hogy milyen....
  • Rafaelo
    #264
    eggyetértek
  • akyyy
    #263
    tök jó, és az tmondta fokuszba hogy befejezi műsorát:))
    figyeljétek hogy védekezik:)
  • Bandee1987
    #262
    végre, hogy feljelentették azt a büdös c*****t...

    [enyhén diszkriminatív hangulata van]
  • petesilver
    #261
    nekem az fel se tűnt. Azt élből vágtam akkor, hogy vezetés közben nem kihangosítóval telefonál, de azon kívül, hogy megmosolyogtam a hibát, eszembe nem jutott volna felnyomni. Mindenesetre gáz, mert bizonyíték van, a feljelentés után meg muszáj eljárást indítani a rendőröknek.
  • wizy
    #260
    ááááááá, nem csatolta be a biztonsági övét, és feljelentették:DDDD
  • Dynamic
    #259
    Hál' istennek ebből sem láttam egy részt sem.Már a bemutatól kivert a víz.Az hogy cigány, nem érdekel különösebben, de mindig is irritált a szellemi posványság megnyílvánulása(lásd még Mónika só).Ilyen tekintetben lehet, hogy rasszista vagyok.
  • Rafaelo
    #258
    egyrészt sajnálom a romákat másrészt undorodom tőlük :)
  • Tikal #257
    kedvencem a névelő a nevek előtt :) a szomoru hogy még a tvben is elhangzik...

    egyébként a kérojuk elég durva: tv ágy asztal, semmi butor stb :))
  • winnie
    #256
    ezek szerint...
  • hali
    #255
    ezek szerint csak a pesti emberek tudjak normalisan kiejteni a szavakat?
  • Rafaelo
    #254
    jah de én kamerásként egy percet nem írnék roma családban lenni :)
  • winnie
    #253
    többek között. ha utánaszámolsz, akkor ez a legolcsóbban előállított főműsoridős műsor. (mármint ha az asszem 8 részre lebontott költségeket nézzük)
  • Rafaelo
    #252
    de miből reklámból??