1799
  • Vlala #372
    ???
  • Rafaelo
    #371
    Internal Server Error

    The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

    Please contact the server administrator, info.hu and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

    More information about this error may be available in the server error log.
  • Braveheart
    #370
    Én is teli vagyok előítélettel a cigányok iránt, de nem alaptalanul. Viszont ha Győzike nem cigány lenne, akkor sem nézném a műsort.
  • Satufa
    #369
    Egyetértek! Az már mindennek a legalja hogy a ,,hőn szeretett" kereskedelmi TV-ben főműsoridőben egy tehetségtelen köcsög cigány baromkodik!!!
  • Vlala #368
    Ez meg a másik, amitől a hányinger kerülget. Ha megveszel egy ilyen magazint, (amiről lebeszélnélek :-) ), tíz oldal győző, húsz oldal megasz@r, a többi a műsorvezetők és a politikusok háza tája. (36 oldalból :-) )
    Ez a pojén, hogy nem is kell megvenned, mwert a buszmegállókban, multireklámtáblákon a0+ - os lapméretben láthatod a címlapot, amire igyekeztek kigyűjteni a """lényeget""" (nem véletlen a három pár idézőjel.)
  • Vlala #367
    [VLala vagyok, nem Lali G, te ... :-)]
    Figyu, szeretem a munkahelyemet, pont azért,mert lehet közben netezni. Nem sajnáltatni akartam magamat a 70-nel (most már 75 - WOW!), ne is sajnálj, mert rövid úton el fogok pirulni :-), csak azt nem értem, hogy "mások szerencséje", azaz szerencsés származása miért hoz nekik tíz millát, és ezért miért kell sajnáltatni magukat a BÚVÁRsajtóban (elég mélyre süllyedtek...), hogy cikizik a családját. A pénz az oké, de ha dolgozni kell érte, akkor már húzogatják a szájukat? Azért álljunk már meg valahol.
    A műsorból tíz percet nem láttam még, sőt, a reklámnál is átkapcsolok, mert egyszerűen nem szeretek C-kategóriás műsorokat nézni a tévében, és ez nem fajgyűlölet, semmi bajom a romákkal. (csak az ismétlés kedvéért - roma = származás, C = viselkedés)
  • tigeroo
    #366
    azt nem láttam
    nem néztem végig
  • Rafaelo
    #365
    lol hogy lebaszta a festőt győzike gondolom azé mert nem cigány geci mint ő :(
  • tigeroo
    #364
    tesók = rokonság?
    kivételesen megnéztem, azt a kutyát elnevezhetnék tubusnak is:D
    amennyi krém jön belöle XP
  • mikike
    #363
    megint jó volt és megint tanultam a műsorból:
    a tesók félnek a kutyáktól
    még ha csak 20 cm magas, akkor is
  • akyyy
    #362
    jah és még azt, hogy:
    Abból is nagon elegem van kicsit, hogy bármerre megyek, meglétok ujságokat, győzikével a cimlapján, hogy mennyire ki van borulva, akkor miért nem veszik le a műsorról?

    és mivel szeretek olvasni az ilyen bulvár magazinokat, pl star és best, de már bármilyen sajtóba megtalálható ez a ***!
    És írják róla, hogy az édesanyja mennyire félti, nah persze, kezét lábát nem mozdíjta, merta kedves férje azonal elintéznéa saját feleéségét
  • akyyy
    #361
    Azért a "kedvencünk"-et nem kéne enyire védei, főleg a pénzforrását, az apját, akinek amocskos üzleteiből letta pénze, és nem tudtam mibe befektetni, ezért csinálta EZTt!!!
  • akyyy
    #360
    Ehez azt szólom hozzá, hogy elég, ha a reklámját látja az ember... Én nem nézem ezt a hülye műsort, de azért vannak jó műsorok az Rtl-nek, amit megnézek (pl.: híradó, vagy barátok közt), és mikor a reklámjába beleteszik mindig valami gusztustalansággal a győzikéről(múltkor ahogy a kisk*lánya visított a jobb esetben fogorvosnál vagy hol, és vagy 60-an fogták le szegényt :S; vagy pl. most is ez a... kutyaszaros... :S) hát ilyenkor nem kicsit szoktam kiborulni ettől a ********tól!!!
  • akyyy
    #359
    ezaz én épp készültem palacsintát enni, ilyyen voltam, ilyen lettem
  • Marko001
    #358
    Igénytelen műsor enyhén szólva buta szereplőkkel, akik jó dolgukban már nem tudják mihez kezdjenek. De akinek tetszik, csak nézze! Nekem elég volt a reklámja is... :)))
  • Rafaelo
    #357
  • Dynamic
    #356
    De jó volt látni most evés közben a köv. rész epizódját, amiben egy tündéri kiskutya premier plánba éppen a szoba közepére fosik, majd hugyozik egy jót.idióták
  • béricsi
    #355
    Lali G: sajnállak, hogy havi 70ezerért dolgozol, de nem értem téged miért zavar más szerencséje. Loptak, csaltak, hazudtak, ahogy te mondod, nem hinném, hogy ettől keresel te keveset.
    A gyerekeid nem hinném, hogy Győzikén fognak felnőni, hisz azért sztem neked is lesz abba beleszólásod.
    Én csak azt nem értem, hogy minek kell ennyire felháborodni, amikor egyértelmű, hogy nem csak TV van a világon, nekem ha valami nem tetszik, akkor nem nézem, aztán ennyi.
    Azt meg angyon sajnálom, hogy 70 ezerért gürizel... nem bántásból mondom, de ha itt netezel, akkor valószinű gépelni tudsz legalább, már adatrögzítőként is jobban kereshetnél, mint havi 70 ezer. Én pl. az elmúlt 2 hétben "összepötyögtem" 100 etret, és hidd el, így is anyagi gondjaim vannak, mert kb a duplájával lógok a társadalomnak, + még a szakdogámat is meg kéne írnom április végéig, meg valamiből élnem is kell sajna. Na ez most nagyon off volt, csak arra írtam ezt, hogy mindenkinek megvan a saját problémája, de hát változtatni kell rajta, nem hinném, hogy Győző apja miatt van anyagi gondom.
    Na ennyi. Persze nagy általánosság, ha valami nem tetszik, akkor nem kell nézni, de hát sztem igaz.
    Ja és enyhén utálom a cigányokat, tisztelet a kivételnek (sajnos kevés van), még mielőtt megvádolnám azzal, hogy védem a "testvéremet". :) Ez most csak jelképes, hogy pont a Győzikéről beszélünk, mert abban a topicban vagyunk, beszélhetnénk bármi más műsorrol is, ugyanezt mondanám.
  • Vlala #354
    az a "valaki" történetesen én voltam. És ha már így tetemre hívtál, elmesélem, hogy nagyothalló szülőkkel élek egy házban, és akkor is hallom, ha a szobámban gépezek. Nem nézem, hallom. Az a dartvéder maga Fásy, akinek a hangja a lyukas kipufogómmal vetekszik, rendben van, súlyos betegség, meg satöbbi, de akkor mi a lónak énekel? Ha levágják a lábamat, nem leszek hosszútávfutó.

    Ennyit az offról, győzike: egy bazári majom. (ezt a műsort is csak hallani szoktam...) a kedves papája vett neki két énektanár csajt, aláíratott velük egy-egy szerződést, és láss csodát, az öreg király legkisebb fiacskája egy népszerű zenekar frontembere lett. Miközben a zenéről fingja sincs, magyarul nem beszél, dyslexiája, dysgráfiája van (hülye analfabéta) a műveltsége a kutyám szintjén áll. Ilyen emebrek keresnek tízmilliókat meg kapnak ajándék autót, ez bosszant. Nem irigység, de b+, én havi 70-ért szaladok napi nyolcat! Erre egy síkhülye, pofátlan, jólétbe beleszületett C, akinek a példájára egyre többet követelnek a kisebbségiek, a kedves papa minimálbérre bejelentett adócsaló, miatt még a városomat is elítélik (chat: C vagy? A salgótarjániak mind azok), és még ezt az embert nézzem a tévében? Na tudod, hova tedd a tudományod...

    A szüleim szánalmasságáról annyit, hogy nem vagyunk egy korosztályban, ők még Karádyn, Jávoron és Latabáron nőttek fel. Egy magamfajta emberkét bizonyára szánalmasnak (vagy Gáspárnak) neveznék, ha "én nézem a győzikét meg a fásult mulatót mer az jó" pólóban járkálna az utcán. Engem is szánalmasnak neveztek már, (az is vagyok) mert képtelen vagyok megérteni a tüc-tüc "zenét" és a heringkonzerv-diszkókat.
    Nem ebben nőttem fel, ennyi. De nem szeretném, ha a gyermekeim győzikén nőnének fel.
  • Rafaelo
    #353
    igazad van ezt mind tudjuk de akkor is ezt szajkózzuk mert poén!!!
  • béricsi
    #352
    Sziasztok!
    Engedjétek meg, hogy hozzászoljak ehehz a kis vitához, ami megy itt pár napja.
    Kezdem unni az olyan embereket, amilyen itt a többség, vagy a buszon, héven, munkahelyen a többség. Hogy mire gondolok?
    Erre a "Jajj de szar ez meg az a műsor, fúj, felháborító, ki nézi ezt a szart? stbstb"
    Eközben TI nézitek, meg mindenki nézi, mert ha nem néznék, akkor nem lenne adás, ugyanis ez egy ÜZLET, nem fogja senki az agyatokat mosni (mint ahogy itt valaki írta), ha nincs rá igény. Ugyanis akkor leveszik, és bedobnak valami mást, amit többen néznek, ergo többen vásárolnak akkor reklámidőt, mert több emberhez juthat el a reklám, ergo a csatornának több pénze lesz.
    Amúgy meg felteszek egy standard kérdést, amit már ti is sokszor feltettetek, és hallottatok, az tuti:
    Ha valami nem tetszik, miért nézitek? LOL, tán olyan mazoisták vagytok?? :)
    Figyeljetek, kavarognak a gondolatok bennem, annyi mindent leírnék, de majd ha esetleg felborzoltam a kedélyeket akkor még reagálok szívesen rátok.
    Amúgy senkit nem akarok megbántani, szóval ne úgy vegyétek. De pl. itt valaki írta, hogy kész van attól, hogy ha a Fásy mulatóban valaki elkezd Darth Vaderesen énekelni... hát gőzöm nincs hogy miről beszélt, mert pl. én ilyet nem nézek, mert nem érdekel. Attól függetlenül "alapműveltségem" van Fásy Ádámról, tudom, hogy van mulatója, meg szépségversenyeket szervez, meg Tasnádira akarják bizonyítani, hogy őt megfenyegette, stb. És még mielőtt elkezdene mentegetőzni, hogy "én nem nézem, a szüleim nézik, szerintem gáz, meg kalap szar"... na csak azt tudom mondani, hogy nem kell, mert elítélni nem szabad senkit, ugye te (Lali G) sem mondod a saját szüleidre, hogy szánalmasak, mert azt nézik??
    Valaki írta, hogy ő nem néz Győzikét, csak a reklámokat, meg a Fébryt, Hetihetest, meg a mittoménmit. Hát erre is tudok mondani valamit: Fábryt nem igényesség nézni, mert esküszöm 10-nél többet nem kefélt a Fábry egész életében, ugyanis annyit beszél a "faszról" minden műsorban, mint a 14-16 éves kamaszok, akiket már nagyon érdekel a téma, de még nem szereztek maguknak csajt. És honann tudom ezt? Hát én is nézek/néztem Fábryt, de pl már másfél hónapja már csak 10 perceket látok belőle, mert sajna mindig elkapcsolok, mert már gusztustalannak tartom a sok "faszozást", meg "brézést".
    Szóval még mielőtt kritizáltok, biztosítsátok be magatokat, mert más úgyis beleköt a ti kedvenceitekbe.
    De mondok jobbat, ne kritizáljuk egymást, ki mit néz, mindenkinek szíve joga.
    Én pl. láttam már Győzikét meg nézem a Szólás szabadságát. Ég és föld, de ha nincs jobb dolgom, mindkettőt megnézem, és az tuti, hogy egyik sem mossa az agyamat, mert mellette olvasok, meg tudok szelektálni is.
    Igazatok van abban, hogy van egy réteg, aki sajna CSAK ilyeneket néz, meg nyomatja az emelt díjas számokra a zsét, de sztem azokkal semmi baj nincs, aki tudja hova tenni a dolgokat.
    Na ámen. :)
  • Johnyy
    #351
    reyszolni!
  • Rafaelo
    #350
    haknizni asszem
  • Serpa
    #349
    miért is mentek ki Angliába?
  • Rafaelo
    #348
    Gáspár Győző szerint nincs az a pénz, amiért elvállalná a Győzike show folytatását az RTL Klubon. A Színes Bulvár Lap úgy tudja, hogy április végén befejezik a valóságshow forgatását, és bár a csatorna még nem kereste meg a folytatás ötletével, a salgótarjáni tévésztár már eldöntötte, hogy befejezi. "Nem kerestek meg, de ne is keressenek! Többen szóltak, hogy ha kiállok az ablakba, tűrnöm kell, hogy néznek. Ez rendben is van, de nem értem, miért támadnak az emberek. A lelkem bírná a második szériát, de elfáradtam. A kilenc hét alatt megedződtem. Megtanultam csöndben sírni és szenvedni" - nyilatkozta a lapnak a Romantic frontembere. Kolosi Péter, az RTL Klub programigazgatója a Színes Bulvár Lapnak elmondta, a folytatásról még nincs megállapodás, de "a jelek bíztatóak". A programigazgató "nem hiszi, hogy Gáspár Győzőt pótolni lehetne, ha tényleg abba akarná hagyni a forgatást".

    Gáspár Győző egyébként legszívesebben a Bódi família hétköznapjait nézné maga helyett, de nagyon érdekli Hajós András és Fábry Sándor élete is.
  • tigeroo
    #347
    dittnóóóvááágáááás:DDDDDDDDDD
  • Vlala #346
    én sem, sajnos nagyothalló szüleim vannak, és kicsi a lakás. De ez nem a panaszkodás helye, ha ráérek, majd bekamerázom.
  • winnie
    #345
    Most a Fásy-mulató is ugyanezt csinálja, amikor Darth Vader elreppeli a Drága Pici Szívemet, akkor szoktam kiugrani az ablakon..

    én nem szoktam ilyesmit nézni.
  • mikike
    #344
    sajnos csak a végét láttam
    de jó volt, ahogy bénázott a szaunával
  • fifi
    #343
    végülis te az vagy, tehát érvényesítsd sztárallűrjeidet... :D
  • Vlala #342
    erről szól a mai sztárság
  • booyaa
    #341
    azaz apunak legyen sok-sok píze oszt ha még egy égbekiáltóan nagy faszkópé is vagyok mellé akkor még ANÁL is több pízem lesz és még híres is lehetek???
  • Vlala #340
    Persze Lajos is szép tartalmú borítékokat kaphatott azért, hogy egy-két embert "felfedezzen". Így készülnek a magyar sztárok, az apja meg büszke magára a kocsmában, hogy az ő hülye gyerekét az egész ország ismeri.
    Most a Fásy-mulató is ugyanezt csinálja, amikor Darth Vader elreppeli a Drága Pici Szívemet, akkor szoktam kiugrani az ablakon..
  • akyyy
    #339
    Az tény, hogy régen volt dáridó, jött a sok daloló akik a mulatós számokat énekelték, de mikor már belőlük is volt jó sok, és mind ugyanazt énekelte, csak az egyik egy oktávval lentebb a másik meg egy oktávval fentebb, én ekkor utáltam meg, és halgatom inkább a peat juniort!!
  • Vlala #338
    Lakodalom Lajos is tudja, kit mennyiért érdemes felfedezni a Dáridóban... így ő is könnyen adakozik, meg vesz M-osztályos merciket.
  • Rafaelo
    #337
    milyen jenifer lopezel találkozott londonban a győzike????????
  • Johnyy
    #336
    figyely, még énekelni sem tud! ahoz sem ért amit szeretnek elvileg beene!!
    a fater megvete neki azt a 2 csayt hogy énekeyennek már vvele hogy eltakaryák a bénaságát....
  • Vlala #335
    egy szó mint száz: Mo.-n újabban úgy is lehet sztárt csinálni, hogy tessék, itt a hülye fiam meg húszmillió forint, legyen belőle egy népszerű együttes frontembere.
    Sztárt lehet így csinálni. Megkedveltetni egy embert a közönséggel - pénzzel nem lehet. Felőlem dughat kamerát a gatyájába is, leírathatja százezerszer is, hogy ő az istenkirály, maximum sztár lesz, de nem fogom kedvelni, mert semmit sem tett a sikerért, a papa kérdőjeles (mimimálbér!!!)pénzéből bárki tudna élni. Rengeteg ilyen "sztárunk" van.
  • winnie
    #334
    hát nem tudom, de ha értéket akarnék, akkor megnézek egy olyan filmet vagy sorozatot, vagy elmegyek színházba, vagy egy kiállításra.

    aki ma a populáris médiában, ld. kereskedelmi televíziózás (a tematikus ccsatornákat most nem értem bele) műsorában keres értéket, az nyilván olykor fog találni eldugva, de ez a műfaj nem erről szól. (még szerencse, mert akkor nem is létezne) ezt el kell fogadni, vagyis nem kell elfogadni (miért is kéne), de ellene tenni nem lehet.
  • Vlala #333
    /me is sznob