1799
  • Vlala #464
    neménvoltam.

    Amit leírtál, tipikus magyar virtus, egyrészt a pénz és hírnév után futó nők, másrészt a hüle (farok, papucs, kihasználható) férfiak részéről. Gyerekek, Ti ne próbáljátok ki otthon.
  • Rafaelo
    #463
    engem is érdekelne
  • Tocska
    #462
    Tudja véletlen valaki,hogy hogy került be Győzike a kórházba?Mentő vitte?Magától ment be?Láttátok a jövő heti előzetest?Táncolt ott egy csajjal a Bea."mint két homi." Én ismerem azt a nőt,bajai.Az a röhej az egészbe,hogy ha Győzike nem az lenne aki,a Nelliék (bajai barátok,múlt részben is ott voltak a Győziékkel Hajdúszoboszlón) soha az életbe nem álltak volna szóba velük.Az nekik deregáló lenne.Szegény Győzikéék!Ha tudná,hogy ezek csak kihasználják,hogy szerepelhessenek.A hónap végén jönnek Bajára Bea asszonyék.Az úgynevezett barátok kibéreltek a Petőfi-szigeten valami kérót,ott lesz a banzáj.Ha tudnák,hogy egész Baja és környéke rajtuk röhög,még azok is akik a szemükbe jópofiznak.
  • Rafaelo
    #461
    te a lokot miatt nem banoltak bezzeg engem igen pedig fele ilyen provokativ volt
    mét van ez ????
  • Vlala #460
    gyere Starjánba lakni, majd rájössz...
  • reménytelen
    #459
    Hogy bevadult már a Győzike, mikor az ülést lepisálta a kutya? Tiszta idegrohamot kapott, biztos azért vitték be, mert megütötte a guta!
  • Ombika
    #458
    Tuti direkt adnak a kiscsajnak ilyen sutiket :)))))))))
  • R9
    #457
    miért volt korházba?
  • béricsi
    #456
    hát nem tudom, én úgy veszem észre, hogy a fajtájához képest elég normális.
    Ez durván hangozhat, de így gondolom. Mondjuk az életkörülmények is számítanak. Nem védem, meg ilyesmi, de mondom, sztem a normálisabbik fajtából való :)
  • Vlala #455
    (Zaki: kösz a takarítást.)

    Béricsi: nekem azzal semmi gondom nincs, hogy roma. Neki van gondja vele, állandóan elégedetlenkedik, Gáspár Laci a bőrszíne / származása miatt nem nyerte meg a megasztárt, őt állandóan diszkriminálják, vele állandóan hátrányosan kivételeznek. Olyan, mint a főnök óvodás fiacskája, csak kiabálni - fenyegetőzni (megmondalakazapukámnak) tud. Ettől Cé. Vannak nekem is roma barátaim, és egyáltalán nem rendeznek jelenetet, ha nincs ülőhelyük a buszon, vagy ha hosszú a sor a közértben, vagy haegy fehér autó nem adja meg a balkézszabályos elsőbbségét. Sőt, nem is mutogatják magukat, hogy hejdejólélünk. Ők Romák maradtak, nem váltak Cékké.
  • Tocska
    #454
    Szia béricsi!

    Végre egy normálisan gondolkodó magyar ember.Elegem van abból,hogy aki ezen a fórumon ír,az vagy rasszista,vagy sötét mint a negró.(természetesen tisztelet annak a 2% kivételnek aki nem)Én pontosan ugyan így vagyok Győzikével: teljesen közömbös vagyok vele.Ha padlón vagyok éppen,akkor megnézem a műsorát és tuti,hogy jobb kedvem lesz.

    (Más jellegű kérdés: olvastuk egy ismerősömmel,hogy adatrögzítőként vállalsz munkát.Hol lehet ilyen meló után érdeklődni?Ha megkérlek segítesz benne? Akár priváton is üzenhetsz ezzel kapcsolatban.Köszi szépen.)
  • béricsi
    #453
    Figyeljetek, nem tudom, hogy égő vagyok-e, de én nem utálom Győzőt és családját. :) Teljesen közömbös vagyok vele szemben.
    Ha már mindig a cigányságával jöttök, akkor talán abban egyetérthetünk, hogy egész kultúrált cigány család. nem a batyus BKV-t összepiszkítós fajta.
    Az meg hogy mit tud, mit nem, az mellékes, mert elég okosan teszi a dolgokat (mint látható - mindenből pénzt csinál mostanság), szal nem olyan hülye gyerek.
    Egyénisége van, ezért sok pénzt ajánlanak neki.
    Kezdődött a Big Brotherrel, majd ez a show, feleségét akarják fotózni 2 milkáért, szponzor autóval járkál, stbstb szal tudja hogy szerezzen pénzt :)
    ja, meg mint látható, elég sok ismerőse van, nagyon sok mindenki szereti (még ha néhányan ki is röhögik a háta mögött), szal biztos elég sokan segítenének neki, ha valami gikszer lenne,
    egész szép kapcsolatkört alakított ki, ami hasznára is válhat később.
    Sztem nem olyan hülye, mint ahogy páran hiszik :))
  • Tocska
    #452
    Dave77!

    1.Lehet,hogy nem tud magyarul,de nézz körül magad körül: Hányan tudnak?(egyébként nagyon felvilágosult vagy Vele kapcsolatba,ezekszerint Téged is érdekel)
    2.Szerintem nem az apja pénzéből él,hanem abból,hogy a sok "nemszeretem Győzikét" okostojás megvaszi a CD-jét,na meg elmegy csápolni a koncertjeire.
    3.Lehet,hogy tehetsége semmi,de mégis meghallgatják.
    4.Végre van a "klántársak" között olyan, aki aki nem a sok gyerektartásból él,hanem a "kúlturságával" megvezeti a magyarokat.Mégis van esze?
    5.Sok-sok médiapofát tudnék én még neked itt felsorolni.(agy nincs,pofa van)
    6.Mutass olyan TISZTESSÉGES VÁLLALKOZÓT aki nem a minimálbérre hajt!!Én már csak tudom!Vállalkozó vagyok,és jó a könyvelőm.
    7.Aki Vele azonosítja Salgózarjánt, annak annyi esze is van amennyi látszik.Csak sajnálni tudom a szerencsétleneket!
    Ha meg Neked ennyi bajod van Győzikével akkor nem kell róla tudomást venni.Ne nézd ne hallgasd...
  • Ronny
    #449
    [eggyetért]
    nem is tudom miért basztatjuk győzikét amikor láthatóan van igény arra amit csinál, szal nem csak ő érdemel szegénységi bizonyítványt!Zenei tehetsége nulla(ez alá már nem lehet menni)mégis veszik a prolik,na most akkor ki az igazán hülye?
  • Serpa
    #440
    a kutyájuk milyen fajta?
  • VinylToy #439
    én is nagyon csíípppllleeekkk mucikám :D
  • Vlala #438
    mi a lónak szerepelnék ilyen (al)sóban? Nem vagyok rászorulva, hogy mutogassam magam, mint ez a majom.
    (mindjárt jön Vinyltoy, és jól lecsesz, hogy már megint meg mertem szólalni - utálom a csávót)
    Az előttem szólókkal annyiban nem értek egyet, hogy ez a Te véleményed, ha akarod, sztárold csak. Mintha felfelé úsznál a Niagarán, de ha bírod, csak nyugodtan.
  • fifi
    #437
    attól tartok, hogy innen bárki, hulla részegen, értelmesebben viselkedne mint ez a tahó... ne értékeld túl, még magyarul sem tud rendesen.

    ha nézed, és tetszik, lelked rajta, kutyát nem érdekli. De jobban teszed ha ennek nem adsz túlságosan nagy hangot, mert ne is haragudj de sztárolni a cigót enyhén degradáló ezen a fórumon...

    sry
  • Ronny
    #435
    hoppá hoppá megvan az első Győzike fanunk:)szar lehet...
  • Aramir
    #434
    Neki valószinüleg lenne annyi esze szerintem, hogy nem nevetetti ki magát.
  • abonyitomz
    #433
    szerepelj te is a TVben , utánna jól "lefikázunk" meg kiröhögünk meg egyéb , örülnél neki öreg ?
  • Marko002
    #432
    elég jó műsor...
  • Marko002
    #431
    Szerintem legtöbben csak a reklámját látják a bevágásokkal, de már az is bőven elég. :))
  • Vlala #430
    "irigykednek rájuk, mert a győzikéék híresebbek mint ők" ezt ugye Te sem gondoltad komolyan? Mindenesetre jót nevettünk, köszönjük.
  • abonyitomz
    #429
    én minden héten megszoktam nézni a műsort , sztem elég jó ; és akik csak "fikázni" tudják a családot azok írigykenek rájuk , mert a Győzikéjék híresebbek mint ők , az ilyen emberek menjenek a Balázs showba
  • booyaa
    #428
    azért az is elszomorító,hogy anyázzátok ezt a féreg embert de ti + függők vagytok ha sorozatosan azt a faszkópét nézitek
  • Cicero
    #427
    Bammeg, beszélni nemtudnak..
  • Cicero
    #426
    Győzike...
  • Serpa
    #425
    a kutyájuk milyen fajta?
  • tigeroo
    #424
    "vérbeli roma asszony" LOL:D
  • Vlala #423
    Na itt kezdődik a hashajtó média.
  • Vlala #422
    Focust én ias inkább Fordban szeretem :-)

    Egyébként itt volt a Józsi (JAMK) előtt, elég bulvárosan megvágott jelenetsort adtak le a tévében. (egy ismerősöm ott volt.)
    1ébként ne hidd, hogy Tarjánban ennyi rajongója lenne...
  • Ombika
    #421
    En csak kinevetem de rendesen!
  • Sephi
    #420
    Itt mindeki utalja ezt a musort meg ezt a csaladot?
  • Ombika
    #419
    MEgjatszott volt egesz terhesseg szerintem!
  • Aramir
    #418
    Szvsz megrendezett volt így megnézve. Méghogy odasereglett rajongók :D
  • Marko002
    #417
    Inkább megvédték Győzikét a rajongói. Vagy csak kivágták az igazi részeket. Pedig ritka butuska egy pali. Meg hát az egész fámília...
  • Aramir
    #416
    Ma a fókuszban beszólnak győzikének :D
    [reklámban látta, amúgy nem néz fókuszt :P ]
  • Aramir
    #415
    Fúj bazze, hát hová sülyednek még a magyar újságok???
    Zalatnai, az a kb 100 éves öreg a fiatal feleségével, most meg ez?
    Broáf
  • Garfield
    #414
    [url=http://velvet.hu/velvet/celeb/celebhirek/?main:2005.04.04.&217278]Nesztek, bammeg, azt hittétek, hogy a Győzikénél lejjebb már nincs? [/url]