1799
  • winnie
    #508
    próbálkoztak magyar sorozatokkal, de hát te is láttad, hogy milyen igénytelenre sikeredtek. és persze a nézőket sem érdekelte.
  • winnie
    #507
    úgy néz ki nem nagyon.
  • Rafaelo
    #506
    mega lol :D
  • ScOrpY
    #505
    győzike kiskorában
  • ScOrpY
    #504
    jee ma lesz a tv-ben :))
  • Rafaelo
    #503
    ja :( lehet nézni ahogy győzike lányának a szájából csurog ki a leves :)
  • Vlala #502
    A Linda még az állanmi televízió idejében keletkezett. Azok a boldog szép napok... mostanában úgy látszik, erre van kereslet.
    "Álítsátok meg a Földet,
    le akarok szállni róla"
  • Rafaelo
    #501
    ahelyett hogy magyar sorozatokat csinálnának mint régen a linda stb nem ilyen napisorozatot mint a barátokközt ahelyett győzikékre szórják a lovét aki még olvasni sem tud szegény valami jól grrrr
  • Rafaelo
    #500
    biztos hogy nemtud más ekkroa nézetséget produkálni?????
  • winnie
    #499
    Mit tesz érte? Felolvassa a számára összeállított híreket.Még ruhára sem kell költenie,hisz a szponzorok mindet állják neki.Megtanult szépen olvasni havi 1 millióért.

    és? ez a lényege a médiának. ott, ha sok nézőt vonzol, akkor sokat keresel.

    ember! nagyon meseországban élsz, ha azt hiszed, hogy a munkába feccölt energiáért arányosan kapsz fizetést. akkor a kőművesek és fizikai munkások lennének a társadalom krémje. szép világ lenne, de utópia. az évek óta veszteséges máv vezérigazgatójának többmilliós havi fizetése és 35M-ós év végi jutalmát (amivel az újabb veszteséges évet honorálták) is lehetne boncolgatni ilyen erővel.

    Vagy nézzük a Vágót.Megjátsza az agyonkultúrált extra jó műsorvezetőt.Szerintetek Ő mennyit tesz zsebre a napi fél órás bohóckodásért?Ezt nem tartjátok igazságtalannak?

    miért lenne igazságtalan. 7 hónapja naponta szállítja az egyik legnézettebb magyar műsort. ráadásul ő nem a munkáért kapja a pénzt - ami heti 2 hosszú nap elfoglaltság, hanem a szerződése alapján fizet neki az rtl, és a pénzt akkor is megkapja, amikor nem dolgozik. (és az rtl-nek még így is NAGYON megéri, hiszen övé a Vágó)

    Vagy a Heti Hetes egyszeri adásáért fejenként 500 ezret tesznek zsebre.Jó órabér.

    3 óra a meló és nem 500ezer a pénz. ők a szakmában még alul is vannak fizetve.
  • winnie
    #498
    jó de érted hogyértem azé semmitevésé 20 milcsi téged nem bosszant egy csöppet??

    én is értem hogy érted, de ilyen nézettséget más nem tud produkálni. azt meg megfizeti az rtl. nem győző tehet erről.
  • Vlala #497
    Ismét kevered a szezont a fazonnal. A roma a származása, a c betűs a viselkedése. Arról, hogy roma, nem tehet. Nekem sem voltak rádiógombok Anyu hasában, hogy hogyan szeretnék kijönni.
    A c betűsről viszont már tehet. Én a romaságát, aszármazását kevertem ide, amely semmilyen sértő tartalmat nem hordoz, Te viszont - ha csak egy picit is - átestél a ló túlsó oldalára.

    Sry, ha félreértettél, igazából jól elbeszéltünk egymás mellett.
  • béricsi
    #496
    Ez a húsz milla sok. Nagyon sok, csodálom is a tarjániakat, hogy egy ilyen még él. Öltek már itt kétezer forintért is. Másrészt, szerintem megfizethető ár azért, hogy a "szegény roma kisebbség" és az Unio békén hagyja az országot.

    És ha valami történne vele, még mindig a kezében van az ütőkártyája: a származása.

    ezekről beszélek...
  • Vlala #495
    Álljunk meg egy szóra, tanár úr.
    Most ki keverte bele azt, hogy cigány? Te.
    Hogy hol lakik, azt csak példának hoztam fel. Egy példa.
    "át kell látnod a dolgokat" Oké, Yoda. Az erőt mikor kell használni?

    Győző nem árul drogot, nem olyan hülye, amilyennek mutatja magát a tévében, nem kockáztatna a drogüzlettel, minek, ha így is dől a pénze, csak azért, mert ő a Győzike.
    És ha valami történne vele, még mindig a kezében van az ütőkártyája: a származása.

    Nos, ki kevert bele mit? Én felrázva szeretem, nem keverve...
  • Rafaelo
    #494
    példa mi? :D
  • béricsi
    #493
    figyelj, engem nem érdekel, hogy ki hol lakik, nem érdekel a Győzike show, csak a hideg kiráz, amikor egy üzletbe belekeveritek azt, hogy ki cigány, ki nem, meg hogy miért kapott ennyit, amikor én nem keresek ennyit.
    Át kell látnod a dolgokat.
    Az, meg hogy esetleg Győző emellett mittomén drogot árul, és ezért veszélyben van, mert vadásznak a fejére... az megint más dolog, ne keverjük a kettőt.
    Az előző egy példa volt.
  • béricsi
    #491
    Ez a húsz milla sok. Nagyon sok, csodálom is a tarjániakat, hogy egy ilyen még él
    LOL, miért akinek van pénze, annak meg kell halni?? :)
    Túl sok filmet néztél. Tudod hány ezer embernek van több mint 20 millája Magyarországon? Azok lehetnek inkább veszélyben, akik piszkos úton szerezték, és esetleg kersztbe tesznek egyes maffia érdekeltségeknek.
    (persze egy sima rablógyilkosság bármilyen családdal előfordulhat... na de akkor is)
  • béricsi
    #490
    azt már megszokhattátok volna, hogy a tV-ben milliós nagyságrendek vannak.
    RTLnek meg sem kottyan 10-20 milla.
    A nézett műsorok szereplői mind sokat keresnek, hisz sokat keres velük az RTL is.
    Itt az RTL jár a legjobban.
    Lehet példálózni még Frei-jel, meg Havassal (akik hozzák a nézettséget), stbstb.
    Győzike hozza a nézettséget, RTl meg fizet.
    Vonatkoztassunk már el attól, hogy ő cigány, vagy sem, itt nem erről van szó.
    Nem tudom, mi a f*szért kell mindig felhozni ezt a témát... Ez sima üzlet, köze nincs a cigánysághoz, meg a magyarsághoz.
  • Tocska
    #489
    Persze,hogy bosszantó a 20 misi,de gondoljatok bele,hogy hány százezret keres pl. egy tv bemondó.Lehet,hogy ott dönget a millió körül.Mit tesz érte? Felolvassa a számára összeállított híreket.Még ruhára sem kell költenie,hisz a szponzorok mindet állják neki.Megtanult szépen olvasni havi 1 millióért.Vagy nézzük a Vágót.Megjátsza az agyonkultúrált extra jó műsorvezetőt.Szerintetek Ő mennyit tesz zsebre a napi fél órás bohóckodásért?Ezt nem tartjátok igazságtalannak?Vagy a Heti Hetes egyszeri adásáért fejenként 500 ezret tesznek zsebre.Jó órabér.
  • Vlala #488
    "...tévé műsor hosszabbításáról szóló dokumentum szignálásával egy pár hete megkötött szerződését szegte meg a rapper. A Gáspár családnak március 31-ig el kellene hagynia a salgótarjáni csodapalotát, de legalább egy hetet csúszik a hurcolkodás."

    Szerződésbeli megállapodás szerint? Persze szemrebbenés nélkül hangoztatta, hogy megsértődött, amiért nem nyal neki talpat minden tarjáni, ezért költözik el...
    Ez a húsz milla sok. Nagyon sok, csodálom is a tarjániakat, hogy egy ilyen még él. Öltek már itt kétezer forintért is. Másrészt, szerintem megfizethető ár azért, hogy a "szegény roma kisebbség" és az Unio békén hagyja az országot. Ők így élnek, erre büszkék, innentől még egyvalaki megszólal, hogy ő hátrányos helyzetű roma, felveszem a bakancsomat.
  • Rafaelo
    #487
    jó de érted hogyértem azé semmitevésé 20 milcsi téged nem bosszant egy csöppet??
  • winnie
    #486
    miért? még így is simán ez rtl jár jobban. sokkal több pénzt is kaphatott volna.
  • Vlala #485
    rapper???

    Majka, Sub Bass Monster, és a többi hazai rapper nevében kikérem magamnak!
    "álmatlan éjszakák"
    "tegnap kicsivel öt óra előtt látta el kézjegyével a Ferihegy 2-n a hivatalos papírokat." (X X X)

    "nem akarjuk, hogy kitudódjon, merre lakunk" haha, én tudom.

    "sok pénzembe kerül, de ez az én dolgom" Tegyene egy X-et mindenki ebe a topicba, aki sajnálja, hogy sok pénzébe kerül a salgótarjáni tartózkodás...
  • akyyy
    #484
  • Rafaelo
    #483
    20 milliót ????????????????
    20 milliót ????????????????
    20 milliót ????????????????
    20 milliót ????????????????
    20 milliót ????????????????
    20 milliót ????????????????20 milliót ????????????????
    20 milliót ????????????????20 milliót ????????????????20 milliót ????????????????
    20 milliót ????????????????20 milliót ????????????????
  • Aspyrin
    #482

    Információink szerint több mint húszmillióért hosszabbította meg szerződését az RTL Klubbal tegnap délután Ferihegy 2-n Győzike. A rapper egy ideig nem akarta folytatni a show-t, de Kolosiék meggyőzték. A család együtt vág majd bele a valóságshow utolsó menetébe, viszont Győzike szülei még mindig haragszanak a fiukra.

    A Gáspár család feje március elején lapunkban jelentette be, hogy ha meg is keresi az RTL Klub, akkor sem valószínű, hogy meghosszabbítja a szerződését.

    – Nem kerestek meg, de ne is keressenek! – nyilatkozta akkor határozottan fáradt hangon Győzi. – Nekem ennyi elég volt. Volt az a pénz, amiért elvállaltam, de most már akármit ajánlanak, nem folytatom.

    – Ezt a műsort szeretik a nézők. Nem hiszem, hogy Győzikét pótolni lehetne – mondta akkor Kolosi Péter, a kereskedelmi csatorna programigazgatója.

    Az utolsó pillanatban

    Az elmúlt héten végre megérkezett Győzikéhez az RTL hosszabbítási felkérése, ami az öröm mellett rengeteg gonddal is elhalmozta a sztárt.

    – Álmatlan éjszakákon át mérlegeltem. Ha nem írom alá, elásom magam örökre, ha aláírom, még több lehetőséget kapok. Hiába történt velem rengeteg rossz, bennem általában a jó dolgok maradnak meg. Tegnapelőtt elvittem magammal a szerződést, és megfogadtam, mielőtt felszáll a gépem New York felé, döntök. Határoztam, aláírom – nyilatkozta lapunknak Győzike, aki tegnap kicsivel öt óra előtt látta el kézjegyével a Ferihegy 2-n a hivatalos papírokat.

    Pénzvita
    – A média az életem! Persze az is tetszett, hogy az RTL vezetői számítottak rám, én pedig úgy érzem, tartozom nekik annyival, hogy elvállalom a folytatást. Viszont úgy gondolom, hogy megkérhetem az árát – vallotta be Győző.

    A tárgyalások az utolsó pillanatig folytak, mert a valóságshow-hős gigászi összeget, harmincmilliót kért az új részekért. A hírek szerint az RTL közel tízmilliót alkudott le.

    – A szerződés részleteiről nem fogok újságokban beszélni – zárta rövidre a témát Kolosi Péter.

    – Az RTL-lel megbeszéltük, hogy pénzekről innentől kezdve nem nyilatkozunk – mondta határozottan a sztár. – A meghosszabbított szerződésem június 10-ig tart, összesen 19 adás lesz látható a Győzike-showból. A megállapodásban szerepel, hogy a jövőben más produkciókban is számít rám az RTL.

    Házbalhé

    A tévé műsor hosszabbításáról szóló dokumentum szignálásával egy pár hete megkötött szerződését szegte meg a rapper. A Gáspár családnak március 31-ig el kellene hagynia a salgótarjáni csodapalotát, de legalább egy hetet csúszik a hurcolkodás.

    – Az új házhoz nem engedünk kamerákat, nem akarjuk, hogy kitudódjon, merre lakunk, így Salgótarjánban kell még maradnunk egy hetet. Sok pénzembe kerül, de ez az én dolgom – nyilatkozta kurtán Győzi.

    Forrás:
    Színes Bulvárlap
  • Vlala #481
    Már látom: "Honnan tudom letölteni a Győzikét?" MEGALOL!
  • Tocska
    #480
    Megszoktam nézni Őket ha ráérek,de DVD-n nem veszem meg.Nem utálom Őket,nem szeretem:közömbös.Sajnálom az Őket ért sok gonosz támadásért.Na de DVDa!Azt nem!
    Megint aláírt 9 részt!Ez butaság volt Tőle.Így is kivan teljesen.
  • Rafaelo
    #479
    még csak az kéne dvd- jesszum pepi!
  • Vlala #478
    nem ment el... túl hosszú volt.
    A lényege annyi lett volna, hogy a roma egy származás, a cé viszont egy viselkedés, amely főleg a romák, mostanában a nemromák és az SG.sek körében is egyre jobban terjed. C-kodni könnyű, az eredeti felhalmozás elemeit kell ötvözni az önsajnáltatás művészetével, és persze nincs szabály, a lehetőségeket mindig ki kell használni, még a bíróságon is élhetünk Salzburgban kapott mentelmi jogunkkal.
    Az Uniotól minden évben megkapjuk a soron következő lecseszést, hogy rosszul bánunk a romákkal, remélem, az Unio fejesei kezébe kerül a Győzike-show egy példánya... Hallottátok, hogy kiadják DVD-n is?
  • Tocska
    #477
    Nekem írtál privit?Nem látom.
  • Vlala #476
    nem, ez az í-n az ékezet.
  • Vlala #474
    privi ment
  • Aramir
    #473
    Látom nemvolt még dolgod igazi C-kel :D
  • Tocska
    #472
    Képzeld vissza szoktam olvasni mégha nem is hiszed.Mindjárt megőrülök!A romaságot ki lehet használni?Ejha!Akkor ez most olyan mint a gazdagság?Mindegy,látom nem egy csónakban evezünk.
  • Vlala #470
    nem olvasol vissza... akikről Te beszlész, azok a romák. a C-k azok, akik kihasználják azt, hogy romák. A romákkal nincs is semmi baj, őket kedveljük.
  • Tocska
    #468
    Husi,nem?
  • reménytelen
    #467
    Főleg Virág életszínvonalát érdemes megfigyelni...
  • Tocska
    #466
    DJ Bee18!

    Lehet,hogy igazad van,hogy a cigány nép balhés,de én ismerek olyan magyar családokat akik messze felülmúlják a cigányokat.Szerintem az, hogy valaki balhés vagy nem, az nem a bőre szinétől függ.A sok ember által hitt "rendes magyarok" közt is van aki ordibál,hangoskodik, lop, csal, hazudik.Sőt embert is öl!!Az én magánvéleményem az,hogy Győzikéék még mindig a rendesebb fajtából valóak.Szívesen elcserélném velük a balhés szomszédaimat!Egyébként néha kapcsold be a tv-ben a parlamenti adást: na azok se kutyák!Lopnak,csalnak és átvágják az agyunkat.Az jobb?Valamikor kikellett szegény Győzikének is buknia,hisz ennyi támadást és mocskolódást nem sokan tudnának elviselni.Én tuti,hogy nem.Miért nem szidjuk a fajtalankodókat,a gyerekgyilkosokat,bankrablókat?Ők az igazán rosszak!!Nem Győzike aki kicsit jobban szeret szerpelni mint egy átlag ember.Ha sok mocskolódó nagyon magába néz rájön,hogy valamilyen szinten irigy az életszínvonalra amit Ők élnek.Bocsi,de nekem ez a véleményem!
  • DJ Bee18
    #465
    Bebizonytotta, hogy a cigány nép egy balhés nép. Ahelyett hogy dolgozna, inkább ordítva követelőzik. Ezért nem szeretjük őket