1799
  • CalebJoe
    #548
    Ki volt az a csaj?
  • Gabe18
    #547
    Nekimegy más kocsijának,és még neki áll feljebb.
    Hát ez szerintem nem laza.
    A rendőrrel lett volna olyan "laza",akkor asszem a műsort kicsit szüneteltetni kelett volna...
  • Seth
    #546
    Nálunk nem mindegy, de usában nekik ugyanaz
  • SoDI---
    #545
    Mer' nem kell nyelvtudás a nyaraláshoz, azért :)

    Londonban én is kb. ezt a stílust nyomtam.

    "Add már oda azt a cigit onnan, ne magyarázzá nekem, köcsög!". Így magyarul :) Szerencsére nem értette senki :)
  • CalebJoe
    #544
    Meg minek mennek ki angol tudás nélkül Puhapöccs:D
  • CalebJoe
    #543
    Elég hülyék lehetnek ezek a Miami-ak eza benyomás ha kimennék szerintem az első napon levernék valami faszt.
  • SoDI---
    #542
    gusztustalan volt a viselkedése megint

    Jaj jaj jaj jaj.
    Csak laza :D
  • SoDI---
    #541
    Na már miamiba is ismerik a magyarokat....remek

    Nem a magyarokat; a magyar cigányokat.
    Nem ugyanaz.
  • Gabe18
    #540
    Gondolom valami büntetés mellett elengedték,végülis tényleg nem totálkár volt,de gusztustalan volt a viselkedése megint.
  • SoDI---
    #539
    Eddig utáltam a csávót, de most hogy nézem a mai adást, megváltozott a véleményem.

    Rohadt jó fej ez a Győzike :)
  • akyyy
    #538
    nem is mutatták mi lett a vége:(
  • Gabe18
    #537
    Ez nagyon jó volt...
    Mekkora szája volt amig a rendőr meg nem jött,akkor meg aztán olyan kuss mint a ház.
  • Seth
    #536
    Na már miamiba is ismerik a magyarokat....remek
  • JINgLES
    #535
    na, vele se mennék kirándulni
  • akyyy
    #534
    istenem
  • béricsi
    #533
    Osbourne-on szerintem nem lehet nevetni, és Győzikén sem, nem is azért vannak sztem
    Reality-soap a műfaj, bár hát sztem aki látott már mindkettőből, azthiszem nem mondok újat azzal, hogy nem a Győzike a jobb a műfajban :))
  • Gorvik #532
    Mivel régen láttam már belőle részt, nem tudok mondani, de emlékszem sokszor törölgettem a szemem.
    Amúgy sem mondanék, mert ez tök emberfüggő, hogy ki min nevet. Lehet, hogy ami nekem ok, az neked nem. De szvsz aki Osbournt néz, nem azért nézi, hogy lássa hogy él, hanem hogy kva sokat nevessen.
  • akyyy
    #531
    na a holnapit kivételesen megnézem, az amikro oda ordítja hogy PÓLISZ... csuknák le az amcsik
  • Phat Smoker
    #530
    mondasz ilyen fetrengést kiváltó jeleneteket az Osbourne család só műsorából ?
  • tigeroo
    #529
    PÓLÍSZ, PÓLISZ!!!!4 o:
  • Gorvik #528
    10 percet néztem a show-ból, hányingerem lett tőle.
    Nemrég láttam Győzikétől egy nyilatkozatot, miszerint reméli, hogy az emberek így jobban el fogják fogadni a romákat (általa).
    Azóta Győzikétől van hányingerem.

    Hogyha családi show-műsort akar valaki nézni, kapcsolojon az MTV Osbourne családjára. Ott legalább fetreng az ember a röhögéstől.
  • Rafaelo
    #527
    :O
  • bigfoot
    #526
    láttam a bemutatót!karambolózott amerikában vagy mi:S
  • Vlala #525
    A következőben majd leadja a "minek másszak én patkányok közé? mennyenek azok, akiknek nincs jobb dóguk, hát mi vagyok én?" szöveget, de amit a FF-ben művelt - na az Győzike, nem a reality-megrendezett-lezsírozot showban lévő alakítása.
  • Vlala #524
    Amerikában veszik fel a legújabb lemezüket... a papa és a retekklub ezt is kijárta nekik. Wow.
  • Tocska
    #523
    Mit keres? Sok-sok pénzt.
  • Jhon Balu
    #522
    akko nemtom mitkeres a romanticba.
  • Rafaelo
    #521
    :)
  • akyyy
    #520
  • Rafaelo
    #519
    birtam a tegnapi részben hogy nemakart dolgozni aszonta nemtud énekelni :)
  • Vlala #518
    Nincsenek jó magyar sorozatok? Inkább már nincsenek. Az Angyalbőrben, a Kisváros, a Linda, és még sorolhatnám, azért még színvonalas magyar sorozatok voltak. Csak mióta hadszíntér lett a magyar médiaipar, az RTL és a TV2 szétbombázta az egész filmipart, ma már csak Barátok köztre futja.

    A tegnapi Fókuszt nem láttam, időben sikerült kilőni a tévét. De ahogy hallottam, Győzike megmutatta, ki is valójában: a milliomos géprongykereskedő elkényeztetett buta fiacskája, aki kifogta az RTL aranyhalát. És ő hazánk egyik legkeresettebb sztárja? Ezt teszi a papa pénzén vett PR.
    A fazon, aki beszólt neki, eléggé visszafogta magát, a valóság azért ennél sokkal súlyosabb... de úgy látszik, az Istenkirályunk eléggé sértődős, amellett, hogy hülyének néz mindenkit.
  • Rafaelo
    #517
    má emlékszem de akkor nemnagyon hangsulyozták hgy europa expressz gondolom nem oknélkül :)
  • winnie
    #516
    lehet, hogy igazad van. én a gáspár andrás miatt gondoltam, hogy rtl.
  • Rafaelo
    #515
    ja :)
  • KeKKSZike
    #514
    Győzikének most nagyon megy a szekere...
  • Rafaelo
    #513
    jaaaaaaaa mégis emlékszem de nem a rtl hanem a tv2 és volt benne az a német szinész mostmár emlékszem
  • Rafaelo
    #512
    én abszolút nem emlékszem rá érdekes :O
  • winnie
    #511
    az EE-ből csináltak 5 részt, amit az rtl adott le szerdánként, asszem.
  • Rafaelo
    #510
    európa-expressz sorozat az mi ??????????????? nem hallotam róla

    de a linda 2. széria szánalmas volt
  • winnie
    #509
    ja, hogy milyen sorozatokra gondolok: első generáció, ötvös csöpi-sorozat, új linda-sorozat, európa-expressz sorozat, szeress most, életképek - ezek mind elég bukók (voltak)