1799
  • Mentol
    #599
    Szerintem jól néz ki. Nem zavarnám el, az tuti!
  • Phat Smoker
    #598
    Ambrus Angéla...vagy ahogy Béjá' asszony híjja...miss punci :DD
    modellkedik kint usába' ...jaés Győzike (régi) nagy szerelme Béjá asszony mellett! :))
  • AnuluWork #597
    Ki ez a csaj?
  • Phat Smoker
    #596
    bordás rajongók vidcapjai:


  • Mentol
    #595
    jaja
  • Phat Smoker
    #594
    vidcapos képek jók ?
  • Vlala #593
    Tipikus C
  • Mentol
    #592
    Tud valaki képet iderakni arról a punciról, akivel tegnap ez a barom GY. enyelgett?
  • CSOCSO
    #591
    amugy erdekes hogy kijotem es azt erzem hogy a fekak ugyan olyanok mint a romak...
    termeszetesen leginkabb mert ok is megkulonboztetve erzik magukat.. de kozben persze ok faszabbnak erzik magukat mint barmelyik masik etnikum.. es nagyon sokuk butak...
  • Ombika
    #590
    Ugatja,hogy nagy szorme kabat,mint a negereknek de kinnt majdnem szetkaptak a fejet es akkor meg lapitott,mint nyul a fuben!!!
  • Serpa
    #589
    mint egy bohóc!
  • Ombika
    #588
    Nem is kapott par millat a no,hogy ilyeneket mondjon a rohadt tuning ribanc de azert jol meg lehetne szopatni!!
  • Vlala #587
    de, olyasmi...
  • Tikal #585
    az semmi, mikor meghuzta a bérelt kocsit egy öreg ember is befenyitette :)
  • Phat Smoker
    #582
    PR alatt te nem a marketingből ismert píárra ..azaz Public Relations-re gondolsz ?
  • Vlala #576
    Personal Relations. Így hívják azt, amikor valakinek hírnevet, tehetséget és rajongótábort csinálnak jó pénzért.
  • akyyy
    #575
    mi az a PR? :$
  • Vlala #574
    PR
  • akyyy
    #573
    Ha nem reklámoznák agyon a blikk meg a média meg sok minden, akkor tuti leadtak volna kb egy adást belőle.. (lásd pl. szellemvasút!)
    De így, hogy agyon reklámozzák, az emberek nézik, van miről beszélniük és nevetnek rajta....

    már aki..én már sírok.... ezt az utsót meg akartam nézni, hisz tetszett a reklámjában ahogy ordítozza, hogy pólisz, pólisz, és erre úgy vágtá be, mintha a rendőrnek prdibálná, oszt a nagy francokat, ez az egész volt vagy perc, és a végét szépen kivágták...

    Tuti égett egy nagyott és a stáb segített rajta, csak persze azt nem mutatják!
  • Phat Smoker
    #570
    nameg mekkora volt aza baba rózsaszín öltöny+kalappal+színben hozzápasszoló maffiózó stílusú lábbeli...mint egy sarki strici, úgy nézett ki ebben az enyhe ízlésficammal összeállított ruhakölteményben
  • Phat Smoker
    #569
    Bútor Mónika ...LOL!! milyen név már :)) a párja meg Kredenc Ferenc
  • akyyy
    #568
    boldog névnapot neki(k)!!:D
  • SASboy
    #567
    jaja. beszart rendesen az amcsi niggerektől:D
  • Tocska
    #566
    Nem az a nő volt a "művésznő" aki miatt elhagyta egyszer a Beát?Bútor Móni vagy mi a neve?Szerepeltek a Mónika show-ban is.
  • Rafaelo
    #565
    lol
    egyébként jók voltak a néger csokák ugy behuzta a fülét farkát amikor 4 en beszoltak neki :D
  • Vlala #564
    Az amcsik eddig is cigányságnak gondolták egész Magyarországot, sazl.
    Nem nagyon érdekel, hogy kiment, de az Isten szerelmére, minek jön vissza?
  • AnuluWork #563
    Jó beszólás volt az amerikai gazdagok majdnem ugyanolyanok, mint a cigányok ezzel az "együttéléssel". :)
  • Esrohnoil
    #562
    Idén majd küldünk neked egy marék magyar havat karácsony előtt.
  • CSOCSO
    #561
    :)
  • Esrohnoil
    #560
    Sztem tagadd le azt is h. tudsz egyáltalán magyarul.
  • Esrohnoil
    #559
    Melyik, a "művésznő"?
    Gondolom Chicciolina 2.
  • démonigyerek
    #558
    tegnap dumáltam győzikével!
    normális emberke így élőben
    majálison vóut
  • Esrohnoil
    #557
    Igen, de az amcsi csak azt nézi, h. honnan jött a szerencsétlen, és rányomja a magyarokra gondolatban a bélyeget...
  • akyyy
    #555
    hallod, torrenten fel szokták pakolni a bithumenen vagy min, szedd le onnan :) hátha megy;)
  • CSOCSO
    #554
    nem.. .. majd latogatni jo lenne hazamenni vmikor telen.. iden.. otthon karacsonyozni.... deee... magyarul csak udulni mennek haza ..szal utann jonnek vissza..
    ize.. netudjatok meg hogy nekem mennyire nem volt karacsonyi feelingem tavaly:((( ti ilyet meg nem erezhettetek... semmi ho... smmi karacsonyi feeling.. nincs a zhogy beleszagolsz a nagy teli idobe es lelagabb annyi feelinged legyen hogy na. .elvasaroltam az osszes penzemet rohadt ajandekokra vagy valami.. semmi:(
  • CSOCSO
    #553
    bazzee LATNI AKAROM!!!! szerezzetekl be vhonnan KONYORGOOM>> LOAAAL:)
    eskuszom mar csak pakot kene kikuldeni ide.. meg anettkat.. meg az osszes retardalt magyart akik persze sztarok otthon
  • CalebJoe
    #552
    Majd felrakja valaki valami warezre. Tényleg már itthon vagy?
  • Ombika
    #551
    Negerek kemenyek voltak egybol befogta a pofajat :)))))
    Uristen nem volt semmi.. :))
    DE a Porsche Carrera Gt se volt semmi,hogy elejet aztan meg a felnit baxta oda nevettem ezerrel!!!
  • CSOCSO
    #550
    lol haver most meseli mi van a tv ben:) LOL kar hogy nem tudom meglesni
  • CalebJoe
    #549
    Lazáskodik ott a négereknek aztán majd kap egy golyót.