1799
  • criminal law
    #764
    Állandóan mondogatnám, hogy 20 millió, 20 millió, 20 millió.....:-)) Ugy kibirnám, gondolom.
  • Vlala #763
    nem biztos, hogy bírnád. Bár annyi különbség van a győzikesó és a bigbratyó között, hogy ott a fürdést, éjszakát, mindent mutogattak, győzikéhez meg kimegy a stáb, és amit győzike (és a húsztagú, jól fizetett rendezőség) enged, azt forgatják, tele van megrendezett jelenetekkel, amelyek "jó" színben tüntetik fel a "sómen"t.
  • criminal law
    #762
    Hallod, annyiért engem is kamerázhatnának éjjel-nappal....
  • Vlala #761
    Pénzért mindent. Ma este a Cool műsorán.
    Győzike pénzért kel és pénzért fekszik, romából is ritka az ennyire anyagias ember. A papa jól kitanította...
  • Rafaelo
    #760
    ha 20 milkot kapott a showért ezmá aprópénz :I
  • Lipi1980
    #759
    Annyi lóvéért én is levetkőznék, és egy ügyes vki egy jó progival annyira feltuningolná a képeket, hogy én sem ismernék magamra. Sokan nem is lepődének meg rajta, csak egy olyan "színvonalas" lapot kell találnom, aki bevállalja, hogy megjelenteti a képeimet. Pl. a Penthouse! Őneki úgysem lenne, nagy kockázat, mert ha a Faludy Györgyöt bevállalták, akkor én sem tudnék olyan nagy plédányszám csökkenést generálni... Vicc az egész, hogy manapság már akárki levetkőzhet egy lapnak, és annyi pénzt kérhet, amekkorát a lap csak adhat neki. Hogy mennyi pénzt ad a lap egy (fél)akt-sorozatért? Hát az csak attól függ, hogy mekkora eladott példányszámra számítanak a sorozat láttán...
    Érdekes...
  • Police88
    #758
    nem....
  • criminal law
    #757
    Ez vicc?? Ötmillió pár képért....
  • Rafaelo
    #756
    hogy száradna le a feje
  • AnuluWork #755
    Győzike Beája ötmillióért vetkőzött

    Ennyit erről ...
  • Police88
    #754
  • criminal law
    #753
    Én annyit tudok róla, hogy valami japán kutya, vagy kínai. Szóval nem malamut. Bukszi, és kész :-))
  • Vlala #752
    Lipi: Jobbulást!
    A kutyaólat nem kell kinőni, összedől az már előbb. Győzike különben ilyen, amit nem lehet beperelni, ahhoz nem ért. A kutyaólról meg annyit, hogy a műsor pénzéből újat is vehetett volna, ha nem verné a fogához a garast...
  • Rafaelo
    #751
    elég drága kutya
  • Lipi1980
    #750
    Lehet, hogy nem én teszem fel elsőként a kérdést, de nem vol lelki erőm végigolvasni az egyészet, mert elkapott egy nátha, és fucken szarul vagyok. Így kell "dolgoznom"!
    A kédésem a következő: Megtudja nekem mondani valaki pontosan, hogy milyen fajta kutya a Buksi? Nam vagyok egy nagy kutya-szakértő, de nekem először Malamutnak, később peidg Akita-Inu-nak tűnt. Nagyon fontos lenne, mert ilyen kutyát szeretnék ajándékba adni valakinek!!!
    Előre is köszi!
    U.I.: talán a múltheti részben volt, hogy Gy. kutyaólat épített a Buksinak. Szerintem azt az ólat max 3 hónap alatt kinövi az a szerencsétlen kutya, ha addig szét nem esik az a tákolmány, amit Gy. olyan nagy műgonddal és hatalmas hozzáértéssel rakott össze! Nem gáz az, hogy valaki még az elektromos fúró menetirányát sem veszi észre, hogy rossz irányba tekeri azt a csavart! És ilyet mutogatnak a TV-ben. Az a sok ember (köztük én is) nézi, mert jobb programot már nem is talál...
  • Vlala #749
    mit is mondtam pontosan?
  • Aspyrin
    #748
    te is saját magad kint a cseten
  • gabber_saviola
    #747
    ez büntet ..... :DDDDDDDDDDDDDDd
  • Vlala #746
    kihagyhattad volna.
  • Aspyrin
    #745
    Vótmá, de kihagyhatatlan (a balf@aszok egyesületének ajánlatával).
  • Vlala #744
    broáf. Nemsoká kinn lesz torrenten..
  • filamester
    #743
    Nem tudjátok véletlen hogy honnan tudom megrendeli a Győzike dvd-t?
  • Gabe18
    #742
  • maozedong
    #741
    lál. képt.
    beját is megdugta rafi..
  • akyyy
    #740
    virág kihányta győzike kajáját:DDD
  • gabber_saviola
    #739
    nah kezdődik a győzike só ...
  • akyyy
    #738
    nah győzike:D :(
  • Vlala #737
    már régen aláírták, csak hagytak egy kis nézőtoborzó hatásszünetet. Tök átlátszó, mint az egész család.
  • criminal law
    #736
    Én ma azt olvastam, hogy még nem tudják, aláirják-e a szerződést, mármint a hosszabbításról. Még gondolkodnak rajta. Valószínű igy van.. Nem is ők lennének, ha nem írnák alá.
  • Vlala #735
    a győzikesó folytatásáról aláírt szerződés.
  • Rafaelo
    #734
    szerződés?
  • Vlala #733
    [kiköpte a tízóraiját]
    ők a magyar Beckhamék? Nah igen, ez se tud egy egyenes labdát rúgni... ezzel ki is merül a hasonlóság. El tudom képzelni Vircsit és Leokádiát (vagy mi a penésznek híjják) balett közben, ahogy pillangókként szállnak a színpadon...
    tényleg, ha itthagyják ezt a lejáratott porfészket, megígértem, hogy ötliteres pezsgőt veszek, és egyedül megiszom.
    Csak azt hgyják ki a sztoriból, hogy nem szívük vágyából mennek Győrbe, hanem azéert, mert szerződés köti őket Salgótarján elhagyására... de ezt csak a helybéliek tudják, a zebramajom nem köti a "tisztelt publikum" orrára.
  • akyyy
    #732
    GYŐR GYŐ GYŐZIKE!!!
  • Rafaelo
    #731
    hír:
    Múzeum és kegyhely lesz Győzikéék salgótarjáni házából, ahol a család viaszszobrát is kiállítják, Győzike szerint ez egyértelmű bizonyíték arra, hogy ők a magyar Beckham család. A Romantic frontembere Győrbe költözik, mert szeretné, ha lányai balettoznának.
  • Aspyrin
    #730
  • Rafaelo
    #729
    link topikba
  • akyyy
    #728
    linket plzz:D
  • Vlala #727
    eltaláltad, eddig az Élet és Irodaom járt, meg a Reader's Digest. Azokhoz képest szvsz megérthető, hogy kiakadtam.
  • criminal law
    #726
    Végig olvastam a hozzászólásokat az indexen, nagyon jók, szakadtam a röhögéstől, ajánlom mindekinek.
    GVFP!!!!
  • Phat Smoker
    #725
    LOL!! :DD