1799
  • Vlala #806
    ilyenekre elbacni a töltési arányt...
  • akyyy
    #805
    na rajta van torrenten, töltöm mert hétfőn nem láttam és kíváncsi vagyok.D
  • forza milan
    #804
    jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!:Degyébként nemtom hogy van-e ilyen hülye,vagy télleg forgatokönyv szerinti?
  • Phat Smoker
    #803
    minden út romába vezet :D
  • Voltan
    #802
    Jaja. Teljesen sokként érte, hogy arrafelé baloldali közlekedés van. Kész csoda, hogy nem csavarodott fel egy lámpapóznára a barmállatja...
  • forza milan
    #801
    lásd az angliás utat!
  • Rafaelo
    #800
    :D
  • Gabe18
    #799
    De ez tök jó,és már más külföldi útjain is eljátszotta a sorozatban,hogy valami tök idegen helyen nekiindulnak a nagyvilágnak,aztán csodálkozik hogy nem talál vissza egyből a szállodába vagy ahova menni akar.Vagy gondolja minden út oda visz ahova Győzike menni akar?
  • criminal law
    #798
    Persze hogy lesz folytatás, ez nem kérdés...
  • booyaa
    #797
    Nem szabadulhatunk ettől az embertől mert nagyon úgy néz ki a dolog hoo LESZ ÁM FOLYTATÁS!!!És a költözésből sem lesz semmi...
  • Lipi1980
    #796
    Mi lesz velünk Győzike nélkül?????
    Elég gáz, hogy a kamera előtt hamis nevet ad meg, hamis címmel! Ez (szerintem) magán-okirat hamisítás!!! Nem azér' a húsz fillérért, de ez elég gáz...
    Üdv mindenkinek...
  • Rafaelo
    #795
    milyen forgatokönyv iró az amelyik rossz képet alakit ki egy cigányról de legfőképp egy magyarról ????? tán magyarellenes??
  • criminal law
    #794
    Tegyük fel, hogy így irták meg. Akkor ennyire jó színész? mert én azért sokszor elhittem, hogy segghülye. De még ha csak meg is írták a forgatókönyvírók..akkor meg miért engedi, hogy ilyen képet mutassanak róla?? Öröm neki, ha a fél ország hülyének nézi???
  • Phat Smoker
    #793
    jó reggelt! az egész riality xarság előre megírt forgatókönyv szerint ment! :)
    ...de győzi magától ilyen hülye! :D
  • Rafaelo
    #792
    mit igy irtak meg ????
  • winnie
    #791
    hitte? így írták meg. a néző persze elhiszi.
  • akyyy
    #790
    én meg kihagytam, hülye vice city...torenten ugyis rejra lesz, leszedem:)

    amugy igaz hogy nem mennek el salgotarjánból? :(
    igaz hogy semmi kapcsolatom nincs ott, de azért Győr mellé vagy hova költöztek volna.... Ország másik felére! OSZT MARAD ITT
  • forza milan
    #789
    lol,nemhiszem!de amit ott levágtak!ugyis hazataláltak!
  • criminal law
    #788
    Ez már tényleg nagyon durva volt....
    Sajnos, hiába tűnt másképp a végén, minden bizonnyal hazataláltak...
  • Rafaelo
    #787
    lehet hogy azt hitte afrikában van ??? :DDDDD
  • forza milan
    #786
    ez valami elképesztö volt ez a utolso rész!ez mindennek a teteje,bazzé!ez már nagyon tulzás!afrika,dr mittomén,áhh
  • Rafaelo
    #785
    bárcsak igy lenne :) de ezek bbárhonnan vissza találnak
  • Serpa
    #784
    most akkor kinnt rekedtek, igaz?


    "hó mani?"
    ^-^
  • Vlala #783
    "ha a bolond trónra ül,
    akkor sem lesz király,..."
  • Rafaelo
    #782
    az is volt :DDDD
  • Vlala #781
    csak azt hallottam, hogy leszállították a családot a villamosról, mert nem volt ticket... ott is kijött Beja asszonyból a származása, megátkozta a kalauzt...
  • Rafaelo
    #780
    -nemtalált vissza a szállodához
    -mindenkit szidott (kifutyulték)
    -köpködött szállodában (kivágták) kapott uj szobát
    -állitolag verekedett egy kapitánnyal vagy megütötte (kivágták)
    -a kocsi kölcsönzésnél hamis nevet adott meg valami dr.... :)
    -kocsisoknak árultak virágot utcán elvette a virágot nemfizetett aztán öreg nő rohant a kocsi után győzike csak vigyorgott :O

  • Vlala #779
    Hálistennek nem, bár mondták, mi volt benne. Külföldieknek szólogatott be, kihasználva, hogy nem értik. Az "új cipője" amga volt a nevetség, valahogy szerencsésnek érzem magam, hogy nem Gáspár Győző Őfelsége büdös lábát kellett nézegetnem vacsora közben...
    Itt, Tarjánban szólna be egyszer... itt nem mer, mert itt értenék, amit mond, és valaki állon találná. Nem, itt fülét-farkát behúzva szaladgál a Peugeottal.
  • Rafaelo
    #778
    látátok az utolsó részt?
  • Vlala #777
    aki írni tud, az ilyennek nem ír...
  • Vlala #776
    Roma étteremlánc nyílik McGyőző néven!
    McGyőző - ahol meggyőző a kínálat!
  • Rafaelo
    #775
    ennyit a cigókról!
  • Phat Smoker
    #774
    a suttyó parasztja hozta ismét a formáját, fel van háborodva, hogy nem értik meg csóró török nők az ő magyar habratyolását...sz*r ügy!
  • Rafaelo
    #773
    láttátok mi lessz a következő részben?

    leköpte a török nőt ! asszem törökországban a szállodában ez nagy lesszz!!!!
    :OOOO
  • Phat Smoker
    #772
    elég idegesítő szeméy ez a Bejá ásszony és akkor még finoman fejeztem ki magam!
    nemtudom milyen elvetemült rajongóktól kaphat ez hetente több 100 levelet
  • forza milan
    #770
    meg tudom neked szerezni!
  • akyyy
    #768
    Nem tudja valaki Győzike vezetékes, ill mobil telszámát?
  • forza milan
    #767
    ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhm,ezek elhiszik ezeket a bulvárlap hireket?
  • criminal law
    #766
    Kb ennyi.
  • Vlala #765
    ez meg a legnagyobb hülyeség, amit valaha is hallottam. A szennylapok nyomták a "Győzike nem akarta, hogy felesége képei megjelenjenek" szöveg, otthon meg a "mennyé csak, hadd lássák, hogy a győzikének ilyen a nője, meg asztán sok péz az" hozzáállás. Van, aki még ezt is veszi. Többgyermekes anyákat kell mutogatni, mert arra van kereslet...

    Ja, blikk? Nem szóltam.