1799
  • filamester
    #933
    nem fogja hívni Beja asszonyt mert ő is ott lesz a műsorba!
    Ott lesz még:
    -Sebeők János
    -Csonka András
    -Kótai Misi
    -Beja asszony
    -GYŐZIKE-
    a többit elfelejtettem :D
  • qper
    #932
    hehe :))

    A tulok meg majd hívja Bejaasszonyt, aki jól megtippeli neki a d-t :D
  • Rafaelo
    #931
    nézd a vadmacskát :OOO
  • Prof William
    #930
    A francba mi vagyunk az értelmes emberek! Keljünk már fel a világrend ellen! Aztán hozzunk létre egy jobb Győzike/Valóságshow/és Brazil szappanopera nélküli világot!
    Világ fórumosai egyesüljetek!
  • Aspyrin
    #929
    hajrá, akad még egy pár tucattal akit belehet kamerázni
  • Darkoo
    #928
    De miutan a kérdés elhangzott Vágó elkezdi: Hmm úgylátom Győzike az arcán, hogy a játék alatt most kezdett el először elbizonytalanodni!:DD
  • zaki
    #927
    :DD
  • qper
    #926
    biztos így lesz :)

    a 40 milkós kérdés tuti valami hasonló bonyolultságú kérdés lesz, amit szintén egy Győzihez hasonló kaliberű atomfizikus jegyez le papírra:

    Hogy írják helyesen a következő szót:

    /a: kamijon b: kamilyon c: kamion d: kamjon/
  • Darkoo
    #925
    Úgyérzem Győzike képes rá hogy elvigye a 40 milliót...Valahogy látom a szemében a tudást!
  • zaki
    #924
    ehh, még jó, hogy alig nézek tvt :P
  • winnie
    #923
    persze. és jövő héten szombaton legyen ön is milliomos "győzike és barátaival".

    ide a rozsdás bökőt, hogy elindul a köpködés és mindenki megnézi jól.:)

    RTL Klub
    20:25 Legyen Ön is Milliomos!
    Magyarország legnépszerűbb kvízjátéka Vágó Istvánnal, melyben akár 40 millió forintot is nyerhet!
    Különkiadás - Győzike és barátai




    [i]Valóságshow-dömping várható ősztől. Az RTL Klub elindítja a Kartell-show-t, melyben Ganxsta Zoleen és haverjain szörnyülködhetünk, Győzike hetente varázsol el minket hangos családi életével, indul a ValóVilág negyedik szériája, a VIVA zenetelevízión pedig Dopeman, a nagyszájú rapper életét követik a kamerák.

    Megszületett a megállapodás, Dopeman – talán Győzike példáján felbuzdulva – beleegyezett, hogy kamerák kövessék minden lépését. Autójában, lakásában, a hangstúdióban, egyszóval mindenütt vele lesz majd a tévéstáb, hogy megörökítse a rapper életének érdekes mozzanatait.

    – Én nem mutatványokat adok elő, mint Ganxsta Zoleeék, én a frankó életemet mutatom meg a nézőknek – meséli Dopeman. –

    Egy másfél évvel ezelőtt megszületett álom vált valóra ezzel a megállapodással, hiszen már akkor beadtam a műsor tervezetét – fejtegeti Dope.

    – Nem lesz tabu, a nézők láthatják majd a családomat, a szeretteimet, a haverjaim életét, és természetesen az enyémet is, ami, higgyék el, nem egyszerű koreográfia szerint zajlik – fejtegeti Laci. – Azt megígérhetem, hogy őszinte leszek, és ez bőven elég lesz ahhoz, hogy felkavarjam az állóvizet – fejezte be nyilatkozatát Dopeman.

    Győzike, az első számú realitysztár, rengeteg tapasztalatot szerzett a valóságshow műfajáról. Szerinte Dopeman nem tudja, milyen nagy fába vágta a fejszéjét.

    – Szeretem Dopemant, a legjobbakat kívánom neki a műsorhoz – kezdi udvariasan Győzike. – De óva intem attól, hogy könnyelmű legyen, hiszen egy ilyen típusú műsorba bele is lehet dögleni. Készüljön fel, mert bár hirtelen számos barátra tesz szert, emellett tengernyi ellensége várja majd, hogy hibázzon, és akkor nem ismernek majd kíméletet.

  • zaki
    #922
    lesz olyanis?
  • Gabe18
    #921
    Beköltöztetném ezeket egy 2 szobás panelba,aztán ott kialakithatnák a stilusukat,meg szörmébe a plazma tv-t...
  • winnie
    #920
    vajon a győző mellett a dopeman és a ganxta-féle reality-t is mindenki nézni fogja innen?
  • Aramir
    #919
    Ha kezembe kerül egy blikk, az első dolgom megnézni a csöcsös csajokat benne, aztán már dobom is félre :D
  • qper
    #918
    Namost azért nem eszik olyan forrón a kását. Ez tudatos manipuláció. Hétfő van, Győzike nagy napja, ugyanis ekkor megy a műsora. Mivel lehetne jobban beharangozni, mint egy szaftos pletyóval? Így szereznek még plusz sokszor tízezer nézőt, illetve a Blikk is nagyot kaszál vele, mert a sok alulexpoált ember képes ezért a cikkért megvenni egy újságot.


    A kutyának semmi baja nem volt, hidd el.
  • qper
    #917
    A hócipőm televan már ezzel a kirakatromával és a purdéjával.

    Elegem van belőlük. Közel van az pont, amikor megveszem életem első motoros Stihl fűrészét, és lemegyek Salgótarjánba rendetrakni...
  • akyyy
    #916
  • akyyy
    #915
  • Rafaelo
    #914
    győzit kellet volna
  • Gabe18
    #913
    Ma láttam a Blikk cimlapján hogy megmérgezték a kutyáját (ha igaz,azoknál ki tudja).Szegény állat csak egy bűne volt,a gazdája...
    Mondjuk a Győzike utálatot nem szegény kutyán kellett volna kitőlteni szerintem.
  • criminal law
    #912
    Nem azért dönt nézettségi rekordot, mert az emberek olyan nagyon kiváncsiak rá, egyszerűen csak, mint ahogy itt előttem már emlitették, poén egy ilyen primitiv állatot röhögni. Ennyi a műsor lényege.


  • attilka28
    #911
    Győzike mehet a pics.ba

    Eleinte megvoltam vele,de mióta elindult a sorozat nem igazán komálom
  • Béla bácsi
    #910
    Te meg tanulj meg helyesírni így első körben. Másik: nem az bosszant az egészben hogy adják, még csak nem is az a legbosszantóbb, hogy nézik. Ez idáig csak szomorú. Eléggé lehangoló, hogy egy senki jöttment balf@sz marhaságain ennyire csüngenek az emberek, más senki jöttment balf@szok pedig luxuskocsikat vesznek az így az ölükbe hulló pénzből. Engem az bosszant csupán, hogy szinte ki se tehetem a lábam a lakásból anélkül hogy valahol meg ne jelenjen. Én a seggemet sem törölném abba a wc papírba, amelyen ennek a pofája van.
  • Rafaelo
    #909
    másfelől viszont kilehet nyiltan nevetni egy cigány tahót és ez poén :)
  • berger987
    #908
    Ez a Győzike egy nagyon mákos fickó. Énekes, de nem tud énekelni, milliomos, de holtbuta. Az életet mentő 6-10 évet végigtanuló orvosok szakadt papucsát, pedig csak egy ragtapasz tartja össze. Ebből a „műsorból” csak annyit lehet megtudni, hogy mennyire elzüllött ez a világ.
  • filamester
    #907
    Érdekes nézettségi rekordot dönt minden Hétfőn!
    Ha nem tetszik akkor ne nézdd!
  • Béla bácsi
    #906
    Ekkora hulladékot nem hordott az rtl a hátán.
  • Phat Smoker
    #905
    kettőt és könnyebbet! :)
    érdeklődj az RTL-nél!
  • filamester
    #904
    mi a baj?
  • criminal law
    #903
    Heh, jaja.

  • trident
    #902
    Nem hiszem el, szerintem nem tud írni.
  • jointeer
    #901
  • filamester
    #900
    mert az első dvd megvan dedikálva is van.
  • filamester
    #899
    esetleg nem tudod hogy mikor?
  • Phat Smoker
    #898
    10000%
  • filamester
    #897
    nem tudja valaki hogy ki fog-e jönni a Győzike 5,6,7,8 dvd?
    Mert nagyon jó lenne!
  • Rafaelo
    #896
    :DDD jah
  • Phat Smoker
    #895
    aztán meg köpte be sorban a környéken szabálytalankodó autósokat!
    (dögöljön a szomszéd tehene!)
  • criminal law
    #894
    Az a rendőrös rész nagyon jo volt. mivel nem okozott balesetet, nem akart birságot sem fizetni. Cseles.