1799
  • tigeroo
    #1013
    ok, utána csinálom..először is , ismételjük át mégegyszer, elméletben: cigánynak születek, majd kijárom a nyolc általánost valahogy..addig reménykedek hogy apám meggazdaxik..hmm szeretek énekelni, asszem énekes leszek..mondjuk mulatóslemezt adok ki..mulatáshoz értek. Áhh oké, szólok apunak hogy intézkedjen az ügyemben..Szerintem Lajcsinak kellene szólni, hadd léphessek fel néha-néha..
    Vááá de klafa, mostmár szeretnek az emberek, az albumunk is platina lett...valami RTL is szerződést kötött velem , mivel híres lettem, nemtom miről de az a lényeg hogy sok pénzt kapok!!! Muhaha, na ezt csinálja utánam valaki!
  • Rafaelo
    #1012
    azé me joat röhögünk ezen azé :D
  • TITA 2004
    #1011
    Váhh mit vesződök itt?? Ha annyira utáljátok, mégis mié nézitek? Mert nézitek és olvassátok ezek szerint, ha ennyi rosszat tudtok mondani róla, és a családjárol, vagy a műsoráról. Sok képmutató alak, nem vagytok nagy arcok, hiába veritek a nyálatok. Csináljátok utána, és akko lessz mit ocsmányolni rólatok is a következő generációnak. The end
  • TITA 2004
    #1010
    Rossz infó, ő alapította meg a Romanticot !!!
  • tigeroo
    #1009
    hogy szerethetnénk egy olyan embert aki még soha életébe nem dolgozott?? kijárta a nyolc általánost, aztán pár év "lődörgés" után bevették a romanticba..a pénz meg azóta is magától jön
  • TITA 2004
    #1008
    Ja jó // #978 anyya // ez mien szó??? //#986 aszámát// meg külön kell írni ....
  • akyyy
    #1007
    hát naná bele is rug, ha bekapcsolja a tv-t és ezt látja! GYŐZIKÉT
  • akyyy
    #1006
    jól van na! amúgy meg a muszáj az pontos j!

  • TITA 2004
    #1005
    Ha igaz mindig amit írnak, akko má Leonardo Dicapprio nem is fiú hanem lány. Eggyébbként senki se tudja mien lessz a gyereke, van olyan aki bele is rug az emberbe, pedig nem cigány, és inteligens családbol származik. Na jo nem folytatom ezt nincs semmi érteléme, elmentem
  • Rafaelo
    #1004
    [baba]
  • TITA 2004
    #1003
    Igen nem muszály szeretni Gyözit, de igy leocsmányítani, csak hogy egymás elött legyen mivel nagyembernek lenni, ez má nem az emberi érzések kimutatása, hanem csak a baba agy mutogatása. Na
  • Rafaelo
    #1002
    ja és pont pár napja irták hogy a virág leköpött egy öreg nénit amikor oda ment hozzá erről ennyit
  • Rafaelo
    #1001
    vagy csak egy mocskosul őszinte vélemény
  • TITA 2004
    #1000
    Még annyitt, hogy gyerekről ilyeneket írni, saját jellemetek bemutatása.
  • Rafaelo
    #999
    nézd más dolog a cigányokat nemszeretni és más a győzikét ha ezt valaki nemérti meg az szomoru dolog ennyi
  • TITA 2004
    #998
    Hát ha engem a alagsorba akarnának elszálásolni, én az igazgató pofáját is beverném. De ne fáradjatok az irással, mert ide nem jövök ebbe a lebujba, má montam a véleményem, nem ismétlem magam.
  • Rafaelo
    #997
    azt láttad amikor leköpte a recepcios csajt ?? vagy amikor nyiltan kurvanyázott
    külföldön??? he
  • TITA 2004
    #996
    Amúgy véletlen néztem meg ezt a topicot,de utoljára. Felháborító hogy lehet emberekről ilyen ocsmányságokat irni, pláne a kislányról? Na és a kutya, dög? és neked aki ezt irtad mid van, bolhád tetved mint háziállat? Nem azé mert cigány párti lennék, de akik ezeket a ocska, lealacsonyító véleményeket irják, nézzenek körül a házuk táján. Lehet söpredékebb, tetvesebb és ocsmányabb mindene, és mindenkije mint Győzikének, mert ha nem így lenne akkor tudna moderálva irni másokról. Győzi egy bohém emberke, és mégis érdekes, sokat lehet nevetni rajta, de nem ilyen gusztustalanul lealázni, mint ti teszitek. Bea meg felveszi a versenyt bármeik vakolat takart fehér pláza cicával, akik a diszkókba rázzák a keshedt seggüket, és szereken + alkoholon élnek, és a sok pasi odavan értük. Bea legalább NŐ izig vérig. Lehet azé vagytok rosszmájuak mert irígyek vagytok rá. Elkéne nektek is, mert lehet a ti nőitek a közelibe se lehetnek ezek szerint. Az eggyüttes meg mégis több százezer lemezt ad el, mert szeretik őket az emberek, így Győzikéstől. A spagettit meg a bolognai reklámba is, a kiscsaj kézzel eszi, mint sok más kis gyerek. De te lehet kanálal etted. Hánynom kell hogy ilyen emberek is léteznek, akik a maguk mocskát mással takarják, és csak ocsmányolni tudnak. " virágból is köpködös cigány kurva lessz [köp eggyet]" ez má primitiv ember aki ezt irta egy gyerekről. Én mondom köpök sőt hányok erre a topicra, és az ilyen buta agyu bunkókra mint ti vagytok. menjetek a parasztfalvi disznó tanyára, ezekkel a szövegekkel, irígy segfejek. Tanuljatok kis tiszteletet az iránt, aki tesz is azé, hogy az ilyen baromarcuak tudjanak kit és mit kritizálni,egymás elött, és ezzel nagyképüsködni, de nem emberi módon.Lehet utálni és szeretni valakit, de ezt amit ma itt néhány üzibe elolvastam, ez má undor. Megnézném ti mit tudtok, a silány agyhalott mivoltu lealázáson kívűl??? Ez a topic [img]http://www.my-smileys.de/smileys2/10_2_6[1].gif[/img] ennyi a véleményem...
  • STREEX
    #995
    Ma reggel megvettem a blikket.Azt írták hogy ma este lesz a leghisztisebb, leghangosabb, legnagyobb veszekedésekkel teli rész.Mondjuk én még egy részét se láttam.Valszeg ezt se fogom megnézni.
  • TITA 2004
    #994
    szia, a győzike zene a "Romantic-kelet fényei" lemezen a vándorcirkusz hazatér c. szám, és bármeik dc hubon letöltheted.
  • nikácska
    #993
    én személyszerint utálom Győzikét!!!!!!!
    olyan sokra tartja magát, aztán.....
    hát ja, nagyon beképzelt!!!!!!!!!
  • datango
    #992
    győzike zenéjét mikor bejön a felirata az intró zenét honnan lehet letőteni?
  • Sickness
    #991
    gondolom nem azt filmezték hogy a festők mien ügyesen dolgoznak.
  • tigeroo
    #990
    aha, ellopták a dögöt, de egy RTL-es kameraman sem látta..:l
  • Sickness
    #989
    nembaj, ő csak 1 kutya.
  • akyyy
    #988
    ahhhhhh en márrrrrrrrrrrr így tuti hogy ők találták ezt is ki!!:C hogy lehet valaki ekkora egy tahó f*sz!!
  • Aspyrin
    #987
    Buksi előkerült és testőrők vigyáznak majd rá
  • akyyy
    #986
    írd be aszámát, thx!
  • Tarajos Sül
    #985
    nem értem a célzást!!!
  • akyyy
    #984
    :DDDDDDD
  • Rafaelo
    #983
    :DDDD
  • Prof William
    #982
    Nenézzzé' teeeeee! Megeszem a szemedet teeee!
  • DJ Bee18
    #981
    na a haver haverja, akit én nem ismerek, mi??
  • Tarajos Sül
    #980
    Elvileg eggyik haveromnak megvan a Gyözike teloszáma,ö is máshonnan szerbálta

    Felhivom majd!

    Kell vkinek ha tényleg ö az?
  • DJ Bee18
    #979
    ,,Ezzel kapcsolatban is érték atrocitások a családot. Több gazdag roma család is felkereste Gáspárékat azzal, hogy adják nekik Virágot, és örökre nyugodt gazdag életet biztosítanak neki, ha fiuk neje lesz."

    Mi ez b*zmeg? Középkor??? És még ezek biztosítanak gazdag életet
  • akyyy
    #978
    inkább játszanak a kisiskolások dragonbólosdit, meg ilyeneket, mint pl győzikét! miért? mert a előbbiben nincs semi, mert játszhatnak szupernemeset meg még egy rakás képregény van (aHarry Potterről nem is beszélve!)De anyya is és apa is _győzikét nézi, ezért agyerek is, látja hogy nem kell tanulnia, és tök jól fog élni!
  • DJ Bee18
    #977
    egy tehetségtelen balfék, nem tudom hogy a túróba bírta ki a két csaj a zenekarban, hogy nem zavarták el. Nem ért semmihez, a középkorban éhen halt volna. Mellesleg semmi dolga, csak otthon kínlódik. Még cigánynak is rossz :DD, hát tolmácsolni kellett neki a cigány szöveget. Csak ezzel az a gond, hogy ugye sok gyerek mindig azt hallja, hogy tanulni, tanulni, erre mit lát a tévében?? Hogy egy tanulatlan, tehetségtelen, lusta disznó milyen jól él. Felteszi magának a kérdést, minek tanulni?? Ez ellen tiltakozzon a sok nagycsaládos, ne a pénztárnál kirakott csoki miatt. Csak azért nem tiltakoznak, mert ők is biztos élvezik a műsort.
  • tigeroo
    #976
    DE HOZZÁM TÜRELEM KELL !!MERT USZNI CSAK 1HELYBE TUDOK
  • tigeroo
    #975
    u r from salgótarján?:p
  • Vegas
    #974
    Én most láttam Bejaasszonyt,hozta a kislányát oviba.Elaludtak :C