1799
  • Voltan
    #1053
    "akiknek se gyerek se kutya nem számít"
    Ezt nem értem...
  • TITA 2004
    #1052
    Néhány hozzászólás a 0-ás IQ bajnokoktól, akiknek se gyerek se kutya nem számít, "csak mert Győzié" Na és ezek a jövő emberei?? Szánalmas !!!


    "nagyobbik már lassan szétfolyik a padlón.."


    virágból is köpködös cigány kurva lessz [köp eggyet]


    ez egy hulladék, söpredék, alja famílía
    b***asz, nem fér a bőrébe...
    egyszerűen csak cigányok...


    Közel van az pont, amikor megveszem életem első motoros Stihl fűrészét, és lemegyek Salgótarjánba rendetrakni ///huhh Arnold lánykorába//


    Ekkora hulladékot nem hordott az rtl a hátán.


    #964 ez az arc bameg


    hogy negatív kritika is legyen a médiacigányról :]


    aha, ellopták a dögöt,


    egy cigány paraszt (megugy az egész családja)


    Ezzel van tele ez a topic. Tudom nem kell ide jönni, megnyugtatok mindenkit, ma voltam itt utoljára, nincs kedvem rasszista, gyalázkodó irígy, gyerekeket se tisztelő banda közé járni, tisztelet a kivételnek "ha van olyan itt"....
  • reanimator
    #1051
    Győzike most a csúcson van.De nemsokára lesz ő a lejtőn és akkor senki nem fog segíteni neki.Bármilyen igazságtalan is az élet mégis van valami rendező elv ami alapján végül mindenki oda kerül ahova való.Láttunk már sok nagy embert mennyből-pokolba hullva,és nem emlékszik már rájuk senki.Vele is így lesz erre mérget vehet minden rajongója.Lesz Ő még hontalan,elvált,alkoholista.És az emberek sok sok év múlva ha ezt hallják,hogy "Győzike!" ,akkor majd beugrik nekik:"-Ja igen volt egy ilyen idióta régen.Az ország bohóca volt.Tényleg mi lett vele?Él még?"
    Szóval fontosak az emlékek,csak nem mindegy ,hogyan emlékeznek az emberre.That's the point!
  • Voltan
    #1050
    Már ne is haragudj, de mit lehet becsülni, pláne tisztelni a Győzikében? Azt, hogy az apja lapátolja a segge alá a pénzt? Azt, hogy a műveltsége, gyakorlati, és logikai tudása a nullával egyenlő? Azt, hogy semmi énekhangja, ritmusérzéke és zenei tehetsége nincs, mégis zenésznek tartja magát? Azt, hogy halvány fingja sincs a gyereknevelésről, és hogy a kisebbik kölke három évesen kb. olyan szinten van, mintha eddig farkasok nevelték volna?
  • Istencsászár
    #1049
    nekem elég annyi letettem az angol nyelvizsgát no ebben is győzike felett vagyok már mer neki olyan nincs.. azmeg hogy a családja maga a maffia ( faterja ) nomeg a kis öcsike a legujabb mericéjvel. Engem nemérdekel deakkor ne mutogassa magát a tvbe hogy ilyen meg olyan góré húzza meg magát vagy ne tegyen ugy mint egy idióta akinek iq szinjte 0.. Sajnállak mi ilyen kis szarok vagyunk.. Pl én főiskolára járok hadlegyen győzikével szemben véleményem ( ami nem alaptalan )... Aki nem a valóságshowkon él ( big brother meg való világ és ugyhiányzik neki mint a drog vagy a pia ha 1 napig lemarad róla ) annak ez a véleménye erről az emberről akinek meg az a magaslatos iqval rendelkező műsorok a kedvencei azoknak meg az..
  • TITA 2004
    #1048
    WOW de azé lenné a helyébe?? általatok mondott semmié, ilyen helyzetbe?? //Te komolyan ennyire sikeres embernek tartod őt????// hmm nem montam sikeres, de mégis duskál a money-ba. Rád mié fognak emlékezni ?? Ti a semmié mit kaptok? 31 évessen ti mit mutattok majd fel? a nagyképü legyalázó viselkedéseiteket?? Nem lehet mindenki perfekt 5 nyelvet beszélő egyetemet végzett bank igazgató. Kell egy Győzi is, akit lehet gyalázni, ha nem ő lenne lenne más, találtok mindig erre alanyt. A ti korosztályotok, csak ezt tudja sajna. Más megvitatni valamit, és más gyalázni, és lemondani mindennek még a gyerekeket is. Hol a tisztelet tanusítás tőletek, amit ti vártok el mástól?? Akkor ti külömbnek érzitek magatokat? Amiket irtatok ebbe a topicba? Olvassátok el, én elszörnyedtem. Akik messze távol vannak az inteligenciátol azok magukra ismernek benne, és azé lázadnak ennyit. De végül is van aki az egyetemi végzettségével is az FKF RT díszes tagja. Ezt a topicot meg javaslom nevezétek át: Gyalázd Győzikét és családját topicnak. Te meg küldd magadat jobb helyre, hátha te is szórhatod ott a pénzt, csak azt má senki se látja.
  • DJ Bee18
    #1047
    Szerintem azért megy még a műsornak, mert hétfőn másutt nincs semmi, sokan kapcsolgatnak, és néha ráakadnak. Na meg persze azért, mert néhányan rajonganak érte, meg megvédik, sőt nagy karriert futott be pfffffff. Attól mászok falra, amikor ezt látom, mi a családdal minden este megnézzük.
  • Istencsászár
    #1046
    lényeg hogy győzikének bejött:D lamborgini, merci, villa :D örüljünk neki és mutogassuk köv műsórban mitvesz egy luxushajót? (lehet már azisvan neki) de ugy komolyan kit érdekel ez az ember? semmit nemcsinál ezért csak kapja a pénzt mer szerepel 1 órát hetente 1 szarba amibe kikáromkodja magát vesz 40 millás kocsikat, mutogatja a házát hogy mekkora felujítások vannak.. amikor agyilag csak egy cigány paraszt (megugy az egész családja)
  • DJ Bee18
    #1045
    Miért akarnám utána csinálni??????? 8 általános, Lajcsi, Big Brother, Győzike. VÁÁÁOOHHH!! Micsoda karrier, az utódok is rám emlékeznek majd. Te komolyan ennyire sikeres embernek tartod őt????
    Inkább írkálj az SMS falra a reggeli műsorban, oda való vagy.
  • DJ Bee18
    #1044
    Lehet azé vagytok rosszmájuak mert irígyek vagytok rá.

    Isten őrizz. Tudod rengeteg embernek többet ér a műveltség, meg tudás, sőt a munka, amit ő maga elvégez, mint Győzike összes pénze, izléstelen háza, autói. Nem kellene magadból kiindulni. Mellesleg mi a bohém abban, hogy Angliában ész nélkül káromkodik valaki???
    Na meg Bea az igazi NŐ idézete bele a kamerába: (Real Madrid meccs előtti bemelegítés, és minndenáron Beckhamet akarták látni). ,,Nézd má bazmeg, az a köcsög direkt a túloldalt fut" NO COMMENT (lehet volt több is, de csak néha csípek el részleteket a műsorból
  • DJ Bee18
    #1043
    az meg a másik, hogy rengeteg ember 10-15 millás lakásra veszi a lakáshitelt, és évekig törleszti. Ez meg elmegy, és 30 milla egy kocsira, egyből fizet, és kész. És nem ez a borzasztó, hanem az, hogy amúgy meg mindennap otthon rohad, és ordibál. Nem sajnálom én attól, aki megdolgozik érte.
  • SpecTator
    #1042
    győzike
  • kirkri
    #1041
    Már normálisan írni se tudok.
  • kirkri
    #1040
    Hát ha megvette, akkor miért hirdeti még mindig: Lambo például itt, de a haznaltauto.hu-n is. Ez vetítés Meg aztán gondosan kitakarták a próba rendszámot is.
  • akyyy
    #1039
    vett PEsten egy butikot és Zsuzsanéniset akart játszani
  • akyyy
    #1038
    mert azt már bejaasszony elköltötte
  • Istencsászár
    #1037
    40 millát kap az rtltől ezért a szemétért mérne lenne rá pénze?......
  • sweech
    #1036
    hát beszarok vaz úgy rohant utána a sok baromarcú ember mintha brad pitt lett volna
  • Szabi84
    #1035
    Jáájjjj nehogy már elhiggyétek, hogy övé a kocsi?!?!?!?!?!?!? Hol éltek????
  • I.C.ram
    #1034
    Nagyon rosszul gondolod :P Ez nem amerika. Egyszerű show elem ez.
  • Gabe18
    #1033
    "Gondolod, hogy van ennek a baromnak 40-50 millája egy ilyen autóra?? "

    Sajnos gondolom...
  • I.C.ram
    #1032
    Azt nem értem ,hogy hogyan bírják a szomszédok ezt a visongást?
  • Gabe18
    #1031
    Hát valami vadállatot vihettek volna nekik még hogy teljes legyen a riadalom.Óriáskigyót,vaddisznót,alien királynőt,vagy mit tudom én...
  • I.C.ram
    #1030
    Nem ő vette meg.... Gondolod, hogy van ennek a baromnak 40-50 millája egy ilyen autóra?? Show kedvéért bérelték, és úgy tettek, mintha megvenné.
  • Davidus
    #1029
    ez az első rész amit látok... faszé nem néztem eddig?:DDD
  • Davidus
    #1028
    baz de buták
  • Istencsászár
    #1027
    hát ezaz... azt 1 szál nadrágokat osztogatja a nagy jótékony..
  • Gabe18
    #1026
    Az a szánalmas hogy egy egész életében dolgozó ember ilyen kocsit csak fényképen lát (meg a Győzikénél),ez meg elmegy azt röhögve megveszi.
  • Istencsászár
    #1025
    házújítás, uj sprortkocsi nagyon megy a szekér valakinek.. szánalmas
  • Davidus
    #1024
    lássán má lássán! :D
  • akyyy
    #1023
    már megint öv nélkül vezetnek
  • akyyy
    #1022
    még mindig jobb mint Győzike!
  • akyyy
    #1021
  • Szabi84
    #1020
    magammal beszélgetek
  • Szabi84
    #1019
    vazze elnyomtam nem neked szól!!! Bocsesz
  • Szabi84
    #1018
    "Arról nem is beszélek hogy az rtl mennyi galádságot csinál a show nézetsége miatt "lásd Angéla dolog""-----nehogymár sajnáld őket bazmeg.Nem kell mindent elhinni amit a TV-ben látsz!!!
  • akyyy
    #1017
    én is:D
  • aeris
    #1016
    :DD

    basszus lemaradtam, asszem ma megnézem
  • TITA 2004
    #1015
    Nem hiszem olyat meglehetne sérteni, aki ilyen gusztustalan dolgokat irt, mint akik tudják is hogy róluk van szó. Nem térek ki azokra akikre berágtam.főleg az durva amit a gyerekekről irtak, főleg Virágról aki semmiről se tehet. Arról nem is beszélek hogy az rtl mennyi galádságot csinál a show nézetsége miatt "lásd Angéla dolog" Egyébbként akinek nem inge az nem is veszi magára, sőt ha olvastad, akko látod segitettem is #994 De nem leszek itt mindennapos vendég, mert nem szeretem a sárba tipró dumákat, bár nem vok Győzi rajongó, ha valaki elfogultnak hinne. Láttam má róla szóló forumokat, de ez má tulzás amit itt olvastam. Hihetetlenül meggondolatlan durva és gusztustalan.
  • Aspyrin
    #1014
    Nem gond, hogy berágtál, de azért ne vidd túlzásba mert a végén megsértesz olyat is akit nem kellene ;-)