1799
  • Tobacco
    #1301
    Tévedsz. Akkor nem csinálna az rtl ingyen képzést szigorúan csak romáknak riporter és egyéb tévés munkára, mert csak romákat akar majd alkalmazni. Azt is mondták, hogy minden roma, aki elvégezte a tanfolyamukat, az mind kap állást az rtl-nél. Még egy két év, és az rtl-en csak roma bemondónő lesz, roma időjós, és minden. Csak romákat fogunk látni, senki fehérembert nem. És ez nem kamu, mert az rtl maga mondta, saját műsorba, csak nem tom hol, kb 2-3 hete. És bemutattak pár romát, pl, aki bemondó lesz majd, az szinte egy szót sem tud kinyögni magyarul (bár máshogy se, mert még beszédhibás is ráadásul) és olyan fekete és ronda a nő, hogy az már fáj.

    /// Lehet, hogy titokban már Győzike az rtl vezérigazgatója, csak még senki nem gondolt rá és ezért nem járt utána???? ///

    Nem tudom, hogy lehet kisbetűket használni, mert ez itt nagyon off(bocs érte):
    Amúgy egy nagyon hasonló szöveget már hallottam, anno 10 éve egykori roma szomszéd családtól, mint ami abban a belinkelt levélben van! És azt nekem mondta az a roma család. És mondott sokmindent még, csak nem érdekelt, mert azt hittem csak fel akar vágni, nem vettem komolyan. De volt szó valami titkos saját közösségükön belüli magyarországi miniszterelnökről, aki az ő unokatestvérük és ő irányítja a romákat az országban, úgy mint minket a mi miniszterelnökünk, és náluk is vannak választások, miniszterek, meg minden ami nálunk. Csak nem mondják fehérembernek "parasztnak" (ahogy ők hívnak minket fehéreket), nehogy leállítsák őket.Meg sok hasonló zagyvaságot. Nekem állításuk szerint azért mondták, mert "szeretnek" mert,hogy én segítettem nekik levelet írni és olvasni(amit ma már bánok nagyon és szégyenlek), és "bennem bíznak, ezért mondták el".
  • Rafaelo
    #1300
    mondjuk a köpködös részét nem játszották le nemvolt bátorságuk hozzá
  • tweety
    #1299
    Hát Győzit ennél jobban má talán nem is lehet lejáratni, hazugság hazugság hátán. Egyszer 45 millát kapott a 2 sorozatért aztán kiderült csak 25, aztán saját pénzből utazgatott majd kiderült az rtl fizette, Bea 45 milláé vett butikot de csak bérelni akar, áhh csupa ellentmondásA romákat má ennél jobban nem lehet megutáltatni, mint amennyire utálják. /Szerintem/
  • akyyy
    #1298
    Hol van neten ez akocsi ahol meg lehetne venni?:S
    megveszem:DDDDDDDd
  • Rafaelo
    #1297
    ja de az rtl szerintem direkt azért csinálja a showt hogy a győzikét lejárassa
    tehát végülis nem az a célja hogy megszerettesék a cigányokat hanem éppen hogy
    ne szerintem
  • tweety
    #1296
    Valószinü, de miért ne adják be az embereknek, hogy megvette, aztán mié kellett egy szöveg hogy eladja? Má senki se tudja mi az ábra.. Wááá én má ki vagyok akadva, eddig is de a tobacco #1281 linkje?? komolyan ápolónő létemre nyugtatót vettem be, és sajna anyám a szabolcs utcába lakik és télleg annyiszor +verik a romák hogy csak na, télleg lassan az övék az ország, amikor má egy ilyen tudatlan, aki még beszélni se tud rendessen a Vágó műsorba azt ordítozta ő libiába volt katona és ő vitte a zászlót, akkor má jóra nem számithatunk. A média meg mindennap ránk erőlteti valamivel, hol lambot vesz, hol zebrát vesz,hogy mért nem tudott megfulladni a vadvízi evezésen??
  • Rafaelo
    #1295
    azé aggodot a győzike amikor bea vezette nehogy megsérüljön mert csak bérli :O
  • tweety
    #1294
    az első sorok má télleg őrület, "a budapesti használtautó-kereskedésben, ahová állítólag azért került, mert Bea asszonynak nem tetszett" jaj nem én felkötöm magam, há kik ezek?? Sose lehetett hallani se róluk, és a sok buta ember az égig növelte az önbizalmukat, ilyen senkiknek akik a döglött elásott állatokat zabálták valaha. Most meg nem tettszik neki??? ami sose volt az övéké?? áhh má nem is tudom
  • tweety
    #1293
    ezt olvassátok el én má az őrület határán vok. Mikor verik má péppé ezt a senkiházi tudatlan, polgárpukkasztó, jöttment, csípőficamos, nagyképü, magyarúl beszélni képtelen,disznópásztor, teknősbékát??? Ha annyira van isten akkor felcsavarja má a fára valameik kamu kocsijával
  • tweety
    #1292
    Sajnos így is lessz attól félek, mivel szaporák mint a patkányok Mi lessz veled Magyarország???
  • Rafaelo
    #1291
    jaaaaaa :DDDDDD
  • criminal law
    #1290
    lehet meg akarják venni a zebrát és azért.


  • Rafaelo
    #1289
    minek az nektek ? :OOOOO

    csak nem betyárkodni ?
  • akyyy
    #1288
    nekem is kéne a száma!
  • Rafaelo
    #1287
    minek az néked ifju padavan? :O
  • lasho shavo
    #1286
    hali sziasztok fórumozók kinek van meg gyözike telefonszáma?
    aki tudja az értesitsen [email protected]
    köszike
  • donoki
    #1285
    Lol!
    Ez eléggé gygyi!:)
  • Sickness
    #1284
    de jóhogy többen lesznek,mivel egy családba van minimum 6 gyerek.Mert ugye kell a családipótlék.
  • criminal law
    #1283

    Ki lehetett az a nemnormális aki ezt megírta??

  • Sickness
    #1282
    Felőlem lehetnek romák csak ne Magyarországon!
    Keressenek valami lakatlan szigetet és huzzanak a picsába!! :C
  • Tobacco
    #1281
    ma kaptam e-mailben ezt a linket.

    bár,nem tudom mennyire tartozik ide, csak úgy gondoltam, érdekes.valamennyire azért mégis ide is tartozik.
  • donoki
    #1280
    bb
    Jó a kép:)
    Jah leeht hogy Gáspár laciká(jé)
  • SASboy
    #1279
  • tweety
    #1278
    ez is igaz. Na mentem LOST-ot nézni, má tele a fejem ezzel a paprika jancsi ja dinka mandinkával :)) byezz all
  • Voltan
    #1277
    Mondjuk eleve, ha valaki 40 millás autót vesz, az nem szokott alkudni. Az nem a bagdadi piac...
  • tweety
    #1276
    hi, még nem tudjátok az egész bulvár attól hangos hogy kamu az autovétel, én is tettem be egy linket #1223 külömben is 40 milkás autoból nem 130 ezret alkuszik aki megveszi. Má külömben is zebrát vett 600.000 ft-ért tanzániába "Ez tettszik" a dinka mandinka
  • akyyy
    #1275
    téynleg, ez agáspár laci klippje, már láttam is!
  • Aspyrin
    #1274
    Napok óta megy a téma Győzike új autójáról. Erre ma olvasom valamelyik bulvárban, hogy xy zenészeknek (vmi roma rapperek asszem)késett a negyvenmillás verda a videoklippjükhöz, érdekes módon pont egy ugyanolyan, mint amit Győzike tudhat magáénak
  • donoki
    #1273
    Jujj...
    Amióta voltam 103 üzenet jöttt....
    Inkább nem olvasom el...
    váááááááá
  • trident
    #1272
    Általában magasan tennék erre a dinka madinkára, mert ha minden ostoba jószág érdekelne, már kihullott volna az agyam és Xanaxot reggeliznék....

    Engem az dühít, hogy kényszeresen tolják állandóan a kereskedelmi csatornák.

    Szerintem elmehetne dolgozni győzike. Jó messzi.
  • Rafaelo
    #1271
    dinka mandinka. :DDDDDDDDDDDD
  • criminal law
    #1270
    jaja, ez igaz

  • Neat
    #1269
    Hát fiatalok ez nem a Jimmy hibája, ez a családja szinvonalát jellemzi "ha van nekik ilyen" Nem Jimmy akarta ezt a dij ceremóniát, hisz a halálát se tervezte. De biztos nem vette vólna egy kalap.... se Győzit. Ő énekes volt és nem dinka mandinka.
  • criminal law
    #1268
    Ez kb a jimi dij szinvonalát mutatja.

  • criminal law
    #1267
    Igy van, és a bőre az uj ágytakaró lesz, mert zebracsíkos (ritka izléstelen) szőnyeg már van.

  • Rafaelo
    #1266
    zámbó jimi szebb volt mint győzike szóval jár neki a dij
  • tweety
    #1265
    Na ittjelölték itt meg má megiskapta wáááá télleg léptem majd jövök idegeskedni, addig is mit szoltok ezekhez a dolgokhoz este megnézem. pá all
  • tweety
    #1264
    Az a kép Győziről nem csodálom sírtak a malacok az éhségtől bizti megette a kajájukat a zabálógép
  • tweety
    #1263
    Na reggel úgy volt haza hozza most meg "a zebrára értettem"
  • tweety
    #1262
    Gondoltam munka elött benézek mégGyőző brutál bolond, még a Beának is több esze van. Ilyet nyilatkozott telóba a riporternek:
    "Most sincs itt, válunk, beadta a válókeresetet!" - mondja Győzike, ám a háttérben jól hallani Bea asszony hangját.
    "Győzi" - mondom. - "Ne szívasd a sajtót, mert aztán megint sírás lesz a vége!" "A Bea lelépett. A Kylie Minogue pasijával lépett le!" - mondja, így legalább meggyőződhettem róla, hogy hazánk roma rapperének tényleg jókedve van. Vagy erősen hallucinogén fájdalomcsillapítót kap." Szerintem alapból is dili. Van két dolog amit nem értek még első : azt irták Bea 45 milkáé vette a butikot abból amit a két sorozaté kaptak, de az RTL meg azt írta összessen az elsőé 10 a másodiké 15 milkát kaptak az 25. De később kiderült csak bérelni akar butikotA második: Zámbó Marietta pár napja azt monta "Jimmy dijat csak tehetséges felfedezett kaphat" akkor ezt a tudatlan énekelni táncolni se tudó pojácát miért jelölték Bár én 20 évig laktam a VII. kerbe és marietta pont olyan volt mint Győzike, csak nőbe buta cickány k***a má azért is tudom mert akit fejbe löttek P. Józsit annak a EX cickány nejének volt a barátnője, eggyütt jártak k****dni. Ezé is szégyelte Jimmy a családját, Marietta szája olyan trágár volt mint amennyire fogatlan, "detto Győzi" bár má csináltatott valamennyi fogat Na reggel úgy volt haza hozza most meg tessékNa nem idegelem magam reppentem a melóba pá