59
  • Frank99
    #59
    mondjuk ami a discokban folyik röhejes is időnként...
  • Frank99
    #58
    ezt régóta csinálják, és nemcsak nyáron...
  • negro
    #57
    Kéne Már 1-2 Boeing Amerikának megint!!!
  • Visitor
    #56
    Ja, "és összesen 4000 amcsipénzt kellett kifizetnie, mert a 12 éves csaj esetéből nem okult."
  • Visitor
    #55
    A következő az lesz: "Egy 10 éves kislány kedvenc számát nyilvánosan és nagy hangerővel énekelte osztálytermében. Feltételezik, hogy többen magnóra vették a dalt... ezzel súlyos károkat okozott a szerzőknek..."
  • yvorl
    #54
    Ez tényleg durva, mindig is tudtuk hogy hülyék az amcsik. Na de itthon is szépen alakulgat a dolog. Az Artisjus nagybecsű szervezete például fogta magát és nyáron körbejárta a vewndéglátóipari egységeket és ahol zeneszót hallott már birságolt és/vagy perelt több ezertől több százezres nagyságrendig. Azért kíváncs lennék mi alapján osztják ezt el az előadók között, gyanítom inkább ők zsírosodnak rajta. Szóval mi is jó úton haladunk...
  • Benoke
    #53
    Ezek hülyék.
    Lelőni mindet.
  • fapapi
    #52
    Öregem :D heheheeee
    Meghalok pereljenek letojom :D
    Koporsombol meg szedjek ki a rez szogeket azt ertekesitsek.
  • JZO
    #51
    ááááááááááááááááááá!!!!!!!!! Ez már túlzás pusztuljanak meg !!!
  • RelakS
    #50
    Jah, tudnak élni, mi? 12 éves lányokat "szivatnak" (!)

    [apro] Tudom, perverz, aki mondja :P
  • pepe003
    #49
    Bepereltetem a nem létező rokonomat
    Komolyan. Ezek a Marsról jöttek?
  • Sub
    #48
    Azt próbálják meg, hogy halálom után felzargassanak engem is ilyen f@aszsággal. Visszajövök, és kaszával levágom mindet...
    Tényleg nagy bűn 700(!),azaz hétszáz empéhármat megosztani! 1 átlagos magyar júzernél van vagy 5000 a terabájtos megosztásokról a DC-n meg ne is beszéljünk :D
    meg az is csúcs, hogy 12 éves lányokat szivatnak!
  • entreri
    #47
    Megáll az eszem. Az tény, hogy szándékosan nem égetnék magukat. Gondolom ment a bocsánatkérő levél, meg a legújabb britni szirsz cédé.
  • GABOR16
    #46
    LoL
  • Frank99
    #45
    lsd. Mo-i bilincses plakátok!
    majd a Kulcsáron az lesz, apukám, akkor.



  • Frank99
    #44
    ez hihetetlen....
  • mireez
    #43
    azért az olyan vírusok jol jönnének, amik a riaa-t dosolnák, nem?
  • HUmanEmber41st
    #42
    ROHADÉK NÁCI MOCSKOK
  • Robin Hood
    #41
    Lapáttal kéne verni ezt a buzi bandát, ez azért már undorító. Kiváncsi vagyok mikor fogja felvenni a RIAA hivatalosan is a Gestapo nevet...
  • eke
    #40
    Ezen még Orwell is elámúlna!!! Hol van ehhez képest az 1984...
  • Ingy
    #39
    no ez már nekrofília
  • Sadist
    #38
    Keselyűk!

    "Szakértők emlékeztettek arra, hogy nem ez az első eset, amikor a RIAA érthetetlen, és felháborodást keltő pert indít."

    Jó dolog széllel szemben hugyozni?
  • Freddy TNT
    #37
    Tudjátok mi is "kértünk" egy FBI-s majmot, aki valahol Pesten ül és segíti a magyar RIAA-t (nem toom a nevét) Szóval szerintem nálunk is várhatóak az ilyen cirkuszok.

    De gondoljunk csak bele: ha megszünne az összes letöltés a világon, akkor hány millió dollár bukás lenne az interneten ? Mert ugye aki letölt,annak sokkal többet kell fizetnie,mint aki csak olvasgat.
    Ez a halott ügy meg egyszerűen undorító. De csak égessék magukat.(nyárson)
  • neonlight
    #36
    károkozás nem egyenlő elmaradt haszon!

    azzal hogy nem veszem meg a szaros cd-jüket, hanem letöltöm (mert amugy se venném meg boltban) nem kárt okozok nekik, hanem nem kapnak MÉG TÖBB pénzt! Ez nem ugyan az. nagyon keverik itt a fogalmakat.
  • Zsoldos
    #35
    miert terelte volna?
  • FTeR
    #34
    valszeg az egy hét kevés volt, hogy észrevegyék a papírt (néha egy hónap is kevés ilyen helyeken...). biztos nem perelik be ha feltünik nekik. de nem baj égessék csak magukat, legközelebb talán 2x is meggondolják a dolgot...

    ellenben:

    "[...]Hozzátette, hogy édesanyja ki nem állhatta a személyi számítógépeket, így nem érti, hogyan vádolhatják őt szerzői joggal védett anyagok illegális terjesztésével."

    ez hülye, ezzel gyakorlatilag saját magára (vagy a kedves unokára) terelte a gyanut...
  • Cleawer
    #33
    Shadow: én is láttam és fetrengtünk a röhögéstől,
    de sajnos a legtöbb igaz amit itt leirtak
  • Muhomak
    #32
    Valószínű jobban megéri nekik perelni mint lemezeket kiadni igy még több pénzhez juthatnak
    Rohadt ***ik
  • Jamie
    #31
    Azért történik ilyen mert egyszerre több ezer pert inditanak, amelyet könnyű megnyerni, mivel mindenki tölt le zenéket. Akár a telefonkönyvet is beperelhetnék, lehet úgyis + lenne az egyenleg. Amúgy az " Azt hiszik aki letölti, az megis venné" elvet senki sem gondolja komolyan, csak ezzel könnyű kiszámolni a nem létező veszteségüket, melyet a kisemberekre akarnak hárítani. Így tulajdonképpen el sem kell adni semmit, és mégis bevételhez lehet jutni. Zseniális nem?
  • jetpilot
    #30
    Nem csodálkozok, az amerikaiak jelentős százaléka azt se megmutatni a világtérképen hogy hol laknak.

    GABOR16 írta az okosságot, tetszett:
    "Azt hiszik aki letölti, az megis venné"
  • grebber
    #29
    Nagyon ügyesek hogy vegyék be a fa..omat!!!
  • szivar
    #28
    További jelentős (méretű) károkat a ******ba... Lehtőség szerint marékszámra. Kamatokkal együtt.
  • fifi
    #27
    Sztem az utolsó bekezdés még durvább. Egy sorozat főcímzenéjéért 2000dolcsi... Ezt hogyan számoltátok ki köcsögök??? Miből jön itt az okozott kár?
  • h4x0r
    #26
    Hölgyeim és uraim, ezzennel bizonyítást nyert az a tény, miszerint az amerikaiak hülyék, de a "jogvédő" szervezetek az átlagon is túltesznek...
  • Janek81
    #25
    Betegek
  • Mike
    #24
    ilyen alapon találomra bárki ellen pert indíthatnak, ha annak meg még spec számítógépe sincs, akkor jaj, bocs
    vagy az is lehet, hogy eladta, ugye ugye
  • palika22
    #23
    Errő egy morbid gondolat jutott az eszembe......... Azt kívánom, hogy a RIAA tagjainak a nevével ugyanaz foglalkozzon, aki a hölgy nevével utoljára foglalkozott......... Szerintem az a sírköves........
  • artschiatwork
    #22
    ahogy az írás mondja: "ezek megb***nák az anyjukat is 10 forintért". Sorry a káromkodásért.
  • efraim
    #21
    Amerika a hulyek orszaga, barki perelhet barkit barmi miatt, de ezt eddig is tudtuk...
  • atlagember
    #20
    Undoríto amit a jogvédők csinálnak. Ez a XXI. század maffiája. De még ha legalább akiadók vagy a szerzők érdekeit védenék, de nem mert csak a sajátjukat, hiszen azokat is átverik.