230
biztos van már ilyen topic, de szerintem a Corona :)
  • eLviRA
    #110
    edelweiss
  • Gabesz amd64
    #109
    szegény üvegek!
  • Forrest Gump
    #108
    Itt a király!
    http://pix.dox.hu/pix3/e1fcf7468c2cbc74754e85471c8992c6.gif
  • GregSB
    #107
    A link nem döglött, csak átmenetileg leállt a server ahonnan linkeltem. SZVSZ 1 órán belül menni fog.
  • Seaweed
    #106
    doglott link grat!

    amugy meg :
  • GregSB
    #105
    Most mindenki álljon fel, és 10 másodpercig némán gyászoljon!
  • Match
    #104
    hozzáteszem, a tuborg szerintem jó, de annyira nem kimagasló (magyarul nekem annyira nem izlik hogy azt mondjam hogy a kedvencem...számomra átlagos)
  • Match
    #103
    nem mondtam hogy szar....
    ez csak egy feltevés volt...
    a becksre mondtam hogy szar
  • Gabesz amd64
    #102
    hhmmm attól csak a wc-re jár az ember!

    Edelweiss a király sör
  • GregSB
    #101
  • Seaweed
    #100
    Ezt szoktam e en is mormogni ha emkelezem a korzikai utamra :DDD
  • Seaweed
    #99
    Az lehet! De en akkor is azt mondom hogy egy jo buzasor (Edelweiss) csakis jeghidegen citrommal a legjobb!
  • Lesszi
    #98
    a meleg, a barna meg a szüretlen söröket kivéve szinte mindegyik jöhet....de ha mindenképp választani kellene akkor valamelyik jobb minőségű forrás vízből készült pils sörre szavaznék...
  • Dzsini
    #97
    azt ugye tudjátok, hogy a citromkarika egy félreértésből vált divattá?
    mexikóban a koszos üveg száját törölgették le vele, hogy legalább egymást ne fertőzzék össze akik isszák - vagyis csak a legpukkantabb helyeken volt citrom a közelben, ehez képest európában...
  • BaLeeX
    #96
    Borostyán jön be a magyar sörök közül a legjobban, Dreher sem rossz.

    Aztán jó még a Heineken meg az Amstel. De bejön pl. a Zipfer, Pilsner, Aranyfácán is.

    Meg a Coronita citrommal. :)
  • krisztike
    #95
    Hát az hiba,hogy gesztenye sört csak ott lehet kapni...:-(
  • Seaweed
    #94
    Barmennyire is ruhhelem a hypermarketeket, de ott szokott lenni par fajta ezek kozul.
    Szerencsere egyre tobb "muintezmenyben" rajottek hogy van igeny masra is, ezert egyre tobb pubban, etteremben, kocsmaban van pl buza/gabonasor. (Edelweiss pl)
    Jo igaz gesztenye sort azt korzikan kapsz csak

    (Egyik passziom hogy ha kulfoldon jarok veszek olyan sort amit meg nem lattam/ittam...van ilyen kurriozum uvegekbol (csak uvegest!) egy szekrenysor-tetonyi :P)
  • Shadow_THH
    #93
    ááá ne csináld, összefutott a nyál a számban :D hol lehet ilyeneket kapni? :DDDD hmm gesztenye sör jó lehet
  • Seaweed
    #92
    Nos a kerdes nem is olyan egyszeru! Legalabbis nekem nem! ;)
    Ha objektiv akarok maradni, akkor tobb favorit is van:

    -Nemet: egyertelmuen a buza/gabonasorok, citromkarikaval...hmmm: Edelweiss, Oberdorfer...Nem gabona: Weiselburger, Warsteiner
    -Francia sorok kozul egyertelmuen az 1664(de Kronenbourg) a faforit, mar csak azert is mert ezt legalabb lehet itthon kapni... (Neha van Fischer! Az se rossz)
    Nagyritkan viszont orommel veszem a kezembe a keramiuveges "La Cervose Des Ancetres" sort, ami igazi kurriozum :) Masik a korzikai Pietra gesztenyesor!
    -Egyertelmu kedvenc meg az amerikai rizssor a American-Bud, a mexikoi Coronita Cerezva es a tok-kommersz Heineken!
    -Angol soroket nem igazan "kedvelem", de ha lehet valasztani akkor inkabb vilagos sor, es a : Spitfire! (ha megis barna akkor ale egyertelmuen a nedu, es Bull Dog!) Ir sort nem igazan lehet nalunk kapni. ha megis akkor a Kilkenny a favorit.
    Magyar markat nem iszok, ha "nem muszaly" (van ilyen is meccsek utan :P), es ha mar enyire kiveseztem jojjon meg a ket veglet:
    -A legdurvabb sor, szvsz az olasz 12%-os La Biere du Demon! A legroszabb szvsz a mexikoi tequila-s kukoricasor, a Desperados! (verbosszuert kialt az ize!)

  • consono
    #91
    Szerintem a Brauperle Forte a legjobb, félbarna 8%-os, isteni! Világosból meg a Carlsberg, szvsz.
  • LittleL
    #90
    Soproni Ászok

    itt a nyugati részen mindenki ezt issza,
    vagy Kaiser -t
  • Shadow_THH
    #89
    a barna szalon tényleg kimagaslóan jó, de a simától meg nekem van hányingerem :)
  • Shadow_THH
    #88
    nem vagyok benne biztos hogy jól irtam a nevét :D mert a mult alkalommal amikor szerencsém volt hozzá nem tudtam rendesen elolvasni. Citrom van a belsejében és az MTV-n is szokták reklámozni Mexico-i sör.
  • Mike
    #87
    a dán Tuborg nem szar, ezt baromi gyorsan vond vissza!
  • M.A.D.
    #86
    Kúr i óóó zum.
  • M.A.D.
    #85
    No, én nemrég ittam valami francia sört. 3 fajtát lehet itthon kapni. 0,33-as és olyan "furcsa" üvege van. A 7.5 százalékos (nem barna) az egész jó volt. És érdekes, édeskés, narancsos? ize van.
    Mondjuk, nem innám minden nap. Kuriüzum volt.
  • bobka
    #84
    san miguel.szerintem ez a legjobb
  • fifi
    #83
    űrméret nem tuti, de nem is azzal foglalkoztam... :D
  • fifi
    #82
    Volt egy farönk- bele voltak különböző méretű lyukak esztergálva a korsóknak. ha kértem egy métert akkor KB ilyen sorban kaptam őket: 2L nagylyuk, 1L kisebb lyuk, 0,5L még kisebb, 0,2-0,3L legkisebb lyuk...
    Mondanom sem kell, hogy minden külföldi záros határidőn belül asztal alatt volt...
  • Taranov
    #81
    Már pontosítottam,

    1., nem az összes közül a legjobb, hanem a vizsgáltak közül a legjobb (elég sok közül)
    2., nem a legjobb, hanem a legjobb vízből készült.

    Egyébként lehet a szakértők által legtisztábbnak/leglágyabbnak tartott vízből is szart főzni, de még nem tudjuk, hogy mi számít szarul főzésnek, mivel azt sem tudjuk, hogy mi a legjobb, mit nevezünk jól főzésnek
  • Match
    #80
    amit szeretek: budweiser, staropramen, magyarok közül a dreher classic, barnába az amstell, vagy a szalon.
    Ha kicsit fanyarabb izekre vagyom akkor holstein.

    amit utálok: (csak hogy legyen flém).
    Szerintem minden idők legszarabb söre a becks...egyszerüen hánynom kell ha rágondolok.

    jah és TARANOV: hidd el hogy a leg kiválóbb alapanyagokból készül sört is lehet szarul főzni...de akkor még mindig az a legjobb???!?!?!
  • Aspyrin
    #79
    mind1 csak lager legyen
  • Gabesz amd64
    #78
    akkor inkább coronita
  • Kou
    #77
    Tudtommal a Corona is
  • Gabesz amd64
    #76
    coronita az kukorica sör?
  • Kou
    #75
    Mi a különbség a Corona illetve a Coronita közt?
  • Shadow_THH
    #74
    mi legyen? 'De a jó az ami ingyé' van'?..
  • M.A.D.
    #73
    Ilyen hülye topic-címet! Amúgy szerintem az a legjobb, amelyik INGYEN van! :)
  • Shadow_THH
    #72
  • NeoMaN
    #71
    GILDE