327
Frank Miller sajátos hangulatú krimije
  • steweee
    #247
    azt nem értettem benne hogy a b.w.által alakított zsaru miért nem nyírta ki a másik nyomozót aki az elején hátbalőtte mielőtt öngyilkos lett? úgy lett volna logikus, vagy legalább megpróbálta volna megölni a szenátort
  • flashX
    #246
    pont a poén nem esett le :(
  • Dichter
    #245
    Áháááá, köszi :)

    Valahonnan ismerős volt a faszi, de nem fizetek mégegy mozit, hogy megnézzem mégegyszer :)

    Egyébként jó film, kicsit a Kill Billre emlékeztetett (ne kérdezzétek miért) de annál szerintem korszakokkal jobb. A kill-bill szvsz Tarantino leggyengébb filmje :(
  • Iori
    #244
    aki cigivel kínálja az josh hartnett és bérgyilkost alakít, és ugyanugy megöli a csajt(beckyt) mint az elején a piros ruhás nőcit...a vége ugyan az mint az eleje, egy-egy short story...hogy egy keretet adjon a filmnek és összefoglalja a 3 főtörténetet
  • Dichter
    #243
    Najó, valaki magyarázza el a végét. Mit keres a beköpős csajszi, abban a kórházban? És ki az a doki, aki cigivel kínálja?
  • Iori
    #242
    oops a hsz második fele kicsit durva, sry
  • Iori
    #241
    nézz má a manus fejére aki írta ezt, lassan a koporsoban lesz :P
  • TheBerzerker
    #240
    http://www.168ora.hu/article.php?id=3620


    na ezert utalom az elte btk-okat.primitiv kultursznob kepezelt idiotak akik nem latnak tovabb az orruknal.

    akarki akarmit mond a kepregeny sokkal szabadabb mufaj mint egy regeny.eppen ezert sokkal osszetettebb tud lenni.
    kivancsi vagyok mint kezdene egy ilyen hulye ven sznob fasz az invisibles-el.
  • Iori
    #239
    az OSTon rajta van, elég sok torrent helyen fennt van
  • rolcsita
    #238
    Jól megkapta a 168 óra meg Bölcs I. az Indextől is: http://index.hu/kultur/media/cc/
  • flashX
    #237
    Igen a cells sokkal jobb..egyébként nem.
  • Ben C
    #236
    The Servant - Cells

    Ez a szám naon nagy, de sajnos semmi köze ahhoz a zenéhez ami az elején megy, a színészek neve kiírása közben.. (bocsi a nyakatekert megfogalmazásér, nem fog az agyam. :D) Annak a számnnak valaki nemtudja a nevét?
  • grebber
    #235
    Jajdejó lesz 2. és 3. rész is :)
  • Ma2ska
    #234
    Spoiler /?/Rutger Hauer Cardinal Sin rövid szerepében is zseniális hogy az un "mellékszereplökröl" se feledkezzünk meg. Én nem gondoltam volna elsöre hogy ez kult, vagy rétegfilm lesz. Akkor kezdtem gyanakodni mikor egy két haverom kijelentette hogy "nem tetszik neki", meg "mi ez a fekete fehér pfff"...elgondolkodtató ez, mert egy sima krimi-akciónak is elmenne, vagy már ennyi müvészi hatást nem lehet befogadni, mint egy képregény elvontabb világa??? Lesújtó...
  • Ben C
    #233
    Megnéztem...

    Pfuhh..

    Megnézem még párszor. :D
  • mesor
    #232
    Szerinted? :D
  • SyneT
    #231
    Nektek is teccet a filmecske? : )
  • Iori
    #230
    én a vágatlan rendezőit várom
  • mesor
    #229
    Vannak már kalóz verziók a neten!
    Mostanában láttam valami új 5.1-es változatott is!
    De elég jó minőségben vannak fent a hálón.
  • Dynamic
    #228
    A DVD még egy kicsit odébb van.Az english augusztus környékén jön, a magyar meg még később.
  • mesor
    #227
    Ez van akkor ha ilyen képregények születnek akkor én szívesen leszek idézem: "Az utca népe"!
    Lol ez az ürge bolond minek ír olyasvalamiről kritikát amihez nem is ért! Ezt pedig ki is jelenti a cikkben.
  • SyneT
    #226
    Hi skacok!

    Megnéztem a filmet és nekem ku..ra bejött!! Szerintem a mai filmek közül ez az egyik legkiemlkedőbb film ami nem csak másságával hanem a storyk eszméletlen kidolgozottságával és elvont világával emelkedik a legjobbak közé.

    Úgy érzem hogy a sin cityvel 1 új fejezetet nyithatunk a filmezésben! :)

    Ha valaki meg tudja szerzni DVD-n az léccike dobjon egy mail-t! Thanks
  • Dynamic
    #225
    Amit meg a képregényekről ír az egyenesen botrányos.Nála a képregény szerintem a Móricka újság primitív képsorainál kezdődik és végződik, és gondolom még hírből sem halott Todd McFarlane-ről vagy Goscini-ről.Áhh, kész!
  • flashX
    #224
    Loál, menjem vissza a filmmúzeumot nézni, de onnan is az 50es évek nagy filmjeit!
  • flashX
    #223
    Loál, menjem vissza a filmmúzeumot nézni, de onnan is az 50es évek nagy filmjeit!
  • Dynamic
    #222
    Jaj ezt olvastam...Bazzeg csak azt nem értem, hogy egy ilyen vénember minek próbálkozik egy olyan műfajjal ami már abszolút nem az ő világa.Ilyen erővel felkérhetném a jazzen és blueson nevelkedett nagyapámat, hogy írjon kritikát a Duran Duran koncertről.Kurvára semmi értelme nem lenne.Az ilyen tényleg maradjon csak a Casablanca-nál, Gregory Pecknél,Jack Lemonnál stb.Azért érdekes, hogy a világ elég nagy részének tetszett a film, de jön Bölcs István és megmondja a frankót nekünk, hogy márpedig ez egy szar film(sőt még csak nem is film).
    A másik amit utálok, hogy az ilyen nagyokosok meg vannak róla győződve, hogy ha valaki kamerát vesz a kezébe és elkezd filmet forgatni akkor kötelező nagybetűs FILM-et készíteni ami magas művészi értéket képvisel minimum H.Bogart és I.Bergmann színtű színészi játékkal gazdagítva.
    Ez a fazon megrekedt valahol a negyvenes-ötvenes években...
  • deep
    #221
    Nem egyszerű az ipse:D Igazi kövület:) Az ilyen minek ír akár egy sort is erről a filmről? Elemezgesse a Casablankát. Fákk
  • Inquisitor
    #220
    Jópofa KRITIX a Sin City-ről, ha akartok röhögni egy jót
    http://www.168ora.hu/article.php?id=3620
  • flashX
    #219
  • mesor
    #218
    Nagyon baba!
    Itt az én háttérképem:
  • Dynamic
    #217
    Nálam már 2 hónapja figyel egy ilyen saját készítésű wallpaper:)
  • deep
    #216
    A hivatalos oldalon van egy háttérképtervező, eszméletlen kurvajó.
    Az egész flash, úgyhogy csak ennyit tudok mondani. Downloads, desktops, és ott lesz, hogy custom desktops.
    Ilyeneket lehet csinálni:
  • mesor
    #215
    Azaz
  • Iori
    #214
    The babe wore red
  • mesor
    #213
    De úgy tudom hogy ennek a piros ruhás nőnek is van valami külön története.
  • mesor
    #212
    Szerintem biztos hogy meghal mert ugye az elején a piros ruhás nőt is cigivel kínálta azt leőlte a csávó.
  • Iori
    #211
    azt a részt nem olvastam (gondolom vmi one shot lehet) de egyértelműen arra lehet következtetni a filmből hogy meghalt
  • Cajal
    #210
    Aki olvasta a regényt: Becky meghal?
  • Iori
    #209
    unalmas? pfff, jó izlése lehet annak az embernek aki ezt állítja

    Az ismerőseim meg azt mondták hogy túl véres meg túl durva az egész, és a végén hozzáteszik hogy miezaszar?

    Ezen időnként úgy kitudok akadni...hihetelen hogy egyesek nem értik az egészet és egyből lehuzzák a filmet. Menjenek inkább Dr.Szöszit vagy Bridget Jonest nézni. --> na ezeknél unalmasabb filmet én életemben nem láttam.

    Csatlakozom hogy mindenki bekaphatja a bránert aki azt mondja az év legjobb filjmére hogy szar.
  • Dynamic
    #208
    Érdekes, hogy sokan említették, hogy unalmas.Hát nem tudom ezek az emberek mit néztek, de szerintem egy percig nem volt unalmas.Simán többször nézhető kategória a film.Tudom-közhely-ízlések és pofonok már egy jó ideje nem is igazán látom értelmét vitatkozni bárkivel is.
    De azért bekaphassa akinek nem tetszett...