122
Mi (volt) a legkülönlegesebb születésnapi ajándékotok? De ötleteket is jöhetnek!
  • Loál János #66
    gRavír, sry
  • Chaos Mad
    #65
    nah tesóm szerint a 17 szál vörös rózsa mellé vegyek neki vmi szép fém/üveg tárgyat vagy ékszert (szép toll, üveg sziv stb) és glavíroztassam bele a nevét. :)

    ez jo ötlet.!
  • Fittimókus
    #64
    Köszönöm a hozzászólásokat! Sokat gondolkoztam rajta, de végső döntésre még nem jutottam. A rózsa az alap, ahogy Mad mondta, de én nem tárgy ajándékban gondolkodom. Vagyis lehet, de az csak másodlagos ajándék. kezd körvonalazódni, ha megvan megírom Nektek.Azért várom továbbra is a hozzászólásokat!
  • Chaos Mad
    #63
    ezen én is gondokoztam már, bnőmnek most lesz a 17-ik szülinapja, és azon gondolkoztam mit vegyek, valami igazán romantikusat, meg szépet, de tudom az ékszereket nem szereti, csak a karkötőt. szal nem tom, rózsa az alap.
  • Kata
    #62
    Akkor egy jóképű sztriptíztáncost neki!
  • TheZsenyka
    #61
    Neveztess el róla egy csillagot, pár tíz ropiból megvan és semmi értelme nincsen, de jól hangzik (nem?).
  • Esrohnoil
    #60
    Akkor már vegyél neki rózsakertet, az legalább tartós. :)
  • Jimmyke
    #59
    De ha komoly a szándék, akkor nemesfémet.
  • Jimmyke
    #58
    Bocs, hogy beszólok 14 éves létemre... Talán ékszert. Egyik osztálytársnőmnek vettem egy nyakláncot szülinapjára, azóta is hordja :) A lányok tutira odavannak az ilyen kis csecse-becsékért, persze szerintem.

    [Bölcs és teli élettapasztalattal ]
  • Placebó
    #57
    Bérelj fel egy hangászkart, menyj el az ablaka alá mikor tuti otthon van nyomjanak le egy érzelemsebb nótád veled az élen, várd meg míg meggyújtják a gyertyát (ha érti persze) aztán tünés és ennyi, nem több.

    Nekem ez anno nagyon bejött, igaz nem azonnal hanem a legközelebbi találkozásnál. és így egy légy van egyszerre lecsapva
  • Taranov
    #56
    Akkor ezt ne játszd meg újra :D
  • artschi
    #55
  • Kolbasz
    #54
    Barátnőm állandóan mondogatta, hogy mikor megyünk színházba? Nemrég volt a szülinapja, egyik szombaton. Pénteken vettem kettő színházjegyet, egész hétvégén nem hívtam föl, nem küldtem sms-t, mintha megfeledkeztem volna az eseményről. Hétfőn vizsgázott. Vizsga után ott álltam a terem ajtajában egy rózsával és egy borítékkal. Iszonyatosan örült!
  • modellmaker
    #53
    A barátnőm ne az ajándékaimat szeresse már hanem engem!
  • Dr DeViLKiNG
    #52
    rühellem a plázacicákat :D
  • nemcsakfeel
    #51
    plázacicáknak izomagyú dzsiárdzsó :()
  • Dr DeViLKiNG
    #50
    amúgy meg már most sajnálom a (leendő) barátnöiteket, ha csak a virág/plüss/tusfürdő meg egyéb semmitmondó/átlagos ajándékoknál leragadtok
    különben sem az ajándékon van a hangsúly, hanem azon hogy 1 napig azt érezze, hogy tényleg körülötte forog a világ, és hogy felejthetetlen legyen számára az a nap. igy ergo jobban is fog kötődni hozzád, és már így várja a következőt...
  • Met
    #49
    vegyél neki chipanddale fiút :D
  • Fittimókus
    #48
    Hát vazz, ha én azt megélném...:)))
  • DanielT
    #47
    A századik szülinap szerintem lehet kivétel :)
  • ThePartyFace
    #46
    Virágból csak páratlan számmal illik venni!
  • Fittimókus
    #45
    Köszi a jótanácsokat, és DanielT ebben igazad van... De tényelg, mert az elején ellövöd az összes puskakorodat, a háború végére nem marad semmi:)
  • Dr DeViLKiNG
    #44
    esetleg egy gumicsirke :DD
    szerintem.
  • DanielT
    #43
    Más: Csak olyan színvonalú dolgot vállalj be, amit tartani/felülmúlni tudsz a későbbiekben a mindennapok során. Ne legyél egy nagy ígéret mögött a nagy semmi.
  • Tuvok #42
    hirtelen ennyi, Te tudod mit szeret(ne) :)
  • Dr DeViLKiNG
    #41
    kérd meg a kezét pojénból =P
    akár még nagyon jól is kijöhecc belőle (persze utána közöld vele is h csak pojén volt :DDD)
  • DanielT
    #40
    Jah... manapság mindenki annyira, de annyira kúúl... de ez egy másik történet.


    [Ő IS KÚÚL]
  • modellmaker
    #39
    VAlami kis aranyos plüssfigura, ami a kedvenc állatát ábrázolja.
  • Hangianix
    #38
    Gondolom elrabolni se egy vadidegen rabolta el. :)
  • Hangianix
    #37
    Avagy, csak a filmeken sikerul. ^^ Ugyse arra kell a kapcsolatot epiteni.
  • DanielT
    #36
    Ha tisztaságot akarsz vegyél neki Domestost.

    Ez az őrült ötlet dolog meg gyakran rosszul sül el. Nem jártok együtt, vegyél neki valami kis figyelmességet. Nehogymá' az első alkalommal akard porrá nyűgözni, ráérsz vele később.
  • Fittimókus
    #35
    Hangianixnak lehet igaza van. Egy személytől független őrült ötlet kéne. De azért a rózs amég személyesebb. Viszont a fehér rózsa az tökkéletes, mert az tisztaságot jelent. nem?
  • nemcsakfeel
    #34
    vmi saját készítésűt adjál neki.
  • Hangianix
    #33
    "Idegen" nonek ellenben nem szokas ruhat venni. Meg inkabb lerohanasnak szamit, mint a 18 szal akarmi.
  • Dr DeViLKiNG
    #32
    ez teljesen személyfüggö
    pl egy bulizósabb csajnak lehet szervezni egy óriási (házi)bulit, vagy vmi jó helyen előadsz neki vmi brutál szinpadtáncot (már ahol van, és ahol meg lehet beszélni a góréval)
    ha visszafogodtabb, akkor a ruha kiegészítő az pl egy remek ajándék (egyedi gyártású karkötö/gyürü) esetleg egy élő állat (ha még nincs neki, és tudod hogy vágyik vmilyenre (persze érdemes szüleivel is letárgyalni ezt ^^))
    most igy hirtelen kb ennyi ~
  • Fittimókus
    #31
    Velem sincs baj hidd el. A ruhás tényleg jó, végre egy kis ötletesség:) Tuvok még valami?:)))
  • Tuvok #30
  • fifi
    #29
    ja a ruha az jó. egy nőnek minden ruha kevés.
    parfüm is jó.
    én most a Mankának karácsonyra hajformázót vettem, azt mondja nagyon hasznos.

    ettől függetlenül asszem én meghívnám valami programra-előtte/utána vacsorázni...
  • fifi
    #28
    Velem nincs baj ebben biztos lehetsz...
  • Tuvok #27
    Hmm
    Talán egy ruci esetleg parfüm + meghívod vhova, és mondod, hogy szeretnéd ha abban jönne el / azzal illatozna

    egy kép, akármiről, virágos, macskás, tájas, amit szeret
    hobbijához valami segédeszköz, telefonkártya album, autogram notesz, akármi

    nőknek ruhából sose elég, esetleg kiegészítő, napszemüveg, sapka, vagy most aktuális: sál, kesztyű

    ha a konyhában szeret mozogni, tányér/pohár/evőeszköz-készlet, esetleg konyhai segédeszköz: kenyérpirító, goffri/szendvicssütő

    illatszerekből sosem elég, valami becsomagolt ajándékcsomag: sampon + szappan + testápoló, vagy ha szépen tudsz csomagolni, állíts egyet össze magad, csakis márkás cucc (Dove, Fa, stb)
    esetleg sminkkészlet tartótáskával, epilláló szett

    táska, retikül, hátizsák, amit tud használni

    plüssállat (rajta a neveddel/nevetekkel), marcipán/porcelánfigura vagy bármilyen apróság, a csajok szeretnek ezt-azt kitenni a polcra, amit bámulhatnak :)