122
Mi (volt) a legkülönlegesebb születésnapi ajándékotok? De ötleteket is jöhetnek!
  • Fittimókus
    #26
    nem tehetek róla, hogy te azonnal a srácokra gondolsz...:) Veled vana baj. Pár hónapja ismertem meg és msot kezdünk közeleb kerülni egymáshoz=melegedünk. De lehet nálad azt jelenti. Butkad:D
  • fifi
    #25
    Azt kell tudni, rajong-e valamiért... Film/zene/sztár/hobbi szinten.
    Utána tudsz tovább lépni. De a nagyon emlékezetes 99% sztem azt fogja jelenteni, hogy nem lesz olcsó... :)
  • fifi
    #24
    " msot melegedünk össze"

    from 17

    ezt buktad
  • Fittimókus
    #23
    Ki melegedik vazz?:) Ezt honnan szedted hogy csávó, kiváncsi vlennék a gondolatmenetedre.. Bazzz...:D
  • fifi
    #22
    "melegedünk"?

    csávó?
  • Fittimókus
    #21
    Igen ez jó, de már a párod, és közös multatok van. Én nem régóta ismerem:)
  • Fittimókus
    #20
    Nah az ilyen hozzászólásokat nem szeretném ide, inkább menj tovább. Vágjon téged orrba a harapós ló:D Szal inkább menj tovább...
  • DanielT
    #19
    Vágd orrnyergen egy szívlapáttal, soha az életbe nem fogja elfelejteni azt a napot és téged sem :PPP
  • Tuvok #18
    Nemrég volt párom szülinapja . Valami különlegeset akartam, de (előtte nem sokkal) Karácsonyra ellőttem minden ötletem .
    Az ősszel voltunk Olaszországban 1 hétre, ott készítettünk pár fényképet, amiket sokszor nézege(t)tünk, és arról jutott eszembe egy ötlet : kinagyíttattam és bekereteztettem . Az öröm nem maradt el, mikor átadtam :)

    Szal sztem ilyen közös kép jó ötlet lehet .
  • Fittimókus
    #17
    Igen mindig páratlan számút adunk, de ha 18 éves és 18-at veszek neki, biztosan seggreül. :) Vágyazt jelképez, de nem akarom lerohanni annyira, msot melegedünk össze. Azért szereték valami olyasmit, ami különleges!Ami megragadó, megdöbbentő, mégis kedves. Pl ez az elrablós nagyon jó gondolat, de már megtörtént:)
  • DanielT
    #16
    Ezen megfeküdtem :DDD Állat :DDD
  • modellmaker
    #15
    Nem tom de hogy néz már ki 2 szál rózsa! Akkor már inkább 1 vagy 3 nem?
  • petesilver
    #14
    Ez igaz, de csak akkor, ha alkalom nélkül adod, csak úgy, és minden virágra érvényes.

    Pedig a vörös a virágban pont a vágyat kifejező szín.
  • Fittimókus
    #13
    Csak páratlan számút szabad adni, de ha azonos az évei számával, az nagyon csaphat szerintem.
    Ha baránőm lenne, nem lenne gond a kreativitásommal, de így, hogy kerülgetem, egy kicsit húzós...
  • fifi
    #12
    rózsát asszem csak páratlan számút szabad adni! vagy ez sznobság?

  • Fittimókus
    #11
    A lányt már egyszer elrabolták szülinapja alkalmából..
  • Fittimókus
    #10
    Pont ezért nem igazán jó a 18 szál vörös rózsa.
  • Fittimókus
    #9
    Barátnőjelölt.. Még nem vagyunk együtt
  • petesilver
    #8
    Alapverzió a 18 szál vörös rózsa. Ezt egyszer szabad elsütni, és akkor örökre emlékezetes. pl
  • modellmaker
    #7
    Barátnőd?
  • Fittimókus
    #6
    Zsíír ja, de valami romantikusra gondoltam, nem viccesre. Vagy pozítiv irányba vicces:)))))
  • modellmaker
    #5
    Jujj. Ez kemény. :DDD
  • fifi
    #4
    lehet kicsit oFF de ezt ide be kell írnom. Hogy igaz-e nemtom/menyasszonyom városában hallottam/, de azóta nem járnak együtt:

    volt egy csávó aki hosszabb ideje járt a csajával már. Eljött a csaj születésnapja. Nyaggatja a gyereket, hogy mit is kap ajándékba bla bla bla...Gyerek azt mondja: kicsit drága volt, de mindkettőnknek hiányzott már ez, mindkettőnknek jó hogy ezt kapod...Csaj saját bevallása szerint rögtön jeggyűrűre asszociált, örült, de kicsit ideges lett amikor megkapta: epillátor... :DDDDDDD
  • Fittimókus
    #3
    18 éves lesz..
  • Crem
    #2
    Mutasd be neki a másik barátnőd...

    Szal' viccet félretéve hány éves a nő?
  • Fittimókus
    #1
    Olyan ötleteket várok, amivel örökre emlékezetesebbé lehet tenni egy lány születésnapját.Segítsetek!!