122
Mi (volt) a legkülönlegesebb születésnapi ajándékotok? De ötleteket is jöhetnek!
  • Zsifolett
    #122
    Ez azért elég menő ajándék: Kézszobor kollekció
  • BaltásRém
    #121
    Nem tudom reklámnak minősül-e, meg hogy lehet-e ilyet, de sztem ennek itt a helye !


  • piamania
    #120
    Igen,jogos.Mindig keverem a kettőt.
  • sapkafej
    #119
    sztem te a helységnév szóra gondoltál
  • piamania
    #118
    HEllo!

    Egy kérdésem lenne.Helyiségnév táblákra hol írnak szövegeket?Mármint olyan alakú táblára gondoltam.Remélem érthető.Köszi
  • marsu
    #117
    És mi az??
  • offkorzv2
    #116
    má' megvan^^
  • offkorzv2
    #115
    valami 5letet plz,közeleg barátnőm születésnapja és nem akarok valami szar ajándék,valami különlegest szeretnék,5leteket plz:O
  • gabber_saviola
    #114
    REKLÁM
  • honyike
    #112
    De végül nem tudtuk meg. hogy Fittimókus mit készített! Pedig ugyanabban a szituációban vagyok mint ő, és jó lett volna, ha tudom, hogy mit csinált....

    Nahh mindegy! Majd összehozok valamit..... :D:D
  • chhaya #111
    szerintem inkább embertől függ, mint életkortól.
  • Ronny
    #110
    30 felett ciki a plussallat?
  • akex
    #109
    Kitűnő oldal: http://www.bigyoshop.hu -
  • marsu
    #108
    Tegnap vettem a haveromnak, egy zsák (25kg) Dryvit ragasztót!!!!!
  • MeTaL
    #107
    ha vkinek a barátnője vidéken lakik, akkor vegyen neki talicskát. :) vagy egy vasvillát.
  • minigirl
    #106
    Hát, mi az egyik barátnőm 18. szülinapjára pénisz alakú tortát vettünk. Ebben az volt az igazi ajándék, amikor a lány felvágta a tortát, és a fiúk arca megfizethetetlen volt. :)
  • rezsóóó
    #105
    ha milliomos lennék, akkor tök jó ötlet lenne, bár akkor már vennék neki egy új dobszerkót, meg egy marimbát, márkás verőkkel...
  • ffxi
    #104
    jah, a Lidl-ben :D
  • PíszLávJuniti
    #103
    grat, ez nagyon kreatív.
  • TothLaci
    #102
    Különleges szülinapi ajándék? Mondjuk egy PlayStation 3 játékokkal, plusz még Xbox360 Live előfizetéssel, eselteg ha számítógépjáték rajongó akkor két darab GeForce 8800 GTX. Vagy legalább 102 centis plazma televízió, vagy LCD megjelenítő, esetleg projektor.

    Lányoknak: Egy új mobiltelefon, vagy két autó. Vagy új limitált kölni, gyémántgyűrű, esetleg 2 millió forintos bevásárlóutalvány persze nem a Media Markt-ban :D
  • rezsóóó
    #101
    Sziasztok! a barátomnak 3 hét múlva lesz a 18. szülinapja. szervezek neki egy bulit, de fogalmam sincs mit adjak neki...nem akarom kiszúrni a szemét egy Pink Floyd pólóval, vki maradandót és emlékezeteset szeretnék neki adni. Segítsetek!!! köszi
  • JackDaniels #100
    A film címére nem emléxel??:DDDD
  • echinacea #99
    :Ð:Ð:Ð:Ð:Ð:Ð:Ð
  • CK1
    #98
    :)
  • CSOCSO
    #97
    nah ilyenkor hol a fak ba vannak a modik hogy osztogassak a teleszpemmeles miatt a buntit???
  • jihad
    #81
    Egy láncfűrész sokkal praktikusabb lett volna. Tuti meglepetés. :D
  • nickandris
    #80
    Jeggyűrű a sirály csőrében?
  • CK1
    #79
    húú hát én anno televoltam ötlettel, mondjuk ez neked még túl korai lenne :) szoval a barátnőm, mostmár menyaszonyom 18adik szülinapjára(akkor majdnem 3 éve jártunk) és eléggé költséges, de mindenképpen hatásos "ajándékot" adtam neki, igaz az adóságokat alig birtam kifizetni utána, de megélrte, szoval szituáció, hétfői nap volt reggel mikor kilépett az ajtón, már ott áltam elötte 1 (!!) szál rózsával, öltönybe nyakkendőbe. Meglepődött h enyi az ajándéka, lementünk a lépcsőn ki az ajtón, és ott ált a hófehér limuzin, sofőrrel eggyütt. A suli nemérdekelte azután miután meglátta a limuzint :), szoval az volt a lényeg hogy limuzinba beülünk, és bennt még 17 szál rózsa( ez azér praktikus, mert páratlan, és mégis 18 jön ki) irány rakpart és hajókirándulás, mivel nem készült éppen rá hogy mi lesz a mai napon, egyszerü utcai ruhába volt, de meglepődött!! Méghozzá azért mert a hajó amin voltunk, annak a tetején medence minden, irány a Duna :) Fürdőruhát odaadtam neki... közeledett az este, naplemente a dunakanyarban. mikor viszaértünk a limuzin már ott várt minket, már lassan 11 felé közeledett, mikor a háza elé értünk, szoltam a sofőrnek( elötte megvolt beszélve, egy kis jat fejébe) és odaadta a kb 15*15centis fekete bársonnyal boritott dobozt, benne fehérarany nyaklánc. Az egész durvár 2millába került, a limuzin, a hajó, a ruci, na meg a nyaklánc, de mindenképpen hatásos volt!! Azóta is együt vagyunk, és már az esküvőt tervezzük4
  • Arch
    #78
    7 vagy 9ig páratlan (nem emlékszem melyik) de afölött már mindegy, hogy páros vagy páratlan-e.
  • cSuwwi
    #77
    ne vegyél semmit, vagy egyszerűen felejtd el. az elég különleges lesz, garantálom...
  • Cnut
    #76
    Vagy a vibrátorra alkoholos filccel :) Dobozra meg fénykép.
  • ZsirosKenyer
    #75
    szeva!
    50. születésnapra kéne nőnek vmi "örök". ötletek?
  • Borcsa
    #74
    arra inkabb azt, h. Antonio
  • Match
    #73
    szerintem ezt egy vibrátor dobozára kéne irni... :D
  • Cnut
    #72
    Olyan mint a plüss csak ööö tök olyan, de ööö hát ilyen belvárosi :)
  • Jano
    #71
    Szerintem vicces. :)
    Amúgy mi az a flüss?
  • Cnut
    #70
    Flüss állatra saját név nem gáz? Nekem teszik az ötlet csak nem túl egoista? "Itt a szobor rólam, ölelgesd ha hiányzom"
  • Chaos Mad
    #69
    :|
    sry
  • Loál János #68
    Én csak jót akartam!
  • Chaos Mad
    #67
    ok,

    és nem jó ötlet?

    most szójjá le