102
  • Skynet
    #20
    Pffff...eből se köcsögöt max újévi malacot fognak benn csinálni..:)
    Az össze ilyen informatikus hacker,víruskészítő,monitorarcú pöcs mind egytől egyig életképtelen faszkalapok úgy ahogy vannak...
  • trabant
    #19
    Legalább kicsit lefogy a sitten. Meg lehet hogy a szexuális szokásai is megváltoznak. :)
  • haxoror
    #18
    Kiskapukat mindig lehet keresni és lehet úgy ártani másoknak hogy annak ne legyen törvényes következménye de sztem a lényeg itt az hogy ez a köcsög kibaxott egy csomó emberrel és ezért megérdemli amit kapott.
  • davos80
    #16
    Hülye hájpacni.
  • haxoror
    #15
    Ha nyitvahagyom a kocsim ajtaját akkor egy naív hülye vagyok de ettől teljesen független az, hogy aki ellopja az meg egy tolvaj.
  • Orgi-CRPD
    #14
    Erdekes peldak ezek, h 'ha lelovom o a hibas mert nem volt rajta golyoallo melleny'. Egyet ertek azzal, hogy jar neki bunti, de van egy masik gondolatom is: 'Veszel egy 200 loeros trabantot amire nincs rairva h minden balesetet serules nelkul meguszol, te pedig nyomod neki es megdoglesz.' Aki szamitogepet hasznal az tanulja meg hasznalni. Es egy masik erdekes elmeletem mely remek szappanopera lenne a mai vilagban:

    Kapsz egy e-mailt egy idegentol, megnyitod es a levelezo programod egy funkciojat kihasznalva a level csatolt allomanya elindul. Megjelenik egy ablak ahol zaszloval ellatott ikonokkal es szoveggel feltuntetve is valaszthatsz nyelvet. Az ablak aljan meg egy felirat valami osi afrikai nyelven: "Tovabbkuldod ezta programot minden ismerosodnek e-mailben es le akarsz torolni minden adatot a szamitogepedrol?" Persze ha nyelvet valasztasz (a vilag osszes nyelve szerepel a kepzeletbeli progamunkban) akkor a "tovabbkuldod..." szoveg atvalt a megadott nyelvre. Ket valasztasi lehetoseg van, megnyomhato gombok formajaban az ablak aljan, Igen es Nem.

    Szerintetek ez a program elterjedne? Szerintem igen, ha nem is annyira mint egy blaster.
    Buntetheto a program iroja? Mi lenne a viruirto programokat fejleszto cegek velemenye?
    Velemenyeiteket kivancsian varom.
    -Orgi-
  • intrex
    #13
    Én szarok a vírusokra. Mac-em van. :)
  • pemga
    #12
    A blaster nem direkt-károkozó típus, a terjesztésen kívül egyetlen dolgot csinált: DOS-olta a www.windowsupdate.com-ot. Másrészt, a terjesztéshez alapvetően szüksége volt a felhasználók aktív közreműködésére is (nevezetesen: el kell indítani pl. levélattacsmentet)
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    Megérdemli , akár hogy is .. valahogy ez lenne az a tartás, ami minket esetleg emberré tenne. Mert ugyan fenn van a forrás sok helyen, mégsem írom át és küldöm szét 1000felé.. szerintem.
  • tigeroo
    #10
    Akárki akármit mondd, ha nem lennének vírusok, nem kellene vírusírtó!!!! gondolkozzatok már "-védekezzen, ne nyisson meg mindent a hülye user"...EGyébként sok embernek okozott kárt...nekem anno 800Mp3-m törlődött le, windows gyalulás miatt...amikor megjelent nem volt olyan progi, ami megtalálta volna
  • Yv@n
    #9
    Nono. a blaster féregről van szó... réges régen volt védelem ellene mire kijött, csak és kizárólag az emberi tényező okolható a terjedéséért.
  • Nyiri
    #8
    Erdekes dolgot mondott a buntetesrol a Sophos tanacsadoja. Igaza van neki is.
  • Zsoldos
    #7
    ja :)
  • acdc
    #6
    Nem volt gondom mekem se mert odafigyelek de ha valakit lelövök akkor ö a luser mert nem viselt golyóállómellényt?!
  • Zsoldos
    #5
    Mivel mikor 'kijon' egy virus, nincs ellene azonnal vedelem, akar te is megkaphatod. Sokra meg ra se kell kattintanod. Akik virus irassal szorakoznak es 'kozkinccse' is teszik azoknak azert kell vmi da'da', ebben a buliban o saros es nem a sokszor lama userek.

    Ha ratamadok vkire az utcan nem vedekezhetek azzal, hogy miertnem kapta el onnan a fejet..
  • galocza
    #4
    szóval ha betörök hozzád és kirámolom a lakást, te vagy a hülye, mért nem szereltettél fel riasztót, centrálzárat, 30 centis páncélajtót, stb.
    értem.
  • AS
    #3
    Megérdemelte én is kaptam abol a virusbol! és a haverjaiom is!
  • benczurzs
    #2
    De ha egy felhasználó megnyit minden file-t, minden ismeretlen csatolmányt megnyit, és nem is védekezik, akkor vajon mire gondol ???
    Az átlag felhasználó is nagyon sokat hall a támadásokról, a vírusokról, miért nem tesznek ellene valami ?
    Miért hagyják, hogy terjedjena vírus, aztán az íróján verik le a saját hülyeségüket.
  • Sir Quno Jedi
    #1
    Nyomorult csókán akarják elverni a 2.VH. összálodozatainak névsorát, meg a WTC balhét is, ahogy elnézem ! :DDD