20
  • Freddy TNT
    #20
    De az a kocsi ami emelett a csoda melett áll a képen az nagyon hajonlít a mi szar kocsijainkra :D Csak éppen nincs rajta graffiti.
  • dondore
    #19
    2070-ben lesz itt is ilyen vonat. akkor fogja megvenni a mav hasznaltan a db-tol;)
  • gz8
    #18
    One of the main projects, he said, was the Lotus-Notes/Domino switchover from z/OS to zLinux for IBM mainframes, which was to be completed by the end of this year. The Federal Railways's Lotus Notes is used as a mail-system by about 55,000 users and about 5,500 databases also run it as an application.

    Hát igen.
  • TheZsenyka
    #17
    Ez valóban elég kellemetlen félreértés Így terjednek a rémhírek.
  • gz8
    #16
    Majdnem, de a gigantclubos képen ennek egy korábbi változata látható, a különbség szembetűnő. Egy kicsit olyan, mint egy Taurust összekeverni egy Sissivel.
  • ElfQT
    #15
    Félreferdítés.
    A Lotus Notes az nem laptop. A "Német Vasutak" az egy IBM eServer zSeries 990 szerverüket állították át Linuxra, mely 55k usert szolgál ki.
    Tehát nem telepítettek 55k laptopra linuxot.
  • Nyiri
    #14
    Kimesz a delibe es lathatsz parat
  • trabant
    #13
    Azért az gáz hogy azt az 1 db-ot így kell mutogatni mint egy világritkaságot...
  • Magnetic
    #12
    és mielött kukacoskodsz itt egy kép

    LF EC 2000
  • Magnetic
    #11
    Pl. Liszt Ferenc EC...
    A Déliben láthatod esténként, ha nagyon kiváncsi vagy rá
  • gz8
    #10
    Hol?
  • Magnetic
    #9
    Az EC-k hasonlóan néznek ki már kb. 2 éve.
  • smv
    #8
    Úúúúúúúúr isten, nálunk mikor fognak így kinézni a vonatok???
  • vitus
    #7
    Elöbb legyen csukható az ajtaja és után merüljünk bele a szoftveres problémákba. Bár ehhez nem csak a Máv elszántsága hanem a kedves utazóközönségé is szülséges, hogy ne az legyen az első a gyönyörű szőke macának bizonyítva rátermettségünket berugjuk az egyik ajtót majd kacsintunk milyen pengék vagyunk én kellek neked. :)
  • Magnetic
    #6

    Remélem egyre több ilyen hirt olvashatunk.


    Balra M$ jobbra Linux a gyengébbek kedvéért.
  • Zedas
    #5
    A Lotus Notes-t az emberiséget ért legnagyobb csapások között tartom számon.

    Szegény linux... én a helyében nem hagynám hogy rajtam fusson a nócc :)
  • strogg
    #4
    gut gut.
    Kedves MÁV. 21. század érteeeed!? ;D)
  • concrete
    #3
    lotus notes ...
    nem is csoda ez a lépés!
  • Praetor
    #2
    Helyes!
  • PyRex
    #1
    ehh, lol :)