6731
  • Jhon Balu
    #6571
    nem éreztem semmit
  • jhetedikj
    #6570
    én semmit nem érztem...
  • Roger6
    #6569
    Igen, én is éreztem. Kicsit para volt.
  • Atkamon
    #6568
    Ja, szüleim is érezték, én valamiért nem:D Aztán jöttek át a szomszédok hogy úristen, mi volt ez, azt hitték a házzal van valami. Mostmeg már tele van a facebook, Pesten is érezték.
  • Aquir
    #6567
    Földrengés van, mozgott a panelházunk, durva
    egyébként tanították hogy a panelok esélyei jobbak a családi házakénál ez esetben, jobb a statikája
  • jhetedikj
    #6566
    ha már 1 valaki jön az is siker :D
  • CamelX
    #6565
    3 havonta jön ide 2 comment (ergo topic = szimbolikus, ámde annál halottabb). Így what do you expect? :D
  • jhetedikj
    #6564
    Na ez jól elmaradt!
  • jhetedikj
    #6563
    Akkor meg kell szervezni!

    Csütörtök délután/este szabad vagyok, aki sörözne egyet az szóljon :P
  • Jim Morrison
    #6562
    nemtom :/
  • jhetedikj
    #6561
    Lesz valamikor SG-s találkozó Győrben?
  • Jim Morrison
    #6560
    itt sok hegy van, nezz korul rendesen, hatha talalsz megfelelo fold alatti jaratot magadnak :D
  • Jim Morrison
    #6559
    szerencsere mi 2 3 eve eljottunk onnan :D cigany az tenyleg van...

    #6552: en hulye mar csomoszor elmentem mellete (hid labanal gyalog), de sosem mentem meg at rajta :D
  • zsolesz92
    #6558
    hát ezek csak kisebbek, néztem tegnap videot, 100 ember számára tervezték kb, de mekkora lenne reggelente ugy menni suliba :D:D:D
  • jhetedikj
    #6557
    én hallottam olyat, hogy gyárvárosból el lehet jutni a belvárosig olyan járatokat ástak, persze ez lehet, hogy csak mese
  • zsolesz92
    #6556
    óóóóóó bassz, tudom!

    Vele szemben az utcában, jobb kéz felől a volt kínai aljában.
    Nem is tudom megvan e még, le van rácsozva, hajléktalanok szektek ott fetrengeni...
    Rtl Klub Győr
  • zsolesz92
    #6555
    Sziasztok, erre jártam, utána olvastam a légópincéknek kicsit...

    Győrben a világháború idején egyébként több 100 légópince volt, ezeket a 80-as években felmérték, műszaki adottságaikat dokumentálták. Ma 154 úgynevezett életvédelmi létesítményt tartanak nyilván a városban.

    A Mátyástéren hol van ilyen? :O
  • jhetedikj
    #6554
    Már jó ideje vártam ezt, végre nem kell kocsival körbekerülni az egész városon ha szigetből révfaluba akarok eljutni.
  • Aquir
    #6553
    biztos jó lesz :p
  • jhetedikj
    #6552
    Lassan elkészül a Jedlik híd, mit szóltok hozzá?:)
  • Aquir
    #6551
    akkor te vagy a harmadik :)
  • Nekrofil
    #6550
    merre volt? csak emrt énis Marcalvárosi vagyok :D
  • Aquir
    #6549
    Meanwhile...
  • KaszaN
    #6548
    Nalátod, komoly az. :D

    És nem mondtam, hogy csak abban látom a szórakozást egy szóval sem, csak azt, hogy megakartam nézni.
  • CamelX
    #6547
    Mondjuk partyhelyekbe tényleg nincs eleresztve a város, Lapos meg hasonlókkal szúrják ki ember szemét :D Cuba libre is akkor zárt be mikor ideköltöztünk :-/ attól függetlenül szeretem ezt a várost, szerencsére Pesten is pikkpakk ott lehet teremni vonattal ha komolyabb szórakozásra vágyom, vagy csak szimplán bejárok suliba :D
  • Aquir
    #6546
    Na azért ha tudod hol van, és utat tudnál törni oda valahogy akkor nem is lenne olyan rossz élmény tényleg.. sötétben felderíteni zseblámpával :)
  • Lompi73
    #6545
    igen vannak Győrben katakombá és régi háborús "légó pincék"
    nem légió
    De be vannak zárva ne lehet bemenni.
    Ha meg csak ezt találod magadnak szórakozásnak elég szánalmas vagy.
  • QuippeR
    #6544
    na látod, ezért olyan a környék, amilyen.
  • KaszaN
    #6543
    Norm vagy?:D Nemakarok elpatkolni. :D Nameg ketten voltak és úgynéztem nem nem kockák voltak. :D
  • Jhon Balu
    #6542
    miért nem segitettél a néninek?
  • Szega87
    #6541
    Marcalvárosi vagyok
  • KaszaN
    #6540
    Manapság este elég veszélyes főleg marcalvárosban úgynéztem nagyon elterjedtek a cigányok. Mostanába láttam ahogy megyek, hogy egy néninek ráncigálják ki a táskáját a kezéből , egy darabig néztem és végül elment a néni a táskájával de elkezdték kővel dobálni (persze nemtalált). Aztán poár napra rá szintén arra fele láttam ahogy egy embert vernek a kis utvában az árnyékba. Jameg azelött valakit szintén a falnak vágtak.
  • Szega87
    #6539
    elég elmennni a Bahnhof előtti töltésre péntek éjfél után
  • Jhon Balu
    #6538
    Mátyás téren (jancsifalu vagyis Gyárváros)
  • CamelX
    #6537
    Menj végig odavissza 4x (ha sikerül) a Kosshuth utcán este 10 után. Garantáltan parásabb és élethűbb mint bármilyen katakomba :D
  • KaszaN
    #6536
    Asszem inkáb elmegyek a püspökerdőbe kirándulni este 8kor.:) Az biztos nemrosz. :D
  • Aquir
    #6535
    Van egy rekultiváció alatt lévő szeméttelepünk is ám, nagyonérdekes lehet megnézni =)
  • KaszaN
    #6534
    Az fos. És drága. :D
  • Aquir
    #6533
    A mozi is jó erre amúgy :D
  • KaszaN
    #6532
    De én nem programokra vágyok, hogy pl. egy üdülés a strandon, hanem olyanra ahol belehet szarni, ezért volt jóötlet az a katakomba. :D