6731
  • Rotcsa
    #6611
    Gyertek! :)
    http://jitsugyor.wordpress.com/
  • Jhon Balu
    #6610
    És Jobbat!
  • Roger6
    #6609
    Szebbet!
  • jhetedikj
    #6608
    Szép napot Győr!
  • Jim Morrison
    #6607
    persze, de mikor nyitva van az ajtó mert szállnak fel, akkor kint szól. Megállóhely elhagyásakor vagy mielőtt odaérünk szokott még beszélni. Bár ma nem tudom miért csak megint az óra ment a táblán, meg miért nem szóltak a buszok. Lehet majd a hivatalos átadókor január elsején helyezik üzembe, addig csak áll
  • Rotcsa
    #6606
    A buszban is van hangszóró, ott is mondja szerintem.
  • Jim Morrison
    #6605
    Tudtommal a busz csak annyit mond be a megállóban a kinti hangszórón hogy hol van meg hova megy. Ma majd jobban figyelek :)
  • jhetedikj
    #6604
    Már pár napja halottam, de azt hittem a buszból jön.
  • Rotcsa
    #6603
    Elvileg Graffiti és rongálás-biztosak a totemek.
    Olvastam valahol. Hogy a jegykiadó-automatákkal mi a helyzet ezen a téren, azt nem tudom, de egyet már össze is firkáltak még októberben.

    Közös érdeke mindenkinek a közjó, ezért ha rongálást látok, tuti beszólok a "művészeknek" .
    Ám ez még a kisebbik baj,a festéket le lehet mosni. Remélem tényleg olyan rongálás-biztosak a totemek, mint mondták, mert lesz nem egy van dame majd, aki azon akarja tökéletesíteni a rúgásait....
  • Győri Devi
    #6602
    realista hozzáállásban hiszek :)
  • Roger6
    #6601
    Szerintem meg egyszer pozitívan kéne hozzáállni.
  • Győri Devi
    #6600
    igaza van a néninek... kíváncsi vagyok meddig maradnak jó állapotban
  • Jim Morrison
    #6599
    két napja, mikor a menetrendeket tették be, akkor az egyik idős nő valami ilyesmit mondott: Még valami amit lehet rongálni sajnos... De ha egyszer erre kapott pénzt a város akkor erre kellett költeni, pedig lett volna sok minden más ami fontosabb lett volna.


    Ha erre kapott akkor igen, erre kellett költeni, az most nem számiitott, hogy vannak más fontos dolgok is. Legalább megtanulom az utcaneveket :D nekem tetszik.
  • Aquir
    #6598
    hm, jó lehet :)
  • Rotcsa
    #6597
    Nagyon örülök ennek a rendszernek, elsősorban azért, mert közlekedésmérnök-hallgatóként valamelyest személyesnek is érzem kicsit a témát, másrészt pedig, mert jóérzésű ember örül, ha látja maga körül a haladást ezekben a különösen nehéz években pedig pláne.
    Magam részéről a közösségi közlekedést nem napi gyakorisággal veszem igénybe, ezért tényleg nagy segítség, h látom mikor jön a következő járat, ha esetleg mégis valamiért gyorsan buszra kell szállnom. Igazán büszke lehet rá a város, hogy az országban egyedülálló rendszert üzemeltet!
    Egy ilyen városhoz ez dukál, hajrá Győr! :)
  • Győri Devi
    #6596
    ahhoz túl hideg van hogy ott ácsorogjak :D
  • Jim Morrison
    #6595
    akkor állj a buszmegállóban, és hallgasd mit mond az intelligens kijelző meg a busz amikor szállnak fel :D
  • Győri Devi
    #6594
    miután nincs meg még az új diákom gyalog járok így nem igen tudnék mit hozzáfűzni a dologhoz :D
  • Jim Morrison
    #6593
    Azt hittem már valaki megemlíti ezt az új, intelligens buszmegállókat vagy miket :D ma lépett teljesen üzembe (a jegypénztár még asszem nem). Tök jó bemondja hogy az xy járat most hagyta el a Révai utcát :)
  • vigyori14
    #6592
    Hello. Régről megmaradt Dragon Ball os kártyákat, és figurákat keresek. Akinek van bármilyen ilyesmi írjon privit, vagy mailt erre a címre: [email protected]
  • Jim Morrison
    #6591
    jó, nem mintha én szedtem volna fel belőle :D esetleg ha a bankból vette ki előtte a pénzt, akkor talán a számukat meg tudják nézni... de nem hiszem hogy akkora dobra vernék az egészet. Szerintem már minden megtaláló elköltötte :D
  • Roger6
    #6590
    Megnyugtatlak, börtönt senki nem fog kapni ezért. És azt is megnézem, hogy ki tudja rájuk bizonyítani, hogy na igen, ők tettek el a pénzből.
  • Jim Morrison
    #6589
    nem is mondtam hogy baj :D én speciel rádióban hallottam először.
  • Aquir
    #6588
    yep, most olvasom. Inkább erényemnek kéne lenni hogy nem nézek tv-t :)
  • Jim Morrison
    #6587
    már vagy két három napja :D mindegyik hiradoban is volt raadasul :D de nem okollak. amugy aki felvette a penzt es nem adta vissza, es kiderul hogy o tette el, akkor akar bortonbe is csukhatjak, mert lopasnak minosul.
  • Aquir
    #6586
    "Nagyjából félmillió forint szóródott szét Győrben még szeptember végén, miután egy férfi eladott autója tetején felejtett 1,45 millió forintot."
  • uv
    #6585
    valószínűleg meleg pisával is hasonló eredményt értek volna el
  • Jim Morrison
    #6584
  • Jhon Balu
    #6583
    Figyelem!

    Nagyon fontos!!!

    RÁKKELTŐ HATÁSÚ A HIDEG SÖR!

    Japán tudósok megállapították, hogy a hideg sör rákkeltő hatású! A kísérletben-egy japán laborban- hideg sört öntöttek egy alvó rákra és az rögtön felébredt!
  • Jim Morrison
    #6582
  • Gabor1990
    #6581
    T-online kábelnet lett végül, eddig teljesen meg vagyunk elégedve vele.
  • jhetedikj
    #6580
    Mi utcánkban is csak a Vidanet van, azon kívül hogy drága más bajom nincs vele, mert szinte mindig rendben működik.
  • uv
    #6579
    legközelebb körkapcsolás is lesz:

    "és most tovább adnám a szót kollegámnak, aki a kettes tónál várja, hogy a búvárok felszínre hozzák az elsüllyed aranyhalat"
  • Aquir
    #6578
    uh, ez aztán informatív:)
  • Gabor1990
    #6577
    Köszi a válaszokat. A digi jó lenne csak az utcánkban pont nem érhető el, a t-online-t néztem, de ha beírom a címet, azt írja, hogy tv szolgáltatás ott nem érhető el, pedig tv is jó lenne.
    Sanszos, hogy a vidanet marad, bár én drágállom a 8 megás netet meg 23 csatornát 1 év hűséggel 7200ért.
    UPC nincs Győrben? Mert eddig nem találtam róla semmit.
  • Aquir
    #6576
    nekünk digiről megy a tv és az internet, amikor erre váltottunk a költség olcsóbb lett, a net pedig gyorsabb
  • uv
    #6575
    kábelnet vagy mi a fasz...

    szerintem a vidanet sem sokkal drágább, mint a többi.

    én mondjuk peremkerületben lakom (viziváros), ott kicsi a leterheltség, tehát úgyszólván állandóan a legmagasabb sávszélességet kapom, időnként ugyan vannak kimaradások (pl. most hétfőn), de beszól nekik az ember és pár óra alatt helyrerakják.
    szóval én maximálisan elégedett vagyok velük, ellenben a beljebb élők (belváros, adyváros) szidják, mint a bokrot.
    de mondom: nálunk a leterheltség a kisebb tanya szintjét sem éri el (+szinte tök új a teljes rendszer), nem nagyon hasonlítható össze adyvárossal.

    a tv részemről le van szarva, kettes csomag, oszt jónapot, de a sok sportbuzi emiatt is szidni szokta őket, hogy nem bírnak meccset nézni, mert folyton elmegy az adás.
  • Gabor1990
    #6574
    Nem tudja valaki, hogy milyen normális internetszolgáltatók vannak Győrben? A vidanetet néztem de az elég drága.
  • MVK2011
    #6573
    Kedves győri futballrajongók!

    Keressük a világ legjobb kispályás magyar focicsapatát! Négy napos nemzetközi futballfesztivál a Balaton partján! Képviseljétek Ti Győr-Moson-Sopron megyét az első Magyarok Világkupáján! Több mint 2 500 000 Ft-os összdíjazás! Részletek: http://www.vilagtalalkozo.hu/customPages/meghivo
  • htr93
    #6572
    volt valaki szerdan a zsinagogaban? :D