6731
  • tutituti
    egyik legjobb hely.mindig történik valami!
  • uv
  • kamionosjoe
    A Jedlik híd felőli oldalán van a bajárat és hátul rengeteg ingyenes parkoló van, de a töltés mellett is meg lehet állni.
    Ha a Lapos felől mész be akkor elmész a focipálya mellett és rögtön ott a bejárat.
  • tutituti
    huhh.
    megmondom őszintén hogy ez fogós kérdés.Ha minden igaz akkor a töltés mellett elmész ( a töltés túloldalán van a lapos)
    és lesz egy jobbkanyar és ott is vannak parkolók.Utoljára ott volt a bejárat de mióta átalakítások voltak én se voltam.Viszont biztos lesznek segítőkész emberek.
  • repvez
    Én kb 2 honapja voltam , már akkor is ott voltak a sorompók,de még elötte találtam egy parkolót oda megáltam a LAposhoz onnan közelebb volt.

Egyébként a CSarnoknak melyik felén van a föbeárat vagy a jegypénztár? még nem jártam arra egyszer sem .Nem nagyon ismerem a várost sem
  • tutituti
    tegnap jártam arra és sorompós lett.
    Szerintem valami kell amivel bemehet az ember.
  • repvez
    Az egyetem területén ahol azok a nagy parkoló helyek vannak nem is lehet állni? az csak igazolvánnyal vagy pénzért használhatók?
  • tutituti
    kívül meg lehet állni,vagy ahogy lejössz a kossuth hídról van egy kis utca,kicsit kell sétálni de ott tuti van parkoló

google maps Link

Amúgy a tegnapi Ganxsta Zolee koncert kurvajó volt
  • repvez
    Valaki tudna pontos infoval szolgálni hogy a holnapi Republic koncert az most az eredeti zenekar játszik vagy valami komolyzenei együttes republic számokat.Esetleg mindkettö csak a klassicusok amolyan elözenekarként lesznek ?

És még egy kérdés , hol lehet ingyenesen megálni autóval a csarnoknál,mert egyszer jártam arra és sorompos kapukat láttam a parkolók és az utak elején.
  • Ingman12
    Rendben.
  • kamionosjoe
    Én jövő hétvégén tartom a szülinapi bulimat még nem tudom, hogy lesz, mint lesz de lehet hogy még írok.
  • Roger6
    Ha minden jól megy, akkor nekem irány Pest sajnos.
  • Ingman12
    Még valami, fiatalabb korosztályhoz tartozom (20), akinek lenne kedve az írjon nyugodtan.
  • Ingman12
    Jövő héten nincs kedve valakinek beülni valamerre, és iszogatni egyet? A közeli ismerőseim eléggé bepunnyadtak, hetek óta nem jönnének semerre, szóval meguntam ezt.

A pontos napot még nem tudom, pénteken vagy szombaton lenne jó.
  • Rotcsa
    Bár mostanában mindig elkérték a személyim, amikor ott voltam, az biztos. Most már lehet, hogy tényleg nem megy be 25-ön aluli, de azért korábban volt arra példa....
  • Rotcsa
    Ismerek már olyat, aki bement oda, pedig nem volt még 25....
    Egyszer legénybúcsút tartottunk a haverokkal, bementünk vagy 10 csajjal, akik között volt azért, aki nem volt még 25....
  • Roger6
    HÁt én még nem láttam ott 18 évest, a főnök asszem ki is vágná a kidobókat. És nem tudom te milyen részeg voltál, de ha csak 40 év felettit láttál, akkor abból a piából kérek kettőt én is hétvégére. Ha meg nem tetszik, menj tinidiszkóba.
  • Rotcsa
    Láttam már ott 18 évest is, úgyhogy nem mindíg szűrik ilyen keményen.
    Nekem pl nem tetszik az, h tele van 40 év felettiekkel
  • Roger6
    Szerintem jó hangulat szokott lenni, bár mi már kicsit ittasan megyünk oda. Balhét még nem láttam személy szerint ott, ez is pozitívum. Van beugró, ez természetes, ezzel azért szűrik a nem oda valókat, de nem vészes összeg. A pia azonban (nekem) drága.
  • repvez
    Köszi és ezeken a helyeken mennyire szokott jó hangulat lenni péntek szombatokon? Ugy értem, hogy nem csak én meg a felszolgáló ücsörgünk ? Mennyi a beugró vagy csak a fogyasztás?
    A Laposon kivül a többinek a honlapját nem igazán frissitik, hogy tudni lehessen a programokról elöre.
  • Aquir
    hm karaj
  • Roger6
    Belvárosban: Pirate. 25 év alatt be sem engednek.
  • uv
    az egyetem mögött átmászol a töltésen és már ott is vagy.
    ha a belváros felől mész (gyalog) akkor a révfalusi-híd után egyből lefordulsz balra, és végigcsattogsz az alsógatya-formákkal kikövezett úton. amikor úgy érzed, hogy lassan már a világ végén vagy, akkor menj még kb. 200 métert és megérkeztél. szerintem a tinidiszkó fíling garantált...
    ha nyugis, dumálós, klassz kocsmára vágysz, akkor a Bohém Tanya a nyerő (zene mondjuk itt is szól, hogy a nyüvek ennék meg), a színház művészbejárójával szemben. ha nagyon berúgik az úri közönség, akkor táncolni is szoktak. a nyitvatartás meghosszabbodhat, ha az (amúgy imádnivaló) személyzet rúg be.
  • repvez
    Hali Érdeklődnék, hogy Győrbe, hova érdemes menni szórakozni ahol 25 és 35 év közöttiek járnak és nem a tinidisco feeling van ? Ahol zene is van de azért beszélgetni is lehet és sok lány jár oda.
    A másik hogy a Lapos Tanszéket is ajánlották,de az aranypart 1-es cimet nem tudom a GPS-be beirni , hogy lehet pontosan odajutni?
  • iOlcsy
    hali. valakinek van eladó ps3 játéka? pü. :)
  • Jim Morrison
    hétfőn még nekem is, ráadásul sor is volt, gondolom mindenki bérletet vett, csak nálam nem volt annyi ezért csak jegyet vettem. Tegnap hoztam elég pénzt, erre nem működött... valaki szerint meg kicsit hőérzékelős vagy mi, és biztoshideg volt a kezem azért nem vette be D: nemtom, lehet csak simán sz a r.
  • jhetedikj
    buszjegyet sikerült rajta vennem, még december végén
  • Aquir
    én csak láttam az újságban hogy voltak panaszok
  • Jim Morrison
    Valaki próbáltam már ezeket az új jegykiadó automatákat? Mikor képeket mutat hiába nyomkodom a kijelzőt, egyszerűen nem reagál. Bérletet akartam venni, de így kénytelen voltam a buszon 400FT ért jegyet venni... Elméletileg ha csak képeket mutogat érintésre reagálnia kéne, de semmi. Van valami titkos gomb ami behozza a menüt? :D
  • jhetedikj
    Kosaras kártyák nem érdekelnek?
  • Roger6
    Hát ilyenem nincs.
  • vigyori14
    Üdv.
    Régről megmaradt Dragon ball os kártyákat keresek. Akinek van bármiféle ilyesmi és eladná az írjon privit.
  • Jim Morrison
    Mi is gondoltunk rá, még az is lehet hogy odamegyünk. Köszi !

#6617: Igazából mi csak ilyen melegszenyákra gondoltunk, komoly evészetre azért nem :) Matróz jónak tűnik, esetleg majd előre lefoglaljuk...:) Köszi!

#6618: Megnéztem ezek hol vannak, az első kettő szerintem kiesik, mert messze lesz, a harmadik még lehet :) Köszi neked is !
  • Jhon Balu
    Pozsonyi Étterem
    Erzsébet Liget
    Kristály Étterem
  • uv
    ha 35 fő enni is akar (melegszenyán kívül mást is) akkor az étterem lesz. lehetne a Matróz, de akkor a törzsvendégek kiszorulnak a söntésből...
  • jhetedikj
    Esetleg a Lapos habár ott sok mindent nem tudtok enni, de valami konyha ott is van.

Mi a Rábaparti étteremben voltunk anno.
  • Jim Morrison
    tudtok egy laza helyet (nem étterem) ahova ~35fő + a tanárjaik el tudnak menni szalagavató után kicsit enni inni? :)
  • Rotcsa
    Gyere el, edzel egyet, vagy ha úgy tetszik, csak nézd meg, aztán majd eldöntöd érdekel-e...:)
  • Jim Morrison
    már gondoltam rá hogy ki kéne próbálni, de valamiért kimaradt :)
  • Rotcsa
    http://jitsugyor.wordpress.com/