6731
  • Jaffa 2843
    #6691
    Belvárosban mikor kezdődik a forraltboros partizás?
  • tutituti
    #6690
    siralom amúgy.mindenhova focipálya kell,de a marcal2 kosárpályára is ráférne egy tatarozás vagy nádorvárosban és adyban a deszkásoknak a placc is már rohad szét...De ugye abban nincs pénz így arra sose költenek
  • Jim Morrison
    #6689
    Most komolyan műfüves focipályát csinálnak a Kazincy előtt? (kivágtak fákat, talán a szobrot is arrébb vitték, már nagyban mennek a munkálatok)
  • Jaffa 2843
    #6688
    Sherlock, You are mistaken. ^^
    Tik aszt mondtok, amit akartok, a választékosos kifejezésmód sosem hátrányol senki ember fiát avagy leányát.
  • kamionosjoe
    #6687
    Te biztos nem vagy győri, mi inkább a Győrben-t szoktuk mondani. :)
  • tutituti
    #6686
    meg.ma mentem át rajta.Én kicsit mást vártam.nem lett modernebb se semmi.olyan snassz híd lett mint volt.A célnak tökéletes de én valami mást vártam dizájnban.

    Mindenesetre én kerülném autóval továbbra is.délután 3-4 között bedugult rendesen.gondolom mindenki át akart rajta menni és ez még marad is így egy pár napig :)
  • repvez
    #6685
    Köszi a mamma miánál már parkoltam, igaz csak mikor az volt a célálomás, azt nem tudtam, hgy bármikor le lehet oda menni parkolni .
    Egyébként a baross hidat megnyitották már? mert egy ideje olvastam, hogy ujraépitik és lezárják a forgalom elöl addig.
  • tutituti
    #6684
    Rakpart ahol a mamma mia van(vagy tököm tudja most mi a neve) ott a híd mellett ingyenes.Aztán a vidéki mellett ott ahol a lucifer szexshop van az udvarban ott is az.Kb ennyi ahol ingyenes.
    Én partnál leraknám ahol a radó étterem volt aztán besétálnék baross útra. ennél jobb megoldást én nem találtam még.
  • repvez
    #6683
    Ja nem a plazara gondoltam hanem az árkádra, hogy azon kivül van e valahol ingyenes a belvároshoz közel, az egyetemen nem tudom mi van csak amiatt kérdeztem, hogy ahol sok egyetemista megfordul, ott több korombelivel találkozhatok (nem vagyok egyetemista)
  • Jim Morrison
    #6682
    árkád közelebb van mint a pláza... viszont ingyenes parkolás most hirtelen nem jut eszembe. Egyetemnél mi van? mert akkor leparkolhatnál az egyetemnél és ott egyből mehetsz is a többiekkel kajálni, bridge környékén ha jól emlékszem (rég jártam arra).
  • repvez
    #6681
    Tud valaki ajánlani nekem ingyenes parkolási lehetőséget a belvároshoz közel a plazan kivül? illetve, hogy hova érdemes napközben menni ahol sok egyetemista fiatal van és lehet kajálni, inni?
  • Aquir
    #6680
    Ez az, a Google első találata, ő elsősorban bőrgyógyász.
    Utoljára szerkesztette: Aquir, 2014.10.05. 12:15:50
  • Crumeron
    #6679
    Üdv,
    Olyan kérdésem lenne, hogy Győrben szombat éjszakai bulira milyen helyek ajánlottak ami kulturált és normális (nem késelnek le egyből a pultnál)? Eddig a Vertigo meg a Mamma Mia jött számításba. Ezekről vélemény? Ajánlották még a Pirate clubot is, csak sajna oda ha jól tudom csak 25 év felett engednek be, arra viszont a társaságunk felének még várnia kell.
  • Jaffa 2843
    #6678
    Merre rendel? Nemigazán bízom ezekben a netes orvoskeresőkben. De ha a magánrendelése telszáma megvan, már az is tökéletes lenne.
  • Aquir
    #6677
    Anyám volt belgyógyász, annyit mondott hogy Dr. Kovács Andrea Éva pl. szakmailag egy jó orvos, de hogy ki mennyit kér, árakat nem tud...
    Utoljára szerkesztette: Aquir, 2014.09.21. 22:57:00
  • Jaffa 2843
    #6676
    Tud valaki Győrött egy nem horror áron ténykedő bőrgyógyászt?
  • tutituti
    #6675
    jaja,még mikor kijött a dead island akkor gondoltam ki :)
  • Jim Morrison
    #6674
    igen, ott a link is :p
    szerk: a te logód mindig is animálva volt ? O.o
  • tutituti
    #6673
    Győrben hallottad? :D
  • Jim Morrison
    #6672
    "hajat vasaltak, de a mekis csaj kihúzta mert tilos hajat vasalni a mekiben!"
    :D
    link
  • Jim Morrison
    #6671
    :D
  • tutituti
    #6670
    KisVigi hatalmas arc! egy suliba jártunk anno :)
  • uv
    #6669
    Megnyílt a Kis Bohém (a klip meg ott készült)

  • Rotcsa
    #6668
    http://www.prosper.hu/jujitsu-gyor/hirek-aktualitasok/
  • Rotcsa
    #6667
  • Rotcsa
    #6666

  • slycoop
    #6665
    Üdv.
    Régről megmaradt Dragon ball os kártyákat-figurákat-dobozokat keresek.
    Akinek lenne bármi ilyesmi és jó pénzért megválna tőlük az írjon privit.
  • tutituti
    #6664
    persze.
    aztán ne csodálkozz ha kapsz egy többszázezres számlát.

    Éjszakai bár lányokkal:

    olcsó orosz 100Huf pezsgő felcimkézve 10.000HUF
    ez mindenre igaz.
    A lányok normálisak,de akkor menj inkább a Rába hotel alá vagy a Malibuba.

    A többi kuka.Amúgy meg ennyiből laposon három tini ugrik rád :)
  • Ingman12
    #6663
    Múltkor a Barosson sétálva megállított egy nő, hogy ajánl egy helyet, név szerint a Mouline Rouge Night Club-ot. Elmeséli mik vannak, olcsó italok, hölgyek, majd mondja, hogy menjünk be, ős is jön velem, bekísér. Úgy voltam vele, hogy biztos valami trükk lesz, úgyhogy nem mentem bele, de azért felkeltette az érdeklődésem, egy unalmas estémen lehet megnézem.

    Valakinek vélemény a helyről, vagy hallott már valamit róla?
  • tutituti
    #6662
    Bécs 17 ker.
    muter ott dolgozik,azt mondja most mikor az afroamerikai fesztivál volt egy fehér se ment ki.
    amúgy már támadták meg nem egyszer a black mamba-k.le is fújta gázspré-vel a francba.

    osztrák rokonok egytől egyik utálják a fekát meg az arabot.két euróért leböknek.Ahogy a kinti magyarok is mondjuk.

    Én nem vagyok az ellen hogy a menekülteket befogadják csak ne egy olyan város mellé ahol épp sikerült a deviáns kisebséget nagyjából kordában tartani.nincs már késelés annyira sok és szép este lehet már nyugodtak közlekedni.

    itt nem egy egész népcsoporttal van probléma hanem azzal hogy ők úgy éltek eddig,ahogy.tehát napról napra a túlélésre játszottak és ha kell lopnak vagy ölnek.Nomármost abban az országban ahol még a cigánybűnözés szó se engedett,kérdem én hogy fogjuk majd megoldani amikor egy lakost a xyz banda halálra rugdos?sehogy.eltussoljuk és mindenki retteghet tovább.Az ingatlan árak a környéken már most esnek bár ehhez a "pánikkeltés" is közrejátszik.

    lényeg a lényeg én ellene vagyok.Szerintem a többi 8 menekült tábort megnézve van egy jövőkép mennyire fogják leélni és lerontani a jelenlegi helyzetet..
  • kamionosjoe
    #6661
    Én pinnyédi vagyok, habár most nem ott lakom azért elég sokszor járok haza Győrbe.
    Viszont most Bécsben egy olyan kerületben vagyok ahol nagyon sok bevándorló él és itt saját szememmel látom, hogy annyira nem rossz a helyzet, sőt szerintem sokkal normálisabbak a cigányoknál.

    Sajnos az adók nagyon magasak ez igaz és éppen a kormánynak kéne ezen változtatni. De az nem a bevándorlók hibája, hogy szarban van az ország. :)
  • Jim Morrison
    #6660
    Értem én, hogy nem kell előítéletesnek lenni, de szerintem nem lesz jobb(/változatlan) a helyzet. Dolgos emberek rendben, de itt mit fognak tudni dolgozni, hogy tudnak majd nekünk segíteni? Hol találnak majd munkát, hogyha a magyar állampolgár se tud hol elhelyezkedni, az újabb és újabb adók miatt egyre több az elbocsátás? Szép és jó, hogy segítünk nekik, de mi is elég nagy szarban vagyunk (csak nem üldöznek). Nem tudom, hogy te hol laksz (Győrben vagy tán Vámosszabadin), de én se örülnék neki hogyha mellém felhúznának egy menekülttábort. Nem tudnám mire számítsák, nem is tudnak magyarul, az hogy néha elmenne a ház előtt egy rendőrautó nem nagyon segít abban, hogy biztonságosnak érezzem a környezetemet. Több ismerősöm is Vámosszabadin lakik, mondanom sem kell ők mit gondolnak erről az egészről.
    Kisalföld cikke

  • kamionosjoe
    #6659
    Szerintem nagyon jó ötlet, meg is mondom hogy miért. Ugye ezek a menekültek nagyon nagy számban jönnek és az tényleg nem megoldás, hogy fogjuk az összeset és kitoloncoljuk az országból. Inkább foglalkozni kell velük és megtanítani őket magyarul, aki normális az itt fog maradni és dolgozik is majd, ki tudja talán itt alapít majd családot. Nem gondolom, hogy nagyobb baj lenne velük mint a cigányokkal(azokból is van bőven) nekem személy szerint vannak afgán, pakisztáni, iraki ismerőseim akik a háború miatt jöttek Európába és nagyon rendes, dolgos emberek. Ugye azt figyelembe kell venni, hogy ezek az emberek milyen helyzetből jöttek, lehet hogy valakit fegyverrel lőttek mikor elmenekült vagy éppen meg is kínoztak ott ahonnan jött, a legtöbbnek semmije nincs, lehet hogy csak éppen az a ruha ami rajta van. Általában több ezer kilométert utaznak mielőtt Magyarországra érkeznek, aki tovább akar menni azt engedni kell, de aki úgy gondolja hogy itt szeretne élni Magyarországon szerintem az megérdemel egy lehetőséget, hogy beilleszkedjen.

    2. Vandálok már így is vannak a városban, megfelelően elővigyázatosnak kell lenni, a rendőröket oda kell küldeni ahol potenciálisan nagyobb valószínűséggel történik valamilyen bűneset és ezenkívül kamerákat is lehet még felszerelni oda ahova kell. Nem a menekültek miatt fog a közbiztonság leromlani, ha ilyen történik.
  • Jim Morrison
    #6658
    Mindkettőtöknek igazat adok ! :)
    Szerintem is a közbiztonság nagyon fog zuhanni, és nem csak a vámosszabadiakat sajnálom, hanem mindenkit, mert Győrbe is ugyanúgy be fognak jönni.
    Mikor süt a nap én se látom a képernyőt, nagyjából emlékezetből nyomogatom én is a gombokat amiknek csak a körvonalait lehet látni (jól rá kell dőlni úgy árnyékolni, na de kérem).9
  • Rotcsa
    #6657
    Csókltatom azokat, akik a jegykiadó autómaták képernyőinek az árnyékolását leszarták!
    Nyáron, tűző napon semmit sem lehet látni! A 2-es járat vonalán a plázától a vársosba tartó vonalon már van is egy betört képernyő! Biztos felidegelte magát valaki, amikor nem tudott jegyet venni, mert semmit nem látott! Nem csodálom, bennem is felment a pumpa! A rongálást viszont nagyon elítélem!
  • tutituti
    #6656
    Azt szólom, hogy megint meglehet tapsolni azokat akik erre rábólintottak!
    Egy cég ugrott,az ott élők majd retteghetnek míg ezek! majd végigrabolják a fél megyét.meg lehet nézni mit műveltek Debrecennel.az ott élők óva intenek minket mert annyira borzasztó lett a közbiztonság.
  • Jim Morrison
    #6655
    Mit szóltok a menekülttáborhoz?
  • uv
    #6654
    egy kis hazai

  • tutituti
    #6653
    (jó zene!)
    Ha lehet (és van rá igény) akkor krigliben március 3-án Fucklikebunnies és Watchmybag koncert lesz + ráadás 1000 degrees!
    becsületkassza,hc arcok,semmi diszkó csak sör és hörgés :)
  • uv
    #6652
    Egy kis hazai: