6731
  • htr93
  • Yulcsa
    SZE! A SZIE az a Szent István Egyetem ;)
  • Lompi73
    nem zenei!
  • jhetedikj
    így van! Ott a zsinagógánál a kisebbség többségben van mondjuk...
  • htr93
    jaja...

egyetem, a zenei?
  • Lompi73
    Széchenyi István Egyetem
    Sz I E
    ????
  • htr93
    SZIE?
  • Lompi73
    A zsinagóga az 1 templom (zsidó)
    mellette van a zenesuli és amellett van a szakmunkásképző
    (a kissebségnek lehet, hogy egyetem)

A SZIE pedig 1-2 km-el arrébb van a folyó túlpartján
  • htr93
    Voltam már.
    A zsinagóga, mire is használják azt? és, van ott egy egyetem, ott volt az órám. akkor egy egyetem befészkelte magát egy zsinagógába vagy hogy is van ez?
  • htr93
    Szombaton megyek az első nagybőgő órámra, Győrbe és innentől kezdve havonta járok, jövőre meg koleszos leszek győrben.

Ha valaki ismer nagybőgős zenét vagy érdekes videót youtubén(nem a vérprofikra gondolok, mert ők élvezhetetlen zenét játszanak és ennél még az is érdekesebb hogy milyen pofát vágnak közbe)nagybőgővel kapcsolatban akkor kérlek küldjetek egy linket:D pl [URL=http://www.youtube.com/watch?v=BopCaPZSpuI]ilyenregondoltam én..^^[/URL]sajnos csak ezt ismerem egyenlőre.
  • htr93
    állomás? buszállomás? az ciki.. busszal fogok járni győrbe^^(végülis oda csak 200 km..meg vissza is...)
  • CamelX
    Azok jóak nagyon :)

http://www.youtube.com/watch?v=qkR6TGj2RdU&feature=related

Nekem ez volt régen nagy kedvencem (Cosma - Nonstop)

Az előadója ma már nem él :( nagy kár érte :'(
  • Atkamon
    Köszi szépen, tetszik ez is. Eddig főleg régi Infected Mushroom számokat, meg Juno Reactor számokat hallgattam, azok is nagyon jók.
  • CamelX
    A legvégén van még valami hatalmas jó zene, de meg nem mondom így hirtelen mi az :)

Goát én is hallgatok olykor olykor, de 2003 óta eléggé zuhant a színvonala. Mindenesetre Penta-t tudom ajánlani :)

http://www.youtube.com/watch?v=yGRdEYhedlk
  • Győri Devi
    nah hát ez a parkoló amit odabaszarintottak az állomás elé ez egyszerűen fenomenális... nem fér el a járdán az ember. Biztos vmi észlény találhatta ki aki még reggelente sosem járt arra és nem tudja hogy mekkora tömeg jár ott főleg mikor beérkeznek a vidéki buszok vonatok meg a városi járatok is. libasor ftw!
  • Atkamon
    Nekem most goa mániám lett, egyfolytában azt nyomom, és k*rva jó:D
  • Aquir
    egy szép music a World of Goo-ból
    OdeToTheBridgeBuilder
  • Aquir
    ugye rémisztően hangzik hogy jaj megemeli a kockázatát. Tényleg megemeli, de nem sokkal, mert ez a természetes sugárterhelés része, de azért jó tudni. (mert egyébként mindenki mérhető szinten sugároz, nem csak a tárgyak :)
  • Jaffa 2843
    azér gondolom ha 2honapig nem szellőztetsz, és végig a szobában vagy, akkor az annyira se káros mintha elszivnál egyetlen szál cigit :D
  • Győri Devi
    ki is nyitom az ablakot
  • Aquir
    Az összes ház és épület falaiban (fa és üvegházak kivéve) az urán miatt Radon szabadul fel (benne van az urán bomlási sorában, és alfa bomlást szenved, tehát sugároz, ez a természetes eredetű sugárterhelésnek ált. több, mint a felét képezi)

Ezért minél többször szellőztessetek :) (mert kidiffundál a levegőbe, és a radon és leányelemeinek hosszú időn át történő belégzése megnöveli a tüdőben a rákos daganatok kialakulásának a kockázatát. Ez már legalább a 3. radiokémia kurzusunk ahol elmondják...)
  • htr93
    ki a a barom aki nekiáll "biznisz"elni?
  • CamelX
    Nem az odajárók nem bántanak. Nem is lopnak, max olyan bizniszt csalnak ki amivel kisemmiznek 2 perc alatt :D (na jó, vicc vót, és ennyire antiszemita se vagyok) :P
  • htr93
    mármint a zsinagóga környéke a "gettó"?
  • htr93
    mint a "legenda vagyok"-ban?XD
  • Roger6
    Az a győri "gettó". Ha megy le a nap és te még ott vagy, akkor FUSSSÁÁÁÁ!
  • Lompi73
    majd ha látod a környéket,
    rájössz!
  • htr93
    ajh ez fájt. de téleg, most leszek először talán egyedül ilyen naaaagy városban..tudjátok, ahol a fények vannak...SZerintetek veszélyes? (alap hogy meghuzom magam akkor is ha nem tehát nem kell erre inteni...)
  • Lompi73
    csak vigyázz nehogy a kissebség húzza el a nótád!
  • htr93
    Szal, lesznek bőgő óráim, havonta egyszer.. és majd mennem kell Győrbe..
  • htr93
    ugyan, minden második ház így néz ki!

csak vicceltem! nagyon szép épület, remélem megtudom nézni belülről is(maximum lányokra mondom hogy szép,vagy zenére, épületre nem szoktam, ugyhogy téllegám!)!

Köszönöm szépen:D most már majd látom ha jófele megyek...:)
  • Atkamon
    [URL=http://www.museum.hu/photo/gyor/zsinagoga/images/1296_intro01_maxi.jpg]Ezt keresed, elég felismerhető^^[/URL]

A Kossuth Lajos utcában van, azt meg googlemap-en meg tudod nézni.
  • htr93
    valamilyen zsinagógát kéne megtalálnom majd...
  • Jaffa 2843
    valaki tudja hol lehet egyedi pólókat nyomatni a belvárosban?
  • htr93

vagy egy vlaami uj csavaar, fülhallgató..
    valahol bátyám pl szerzett olyat amiben lehet winyót is winni(vagy floppy-t HAHA), amit beleraksz nem vala szétbaszogatva mágnesesség által...
  • CamelX
    1 csomag gyep megoldaná ezt a kérdést :D
  • Lompi73
    próbáld: tecsó, metro
    háztartási részleg
  • qtab986
    Lehet valahol olyan zacskókat venni amiknek az a gyorszára van? Amelyik kb. légmentesen zár.
  • Aquir
    =)
  • htr93
    vigyáztál, Győr? Jöttem ám...!