1063
  • Anthony001
    #943
    Igen, nagyon kevés..
  • SD456
    #942
    Tényleg csak enyi az Episod 4?
  • Broafka
    #941
    Szerezd meg mindegyik pályán a kellő pénzmennyiséget!
    De ne számíts nagyra, semmi extra nincs a 4. epizódban, darth vaderrel végigmész a hajón és kész, az egyik teremben van egy puzzle, ennyi
  • SD456
    #940
    Valaki nem tudja hogyan lehet megszerezni a 4.Episod-ott??????
  • Broafka
    #939
    lehet hogy a képet onnan csinálták, bár nem volt a filmben ilyen jelenet, amikor így szemből látjuk a villámlást, asszem
  • Anthony001
    #938
    aha.
    Hát nemtom.
    Ez olyan mint a 2. epizódban a dooku
  • Broafka
    #937
    nem, nem Dooku!!
    Ez Luke
    a 6. rész után, csináltak még 3 könyvet (valószínű csináltak hozzá képeket is)
    Luke áttér a sötét oldalra és szembekerül Leiával aki kitanulta az Erőt!
    Megkűzdenek, és Luke megöli Leiát, és ennek hatására tér vissza a jó oldalra
    én ezt így tudom, így olvastam
  • zutyu
    #936
    Nem tudsz segíteni a SIMS 2 fórumban Nekem?????
  • Anthony001
    #935
    Ez hülyeség.
    Ez a Count Dooku.
    Csak odatették a Luke fejét.
  • datango
    #934
    luke aramozza leilát ???? mijez a történet hát áramozni csak sith tud nem? meg mért bántja a testvérét?
  • zutyu
    #933
    Köszi.
  • Anthony001
    #932
    Új kártya.
  • zutyu
    #931
    És akkor mia teendő?Progi hozzá?Vagy új kártyát kell vennem?
  • Anthony001
    #930
    A videokarid nem támogatja a jatékot.
    Valszeg Gef 4 Mx 440?
  • zutyu
    #929
  • zutyu
    #928
    Sziasztok.

    Gondom van!Felraktam a Lego Star warst.Beakarom tölteni és kér:valamilyen Vertex and Pixel Shader v1.1 Supportot.
    Szóval nem vágom Segítsetek..
  • Tekergo
    #927
    OK, de szerintem jobb ez: "qrva jó"
  • Broafka
    #926
    lehet, de ajánlatos kicsillagozni, bár szerintem az hogy kurva jó még annyira nem durva
  • Tekergo
    #925
    Ilyen szavakat lehet használni? Nem mintha bele akarék szólni a moderátorok dolgába...
  • Chapsy
    #924
    kurva jó jatek:D:D:D:D
  • Broafka
    #923
    majd legközelebb
  • divan
    #922
    Hát, hogy én vagyok a császár. A sötét oldalon innen, és túl.
  • Broafka
    #921
    na és akkor mi van?
  • divan
    #920
    Forrás starwars.hu:
    Idővonal.
    "10 A.B.Y.
    >Palpatine flottája támadásba lendül és jelentős területeket foglal el a Köztársaságtól, többek közt a Coruscantot is. Luke a Byssre kerül, Palpatine elé, aki maga mellé akarja állítani. Azt tervezve, hogy az Erő sötét oldalának segítségével elpusztítja a császárt, Luke melléáll. Mielőtt a sötét oldal végleg hatalmába kerítené Luke-ot, ő és Leia elpusztítják Palpatine klón testét; szelleme azonban titokban átköltözik az utolsó létező klón testbe.

    >Luke és Leia Jedi-növendékeket kutatnak fel.

    >Anakin Solo születése.

    11 A.B.Y.
    >Palpatine klónteste rohamosan öregszik. Palpatine szellemét Anakin Solo testébe akarja költöztetni. Han Solo megöli a császárt: a testtel együtt pusztul el Palpatine szelleme is. A Byss megsemmisül. A birodalmi haderő elhagyja a Coruscantot, a Köztársaság újjáépíti a fővárost. Egy yuuzhan vong kém, Nom Anor trónra segíti Xandel Carivust, akit azonban igen rövid időn belül eltávolítanak a Birodalom éléről. A Birodalom ismét gyors szétforgácsolódásnak indul."
  • Broafka
    #919
    semmi gond tigeroo
    nah, bár egy kicsit offolunk, azért valamennyire legalább kezd beindulni ez a fórum is :D
  • tigeroo
    #918
    !![most látom, előttem leírták a császár keze, stb...bocsika]
  • tigeroo
    #917
    timothy zahn:)
    mara jade meg azért pikkelt luke-ra mert ő volt a császár "assasinja" de mara úgy tudta hogy a munkaadóját luke ölte meg, gyűlölte őt (ugye, mivel kurvatitkos küldetéseken vetette be őt a császár, semmi dokumentum nem maratt fennt...szal egy senki volt)
  • Broafka
    #916
    lehet hogy csak utalásokat olvastál rá, mert én úgy olvastam hogy ő maga ölte meg Leiát
  • divan
    #915
    Ja, és az nem lehet, hogy megölte a testvérét Leiát, hiszen a világos oldalra visszatérte utáni könyvet olvastam többet is, és abban még élt.
  • divan
    #914
    Mara Jade azért volt döhös Luke-ra, mert korábban ő volt a Császár Keze. (Mármint Mara Jade) Ez azt jelentette, hogy ő intézte az ügyeit a birodalomban, és az Erő segítségével kommunikáltak egymással. Miután Luke ölte meg a császárt (legalábbis közvetve) ezért haragudott rá, hogy elvette az életének a lényegét. Időközben kiderült számára az is, hogy nem egyedül volt a Császár Keze, más is volt, meg egyebek, és több év múlva fordult meg a dolog, sokáig meg akarta ölni. De nem véletlenül ölte meg helyette a klón Luke-ot. És tényleg volt klón császár.
  • Broafka
    #913

    íme, itt van Luke, amint éppen áramozza szegény Leiát
    hogy elvan torzulva az arca
  • Broafka
    #912
    ez tényleg érdekes, bár én tudtam hogy a Lukeból készült klón, de hogy a Császárból is, azt már nem tudtam, azt tudom hogy Luke-ot (mármint az eredetit) úgy sikerült visszatéríteni a világos oldalra hogy Luke megölte a testvérét Leiát, és annak hatására tért vissza
    érdekesség:
    Luke Skywalkernek volt egy felesége is, akit úgy hívtak: Mara Jade Skywalker (persze a Skywalker nevet azután vette föl, miután hozzáment Luke-hoz), na már most Mara Jade valamiért (sajnos azt nem tudom miért, más biztos jobban tudja) nagyon dühös volt Luke-ra, és megakarta ölni, de véletlenül a klón Luke-ot ölte meg
    aztán valahogy rátalált az igazira, aztán valahogy Happy End lett, de sajnos nem tudom, mert én is egy oldalon olvastam erről, de már nagyon nem emlékszem rá :(
  • Kgero1
    #911
    köszi!
  • divan
    #910
    El kell menni balra, hátra, azt hiszem az erővel kell kiszedni valamit a földből (ez nem biztos, de nem árt) és van ott hátul magasan egy függőhíd, arra kell felmászni és talán két céltáblát meglőni. Akkor kinyílik egy kapu amin tovább lehet menni.
  • MagyaR
    #909
    (Meg játék is). Lüke szkájvóker alapít egy jeti akadémiát.
    Erről szól a jeti knight.
  • Kgero1
    #908
    sziasztok
    lenne egy kérdésem!
    A 3.résznél a 4.pályán amikor kiérek valami tengerpartra ott folyton jön az ellenség sose fogy el ott mit kell csinálni vagy merre kell menni mert nem tok átmenni sehol?!plz help

  • divan
    #907
    Ok köszi. Az a baj, hogy billentyűzettel csinálom, és tényleg nehéz ferdén ugrani vele. De majdcsak sikerül egyszer. Csak félóra kínlódás után általában megunom. Joystick sajnos nincs, nem vagyok egy nagy játékos. Ezt is a négyéves fiam játssza egyébként, csak egy két pályát kellett nekem megcsinálni. Pl:Podrace, űrcsata, meg ezt az ugrálós szart a végén. Ez eddig kifogott rajtam.
    Csak a fiamnak az a mániája, hogy Darth Vaderrel szeretne lenni, ahhoz meg ugye végig kellene menni valahogy az egészen.

    Más
    Sajnos azt nem tudom, hogy került vissza,nagyon sok SW könyvem van, tudomásom szerint ez a rész nem jelent meg magyarul (bár lehet, hogy tévedek). Csak a többiben hivatkoznak rá néha, valami olyasmi a történet emlékeim szerint, hogy a császárból klónoztak egy másikat, és valahogy az állította át a sötét oldalra.
    Sőt Luke-ból is klónoztak egyet (ez egy másik történet)akit sötét jedinek neveltek. Érdekesség: Bespinen a felhővárosban Darth Vader által levágott kézfejéből klónozták.
  • Broafka
    #906
    az a baj hogy a játék totál konzolos, és a le+jobbra nyilak nem működnek sajnos, így egy kettő ugrást elég nehéz megcsinálni, ilyenkor Joystick elő (már ha lehet) aztán azzal hajrá
    amúgy, ha már ilyen SW fan vagy, akkor válaszolhatnál még 1 kérdésre :)
    Luke Skywalker hogyan tért vissza a világos oldalra (milyen árat fizetett érte?)?
  • Broafka
    #905
    minden válaszod helyes volt :)
    amúgy meg azt javaslom a lávás résznél, hogy oriántálódj balra, szóval asszem egy kicsit ilyen "S" kanyarban kell menni
    de vigyázz Anakinra, kicsit kemény dió
    már attól függ hogy kivel vagy, ha Anakinnal vagy akkor Obi-wan nehéz :)
  • Kgero1
    #904
    oké köszönöm a segítséget!!!!