1063
  • GTA
    #1023
    Tud valaki mondani olyan torrent oldal ,ahonnan le tudnám szedni ezt a játékot?
  • imilee
    #1022
    Szasztok!
    Azt szeretném megérdeklődni hogy hogyan lehet megszerezni azt a minikitet ami a III. fejezet 4. pályáján a parton (ahol özönlenek a klonok) leugrok a fatörzsről van egy szikla és benne vagy mögötte ott a minikit.
    Mert már csak az hiányzik.
  • imilee
    #1021
    Szia!
    Az utolsó minikit ahogy kidob a pályán hátraarc és ott lesz a végén. Én is nagy nehezen vettem észre.
  • R2D2 emi
    #1020
    Hello!
    Nem tudja valaki mi az a kód amit Dexter étkezdéjében be kell írni?
  • imilee
    #1019
    Szasztok!
    Kérnék egy kis segítséget elakadtam az első rész ötödik fejezetében.
    Ott ahol a piros lámpák vannak van egy minikit de sehogy sem tudom előhozni. Kivel kell odamenni hogy megszerezhessem, vagy hogyan lehet megszerezni.
  • akyyy
    #1018
    Megoldottam, nem kell már segítség, külföldi fórumon leltem egy leírást, hogy módosítani kell egy bizonyos fájt, és akkor nem tesz vissza az előző pályára:)
  • akyyy
    #1017
    hajj elméletielg jó fele megyek, külföldi végigjátszás alapján, de engem mégis visszatesz....ááhh..miért????
  • akyyy
    #1016


    itt mi a jó istent kell még csinálni? ha elmek balra visszadob ide:S egyből.
  • akyyy
    #1015
    jahés menteni h kell mert pl most kilépek és vissza megyek, kezdhezem az egész fejezetet előről:(
  • akyyy
    #1014
    help van az a pálya (még az első részben, asszem ötödik fejezet)
    amidala, a két jedi, a robot, eg ynéger faszi meg egy csávókával megyünk, van egy nagyobb terem, három szoborral, kettőbe extra a középső gonodlom a továbbjutást rejzi. lerombolom rámke a gombra, fal kinyit, bemek, van egy kis szoba, ahol van egy kisebb, nem látható boltíves alagút, amin ha átmek, jönne a másik pálya, de vhogy a szerenscétlen tmindig úgy teszi oda, mint ha azt hinné vissza akarok jönni:( mit csináljak?
  • kulagep96
    #1013
    hali honnan lehet a LEgo star wars 1-hez cracket letöltteni?


    By:kulagep96
  • Medivh
    #1012
    már rájöttem:P
  • Medivh
    #1011
    hello, még egy cucc. A discovery on Kamino pályán hol van a tizedik minikit? Mielőtt kiérek Jango hoz, el van torlaszolva egy ajtó és látom(mert van minikit detector) hogy mogotte lenne a minikit. hog ylehet oda bejutni?
  • Medivh
    #1010
    uhh, nagyön köszi, Szabi demon, eddig műkszik:DDD
  • Medivh
    #1009
    nálam az volt a gond, hogy (írták régebben, hogy le kell szedni fixed.exe fájlt, meg valami lego star wars(testo) fájlt)de nem leltem sehol. Remélem, sikerül kösssszi a tippet!!
  • Medivh
    #1008
    az nagyon jó lenne! köszi a tippet. neked is volt ilyen gondod?
  • Szabi DEMON
    #1007
    töröld ki minden indítés előtt ahová telepítetted abbóla mappából a swlego.bin fájlt és emnni fog elvileg
    nálam ez volt a gond.
  • Medivh
    #1006
    Hello!
    Felraktam a lego star wars-ot, és megvolt a crack. Az első két indításnál minden oké, aztán a harmadiknál behozza azt a jól ismert : a lego star wars.exe hibát észlelt, ezért leáll-t.. valaki segítsen, mit szedjek le még?? hibás az exe? nagyon szeretnék vele játszani!!:S
    msn címem: [email protected]. lécci segítsetek!
  • Szabi DEMON
    #1005
    "hi all! van 1 kis gondom: egyszer elindítom a gamet játszok mentegetek... kilépek, és amikor visszalépnék már nem jön be a menü, és kiírja hogy hibát észlelt ezért leáll. mit csináljak? please segítsetek!!!!!!!!!!!" a 954es üzenet votl ez és nekem si potn uyganez a problámám,d e a megodlást nem tlaáltma sehol a fórumban, mti csináljak?
  • lacibacsi
    #1004
    Sziasztok!

    Az első részhez tud valaki végigjátszást?

    A kislányom nyomja most és a Droidgyárban nem találja (nem találjuk) a 10. minikit-et. Anno végigvittem a játékot, de megmondom őszintén most nem emlékszem, hogy hol az ördögben van a 10.

    Vagy ha valaki leírná, hogy ezen a pályán hol vannak a kit-ek, az is jó lenne...

    Köszi a segítséget.
  • divan
    #1003
    Sőt, még tizedikre sem.
  • C7
    #1002
    az erővel összeépítesz egy kis vackot, aztán a klónnal felmész, elugrás lövés, nem biztos, hogy elsőre sikerül
  • Easy Killer
    #1001
    Hali all én ottt tartok ahol ki kell nyírni greivous vagy milyebn tábornokot és amikor föl ugrik arra a ki emelkesdöre onann hoghy kelll leszedni vagy fölmenni hozzá?
  • GTA
    #1000
    Hol tudom megszerezni ezt a játékot 2000 alatt.
    Úrhidai vagyok.
    Segítsetek, netem nincs.
  • gamezone
    #999
    valaki tud nekem segíteni? az első oályán egy idő után bejön egy fehér képs oszt ennyi mi a teendő??
  • vodMarci
    #998
    Ha jól emlékszem lövöldözik Anakin,de azt videóban mutatja itt.
  • C7
    #997
    kár, hogy az a pálya nem volt benne, amikor Anakinnal a hangárban kell lődözni (1. rész) láttam róla PS2-s képet
  • C7
    #996
    szerintem nem nehéz játék, a 2 pályái nehezebbek meg hosszabbak is. a 4. epizód nem annyira teccik benne, de hát ez van, vmikor kell bele Vader is. múyg nem 100% kell a negyedik epizódhoz, hanem a pénzt kell kigyűjteni minden pályán, akkor kirakja a korélliai korvettet, amivel nyílik. storyban könnyebb a pénzt megszerezni, én 3x jáccottam ki 100%-ra minikit detektor és minden más extra nélkül, de megvettem mindet
  • C7
    #995
    ha bárkinek bármi kellene, én segítek, amúgy Chappy nevében is én írtam, mert tesóm koleszban van, a jelzsavam emg elfeledtem
  • mardal
    #994
    Köszi szépen de tegnap este sikerült megtalálnom a 20.ik cd-n kb a mentést,de azért köszi a felajánlást.
  • Chappy
    #993
    adj e-mailt, én küldök
  • mardal
    #992
    Hello.Nem tud valaki adni neke megy 100%os mentést?Egyszer végigvittem és sajna azóta törölve lett.Szeretném berakni a 2.ik részébe.
  • C7
    #991
    helyesbítek: végigvittem storyn
  • C7
    #990
    tényleg? én már az Endoron:D
  • rappp
    #989
    u65ueuw65ujth6uw6qzw45zwerg54z4zet3uzseg655z
  • danikarate
    #988
    Jó játék a 2 is. Én már a Hoth- on vok :D
  • C7
    #987
    nagyon király játék
  • Serpa
    #986
    köszi, de nem erre számítottam (vmi driverre gondoltam)

    btw kiderül, ha kijön a 2. rész.
  • GoKu x
    #985
    hát a crack melett volt vmi lego star wars(testo) ezt bemásoltam az exehez ott felülirt vmi bejegyzéseket, utána meg a gameburnworldnél letöltöttem egy NO-CD/FIXED EXE-t és utána jo lett. nem tudom h melyiktől lett jo mert mind2öt 1xre csináltam és utána indítottam el. remélem tudtam segiteni
  • Serpa
    #984
    hogy oldottad meg?

    én a 2. részben tapasztaltam ilyet.