27
  • Darewood
    #27
    [email protected]
  • Darewood
    #26
    Hi all.
    Nem adna nekem valaki mail ra egy linket, ahol egyértelműen találok infót az ADSL, mint otthoni internetről?
    Előre is köszi.
    D
  • Ceb
    #25
    Axelero Sux! Én az egyéves hűség után léptem az Enternethez, sokkal emberibb ászf és ugyanolyan megbízható.
  • pepe003
    #24
    Komolyan mondom.... ez egy rakás xar lesz. 3gb-t túl lépni nem nehéz, főleg nem gyors nettel. Aki nem akar sokat netezni, annak ott a telefonos.
    Én inkább megveszem 4000-el drágábban, de nekem ne korlátozza le
  • tomo
    #23
    szerintem ha tobben neteznenek, akkor szemrebbenes nelkul lefoloznek az extra hasznot.

    inkabb az lehet a problem hogy mindenutt monopolhelyzetben vannak a telefontarsasagok. (legalabbis adsl szolg teruleten) ezert nincs igazi verseny.
  • gregor
    #22
    Ha többen neteznének,biztos olcsóbb lenne az előfizetési dij is.Pár hónapja itt az SG-n olvastam,hogy a "magyarokat hidegen hadja az internet":http://sg.hu/cikk.php?cid=34625
  • ZsoltiMC
    #21
    Ezek az árak... szégyen.. olyan 3-4 ezer forint reális lenne a 3Gb-ért, nade ez?? Nevetséges.
    Nem tudom, sírjak-e vagy röhögjek? De inkább sírok. Dühitő bagázs. Undorito
  • Berber
    #20
    Hja még egyet, jól tapogattok. A decemberi szerződés kötések még mindig nem üzemelnek sok helyen. Sőt előfordult, hogy dec. 10-én kötött szerződést az akció lejárta után rögzítettek, és "normál" havidíjjal számláztak. Csoda hogy bepipult az ügyfél?
  • Berber
    #19
    Saját fülemmel hallottam amikor az AXELERO t. vezetője azt nyiladozta, "mi vagyunk a legnagyobbak, nem lehetünk a leg olcsóbbak" Vérlázító. Én alig várom hogy leteljen a "gyász év" és lépek! Nyalják ki!
  • dez
    #18
    Ezzel... akarnak... v e r s e n y e z n i!!!??? Jahh, miket beszélek, versenyezni, hiszen itt fel van szépen osztva a piac.

    Ilyenkor tudatosodik az emberben, hol is él..
  • tomo
    #17
    ez egy vicc, egy rossz vicc.
  • Tetsuo
    #16
    Ez már pofátlanság!!
  • vgez
    #15
    ezért az árért dec.-ben korlátlan volt, most gondolják aki akkor nem vett, rohan korlátost venni, legalább 1e olcsobban adnák :o)
  • kicsizoz
    #14
    Szerintem itt inkább arról lehet szó, hogy a projekt ütemezés szerint mostanra ki kellett jönni a szolgáltatással, de valamilyen technikai háttér még nem működik. (pl. ilyen lehet a forgalom mérés)
    Ezért olyan árat találtak ki amiért a kutyának sem kell, és ha megoldják a problémát, majd beállítják rendesen...
    Vagy bilibelóg a kezem :)
  • Theodora
    #13
    Én azt hittem, hogy kijönnek valami 2-3000 Ft-os havidíjjal, és innen forgalom függvénye. Talán valamelyik cégnek volt is FlexDSL vagy ilyesmi.
    De ezek az árak tényleg röhej.
    Valahol írták, hogy úgy is gondok lesznek majd a forgalmazott adatok mérésével.
    Ha hozzá számoljuk a telefon előfizetés díját akkor is 10.000 Ft. legalább.
    Inkább azon kellene törniük a fejüket, hogy olyan konstrukciót biztosítsanak, hogy:
    1. A kábel modemet magam veszem / lízingelem (azaz előbb utóbb nem kell érte fizetni)
    2. Minimális havidíj olcsóbb MB vagy GB ár
    vagy Nincs havidíj, hanem prepaid ami persze nem egy hónapra vonatkozna, hanem mondjuk 1 éven belülre és emellett magasabb MB/GB ár.

    Ha lenne, ilyen akkor szerintem az ADSL ugyanolyan gyorsan el tudna terjedni mint a mobil az utóbbi időben. Ráadásul így is meg van a Matávnak az a havi fix 3500 Ft havidíj bevétel, amiért valjuk be nem nyújt semmit.
    Ha nem lenne itton ADSL már le is mondtam volna.
  • HUmanEmber41st
    #12
    A Vnetnél még mindig baszakodnak a sávszélnöveléssel, már tiszta ideg vagyok ez miatt.
    Napok óta nem tudok letölteni semmit, mert állandóan leesik a sávszél és megszakad persze a letöltés. Kérdem, mikor lesznek kész ???
    Hát ööö izé, az első negyedévben valamikor..
    Azért ez a táblázat tényleg érdekes..én a korlátlanért fizetek ennyit...
    A csellóval meg simám a hónap közepén eléred a letöltési határt.. utána meg lekorlátoznak ... hhháát kenjék a hajukra..
  • davos80
    #11
    Korlát nélkül.
    Persze ez viszonyítási alapon "jó" , a külföldi árakhoz képest ez rablógazdálkodás.
    Kinnt ennyiért, jobb helyen 5-10 Megabitet adnak.
  • davos80
    #10
    A kábelnet még mindig jobb és az is marad : 1024/256
    9 190 HUF - nálunk.
  • Janek81
    #9
    Sajna nem csak borzalmas, de általánosan jellemző a visszafejlődés. Vagy legyünk igazságosak és mondjuk azt, hogy talán vissza nem, de sajnos előre sem halad...
    Témához annyit, hogy szar bevallani, de az ADSL még mindig sokkal stabilabb és megbízhatóbb sok (ha nem minden) kábeles meg mikrós vacaknál.

    Axeleró ügyfélszolgálatosai gyanran tényleg nem állnak a helyzet magaslatán, de szerencsére nem is szorulok rájuk. :)
  • gz8
    #8
    1,5 megabiten a 6 gigát rendes esetben 9 óra alatt le lehet szedni, aki meg ki tudja használni a 768/1536 kbit/s nyújtotta lehetőségeket, az amúgy se fizetne elő vagy beszélne rá bárkit is egy ekkora átverésre.

    Ehhez is pofa kell, a zaxelerónál megvan.
  • _Vegeta_
    #7
    Sajnos ez igaz, mar csak az a kerdes hanyan fizetnek elo ra. :D
    Sajna nekemis axelero van, ugyfelszolgalat sux egyebkent elvagyok vele.
  • Frenzy
    #6
    Ez a visszafejlődés annyira borzalmas kishazánkban. A mobilszolgáltatók nemhogy a másodperces egység felé haladnának, hanem egyenesen elfelé tőle, most itt vannak korlátos netcsomagok, szépséges.

    Csak ahogy most a Chello halad, meg amit nyújt, nem igazán látom, hogy mennyire maradhat versenyképes a Matáv az ADSLjével, hacsak nem csökkent durván árakat. Persze a Chellonak esetleg gátat szabnak az elterjedési korlátok. Bár ez utóbbiról én nem tudok semmi konkrétat (esetleg valaki felvilágosíthatna, ADSL vs Chello elterjedésben hogy áll, mármint olyan szempontból, mekkora területen elérhetőek)
  • Yossarian
    #5
    sztem kiírtak egy belső pályázatot, hogy ki tudja a legfifikásabb korlátos csomagot kitalálni a korlátlan áráért...
  • Janek81
    #4
    Sztem valami porszem került a gépezetbe (rossz táblázat lett kirakva). Vagy ha valóban ezek a valós adatok ezekre a csomagokra, akkor Axelero barátunk csak egy jó viccnek szánta, mert hogy senki nem fogja megvenni, az biztos.
    Én attól tartok, hogy ez mégsem vicc, csak az első lépés. Lassan leállnak a korlátlan csomagok értékesítésével és csak ezek a forgalom korlátosak maradnak. Bár ezt egyenlőre tagadják...
  • Manoi
    #3
    Ha ezek havi árak (márpedig szerintem azok), akkor az axelero nem ismeri a piaci árakat. Nekem a korlátlan netem nem kerül ennyibe. Voltam axeleros. Nem kívánom senkinek az ügyfélszolgálatukat. Axelero sux!!!
  • DVDMester
    #2
    Ne röhögtessenek már, a korlátlan ADSL-ért ennél kevesebbet fizetek.
    Fejbe lőném aki ezt kitalálta!
  • Frenzy
    #1
    Nevetséges otthon miket ki nem találnak. Ráadásul milyen árakon.