6516
10571093361148553957.jpg
  • REPS0L
    #2574
  • kikeeeSan
    #2573
    most pihen:)...gyüjti a kötekedő ötleteit
  • Olcsóvér
    #2572
    holadepridol?
  • Olcsóvér
    #2571
    kösz
  • Csesza
    #2570
    valószínű hogy igazad van de értelmesebben is előadhatnád a dumád :D
  • Olcsóvér
    #2569
    amit te nyomsz vádzsod az a hazugság és nem vágom hogy te mit vágsz saidról de az Aza, said kontra odupla botrány az is csak az odupla fassága volt de stevenek akkor mérnem pofázott he?!
  • bodesz
    #2568
    mostanában hallgatok sok busapistát és rájöttem h iszonyat jó számai vannak szerintem.zuboly ban is bennevan az is bejött :D
    multkor volt 1 jókis party dürerben azthiszem vagy nemistudom már hol ahol busa,ponza,zomblaze meg még 1 srác az irei maffiaból voltak.Hát isszonyat jó volt.hogy busa miket beatboxolt else hittem :D

    zuboly - homeopatia
    busapista myspace
  • krella
    #2567
    de végülis is mind 1 majd ha kijön fhészek album meg kezdet majd lehet össze hasonlitani addig meg nem leszek okosabb akárki akármit mond:D:D
  • krella
    #2566
    az lehet h fhészek van csak steve nélkül tehát egy kalap szar Odupla meg egy átlagos dagadt csicska hétköznapi ember olyan módon is reppel...
  • kikeeeSan
    #2565
    csel-lengő!nemhinném hogy az mp3(vagybármilyen formátum) kerület főváros vagy vidék függő:D:D én beszélni szoktam nem ugatni,bár lehet hogy ti ugatással kommunikáltok!
    ami tény az tény...0dupla kaki főled Saiidhoz képest

  • #2564
    Szekszárdon mi a pálya,? tudod melyik budapest XIII? Sajnállak. és a többieket is , akik cak ugatják a rapet és nem hallják
  • Csesza
    #2563
    hát ez aztán igen díjnyertes alkotás...
  • jax
    #2562
    :D:D:D
    le se kell szarni oduplát
    ha egyszer KIJÖTT A PÁNIKSZOBA-PÁNIKROHAM!!!
    szedjétek, ingyenes!
  • LasDen #2561
    nekem abszólút nem jött be a fhészek album.....
  • kikeeeSan
    #2560
    csellengő fiam el csellenghetnél valahova,jó messze innen:Dodupla egy fos,fos vót most is az, az is lesz,flow 0 "kajak ugyanugy reppelsz mint a 2killa"...fhészek albumon is egy geci nagy 0 volt...az az album csak steve miatt vót jó és nekem még "1pillanatra bejötta flowd"-se vót:D
    Jax-sparrow,kapitányunkal viszont teljes mértékben 1etértek:D
    nekem is nagy kedvenc részem ez
  • jax
    #2559
    Ja, hallottam ezt az "oltást". Hát nemtom, "a Bárban is lenyomtalak" :D:D:D
    Nem mondom, onullának nem tré a szöveget, de nem ér fel saiidhoz :D Nekem személy szerint az a kedvenc saiid-szövegem, iszonyat nagy. Aki kicsit is vágja a hiphopot itthon annak saiid neve előbb ugrik be, mind odupláé...
    És ez nem hiszem, hogy véletlen. Mit csinált odupla? Volt fhészek igen, de azóta? Semmi. Igaz saiidék is kidobhatnák már a lemezt, de azért ők csomó lemezen feltüntek már Akkezdet LP óta, és maradt a magas színvonal minden új szövegükben. Hol maradt le? Odupla mögött??? Úristen...
  • zdlr
    #2558
    odupla egy szar, a fhészekben is szar volt! mondom ezt úgy, hogy a fhészek album az egyik kedvencem! steve cipelte a hátán az egészet, meg a fasza alapok.
    de fhészek nincs!
  • #2557
    Itt a válasz de hallgassátok minden szavát.
    www.myspace.com/odupla !!!!!!!!!!!!olyanról még nem hallottatok,hogy a tanítvány messze-messze túlnő a "mesteren"? A "mester" már réges-régen lemaradt és ezért sértegeti a Hátulgombolóst"?
    És Fhészek igeneis van! Csak Steve nélkül!!!!!!!!!!
  • zdlr
    #2556
    róla nincs véleményem, nem ismerem a zenéjét/munkásságát. egyszer olvastam tőle egy fasza idézetet, az tetszett. meg hallottam egy-két számát, azok nem, style-ba és flowba nem jöttek be.
    magyarok közül wacuum, kriminal, scarcity kb. meg a régiek közül páran.
    trogaz/dózis, firma, busa pista, árral szemben, meg a klikknek az egyik albuma... kb ennyi ami magyar.
  • petertaylor
    #2555
    Hello.
    Mentha Bennünk él videot keresem nem a youtubosat.
    Valakinek valami ötlete van hol találnám meg?
  • sambauer
    #2554
    amúgy AnonimMC-ről mi a véleményed ?
  • Rockynhooo
    #2553
  • Csesza
    #2552
    :ASDD:AS:D:SA:Dasdsds köszönjük Emese
  • kikeeeSan
    #2551
    miwa? az egész hsz 1geci nagy WTF!
    jah meg fhészek má nincs szal uj album csak nem jön
    lolkapolka
  • #2550
    Krella!

    Tudod mé,mer aza geci saiid, az a beszédhibás amúgy a hosszú göndör pajesz és a fekete kalap hiányzik a fejéről)na tudod milyen fajta csinálja a feszkót.Féltékeny,hogy a fészeknek sokkal jobb albuma jön ki.Amit aszeretetcsomagban nyom az mind hazugság
  • zdlr
    #2549
    jajj, bocs, félrenéztem az előző hsz-t, azt hittem SamBauer rapjére vonatkozó "szarromról" írtad, hogy nem jelentenéd ki. a kritikám most nem fankaferiről szolt. hanem sambauer kezdő "produkciójáról".

    feriről is megvan a véleményem. ha érdekel és jelzed szívesen leírom privátban.
    a lényeg, hogy feri nem szemeket nyitogat, hanem agymosott szektát toboroz. és felháborító, hogy pár éve még magyar voltam akkor is, ha nem rohangáltam árpádsávval, ma már antimagyar vagyok, ha nincs nálam semmi árpádsávos. nézd meg salátán a legnagyobb rajongóit, egyiknek sincs egy önáló gondolata sem, feltesznek egy kurucinfós hírt, megvárják, míg feri lereagálja, majd beírják ők is ugyan azt. ha nem értesz egyet valamiben ferivel hazug vagy, magyargyűlölő, és kitilt.
  • REPS0L
    #2548
  • asfa
    #2547
    Kíváncsiságból, manapság neked mi számít Magyarnak? Ha valaki kokárdát vesz fel és Árpád sávos zászlóval a háta mögött rappel, akkor az "habi" Magyar? Nem belekötök, csak ez nagy Magyar cucc mindig előjön, de az nem szégyen ha valaki ünnepeken kokárdát vesz fel és kirakja a zászlót a házára.Sajnos ezt érték el,hogy ezt szégyen legyen hordani/viselni, holott ez mindenféle magát magyarnak mondó embernél alapvető emberi norma lenne! Lehet,hogy félreértettelek de még egyszer mondom nem kötekszem.
  • jax
    #2546
    A témához hozzászólnék annyit, hogy én szeretem Fankát, a régebbi lemezei, mint a Repp LP, meg a 2005-6 körüli számai baszottjók, mind zene, mind szöveg, nagyon bejön, a Suhancos is zseniális. Viszont amiket most csinál... rákényszerítettem magam és végighallgattam egy 2007-es lemezét és iszonyat gagyi zenét és közhelyes, elcsépelt, erőtlen szövegek. Meg ez a nagymagyar cucc... nem kokárdával meg árpádsávos zászlókkal kell magyarnak lenni ma. Full más a világ.
    Siskától meg én is unom ezt a "beefet" már, de amíg csinál ilyen számokat, akkor nyugodtan fikázzon :D:D

    ja, meg én is, lökdösöm a szavakat, ha van 3 percetek rá :D
  • asfa
    #2545
    értelek és van miben egyetértek.. sokszor direkt nem tartja az ütemet vagy direkt úgy szövegel, viszont az nem baj ha nem tetszik, nem mindenkinek tetszik és sem csipázom mint embert már mondtam egy két okból kifolyólag de, hogy próbálja nyitogatni a tinédzserek és nem tinédzserek szemét, hogy miért fontos a haza, és a szeretet, valamint együtt a kettő, az egy jó és pozitív dolog a rap, hiphop vonalon is.
    Ennyi ami szerintem becsülendő a fikázás, anyázás és ütemtelen zenéi mellett. én magam is rappelek, így úgy amúgy, és nehéz dolog egyébként elérni azt h az ilyen témákban valaki felfigyeljen és meghallgassa.
  • zdlr
    #2544
    nem tetszik a hang, a flow és az ütemtartással is gond van.
    a szöveg sem nagy szám. gyakorolni kell még sokat, addig pedig nem muszáj közzé tenni a cuccot.
    viszont pozitív SamBauer hozzáállása, hogy nem sértődik be a "fikán".
    ilyenkor szokott jönni a kedvenc kontrám:
    "mutasd, te milyet tudsz", ami most elmaradt, ez becsülendő!!!
  • sambauer
    #2543
    Yep.
  • asfa
    #2542
    hát azért ezt igy nem jelenteném ki.. nem tudom miért vagy ezen a véleményen
  • sambauer
    #2541
    Itt van egy másik, a minőség nagyon fos, dehát otthon ezt tudom produkálni. Előre is köszönöm ha meghallgatásra méltatjátok :D
  • Csesza
    #2540
    tied?
  • zdlr
    #2539
    ez a feri egy szánalomra sem méltó, beteg ember.
    soha nem tartozott a magyar rapbe, hiába is hitegették sokan, hogy jó. de amit most művel, az a műfaj megerőszakolása minden szempontból.
  • LasDen #2538
    sztem annyira nem rossz, de fejlődni kell :D
  • sambauer
    #2537
    hát ez is egy vélemény :D
  • zdlr
    #2536
    szerintem tényleg annyira szar.
  • kikeeeSan
    #2535
    nahhezzel teljes mértékben eggyetértek:)
    köszönöm hogy olvashattam:D