6516
10571093361148553957.jpg
  • kommersz
    #2534
    szerintem nem olyan rossz.de gondolom azert nem irnak mert ezt nem a hosok,meg dsp rappeli:D
  • sambauer
    #2533
    Én csak arra lennék kíváncsi már pár hete lassan hogy ez tényleg annyira szar hogy még rá se érdemes írni ?
  • bld
    #2532
    Fankadeli most "szélsőjobbos" lett mert ott teszik alá a lovat, nem véletlen hagyták ott a régi "barátok" is, mert mindenki rájött az évek alatt, h ez egy béna srác, a legjobb száma is arról szól, h félrek*rt a barátnője amíg ő a haverjával sörözött... Gyakorlatilag minden száma egyforma, és nagyon szánalmasan erőlteti ezt a megmondóemberes dumát, most már hál'istennek, hogy az underground szcéna (ha lehet így fogalmazni) elfordult tőle, valami beteg módon rátalált a kurucinfóra és kőkeményen magyarkodik. Nincs baj azzal ha valaki kicsit túlzásba viszi a hazaszeretetet, nem az itt a hiba, hanem az, hogy egyszer már elbukott a hiteltelensége miatt és most meg apostolnak adja elő magát és váteszi magasságokból beszél... remélem nem lesz súlyosabb:) Siskák meg tényleg megunhatták volna régen ezt a balhét, ők tényleg bunkók az is igaz, de legalább tudják a helyüket és néha elég jó zenét csinálnak
    kösz ha elolvasta valaki;)
  • kikeeeSan
    #2531
    fanka 1 szar ember ,még ha igaza is van 1 pár dologban...siska meg buta hogy fankát oltja még mindig!tovább léphetnének!nah ennyiii!:D
    jah és gyerekek jön az uj NKS meg Punnany tessék felkészülni:D:D:D
  • LasDen #2530
    na ezé hagytam én a faszba az egész magyar ándörgrándot.....bekaphatja az összes.....
  • asfa
    #2529
    vágom.. hát abban igazad van,hogy Fanka milyen ezért is írtam,hogy mint ember nem is csipázom, ahogy sokan nem csipázzák már, de zeneileg azért mutatott egy két nagyot.. valóban fikáz de őt is fikázzák, és pl Tibbah-Magyargyerek szám.. hát az is nevetséges
    az,hogy nagy hungarista Árpád sávos hát nem tudom, szerintem teljesen egészséges körülmények között csinálja ezt, igaza van ezer meg ezer dologban, pl a Palackposta számában Busta-val vagy Napok felett idők alatt, vagy Magyar Földre..
    nem azt mondom Fankát nem kell szeretni mint embert vagy a zenéjét sem, de az utóbbi idők miatt én inkább mögé állnék be mint vele szembe, ugyanis magyarság nem szégyen, ahogy az Árpád sávos és a Magyar zászló sem! Sajnos ezt sokan itthon másképp látják és ezért mondom,hogy lehet szar ember de abban van valami amit mond, s ő pedig nem lázít és nem uszít hanem ezt teszik velünk, ő megmondja,hogy ugyanúgy van meleg,cigány és zsidó haverja aki vele ért egyet..
    Boba nekem is csalódás ebben a számban.. én is szerettem de most ez nem tudom mi..
  • MikX
    #2528
    Igazából ez nekemsem jön be, eddíg általában jó cuccokkaljött mindíg, legalábbis számomra...
    Ez az egész Mixtapemeg... hát nemtom, nemtudtam végighallgatni igazából, nagyon erőltetettnek,ésrossznak hat, plusz amik jó trekkek voltak, azokat is valahogy el erőtlenítették, nagyon gáz az egész...
    Ez a fankás dologmeg... engem nem érdekel, de azt ne feledd, h eznemegy irányú,előszöris fanka mindenkit lefikáz, mert senkisem jó, senkinek nincs egy jó trekkje, csak azoknak akik az ő "szárnya" alól jönnek...
    Nekem abszólút nemtetszenek a zenéi, nem az én stílusom, de nemis ezért ítélem el...
    Azmeghogy büszke a magyarságára nemlenne baj, ha nemvalami hungarista árpádsávosakárkinek állítaná ba magát, utálom... nam a magyarsággalvan baj, hanem a fajgyűlölettel, és a lázítással...
    Többekkört ezértsem értem ezt a számot,itt kb ugyanezt csinálja siska... nemis értem, éshogy Bobával közösen... Szerintem krome a legnagyobb arc magyar underground körökben számomra, de ebben a számban nem vettem volna részt közreműködőképp, az biztos...
  • sambauer
    #2527
    a láthatatlan.
  • asfa
    #2526
    hát ennyire tellett neki kb..oltani fankát azért mert büszke Magyarságára.. az meg tökmindegy h szar ember vagy sem, ezt felvállalja..szomorú h a siska féle társaság meg nem,ezért szánalmasak
  • kikeeeSan
    #2525
    nekem se jön már be annyira siska kicsit unom már,ezeket a fanka oltásokat is,meg hát nemsok uj dolog volt ezen az albumon...1-2 alap egész ütős!de kb ennyi
  • cucma
    #2524
    Srácok ez a zene, nem a korábban ajánlott Sziszka :P
    Punnany Massif-Telik
  • toysoldier
    #2523
  • asfa
    #2522
    hát elég nevetséges a szövege siskanak szvsz.. azt akarom látni,hogy lángol a főváros.. meg pusztuljon az összes féreg tetű árpádsávos.. hát csak grat neki.. :) bocsánat ha vkit megsértettem, de a szememben eltűnt..
  • EK1TEP
    #2521
    Mostani kedvenc.Reggel ezzel kelek :D
    Isten Áld Meg A Magyart...
  • sambauer
    #2520
    http://www.youtube.com/watch?v=rLYvjXcxWYM&feature=channel_page

    vélemény ? :D
  • Depridol
    #2519
    Day offical website
    Day myspace
  • reaper4
    #2518
    Ketioz - Ez az én szarom
  • reaper4
    #2517
    $ilent$kill - Demjen Remix
    $ilent$kill - Drevenga Slass
    $ilent$kill - Drive In The End
    $ilent$kill - Drive In
    $ilent$kill - Friday 13
    $ilent$kill - The Feeling Of Silent Hill
    aMGee - Death Note
    aMGee - Here n Now
    aMGee - Kwest (Közreműködik: Aza)
    aMGee - Lazy Saturday
    aMGee - Az Nem Megy Tovább
    aMGee - The Beaunti Full
    Aza - Szájvadállat
    Aza - Vér
    Tirpa - Hav
    Killakikitt - Foshó
    Killakikitt - Kikötő
    Killakikitt - HK Free
    Killakikitt - Szoosz
    ScarCityBP - Banga
    ScarCityBP - Worldwide
    ScarCityBP - Drogvár
    ScarCityBP - Péntek 13 Promomix 1
    ScarCityBP - Péntek 13 Promomix 2
    ScarCityBP - Péntek 13 Promomix 3
    ScarCityBP - Péntek 13 Promomix 4

    track list. pirate link.
  • reaper4
    #2516
    scarcity válogatás. ha valakinek nem lenne meg :) ütős cucc.
  • reaper4
    #2515
    szerintem egyértelmű.
  • Depridol
    #2514

    Roppant szűk körben (1 fő) végzett közvélemény-kutatás eredményeként FankaDeli részesül a Céllövölde 5PÁLCÁS Bohóc díjában. Félreértések elkerülése végett: nem az elmúlt hónapok zenei termékei miatt nyerte el a megtisztelő címet, hiszen úgynevezett nemzeti hiphop dalaiban sok olyan problémát is érint, szóvá tesz, amelyet érinteni muszáj, s amelyben olykor még egy olyan megveszekedett nemzetrontó zsidóbérenc liberálbolsevik zughírlapíró is igazat tud adni neki, mint én. Az írásos és/vagy közéleti tevékenység az, ami sokszor tragikomikus hatást kelt.

    Kár tagadni: az eredményhez az is hozzájárult, hogy nevezett előadóművész nagy nyilvánosság előtt becsületsértést és rágalmazást követett el, mikor e blog szerzőjét a drogok mellett érvelő emberként, s az Offline Magazin munkatársait úgyszintén drogosokként aposztrofálta. A purparlé egy, a magazin hasábjain megjelenő lemezrecenzió kapcsán „robbant ki”, és F. részéről hosszú passzusokban kulminálódott. Persze, részemről is hosszas passzusok voltak olvashatók az ügy kapcsán a hiphop.hu-n és az Offline weboldalán - előbbiről „nem tesz jót az oldalnak” hivatkozással, utóbbiról úgynevezett balhécsendesítési szándékból végül is lekerült a cikk. (Ide kattintva letölthető A kritikáról és más démonokról című, meglehetősen bő lére eresztett publi, F. oldalán pedig elolvasható az ő verziója.)

    De a hazugság, a rágalmazás, a becsületsértés még nem tesz valakit 5PÁLCÁS Bohóccá, ahhoz azért még Magyarországon is több kell.

    Nem árt például, ha valaki módszeresen figyelmezteti a fórumozókat a magyar nyelvtan tiszteletben tartására, miközben ő maga módszeresen és nagy ívben tesz a központozásra és az egyéb finom grammatikai, stilisztikai szabályszerűségekre. Továbbá módszeresen törli a szalonképtelennek, a Salátamagazin háziirendjével ellentétesnek ítélt hozzászólásokat és némely felhasználók komplett regisztrációját, de közben szemet huny a legalpáribb, legaljasabb, legmocskosabb ócska náci beszédet napi praxisként űző weboldalt és egyéb jobbszél portálokat nyíltan vagy bújtatottan reklámozó hozzászólások felett, hogy akkor már a Szálasi-féle magyarság-útmutatót ajánlgató egyik fórumozói komment érintetlenül hagyásáról ne is beszéljünk.

    Ám ha valaki igazi 5PÁLCÁS Bohóc akar lenni, úgy juthat legközelebb a célhoz, ha a reggeli sajtos omlettbe a trappista mellé reszel egy kis Star Warst, no meg nem is olyan csipetnyit a Cion bölcseinek jegyzőkönyvéből és egyéb obskúrus, szennyirodalmi termésekből, mindezt leheletnyi paranoiával is megszórja, hogy aztán szépen elkezdjen „sötét oldalról” meg „titkolt szövetségről” handabandázni, hozzá még zsidózni is kicsinyég (nem az Izrael-kritikára gondolok). Ez lett a púder az arcon.
    Orizatriznyák blogjáról bemásolva
  • Depridol
    #2513
    oké de milyen célből?
  • reaper4
    #2512
    csak jeleztem.
  • Depridol
    #2511
    na ÉS?!
    nem vettem észre...
  • reaper4
    #2510
    nemrég már linkelve lett.
  • Depridol
    #2509
  • jax
    #2508
    meg saiidot leütte odupla meg vmi haverjai, rámentek vagy négyen... voltak sztorik.
  • Depridol
    #2507
    mert hátulgombolós áruló lett? na a részleteket nem ismerem pontosan de elfelejtette kik segítettek megindítani a szekerét...
  • krella
    #2506
    geccci nagy lett a scarcity album!!!Odupla miért kapja azt a szeretet csomagot saiidtól?:D:D
  • asfa
    #2505
    ez nagyon nagy :)
  • REPS0L
    #2504
    autós nap van :)
  • REPS0L
    #2503
    járműszépségversenyre előbb választanám All In- Vasakat, mint ez, szvsz.
  • REPS0L
    #2502
  • jax
    #2501
    én egyelőre nem, Pánikszoba Peetét hallottam XDXD
    de ha lesz zsém, egyből megfogom, mer igényes a borító is, Saiid csinálta :D
  • REPS0L
    #2500
    támogatom, és előre is köszönöm :)
  • cucma
    #2499
    én is megrendeltem! :)
  • krella
    #2498
    valaki felrakhatná az ien csövesek kedvéért mint én:D
  • jax
    #2497
    jeee
    szétvisz a killakikitt lemez, vegyétek meg!
    saiid bealázza oduplát mint a szaar :D:D:DD
  • krella
    #2496
    óóóóóó kár:D
  • cucma
    #2495
    neeem. a beatmarket nem péntek 13 (ma)