6516
10571093361148553957.jpg
  • REPS0L
    #2775
    szerintem is nagyon adja.
  • tigeroo
    #2774
    pedig durván jó:P
  • hunbasser
    #2773
    nekem főnix része is bejön,én is szeretem az ilyen psycho rappeket :D
  • REPS0L
    #2772
    Riddler része szvsz kőkemény, mondjuk nekem kicsit beteg az agyam, gondolom azért tetszik.
  • MikX
    #2771
    Hátezmiez? valami irdatlanul fos... számomra legalábbis...
  • noname023
    #2770
    NY Undergrund from Union Square Metro Station
    +
    HardKnokLife

    ((nem tom miért nem működött a lenti))
  • noname023
    #2769
    Hát ki így, ki úgy, kinek ez, kinek az,
    Szerintem meg minden hallgatható nincs ezzel azzal baj mint a lenti cuccokkal se hisz kinek így kinek úgy tetszik na és ez hogy tetszik remélem működik:
    Igazi NY Undergrund Union Square-ról :)

  • reaper4
    #2768
    belekóstoltam, de nem ízlett :)
  • REPS0L
    #2767
    egyétek
  • cucma
    #2766
    Artos, Beatmarket, Szószólók, Parabellum. többi felejtős nálam.
  • tigeroo
    #2765
  • zdlr
    #2764
    figyelj meghallgattam azt a ratset, meg megnéztem a holcy interjút.
    hallgathatatlan a produkció, a fost megpróbálja azzal takargatni, hogy real ug... ne röhögtess.
    az interjúban az "kiejtéséből" (én tájszólásnak mondanám) lejött, hogy nem neki való az előadói szakma.
    a többit délután pótolom, dobok arról is véleményt.

  • kikeeeSan
    #2763
    'nem mondod hogy csoro a szokeszletem?"
  • tigeroo
    #2762
    elragozgatok míg te elrágózgatol :D
  • noname023
    #2761
    "Mc elektron Mc proton ez az életem haver 1 mikrofon
    meg rázzad meg érezd meg egyéb retkes rappes barkóba
    ha ilyen leszek 1x akkor lőjetek csak tarkóba"
  • noname023
    #2760
    Reflektálva misic Anonim-Live
  • noname023
    #2759
    Ja és tracknél rendes előre megírt számnál azért gáz mert így könnyű odapakolgatni rímeket ami kb haverom sulis korunkban hasonlóan tolt és mi is lefostuk a bokánkat tőlle az udvaron szünetben. :)
  • noname023
    #2758
    Attól mert van háttér történet meg kb 40% ráépített tartalom szöveg a többi félremagyarázott hadova ami nem gond ha freestyle-ról beszélünk.
  • noname023
    #2757
    Ja és Anonim mitől nagy szám leszámítva hogy ingyé letöltheted az egész albumát ami tom nem nagy durranás hisz bameg ez az igazi underground ki nem tudná.
    Én flow-ozok szarozok kimondom egyszerűbben stílusa egyedi szarkazmusa szatírája miatt meg +
    hallgasd meg profin tolja ritmikusan folyékonya ontja rád a szövegáradatot hangsúlyozással a ritmust jól kihasználva.

    Rats-es srác Holczy nem montam hogy a legjobb de hallgatható.
    Ő is különc mert van egy kiejtése bár amit linkeltem ott nem csak ő tolja és vannak gázos srácok akik lassan monotonban tolják de a mondanivalója kárpótolja de itt egy szám tőle ahol profin rappől Holczy-Ez egy track

    Fankadeli meg a szöveg tartalmával próbál kiválni de ritmustalan monoton bár próbál ellensúlyozni hogy a kis szívünkre hasson szónoklataival meg rímeivel de hát nem mindenkinél válik be.
  • hunbasser
    #2756
    és pont egy olyan számot linkeltél,ami kb csak ragrímekből áll :Ddddd

    AKPH és NKS = kreativitás. ha nem érted miről nyomják,meg ha szerinted csak össze-vissza hadova,és nem látsz a sorok közé,akkor ne hallgasd.
  • tigeroo
    #2755
    pedig az AKPH-nak is van mondanivalója, az nks meg nem fényezi magát, a tények magukért beszélnek (hogy kurvajók.)

    hallgass meg egy újonc freestylet a bokád lefogod fosni garantálom a szövegétől (pl. micsikorog). ennyit a papírra vetett agymenésekről...

    egyedi és utánozhatatlan mind a kettő...
    neked nem jön be és kész, szóval felesleges fikázni őket, mondjuk az sztem sokaknak nyilvánvaló hogy fankánál vagy anonim mc-nél sokkal jobbak
  • noname023
    #2754
    NKS-t ritkán hallgatok mert 1 idő után már sok az önfényezésből, értelmetlen rímekből kevés mondanivalóvól meg a keménykedésből kb mint siskánál meg a killakikittnél.

    Szóval baromi uncsi és monoton NKS Akkezdet Phia-nál az állandó értelmetlen keresztrímek sorozata meg gyors témaváltás halmozás könnyű így szöveget írni hogy a zöld tücsöktől a Mounteverest csúcsáig mindent belekeversz persze RP a sajátos stílusukért amit leginkább a freestyle-hoz lehet hasonlítani ami még elmenne ha gyorsban a színpadon kéne leművelni a dolgot de hogy ezt az agymenést papírra vetni és főleg hallgatni hosszútávon amit gyerek korukban meg az életből magukba szívtak ettek láttak (pl:Kellog's konkrétan cornflakes)
    Ebből kinőttem nemtom hány éves vagy de mindegy nem ez a lényeg ami neked jó az nekem is ami meg nekem az maradjon is úgy nem hinném hogy ettől vagy attól menőbb lesz bárki is mint pl ha ganjázik vagy mert martinit wisky-t bacardi-t iszik a másik meg csak sört és ha attól is jól érzi magát akkor ki nem szarja le na erről van egy jó szám:Kinemszarjale

    Reflektálva a te misic-odra dióhéjba becsomagolva ezt hallgasd meg:
    Face2face
    http://www.hiphop.hu/sub.php?pg=media2181_hu
  • REPS0L
    #2753
  • REPS0L
    #2752
    kurvajó ezzel az alappal
  • cucma
    #2751
    Steve2, AKPH2 nyárra van tervezve, reméljük így lesz. addig is nosztalgiázzunk az egyik legigazabb számra:
    The Steve-Bukott angyal
  • Rockynhooo
    #2750
    tudom ezért kérdezem :D 3-4 éves is azt mondták h majd nyár:D de nem baj , egyre jobban várjuk aztán majd csak egyszer jön a nagy durranás és jo lesz. nyárra tényleg jo lenne mert akkor ellehetne menni egy két koncertre :
  • hunbasser
    #2749
    szerintem már kész van az album,csak az utómunkák vannak hátra.ha azt nézzük,jó sok idejük volt új albumot összedobni... :D
  • Csesza
    #2748
    akph albumnál sosem lehet tudni, de elvileg nyár vége
  • hunbasser
    #2747
    nyár
  • Rockynhooo
    #2746
    ha már NKS
  • Rockynhooo
    #2745
    új akph album mikorra várható ? vagy még nem tudni ?
  • hunbasser
    #2744
    nem,az nks az régen funkrodeo volt,amikor a firmához hozzácsapódtak,akkor lett a firma+nks idő urai
  • Matt07
    #2743
    az anno Idő Urai néven futott nem?
  • hunbasser
    #2742
    ennél nagyobb drogos zenét még nem nagyon hallottam :Ddddddddd
  • hunbasser
    #2741
    ezt a számot mostanában kurva sokat hallgatom,gecinagy

    "mijjafontoss,mindig magad maradhass
    semmi hú hú,amíg a pipában a hasshass" :)))
  • LasDen #2740
    láttam....csak az elküldés után láttam... :D
  • zdlr
    #2739
    #2737
  • LasDen #2738
    mi van? mit promózok?? :D
    amúgy meg gratula, hogy egy dologból leszűröd, hogy miket hallgatok....lehet, hogy igazad van és amit hallgatok igénytelen, de nekem bejön....
  • zdlr
    #2737
    ja bocs, benéztem, storno.
  • zdlr
    #2736
    ha jól láttam, te is azt a microphone ratset promózod az ug rap topikban..
    hát szived, joga, mi az igényes zenét szeretjük, te meg azt. :)

    előző meg a #2733-ra ment.