6516
10571093361148553957.jpg
  • hunbasser
    #3416
    pont azért vicces,mert egy értelmes mondata nincsen...:D:D:D "mikor olyan kedve volt,csinált egy studiót" meg ilyenek :_
  • Matt07
    #3415
    ez a Turha egy nagy nulla. max poénnak jó, egy értelmes mondatot nem bír elmondani. nevetséges nagyon. meg h Day-t oltják, hát pedig kanyarban sincsenek Turháék..
  • LasDen #3414
    ezt a telepi dolgot én nem nagyon értem....miért olyan kurva jó? büszkének kell lenni rá vagy mi???
  • hunbasser
    #3413
    part 2 istencsászár,turha mester jól megmondja benne,mikor kicsit unatkozom,mindig megnézem :D "mit jelent a könnyű pénz? könnyen jön,könnyen megy. nézd meg ezt a cipőt...nézz rám." hatalmas,szentírás minden szava :D "full telepi,nézz hátra,helyszín....többet nem kell róla mondani vágod?" :D
  • Danka88
    #3412
    javitsatok ha vmi nem igaz.
  • Danka88
    #3411
    nem volt semmi balhé, csak kicsit önállósodni akart tirpával, és ugye meg is született a scarcitybp label. :)
    De jó a viszony Aza (scbp) és a WA között, ugye a killa albumon még vákum fít is van (Saiid)....
    a jó viszony viszont már nem mondható el oDupla <> Saiid/Killakikitt között. :-)
    Ha érdekel jobban ez az oDuplás ügy akkor itt van pár link.
    Innen letudod szedni a Killakikittes ap rádió adást, emlitik benne ezt az ügyet is, meg a Killa vs Essemm ügyet is.
    Itt pedig oDupla beszél az uj albumról, meg ha jól emlékszel ezt a beef ügyet is emliti, érdemes megnézni :)
    part 1
    part 2
    part 3
    part 4
    Hát ja elég hosszu, mint a rádió müsör is, de ha érdekel és még nem láttad öket akkor lesd meg, talán többet tudsz meg belölük.
    (Egyébként kikeeeSan-nak igaza van lehet többet tudnak hiphop.hu-n :D)
  • kikeeeSan
    #3410
    a pontos okot nem tudom hogy miért léptek ki Azáék,gondolom elnyomva érezték magukat az akph mellett,de azt mondták hogy mások az érdekeik.
    oduplával meg volt valami cink aztán szénné lett oltva.
    nemvágom annyira ha bővebben érdekel akkor a
    hiphop.hu forumos tudorkákat kerítsd elő:)
  • tigeroo
    #3409
    http://www.youtube.com/watch?v=_xylaVe9l5g

    javított link (akit esetleg érdekel)
  • Blacksheep333
    #3408
    Hi! Már elég régóta nem hallgattam magyar rap-et, de most megint elkezdtem és egy cseppet le vagyok maradva. Aki otthon van ilyen téren válaszolhatna pár kérdésemre.
    AZA miért lépett ki a WA-ból?
    oDupla, Saiid és Killakikitt közt most mivan?
  • tigeroo
    #3407
    ja és ez saját úgyhogy azért!
  • tigeroo
    #3406
    kérlek szavazzatok rá minél többen, minél több ponttal, remixversenyre lesz! remélem tetszik a trekk!
  • kikeeeSan
    #3405
    teljes tehetség kutató topik
  • AppleMob
    #3404
    http://www.youtube.com/watch?v=kDU-nnWrMwk
  • fixon
    #3403
    nagyon dúrva. tetszik
  • toysoldier
    #3402
    nagyon bejön
  • jax
    #3401
    ha már véleménynyílvánítós napok vannak csekoljátok le ezt is:
    Wannabeez

    peace
  • kuci06
    #3400
    kicsit furcsa így az öltöny + rap + idős közönség + csaj egy helyben 5 percig kombó :D
  • asfa
    #3399
    igen a lendületet mi is érezzük sajna bár lassan 1 évesek!De azért kösz
  • zdlr
    #3398
    építő jellegű kritikát nem tudok írni, de nem tetszik. unalmas. a fellépést 1 perc körül nyomtam ki, az estet az első refrénnél. nem ragadott meg bennük semmi.
    nem jó út ez a depresszív hangulat, a beatek nagyon altatóak. hiányzik a lendület az egészből.
    meg a hangokon is kéne csiszolni még.
  • asfa
    #3397
    hamár benne vagytok, kérhetek ezekről én is véleményt? a fellépésen tul sok a mozgás azt már megkaptuk jogosan :)

    Fellépés
    Est
  • fixon
    #3396
    Semmi mondanivalója sincs és nem is vicces. azaz egy nagy szutyok. értelmetlenség volt megcsinálni.
  • fixon
    #3395
    De ez a dolbeats album viszont viszi a pálmát nagyon
  • kuci06
    #3394
    hányszor kell még belinkelned ezt a szutykot?
    nem, nem lesztek híresek vele, és nem lesz belőle meme sem.
  • OriginalPoPeJ
    #3393
    http://www.youtube.com/watch?v=ndREVUqwNo0
    itt van ez a szám non tartalmas... a szarásról irtunk^^
  • hunbasser
    #3392
    1-2 év... :) valaki meg lehet,hogy pont titeket tartana verébnek érted. vágom mit akartok mondani,meg miről szól a szám,csak szerintem komolyabb tartalmakat is belevihetnétek a dologba :) tölts még fel pár számot,kiváncsi vagyok,mert jól nyomod/nyomjátok.

    a studió meg olyan dolog,hogy azt szerintem nektek kell megcsinálnotok. csináljatok először is egy süketszobát meg vegyetek egy studiómikrofont kezdésképpen,aztán ahogy lesz pénz,mindig vesztek majd cuccokat.
  • AppleMob
    #3391
    szerinted nincs sok veréb akik azt hiszik tudnak reppelni és sehol semmi??? szerintem őket mindenki elakarja tüntetni
    régóta nyomjuk, és ezt a szintet amit tükröz ez a szám már 1-2 éve elértük, rengeteg szöveg és alap lapul nálunk de a studió nem ingyenes játék!!!
  • hunbasser
    #3390
    eleinte nekem is nagyon bejött,mondom ez gecidurva,aztán meg unalmas lett :\
  • hunbasser
    #3389
    nagyon zsír,csak kár elbaszni már az elején ilyesmivel...hogy még sehol nem vagytok,de már a sok buzit el akarjátok tűntetni...:) lehetne kicsit több tartalom,amúgy jó flow,jó beat és csak így tovább.
  • fixon
    #3388
    http://dday.hu/
    tök megéri letölteni. durva lett
  • AppleMob
    #3387
    Majd ha jön a CD... Ez csak egy délután műve!
    remélem össze fog jönni minden
  • báttyó02
    #3386
    jóféle grat
  • kuci06
    #3385
    basszus, nem kell ahhoz stúdió :D
    két kattintás az egész
  • AppleMob
    #3384
    nem studiós!
  • kuci06
    #3383
    A vokál sávon nem ártana egy kis hangerő-emelés, mert alig hallani belőle valamit :|
  • AppleMob
    #3382
    RAP, SEMMI KAMU!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=O-neS6pMwzE
  • REPS0L
    #3381
    egy barátnőm barátja épp az AKPH egyik tagja :)
  • Danka88
    #3380
    volt. sajna elfogyott már :(
  • zdlr
    #3379
    nézz be a hanyag eleganciába, asszem ott van.
  • Danka88
    #3378
    hogy jutottál hozzá? mer én már jóideje megakarom venni dehát.... irok saidnak azt három honap mulva viszair elkéri a cimem, leirom még 3 honap irja hogy küldi, és hát.... xD nemigen érkezett meg. Szóval ja..
  • REPS0L
    #3377
    :\