6516
10571093361148553957.jpg
  • tigeroo
    #3456
    csinálj jobbat
  • báttyó02
    #3455
    odupla album kijött már? vagy wtf van
  • AppleMob
    #3454
    EZ tetszik nektek??? Eláruljam mennyi értelem kellett egy ilyen számhoz : 8 általános! És kedves fórumozok, tizenéves gengszterek...vicccccccc, főleg nem a 8ban MERT A LYUKADBAN IS KAMERA VAN... sok gyökér
  • fixon
    #3453
    Nekem tetszik. Bár a klipp kicsit nevetséges.
  • hunbasser
    #3452
    jól nyomják ezek a cigányok,van hozzá érzékük,ll junior óta tudjuk,hogy tudnak rappelni...ők is elég jók,csak nekem is ezzel a gangstáskodással van a baj,meg hogy ők is rassziszták -> ők a cigányok és szétbasszák a magyarok fejét,látszik hogy nagyon ilyenek :( weszélyes elemek is jó,több roma rappert nem nagyon vágok,de ezek tudnak,csak a szövegek nem valami bonyolultak,nincs bennük mély tartalom,mondjuk ennyi erővel felhozhatnánk a killát példának,nekik sincsenek túl mélyre hatoló szövegeik :D
  • kuci06
    #3451
    Semmi értelme? Gengszterkedés? Kapós beat?

    Vivába perfektül beillene :P
  • LasDen #3450
    heh :D
    érdekes....a szám egész jó...:D a tartalommal sincs bajom, végülis van benne valami....:D de a klip...látszik, hogy van pénz mögötte csak semmi értelme....ez a gangstáskodás nagyon gáz volt....egyfolytába mutogatták, hogy West-side, aminek megin semmi értelme :D
  • toysoldier
    #3449
  • Danka88
    #3448
    hehh :D
    ezeké a fankadeli diss is nem? :D
    Tedd le a mikrofont
  • szmokker
    #3447
    Csáó!

    http://www.myspace.com/smokedbv


    Lessétek meg! van 1-2 újdonság
  • fixon
    #3446
    Meg amúgy eleve nem csak ennél a zenénél, hanem sehol nem tetszik, hogy igy belenyomják a fejedbe hogy "húú itt a 2 raj cigány" vagy akármi akár magyar akár cigány akár űrlény a zene nem etnikumhoz kötött és azért ez a baj, hogy sokan nem értik meg. Sokkal jobb lenne annyi hogy csak pl.: Itt DaReal és Genito és reppelni akarunk. és kész: D
  • tigeroo
    #3445
    uh ez iszonyat durva! a 2. mc az kicsit gáz, gizda a hangja...de amugy odabasz!
  • fixon
    #3444
    Ú gyerekek ezt most találtam. hát elég nyers lett szerintem és ház értelmét nem találtam, pedig többször is meghallgattam :/

    valami nagyon friss cucc lehet D:
  • LasDen #3443
    ez ultra gáz bazmeg :D
    és még rám mondják, hogy laza vagyok....:D
  • hunbasser
    #3442
    tudom,erre gondoltam amúgy,amikor írtam,hogy nagy majmolások vannak :) eléggé szánalmas.
  • zdlr
    #3441
    ezt nézd meg, ez a kemény :D
  • piludoki
    #3440
    Helló. Megnyilt az első Gangstagroup.hu bolt a Bajcsy Zsilinszky út 45 szám alatt budapesten.Weboldalunk http://www.gangstagroup.hu/ .
    Ha nem akarsz neten rendelni kinézed ami kell és berendeljük (max 1 hét)
    bejösz megnézed , és ha tetszik megveszed .Vidékre 1000 forintért postán elküldjük a csomagot.Email: [email protected]
    Az árakból tudunk jelentős kedvezményt adni a hip-hop.hu olvasóinak.
    Tel 0613025903. A westendtöl kb 6 percre.

    Nézetek be megéri,mert nagyon jó cuccok vannak
  • hunbasser
    #3439
    nagyon nagy majmolások vannak itt kéremszépen...azt látják ők is,hogy amikor valami interjú van egy amcsi rapperrel,akkor az is így teszi magát,meg adja a lazát meg két értelmes mondatot nem tud elmondani,és ők is ilyen kibaszott lazák akarnak lenni :D pont most hallgatom az áprilisi ap rádiós scarcitys adást,ez majdnem 2 óra
  • zdlr
    #3438
    hát ez az otto videó kurva szánalmas, mondjuk azáékat az ap tv-s faszságukkal még ez sem tudta alul múlni :D
  • hunbasser
    #3437
    első részben mennyire komoly,mikor kispestet elmondja a világ legnagyobb gettójának meg hogy a végén még kiderül,hogy kispesten született meg a hip hop kultúra :))))
  • LasDen #3436
    rávettem magam, hogy belenézzek ebbe az oduplas promoakármibe....ez egy szar...most nem tudom körülírni, de szar...
  • Neoncsoves
    #3435
    Most nem írtam le teljesen o2-t mert nem ismerem személyesen, Tirpáékat se. Ki tudja mi van a háttérben, igazából a rap addig jó, amíg bele nem mászol ezekbe a "háborúkba".
  • Neoncsoves
    #3434
    A vicces igazából az, hogy o2-nek vannak olyan karikák a szemei alatt mint az állat. orron keresztül könnyen mennek el egész vagyonok... Tirpáékkal már találkoztam, rajtuk nem látszik annyira, hogy nyomnának valami drogot is (zöldikét biztos nyomnak:D)... igazából rájöttem, hogy a rapben aki különcködik és így osztja az észt, mindig az a hunyó. Mindig Ő az aki elcseszett valamit, aztán átmegy ilyen óvodás mutogatósba az egész (őőő volt aaaaaaz!!!)...
  • hunbasser
    #3433
    és azért ott figyel,hogy "könnyen jön könnyen megy" :DDDDDDDDDDD
    amúgy benevezhet vele a világ legszarabb borítója címre :)
  • hunbasser
    #3432
    "...gengszter pörgés meg izé,nem kell,nem kell ez ide,magunkat adjuk"
  • Danka88
    #3431
    ha már oDupla, itt az uj albumboritoja. hát eléggé.... öö.. hmm... szóval...
  • kikeeeSan
    #3430
    gensssszter pörgés
  • tigeroo
    #3429
    pörgünk ide, oda, tudjátok hogymegy ez XD
  • hunbasser
    #3428
    "elkezdtük pörgetni a zenét vágod?... most is pörgetjük" és egy hülye vigyort benyom,hatalmas :D:D:D
  • Dizson
    #3427
    Kösz.
  • Danka88
    #3426
    Itt van pár link
  • Dizson
    #3425
    KILLAKIKITT - NE SZARAKODJ-t valahonnan letudnám kapni?
  • Matt07
    #3424
    jah jólvan, már megijedtem :DD egész nap ezen röhögünk a haverokkal :D

    legnagyobb amikor turha ilyet szól h "mindenki annak hisz akinek hisz.." :DDD
  • LasDen #3423
    nekem is megvan :D az első meghallgatásig fenntaratásokkal kezeltem, mert Bloose....mondjuk Dipát már előtte is hallottam a myspacen :D viszont nem értem, hogy DJ Gerysson minek van ott....és kiváncsi leszek, hogy Dipának mikó lössz szólóalbuma....bár Bommal jó párost alkotnak....
  • Danka88
    #3422
    hát ja kicsit kitűnnek onnan :)
  • tigeroo
    #3421
    így van. fura hogy a BB-t erősítik :D
  • Danka88
    #3420
    ha már a telepi trógereknél tartunk akkor már belinkelem, ma jött meg, kicsit megkésve de csak megvettem, egyik legjobb hazai csapat szvsz :)
  • tigeroo
    #3419
    ja...pedig hányszor megnéztük ! :CDdd
  • hunbasser
    #3418
    fogas...:) ilyen alapidézeteket azért már illett volna megtanulni :_:_:_
  • tigeroo
    #3417
    sokan kérdezték mi ez az uccai egyetem... *fúj, hatásszünet*... fogós kérdés, fogós kérdés