6516
10571093361148553957.jpg
  • jax
    #4096
    ludditák!
    akkezdet csak csajokban...
  • Danka88
    #4095
    Poisy-ra gondolsz. Hát ja, annál jobb.
    Egyébknét Boney-t mondják, hogy jó még, most jött ki asszem uj albuma, még nem hallgattam meg.
    Itt egy interju vele, KATT. De nekem valahogy nemjönnek be ezek a "csajreppek". Na mindegy.. valakinek meg tetszik.
  • LasDen #4094
    ki analizáltad ám :D bizto...nemtom :D
  • hunbasser
    #4093
    kár érte :\ gondolom a munkáját fontosabbnak tartotta mint a zenét,mert úgy gondolta,hogy ebből úgysem fog tudni megélni.nem karolták fel,hát ez lett veszte,biztos nem tudott elég időt szánni a munkája és egyebek mellett a zenének.általában ez szokott lenni
  • LasDen #4092
    nem tudok róla...eltűnt...
  • hunbasser
    #4091
    a régi próbálkozásokat se felejtsük el,pl aki dopemannel szerencsétlenkedett,a kacsa vagy ki a geci.deeeja eddig veri az összeset szerintem,legalábbis nem hallottam még nála jobbat Mo-n a csajok közül.eddig mindig azt hittem,hogy a hangjuk miatt eleve nem lehetnek jók,de itt van deeeja és bebizonyította hogy csajhanggal és fasza flowval igenis lehet faszát tolni. van valami újabb cucca?
  • kuci06
    #4090
    Unreal Tournament sample? :D
    Meg vagyok véve
  • LasDen #4089
    jobb mint az eddigi csajrapper felhozatal volt...:D most Gabót meg Norykat ne számoljuk :D de annál a csajnál jobb, aki az északon délen videóban volt....az megjelenésre és hangzásra is undorító volt :D
  • hunbasser
    #4088
    nem is tirpás,inkább dayes :) vagy day a deeejás,nem vágom,ez régebbi cucc,mint amiket daytől hallottam.2007-ben egy csajtól ilyen cuccot hallani az nem semmi,tisztelet neki.közben hiphop.hu-ról már be is szereztem a lemezét.
  • hunbasser
    #4087
    Deeeját még csak a nyershús mixtape-en hallottam,már ott is tetszett és meg is akartam szerezni az albumát,de aztán valahogy elfelejtődött a dolog,ebben a számban pedig sztem olyan,mintha tirpának a női megfelelője lenne,csak annyi különbséggel,hogy tirpa mocskosszájú,deeeja meg nem :D de a flow az nagyon hasonlít 1-2 tirpa számra,meg ha tirpa nő lenne,lehet ugyanilyen hangja lenne :D
  • Bulykin
    #4086
    oszt' még jó is :)
  • fixon
    #4085
  • Neoncsoves
    #4084
    mármint az első aki nyomja
  • Neoncsoves
    #4083
    csak szerintem van Újonc-os hangja? :D
  • jax
    #4082
    de durva
    *****
  • target91
    #4081
    friss trekk!:
    Blokk - Raplika (prod. by eMBoss)
    http://www.youtube.com/watch?v=1EU5WZoyPrg

    hallgassátok meg!

    béke
  • bokma
    #4080
    Sziasztok!Egy spanyol szövegű rapzenét keresek aminek harmonika adja az alapzenéjét.Valaki tud segíteni?
  • LasDen #4079
    szerintem kurva jó :D
    kicsit agresszív, de nem baj....maga a klipp erős átlag, de a színek és a képminőség jó....még itthon is találni jobbat...:D Immortal erősen lenyomja Diabolicot...:D a videón föltűnik még Ill Bill is....
  • MikX
    #4078
    Jah, át lehet lapozni, meg ilyenek... :D

    Mondjuk Offline-t is mindíg megveszem, abban meg télleg csak pár cikk van, jó elolvasom az egészet, de különösebben nem a deszkás meg bmx-es rész miatt veszem meg...
  • Danka88
    #4077
    500ft-ért utánamdobják, szal ha már lesz benne pár cikk, ami érdekel akkor már megérte nekem
    mondjuk azt tényleg nemvágom minek van benne Rihanna, ezNemRap!, de nemgáz.
  • MikX
    #4076
    Vágom, vettem énis párat anno, bár nemtom... néha jó volt, néha meg nem annyira...
    De tény, jah, itthon nagyon szar a szit ilyen téren...

    De hátha... mindenesetre megveszem az elsőt... azt meglátjuk...
  • LasDen #4075
    a Raplife is igényes volt...legalábbis miután kiküszöbölték a kezdeti hibákat az elején....és mégis befuccsolt...réteg újság...és itthon a zenei világ nem akar tudomást venni a magyar rap életről....
  • MikX
    #4074
    Ha igényes lesz, mért ne? Meglátjuk, bár ien Rihanna mi a ráknak kerül bele... most komolyan... aki megveszi ezt a lapot, pont ilyen szemetet hallgat, vagy mitöbb érdeklődik felőle, hogy elolvasson egy cikket? :D
  • LasDen #4073
    ugyanaz lesz vele mint a Raplife-fal....de azé lehet megveszem...am a garázsban van kint 3-4 vagy több Raplife újságom...:D
    de még ebben a mixtape dologgal is a raplifera hasonlítanak...annak is volt válogatás lemeze :D bár azé örülnék ha sokáig bírná....:D
  • Danka88
    #4072
    Elsö számban Funktasztikus, asszem megvevős lesz.
    ezRAP
  • zotja
    #4071
    Mr Busta. játsz anyáddal dupla albumm ha kell töltsd ;)
  • fixon
    #4070
  • báttyó02
    #4069
    tirpa albummal mivan már? :\ elvileg már múlthónapba kikellett volna jönnie nem?
  • zdlr
    #4068
    ez hiphop
  • zdlr
    #4067
    beküldtem őket napiszarra, oda valók.
  • fixon
    #4066
    KP jancsit beválogatták a megasztárban,de pita ramost nem. na vajon miért??
  • toysoldier
    #4065
  • robotos
    #4064
    ADD TOVÁBB PLS!!!!
    MC Pita Ramos km. Dózi - Falu végén kurta kocsma... [OFFICIAL VIDEO]
    http://www.youtube.com/watch?v=yqwujy9EaIM
    MC Pita Ramos: Szállnék ha tudnék
    http://www.youtube.com/watch?v=kOfMZsqrL5c
    MC Pita Ramos feat. GerImpro - Smokin ( Beatbox ) ...tovább »
    http://www.youtube.com/watch?v=HfwX4VjDL5I
  • bwooy
    #4063
    DRS Virus – Beardyman Live Session

    1 óra beatbox-looping-freestyle őrület

    akit érdekel,melegítsen ezzel a nyári Beardyman partykra.
    jún 26 Pesten vhol..
    később pedig a SZIN-en

    http://www.mediafire.com/?yz2ed2jt3qn

  • kuci06
    #4062
    ...viszont a cd-k között vannak jó vételek

    Supreme Clientele 2800 ft :o
  • kuci06
    #4061
    9000 pénz?
    bazz
    pedig az ODB-s cuccok nagyon durvák :D
  • fixon
    #4060
    olvadok... Legszívesebben csináltatnék ilyen pólókat. Mondjuk nem is rossz ötlet, csak a védettség stb. bár mit számítana... 3-4 ezer pénzből meglehetne úgy úszni egy ilyen pólót.
  • Danka88
    #4059
    itt meg jópár Wu-s cucc, hanyagelegancia bótban, kár hogy nem occsók.
    http://roots.hanyagelegancia.hu/old01.htm
  • tigeroo
    #4058
    DSP - Gyümölcsgép
  • LasDen #4057
    szegény kertész :D