6516
10571093361148553957.jpg
  • Bulykin
    #4697
    BMB album még nincs sehol? :P fúúúú
  • REPS0L
    #4696
    odáig nem jutottam el :(
  • MikX
    #4695
    Monnyuk nekem nemigen jött be a Kamikaze, aztán Funk mindenképpen a legjobbak közt van, Bustameg... nemtom, azért azt nemmondanám, hogy bírom, de vannak sokkal szarabbak is nála :D

    Ezek meg fingomnincs kik... :D
  • tigeroo
    #4694
  • fixon
    #4693
  • fixon
    #4692
  • Danka88
    #4691
    Nemtudom honnan szedi Busta ezeket az embereket, de remélem nem csak szerintem selejt az egész Real Trill Music kiadó (?). Remélem azt is hogy nem gázoltam bele senkinek a lelkébe, de szerintem ez van. Busta igazán Funk mellett tetszett... vagy csak ott. :))
    BustaTV - Fülke és Mr Busta
  • MikX
    #4690
    Ezeknek vanezeknek hallásuk?
    Ez bántja a fülem bááz...
  • fixon
    #4689
    azigen... a videó vége D:
  • Danka88
    #4688
    ejj de retek lett ez a szám. az 1. jobb volt. valamivel.
  • Gerypapa 95
    #4687
    kikezek ? fhúúú
  • REPS0L
    #4686
    jóisten -.-

  • Neoncsoves
    #4685
    raphirek.hu -val mi a szar történt amúgy?
  • fook
    #4684
    mi az eredeti szám címe ?
  • LasDen #4683
    a klippel ugyanaz a baj...a sok vágással akarja ezt kompenzálni...ami szerintem nem tesz jót neki...plusz az elején azt sugalja, hogy nagyon epic klip lesz ez....
    a szám meg so-so...valahogy nem jön át....átlagos, nemtom.....
  • Bulykin
    #4682
    szerintem odatosz, nagyon tetszik


    talán kicsit túúl lassúcska lett :D
  • Neoncsoves
    #4681
    egyik kedvenc számom.
  • MikX
    #4680
    AZAz
  • Neoncsoves
    #4679
    Júj ezt vágom melyik...
    AKPH - 2 fél AZA Remix :)
  • LasDen #4678
    ismerős, de passzolok :D
  • MikX
    #4677
    első szám alapja megvan? :D
  • LasDen #4676
    szerintem az utolsó vasárnap is jó....egyszerű, de jó...:D
  • kikeeeSan
    #4675
    "az a baj hogy a haza(i) klippek nagyábból"
    ...ahogy irtam,nem konkrétan róluk beszélek hanem álltlánosságban a magyar ug.klippekről.
    ...zenebuddhizmus tényleg jó példa!vagy bankos klippjei!
    attól függetlenül hogy a hősöknek ötlettelen szar klippjei vannak(kivétel talán az a vágás nélküli subbass-os) nem ennek kéne lennie a mérvadónak.
  • tigeroo
    #4674
    amig a hősök is ilyen flashback/soha szintű klippet hoznak össze addig mit vársz el a full kezdőktől..?
  • MikX
    #4673
    Nyilván, de sztem nem mindíg kell egy klipnek komoly történet, összhang a lényeg. Pl zsír a kezdet zenebuddhizmus, az tipikusan jól kitalált sztorival, profin megvan csinálva. De pl Funk finnugor Rap-je is nagyonzsír, egybenvan. Lényeg, hogy meglegyen az összhang.
  • kikeeeSan
    #4672
    nem kerül pénzbe hogy valaki kitaláljon valami sztorit a klippjébe,és ne csak a mutogatás meg a szövegelés legyen benne.
  • LasDen #4671
    mer nincs pénz komplettebbet csinálni....
  • kikeeeSan
    #4670
    az a baj hogy a haza klippek nagyábból itt meg is ragadnak hogy a tagok frenkiznek a kamerába!
  • LasDen #4669
    nem gondoltam semmi konkrétra, csak gondolom azé van egy pár...:D
  • MikX
    #4668
    Igazából jahh... egy 100e környéki fényképezőgép, haverok, némi hozzáértés, meg egy kis idő...
    Ennél low-budgetebb nemlehet :D
    ".én ezek helyett inkább dújváros nevesebb helyein csináltam volna" értemén, de holvan olyan, azonkívül ami volt benne?

    Dehh, okéj, egyetértek, csak, mint mondtam, én objektívan nemtudom nézni :D
  • LasDen #4667
    manapság már ilyen egy low budget klip?? fasza...(és ebbe semmilyen negatív töltet nincs) :D
    igazából a klippel nincs baj....csak annyi hogy tucat ilyen van :D ez a napszemüvegbe rappelős dolog nem tetszett....meg a romos házas rész sem...én ezek helyett inkább dújváros nevesebb helyein csináltam volna...:D
    a számmal se volt baj....fejlődni kell még és jó lesz ez...:D
  • MikX
    #4666
    Én mondjuk nemtudok objektív véleményt alkotni, tekintve, hogy barátaim, de nekem átjön...



  • Blacksheep333
    #4665
    Mellesleg ez csak egy remix, de közbe meg lett az igazi.
    DJ Kool Kasko - AIU (Optimus Krime albumról.)
    Bár lehet az az eredeti ami az MLKK-n van.
  • Blacksheep333
    #4664
    Na, akkor ezért nem találtam, mert HIDDEN. :D
    Kösz szépen srácok!
  • LasDen #4663
    kedvenc számom dipától...:D
  • kikeeeSan
    #4662
    ja itt a link:D
  • kikeeeSan
    #4661
    http://www.youtube.com/watch?v=dlBhe0u_Bz8
  • Blacksheep333
    #4660
    Bankos - Amit ti (km. FL és Nos'Chez) számban a végén van "scratch"-elve egy ilyesmi "Faktor funkot kever".
    Ez melyik számból van?

    Arra emlékszem, hogy amikor a srác belekezd megváltozik az alap és: "Na, csekkolj ide haver, ne felejtsd el FL. Faktor funkot kever...." A többi szövegre nem emlékszem.
    Ez járt egész nap a fejemben, nem tudja valaki a címét? ('Asszem már az összes Bankos és AIU számot végignéztem, de lehet elsiklottam fölötte.)
  • kikeeeSan
    #4659
    ezt is
  • fatejr
    #4658
    Az előzőt elbasztam,sorry!!!