6516
10571093361148553957.jpg
  • fatejr
    #4657
  • REPS0L
    #4656
    nagyon oltáás :D
  • LasDen #4655
    hölgyek és urak, rövid és hosszú orrúak...:DD bazmeg :D
  • MikX
    #4654
    Navégre...

  • LasDen #4653
    dipa tiszta slow motion...:D elég nyugodt természet lehet :D
  • MikX
    #4652
  • Danka88
    #4651
    Jéé, erről nem is tudtam, pedig már jóideje figyelemmel követem öket. :D Lehet volt már.
    DSP az EchoTV-n: Első rész, Második rész, Harmadik rész.
    Kemény. Dipa nagyon bevan lassulva. :D
  • fook
    #4650
    sztem a szokásos.. fanka feri vagyok , ne drogozz ne piálj , ill. egy gyorstalpaló a nagy magyarrá váláshoz :)
  • Danka88
    #4649
    van pár jó szám rajta, nekem ezek adják: "Egyre Másra"; "Végre Vége"; "Jól"; "Vele Jó".
    A többit nemsokszor hallgattam, talán 2-3x. :)
  • LasDen #4648
    azé ez jó szám...és az album is jó...szeretem :D
  • MikX
    #4647
    Ez jött nekik füvezés meg recskázás közben biztos
  • symbol
    #4646
    hát ez ritka fos lett. ha még összevágnak valami poénos valamit. de ez visszavágás? minek kell egyáltalán visszavágni? töketlen kis pöcsök.
  • MikX
    #4645

  • MikX
    #4644
    Nohh, megjött a Bankos mappa, állat cucc, zsír a blackbook is, nomeg faszán össze van rakva a zene, már 3x meghallgattam egymásután :D

    Btw megkukkantottam ezt a tirpa gyereket, hamár annyira nyomják, mondom egy próbát megér nálam.
    Első benyomás: ritkafos, aztán végülis annyira nemgáz, vannak tűrhető számok, bár nem lesz klasszikus, az biztos.
    De hogy egy gecijó számot hogy lehet ennyire elbaszni, az művészet. Ez a HAV. Így kicsit jobb volt.
  • MikX
    #4643
    Mondjuk okos következtetés volt, na mind1... :D
    Én mondjuk nem, de spanok révén sokat vagyok viszonylag ott...
    Bár buliban már rég voltam...
  • Danka88
    #4642
    valami olyasmi ja. shame on a nigga-ban is használtak ebből a számból mintát, csak dopemanék kicsit leegyszerüsitették azzal, hogy egy az egyben átvették (majdnem) :)
  • Neoncsoves
    #4641
    a szégyeld magad nem a "Shame on a Nigga" magyar verziója akarna lenni egyébként?
  • Danka88
    #4640
  • hunbasser
    #4639
    tirpa-szégyeld magad?
  • Danka88
    #4638
    Egyébként felismeri valaki? :D
    Syl Johnson
  • Blacksheep333
    #4637
    Itt még nem volt szerintem.
  • Neoncsoves
    #4636
    jaja
  • MikX
    #4635
    Újvárosi vagy?
  • Bulykin
    #4634
    BMB - NEMTECCIKVALAMI?! lemez Előrendelhető!
  • Neoncsoves
    #4633
    kibebaszott durva volt, ott voltam első sorban csak nem vagyok a vidin .(
  • hunbasser
    #4632
    tirpa albumon pár alappal van gondom. kár volt szerintem összeállni dopemannel,egyenként jók,de együtt meg furcsák,furcsa hogy tirpa ilyen funkys alapokra nyomja,meg amik nem funkysak,azok is eléggé tipikus dopeman alapok,aza féle sampleres alapokra kell neki nyomni kibaszott durva rappet.de egyébként így is eszi az összes magyar rappert,kivétel a nagyok (nks,dsp,punnany,akph,bár utóbbi kettővel nem is érdemes egy lapon említeni). na meg a shuka :D
  • kikeeeSan
    #4631
    tegnap volt fellépése szekszárdon:DD
  • Danka88
    #4630
    Annyit tudok, hogy Salátát bezárja (már hetek óta azt irja, hogy napok kérdése), fankadeli.hu-t fogja felturbózni, meg a magyarfoldre.hu-n fog a Saláta után tevékenykedni. Kövi albumja cime pedig: "Leltár miatt zárva"
    De cikk meg ilyesmiről én nem tudok.
  • tigeroo
    #4629
    fankáról nincs vmi agybomlasztó hír mostanság? cikk?
  • MikX
    #4628
    Zsír, de az előző promo video jobb volt... nefúrjáá! Neugass! Mennyünk innen! :D

    Mindenesetre várós, ez a pici ízelítőből talán látszik, hogy kicsit kezdenek ők is komolyodni, mindenesetre zsír cuccos
  • LasDen #4627
    akkor jó szar lehet neki, ha össze-vissza mindig ráng a keze :D
  • kikeeeSan
    #4626
    ez nem tudatos,te hülye!:DDD
  • LasDen #4625
    nah ez az amit meg kell venni :D de mit rángatózott má Dipa keze az elején...attól mer valaki rapper még nem kel folyamatosan hadonászni a kézzel :DD
  • tigeroo
    #4624
    tirpa - hav elég jó lett geci


    jó fankis alap, dopemant ezért szerettem!!

    tirpa - így hívnak vége...omg micsoda beat :)
  • Bulykin
    #4623
    ez kúrvanagy lesz!
  • Bulykin
    #4622
    nekem nagyon tetszik ez a Tirpa album, eleinte kicsit ööö... nemtudom, furcsa(?) volt, de így többszöri meghallgatás után kibaszottul bejön :D már telóra ment is XD
    a régi Dopemanos időket idézi fel bennem...
  • Danka88
    #4621
    Jöhet,jöhet! :) DÉESPHÉÉÉ!
  • MikX
    #4620
    :D
    Ígyvan. Legalábbis az értelmesebbje megveszi.
    Nekem pl ha tetszik egy lemez, lehet leszedem, de meg is veszem, mert egy tok, borító meg maga a lemez, amit kézbeveszek, az kicsit más, mint pár byte a meghajtón.
    Bár nagyon szar a HAV borítója :D

    BTW hétfőn jön a bankos mappa, most szóltak offline-tól.
  • symbol
    #4619
    vicc
    megj.:
    ezen kiakadni azért nem kell ennyire. aki meg akarja venni és rajong a lemezért, az meg fogja venni. nem a torrenten áll vagy bukik. a borító meg a weblap egyébként tényleg gáz.

    a killa lemezt is leszedtem és szarrá hallgattam, aztán annyira bejön (4,5/5), hogy meg lesz véve a következő buli alkalmával. nem ti vagytok egyedül akiknek a lemezét felnyomják, szal ez van. És különben meg a torrent kibaszottjó reklám is, élni kell vele. mindennek van előnye és hátránya, ki kell használni ezeket.
  • MikX
    #4618
    Ooooh, punnany... nem merik mááá kiadni azt a lemezt máá? :D
    Mióta várom...